Συσχετισμός Μ.Ο Β' λυκείου με την επίδοση στη Γ' λυκείου

elenaki92paok

Νεοφερμένος

Η elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εχω αγχωθει παρα πολυ με τα αποτελεσματα που εβγαλα φετος!Μαθηματικα εγραψα 3 και φυσικη 6!Δεν ειχα γραψει καλα και η αληθεια δεν διαβασα οσο επρεπε!!Αλλα του χρονου τι θα κανω???Πωω δεν μπορω να το πιστεψω περιμενα 16 Μ.Ο και εβγαλα 15!!

Επισης,αν καποιος απο εσας μενει Σερρες ποιο ειναι το καλυτερο φροντηστηριο στις Σερρες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
τι κατευθυνση εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ξεχνα τι εβγαλες στην Β λυκειου.Εχω παρατηρησει περιπτωσεις εδω ατομα σαν και εσενα εννοω βαθμολογικα ανοιγουν τοπικ,αγχωνονται για το τι θα κανουν στην 3 λυκειου επειδη δεν εβγαλαν πολυ καλο στην Β.
Οταν θα πας στην 3 λυκειου θα βρεις τον ρυθμο σου,θα προσπαθησεις περισσοτερο και θα πετυχεις.
Και γω μια απο τα ιδια ημουνα στην Β λυκειου.Οι βαθμολογιες των γραπτων μου στην Β κινουνταν στα ορια του δειγματικου χωρου ενος ζαριου,δηλαδη 1,2,3,4,5,6:P
Η βαθμολογια της Β δεν παιζει καθολου ρολο στην Γ οποτε ξεχνα αυτα που σκεφτεσαι και σε απασχολουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92paok

Νεοφερμένος

Η elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ειμαι τεχνολογικη!

Να εισαι καλα μου εδωσες κουραγιο:P
η αληθεια ειναι οτι πιστευω σε εμενα αλλα οι γονεις μου λενε λενε για το βαθμο και ετσι φροντιζουν ολο και περσσοτερο να με ριχνουν ψυχολογικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κι εγω την Β' Λυκειου με 17,3 την εβγαλα και στις (δευτερες, εστω) πανελληνιες εβγαλα 18.600. Γενικα, δεν εχει καμια σχεση η Β' Λυκειου με τη Γ'. Μην το σκεφτεσαι καν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92paok

Νεοφερμένος

Η elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
δλδ καποιος με 13.9 Μ.Ο γενικο (στα τετραμηνα ειχα 16.7 και 17.2 εξετασεις τα σκατ.σα και εβγαλα 10.9) αν το παρει αποφαση και διαβασει παρα πολυ φτασει στα ορια του!εχει πιθανοτητες για ενα 16.5 παρόλο που Β λυκειου σε μαθηματικα εγραψε 3 κ φυσικη 6????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
To πρόβλημα πιστεύεις είναι το ότι δεν διάβαζες?Δεν αφιέρωνες καθόλου χρόνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92paok

Νεοφερμένος

Η elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
τα μαθηματικα η αληθεια ειναι δεν τα πολυδιαβαζα,κανα 5λεπτο-αντιγρφη ασκησεων!

φυσικη εκανα φροντστηριο τα πηγαινα πολυ καλα μεχρι το 2ο τετραμηνο που αρχισα να τα παραταω!!

και εξετασεις ακομη και να εχουμε 8 μερες μπροστα μας διαβαζα παντα την τελευταια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

synchronicity

Νεοφερμένος

Η synchronicity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
δλδ καποιος με 13.9 Μ.Ο γενικο (στα τετραμηνα ειχα 16.7 και 17.2 εξετασεις τα σκατ.σα και εβγαλα 10.9) αν το παρει αποφαση και διαβασει παρα πολυ φτασει στα ορια του!εχει πιθανοτητες για ενα 16.5 παρόλο που Β λυκειου σε μαθηματικα εγραψε 3 κ φυσικη 6????????????????????????
Και για 19 μη σου πω αν το πάρει απόφαση και διαβάσει. Συμμαθητής μου στο φροντιστήριο έβγαλε τη Β με 13 και έγραψε 19100 μόρια από Τεχνολογική. Οπότε δεν είναι ανέφικτο. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92paok

Νεοφερμένος

Η elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Mε πεισατε :D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.



εγώ είχα 18,3 ΜΟ στη Β' και με σχεδόν ανύπαρκτο διάβασμα... 17.013 μόρια!
καλά είναι, βέβαια φέτος άνετα έβγαινε παραπάνω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.



ισχύει αυτό!
με διάβασμα όλα γίνονται!

εκτός κι αν μαθηματικά έχεις κενά επειδή δεν τα 'πιάνεις' γενικά κι όχι επειδή δε διάβαζες...γιατί μην ξεχνάμε υπάρχουν παιδιά που δεν τα καταλαβαίνουν κι έχουν χαθεί απ'όταν πήγαν λύκειο..

αν οι μικροί σου βαθμοί οφείλονται απλά σε καθισιό και βαρεμάρα και δεν υπάρχουν ουσιαστικότερα προβλήματα πραγματικά έχεις ελπίδες...
τι συνέβαινε όμως....??????????:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92paok

Νεοφερμένος

Η elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ενταξι δεν διαβαζα ουτε μια ωρα-ελπιζω να μην κανω το ιδιο και του χρονου!!Και κενα εχω αλλα οχι και πααρα ποολλα!!κυριως μαθηματικα κατευθηνσης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ναι,έτσι ακριβώς είναι, δεν έχει καμία σημασία ο βαθμός της Β'...Εγώ στη Β' είχα Μ.Ο 17 και φέτος στις πανελλήνιες έβγαλα 18724:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
εγω εβγαλα στη β 19,6 και στη γ 19526 στις πανελληνιες χωρις να ξεσκιστω στο διαβασμα.αν υπαρχουν οι βασεις ειναι καλυτερα.οποτε διαβασμα και απο το γυμνασιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εδώ συμμαθήτριά μου που στην Β' έβγαλε 14 και κάτι, πανελλαδικές έγραψε 18000 μόρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Εδώ συμμαθήτριά μου που στην Β' έβγαλε 14 και κάτι, πανελλαδικές έγραψε 18000 μόρια...
Ναι αλλα πιστευω πως ειχε καλες γνωσεις μαθηματικων στην α και β λυκειου (παιζει και φυσικης):iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Ένας από το σχολείο μου έβγαλε 10 στην β λυκείου και στις πανελλήνιες 18080
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ένας από το σχολείο μου έβγαλε 10 στην β λυκείου και στις πανελλήνιες 18080
Απιστευτο:!::!::!::!::!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω ξερω αρκετα παιδια που απο 18 19 και 20 φτασανε στις πανελληνιες να γραψουν ακομα και κατω απο την βαση, οπως και αρκετα παδια που απο 10-11-12-13 γραψανε 17-18 ακομα και 19 χιλιαδες μορεια...

Δεν μπορουμε να κοιταμε σκετο εναν βαθμο... ΤΟ θεμα ειναι ολη η προσπαθεια, και εκτος αυτου δεν μπορουμε να πουμε οτι ολοι οσοι βγαλε εναν ταδε βαθμο στην β στις πανελιες θα γραψουν ψ μορια.... Γενικα δεν μπορει να μπει κανονας για το ποσο θα γραψει καπιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top