Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αυριο νομιζω πως θα κορυφωθει το αγχος μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Ημουν αγχωμενος μεχρι να πουν οτι θα βγουνε στις 29, σημερα δε νιωθω τιποτα και δε μπορω να καταλαβω γιατι, πιστευω αυριο το βραδυ θα εχω αυτην την γλυκια αγωνια , θα αρχιζω να σκεφτομαι πως θα 'ναι αν περασω εδω ή αν εκει κ.λ.π. αλλα ευτυχως που δεν ειμαι αγχωμενος γιατι ολο το καλοκαιρι ημουν στην τσιτα δε θα μπορουσα να διαχειριστω περισσοτερο αγχος , μαλλον ο οργανισμος μου εχει ωρει μηχανισμο ισσοροπιας γιατι δεν θα την παλευα αλλιως, καλα αποτελεσματα σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
παιδιά αύριο το βράδυ ξέρετε έτσι όλοι στο chat να το πάμε σερί ( όχι τίποτα άλλο αλλά δεν είναι και ποτέ κανείς μέσα τέτοια ώρα και βαριέμαι :whistle: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδιά αύριο το βράδυ ξέρετε έτσι όλοι στο chat να το πάμε σερί ( όχι τίποτα άλλο αλλά δεν είναι και ποτέ κανείς μέσα τέτοια ώρα και βαριέμαι :whistle: )
εννοειται αυριο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
πω ρε... ΄παιδιά... εν αναμονή της 29ης... το άγχος σας πώς είναι; εγώ ήμουν αναίσθητο τελείως ώσπου μπήκα στο edu4u και μιλάμε τά'παιξα!!! ολοι κανουν λες και έρχεται το τέλος του κόσμου :Ο

Εχω περισσοτερο αγχος κι απο οταν περιμενα τα αποτελεσματα των εξετασεων,αντε να περασει κι η αυριανη ρημαδομερα και απο Δευτερα να ειμαστε ολοι χαρουμενοι!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μέσα. Ξανά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ant1637

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Μακαρι να αποζημιωθουν ολοι οσοι κοπιασαν πραγματικα και να δουν τη δευτερα το επιθυμητο αποτελεσμα.Προσωπικα, αγχος εχω και αρκετο μαλιστα αλλα το γεγονος και μονο οτι για μενα καθοριζεται το μελλον μου τη δευτερα ειναι κατι που με καταβαλλει,με εξουθενωνει,με ανησυχει...αναμεικτα τα συναισθηματα γι αυτο που προκειται να αντικρυσω αλλα ελπιζω να δω αυτο που θελω ωστε να νιωσω δικαιωμενη και ανακουφισμενη.Καλα αποτελεσματα σε ολους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Έχω πάρα πολύ άγχος και ανυπομονησία ! Θέλω ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ να περάσουν αυτές οι 34 ώρες , να μάθω τελικά που πέρασα και ελπίζω τα νέα να είναι καλά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Δυο βράδια είναι, υπομονή :D
Βγείτε σήμερα έξω, ξενυχτιστε και αύριο θα περάσει αμέσως η μέρα (εκτός από το βράδυ ίσως) :D :D :D
Kαι μακάρι όλοι να είμαστε στην πρώτη μας επιλογή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
To άγχος μου είναι αρκετό..αλλά υπάρχουν στιγμές που δεν το σκέφτομαι και δεν με νοιάζει....

anywayz!!

Καλή επιτυχία σε όλους!!!!Σας εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να περάσετε εκεί που θέλετε!!!Και από Δευτέρα και μετά να χαμογελάτε περισσότερο!!!Καλή επιτυχία!:D
κ εγω ακριβως το ιδιο...υπαρχουν στιγμες που ουτε καν και στιγμες που τρελαινομαι:redface::( μπροστα σε αυτα που περασατε(και ακομα περισσοτερο εμεις με το 10% που το τραβαμε για 2η φορα συνεχομενα)τωρα δεν εμεινε τιποτα απολυτως...
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑ και παντα αισιοδοξα, οτι εγινε εγινε κ δεν αλλαζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi235

Νεοφερμένος

Η Evi235 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
κ εγω ακριβως το ιδιο...υπαρχουν στιγμες που ουτε καν και στιγμες που τρελαινομαι:redface::( μπροστα σε αυτα που περασατε(και ακομα περισσοτερο εμεις με το 10% που το τραβαμε για 2η φορα συνεχομενα)τωρα δεν εμεινε τιποτα απολυτως...
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑ και παντα αισιοδοξα, οτι εγινε εγινε κ δεν αλλαζει...


τι σχολη στοχευεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
τι σχολη στοχευεις?
φπψ αθηνας πρωτα και τα λοιπα απο 1ο πεδιο αθηνων;):confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi235

Νεοφερμένος

Η Evi235 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
φπψ?βλεπεις ειμαι της τεχνολογικης και δεν τα ξερω καλα τα του 1ου πεδιου

καλη σου επιτυχια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
φπψ?βλεπεις ειμαι της τεχνολογικης και δεν τα ξερω καλα τα του 1ου πεδιου

καλη σου επιτυχια!:)
φιλοσοφικης παιδαγωγικης ψυχολογιας ειναι :P θενκς κ σε σενα κ σε ολα τα παιδια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Παιδιά, εύχομαι να έχουμε όλοι μας τα αποτελέσματα που θέλουμε και να είμαστε σε λίγο καιρό στις σχολές μας! :) Λίγη υπομονή μόνο, δεν χρειάζεται να γίνουμε και καρδιακοί... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πλεον τελειωνει η αναμονη μας...μακαρι να ειμαστε ολοι χαρουμενοι την δευτερα το πρωι εδω περα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva1993

Νεοφερμένος

Η eva1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
παιδια ευχομαι σε ολους καλη επιτυχια..τελειωσαν τα βασανα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
ολοι στο τσατ αυριο να ουμε.:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
28 Αυγουστου σημερα ,σε λιγες ωρες ,ισως σε λιγοτερες κ απο 30 θα ξερουμε. Καλη Επιτυχια σε ολους μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πότε ξεκινάνε οι 20λεπτοι λόγοι; Να ξέρω μη χαθούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top