Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εγώ την έβαλα από τώρα τη σχολή μου (αν και είμαι λίγα μόρια κάτω).
Έτσι, για να το δεσμεύσω. Ελπίζω να μη χρειαστεί να το αλλάξω :P

Εγώ την κυριακή το βράδυ από τις 12 και μετά θα κάνω refresh τη σελίδα κάθε 5 λεπτά :P:P
Συγχαρητήρια Μήτσο!!

Σιγα νη χρειαστει να το αλλαξεις ,θα μεινει εκει σταθερα για τα επομενα 6 χρονια ,εγω θα το αλλαξω τη Δευτερα,γιατι :clapup: ειμαι προληπτικη:clapup:.Κ παλι συγχαρητηρια!!!!!!
Και εγώ την Δευτέρα... ουφ! να δούμε τι θα λέει.
Καλά εσύ σχεδόν σίγουρο το έχεις...και εγώ εντάξει! Αλλά τι να κάνουμε και εγώ προληπτική είμαι. Οπότε περιμένουμε... Από Δευτέρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Ανοιξτε θεμα με τιτλο : Τι θα κανετε τις τελευταιες κρισημες ωρες πριν ανακοινωθουν οι βασεις?

Θα ειναι πολυ χρησιμο και ενδιαφερον.Εγω προσωπικα θα την βγαλω στην τουαλετα μου ολη την ωρα απο το πολυ το αγχος

:confused:



It's called the easy way. Αλλά άμα προτιμάς την τουαλέτα και δε σου' ρχονται



Άμα ξαναδυσκολεύεσαι η λύση είναι μια



Ναι κλύσμα είναι. Άντε βρε, καλή κατάθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
ε απο δευτερα θα λεει νομικη αθηνας;)
Ναι ρε ##μωτο. Κ ενας Θεος ξερει ποσο σκληρα παλεψα για αυτο ολα αυτα τα χρονια ,αλλωστε ηταν αυτο που ηθελα τρελα εξ απο ανεκαθεν κ απο παληα!!!!!!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ναι ρε ##μωτο. Κ ενας Θεος ξερει ποσο σκληρα παλεψα για αυτο ολα αυτα τα χρονια ,αλλωστε ηταν αυτο που ηθελα τρελα εξ απο ανεκαθεν κ απο παληα!!!!!!!!!!;)
και να που τα καταφερες:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex_1993

Νεοφερμένος

Ο alex_1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ξέρει κανένας που θα μπούμε να δούμε κατευθείαν πού περάσαμε; Σε ποια σελίδα στο internet θα βάλουμε τη κωδικό και το όνομα μας και θα μας βγάλει κατευθείαν τη σχολή που περάσαμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ξέρει κανένας που θα μπούμε να δούμε κατευθείαν πού περάσαμε; Σε ποια σελίδα στο internet θα βάλουμε τη κωδικό και το όνομα μας και θα μας βγάλει κατευθείαν τη σχολή που περάσαμε;
www.minedu.gov.gr τα γκρικλις εδω να ξερεις απαγορευονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ναι ρε ##μωτο. Κ ενας Θεος ξερει ποσο σκληρα παλεψα για αυτο ολα αυτα τα χρονια ,αλλωστε ηταν αυτο που ηθελα τρελα εξ απο ανεκαθεν κ απο παληα!!!!!!!!!!;)
Ε?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Σιγα νη χρειαστει να το αλλαξεις ,θα μεινει εκει σταθερα για τα επομενα 6 χρονια ,εγω θα το αλλαξω τη Δευτερα,γιατι :clapup: ειμαι προληπτικη:clapup:.Κ παλι συγχαρητηρια!!!!!!

Κι εγώ τη Δευτέρα και ελπίζω να είμαστε συμφοιτήτριες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Τωρα που το ξανασκεφτομαι απο τις 4 θα παταω ανανεωση.οσοι προλαβουν γιατι μετα θα πεσει ο σερβερ και αντε να του ξανασηκωθει.
και ποιος ακουει τον κατσικα να δινει βασεις ?ο φουφουτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
https://www.alfavita.gr/artro.php?id=43389 r
ρε παιδια λιγο υπερβολικο δεν ειναι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
https://www.alfavita.gr/artro.php?id=43389 r
ρε παιδια λιγο υπερβολικο δεν ειναι???

βλακειες πιστευω οτι λενε.Βεβαια κανεις δεν ξερει τι θα γινει για τις ειδικες κατηγοριες αλλα δινουν λιγες θεσεις για να κατεβει τοσο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
βλακειες πιστευω οτι λενε.Βεβαια κανεις δεν ξερει τι θα γινει για τις ειδικες κατηγοριες αλλα δινουν λιγες θεσεις για να κατεβει τοσο...

:hmm: Πιστεύω ότι θα ισχύσει αυτό. Θα έχουμε εκπλήξεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Η Δευτέρα πλησιάζει :look: Σύμφωνα με τον Τσακ Νόρις αναμένονται εκπλήξεις. Δε δέχτηκε να δώσει περισσότερες απαντήσεις. Όταν τον ρωτούσαμε για βάσεις η αντίδρασή του ήταν αυτή ---> :xtipao::rant::kill::wall:

:worry:
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
πω ρε... ΄παιδιά... εν αναμονή της 29ης... το άγχος σας πώς είναι; εγώ ήμουν αναίσθητο τελείως ώσπου μπήκα στο edu4u και μιλάμε τά'παιξα!!! ολοι κανουν λες και έρχεται το τέλος του κόσμου :Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεδομένου ότι ξύπνησα πριν μισή ώρα, απ' τις 10 το πρωί, πάλι, δεν πρέπει να έχω άγχος. Το θέμα είναι απλά να μην πάει έτσι και η Δευτέρα και μόλις ξυπνήσω ξέρουν όλοι τι έκανα ενώ εγώ ακόμα κατουράω ξερωγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Να πω και εγώ την αμαρτία μου ενώ μέσα στην εβδομάδα μέτραγα ώρες, από σήμερα το πρωί είμαι κάπως καλύτερα. Ίσως επειδή κατάλαβα ότι οι βάσεις έχουνε ήδη καθοριστεί και ό,τι είναι να γίνει έγινε. :P
Τώρα αύριο θα τρέχω για σπίτι οπότε δεν παίζει να το σκέφτομαι. Το βράδυ δεν ξέρω τι θα γίνεται!!!

Και επειδή αύριο δεν θα μπω (μάλλον), καλή επιτυχία σ' όλα τα παιδιά!! Μακάρι να πάνε τα πράγματα όπως τα θέλετε και όπως τα' χετε προγραμματίσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top