Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Μα τι λετε ρε παιδια ακυρωση των εξετασεων και τετοια...Κοιταξτε: Ας πουμε οτι υπηρχε μια βαση δεδομενων οπο παιδια εκαναν προχειρα μηχανογραφικα και τα αποθηκευαν, περνοντας τον αριθμο του καθε προχειρου μηχανογραφικου.Φτιαξανε και μια δευτερη βαση δεδομενων στην οποια θα μπαινανε μονο τα οριστικοποιημενα μηχανογραφικα. Αφου τελειωσε η προθεσμια οριστικοποιησης των μηχανογραφικων και οι βασεις δεδομενων δεν δεχονταν αλλα στοιχεια, καποιος επρεπε να τα ελέγξει.Αυτοι για τον ελεγχο ειχαν δυο λιστες,η μια με τα ονοματα ολων των φετινων υποψηφιων και η αλλη με ονοματα-κωδικος οριστικοποιησης (που ειχαμε βγαλει απο τα σχολεια).Κατα την διαρκεια του ελεγχου ειδαν οτι υποψηφιοι που ειχαν βγαλει κωδικο οριστικοποιησης τελικα δεν το οριστικοποιησαν καθως και καποιοι που δεν ειχαν βγαλει κωδικο οριστικοποιησης και βεβαια δεν ειχαν οριστικοποιησει μηχανογραφικο (αλλα ειχαν κανει προχειρο/α). Ομως το συστημα αυτο ειναι ολοκαινουργιο και δεν μπορουσαν να τους αφησουν ετσι γιατι υπαρχει παντα η πιθανοτητα καποιος υποψηφιος για καποιο σοβαρο λογο να μην οριστικοποιησε το μηχανογραφικο του.Αυτα τα παιδια ανερχονται σε 1000+ .Οσοι πηραν αριθμο πρωτοκόλλου κατα την οριστικοποιηση δεν εχουν να φοβηθουν τιποτα και θα δουν τι βασεις στις 29 (ή μετέπειτα:)) .Δεν νομιζω οτι θα παρουν τηλ. μονο τους 60 ''καλους'' γιατι η αδικια ειναι προφανης, οπως και επισης αδικια θεωρω οτι καποια παιδια απο τα 1000+ που εικιωθελως δεν οριστικοποιησαν τα μηχανογραφικα τους , τωρα ισως εκμεταλευτουν την ευκαιρια να το κανουν (αν τους το επιτρεψουν τελικα) γνωριζοντας αρκετες εκτιμησεις και οχι μονο.Ξαναλεω δεν τιθεται θεμα ακυρωσης των εξετασεων ή των μηχανογραφικων !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Στο ΣΚΑΙ θα έχουν τον Κο Κάτσικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
μιλάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Ε τα γνωστά είπε.... Θα πέσουν οι βάσεις αλλά όχι αυτά τα υπερβολικά που ακούμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Ε τα γνωστά είπε.... Θα πέσουν οι βάσεις αλλά όχι αυτά τα υπερβολικά που ακούμε..

Δεν είπε τα γνωστά καθώς παρουσιάζει ένα καθαρά ουτοπικό σενάριο (πτώση σε όλες τις σχολές). Παρόλα αυτά άφησε ένα παραθυράκι χωρίς να λέει πολλά πράγματα.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Ρε γαμώτο δεν ξέρω τι να κάνω .
'Ελεγα να πάω την κυριακή Αθήνα να κοιτάξω για σπίτια και τη Δευτέρα να έχω το περιθώριο να κλείσω κάποιο αλλά άμα τη Δευτέρα το πρωί οι βάσεις με στείλουν στο ΑΠΘ τι θα κάνω; :eek:
Λένε και αυτοί για ανοιχτά παραθυράκια και σκιάζομαι.
Όλες οι εκτιμήσεις μ' έχουνε μέσα όμως..Ουφ, έλα Δευτέρα...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
η πυθία(κατσικας) έδωσε χρισμό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Ρε γαμώτο δεν ξέρω τι να κάνω .
'Ελεγα να πάω την κυριακή Αθήνα να κοιτάξω για σπίτια και τη Δευτέρα να έχω το περιθώριο να κλείσω κάποιο αλλά άμα τη Δευτέρα το πρωί οι βάσεις με στείλουν στο ΑΠΘ τι θα κάνω; :eek:
Λένε και αυτοί για ανοιχτά παραθυράκια και σκιάζομαι.
Όλες οι εκτιμήσεις μ' έχουνε μέσα όμως..Ουφ, έλα Δευτέρα...!!!

:D Βρες έναν Μεσίτη και κλείσε από τώρα και πες οτι θα το οριστοποιήσεις Δευτέρα. Ετσι δεσμεύεται και αυτός και ο ιδιοκτήτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
μα ρε παιδια ειναι δυνατον να ακυρωθουν οι εξετασεις?δεν ειναι εξωπραγματικο???:worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
μα ρε παιδια ειναι δυνατον να ακυρωθουν οι εξετασεις?δεν ειναι εξωπραγματικο???:worry::confused:

οχι δε θα ακυρωθουν δεν υπάρχει καμία πιθανότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Δε γίνεται να ακυρωθούν οι εξετάσεις για 1.100 βλάκες που τους λες ότι πρέπει να οριστικοποιήσεις το μηχανογραφικό και δεν το καταλαβαίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
παιδιά πέρσι το ίδιο το υπουργείο την είχε κάνει την εξυπνάδα και διέρρευσαν τα αποτελέσματα... ακόμα και γω τα πήρα -εντελώς τυχαία- πριν ανακοινωθούν! το θυμάμαι καθαρά: είχα αϋπνίες εκείνη τη μέρα και μπήκα κατά τις 8 παρά στο σάιτ του υπουργείου και είδα που με παρέπεμπε στα αποτελέσματα και τα πάτησα και τα κατέβασα :) :D και μετά έκανα την έξυπνη στις φίλες μου :Ρ αλλά έκανα και γω την βλακεία μου καθώς -ανήξερη από πανελλήνιες πέρσι- κατέβασα τις βάσεις του 10% και όταν το συνειδητοποίησα και επέστρεψα να κατεβάσω του 90%... ήταν πια αργά... το υπουργείο είχε συνειδητοποιήσει την κουτσουκέλα του και αποτελέσματα πλέον δεν υπήρχαν στο σάιτ του. οπότε τα του 90% τα έμαθα μαζί με τον υπόλοιπο κοινό κόσμο, λολ.. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Την ίδια μέρα που ανακοινώθηκαν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
παιδιά πέρσι το ίδιο το υπουργείο την είχε κάνει την εξυπνάδα και διέρρευσαν τα αποτελέσματα... ακόμα και γω τα πήρα -εντελώς τυχαία- πριν ανακοινωθούν! το θυμάμαι καθαρά: είχα αϋπνίες εκείνη τη μέρα και μπήκα κατά τις 8 παρά στο σάιτ του υπουργείου και είδα που με παρέπεμπε στα αποτελέσματα και τα πάτησα και τα κατέβασα :) :D και μετά έκανα την έξυπνη στις φίλες μου :Ρ αλλά έκανα και γω την βλακεία μου καθώς -ανήξερη από πανελλήνιες πέρσι- κατέβασα τις βάσεις του 10% και όταν το συνειδητοποίησα και επέστρεψα να κατεβάσω του 90%... ήταν πια αργά... το υπουργείο είχε συνειδητοποιήσει την κουτσουκέλα του και αποτελέσματα πλέον δεν υπήρχαν στο σάιτ του. οπότε τα του 90% τα έμαθα μαζί με τον υπόλοιπο κοινό κόσμο, λολ.. :Ρ

Σε αυτές τις περιπτώσεις να ξέρεις ότι δεν είσαι η μοναδική που το έκανε. Μαζί με σένα το έκανε και ο ιστοχώρος του in.gr οπότε αν έμπαινες Ischool Θα έβλεπες ότι είχε ανοίξει θέμα... που περάσατε από τις 8 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Την ίδια μέρα που ανακοινώθηκαν; :P
ναι... απλά σου λέω τα είχα δει 2 -3 ώρες πριν :Ρ κάτι είναι και αυτό λολ :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
δεν θελω να σκεφτομαι καν οτι υπαρχει εστω και 0.000000000000000001 % πιθανοτητα να ακυρωθουν οι εξετασεις....δεν νομιζω οτι καποιος θα μπει στον κοπο να αφησει την παραλια,για να ΣΚΕΦΤΕΙ το ενδεχομενο να ξαναδωσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ρε γαμώτο δεν ξέρω τι να κάνω .
'Ελεγα να πάω την κυριακή Αθήνα να κοιτάξω για σπίτια και τη Δευτέρα να έχω το περιθώριο να κλείσω κάποιο αλλά άμα τη Δευτέρα το πρωί οι βάσεις με στείλουν στο ΑΠΘ τι θα κάνω; :eek:
Λένε και αυτοί για ανοιχτά παραθυράκια και σκιάζομαι.
Όλες οι εκτιμήσεις μ' έχουνε μέσα όμως..Ουφ, έλα Δευτέρα...!!!
Να περιμένεις μέχρι να σιγουρευτείς!! Σιγά, για 1-2 μέρες δεν θα προλάβεις να βρεις σπίτι ;;:P Πόσοι τρέχουν από τώρα για σπίτι χωρίς να έχουν σιγουρευτεί!! Μεγάλη βλακεία νομίζω...
Και εγώ ήθελα να πάω στα γιάννενα γιατί το έχω σχεδόν σίγουρο αλλά θα κάνω υπομονή!! Σιγά για όλους έχει σπίτια, και καλά μάλιστα...

Ααα μπορεί να μας πει κάποιος που είδε τον κατσικα τι περίπου είπε; Γιατί εγώ δεν τον πρόλαβα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
δλδ για να καταλαβω (επειδη τωρα ξυπνησα:redface:) εχουν προβλημα με μη οριστικοποιημενα μηχανογραφικα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι ο θείος μου στην Αθήνα που θα με βοηθήσει να βρω σπίτι τη Δευτέρα έχει κενό και από τρίτη δουλεύει ξανά. Οπότε ήταν ευκαιρία να ψάξω κυριακή και να κλείσω τη Δευτέρα!

Τι στο καλό, 37 μόρια κάτω από την Ιατρική είμαι, δε θα πέσει; ΘΑ ΠΕΣΕΙ. FINITO.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SERA

Νεοφερμένος

Ο SERA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
αυτος ο κατσικας εχει πει τιποτα για το 10% ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top