Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Κάτι άσχετο, μετά την ανακοίνωση των βάσεων πρέπει να πάρουμε τίποτα χαρτιά από το σχολείο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι ο θείος μου στην Αθήνα που θα με βοηθήσει να βρω σπίτι τη Δευτέρα έχει κενό και από τρίτη δουλεύει ξανά. Οπότε ήταν ευκαιρία να ψάξω κυριακή και να κλείσω τη Δευτέρα!

Τι στο καλό, 37 μόρια κάτω από την Ιατρική είμαι, δε θα πέσει; ΘΑ ΠΕΣΕΙ. FINITO.
Ααα οκ!! πάω πάσο τότε...:)
Θα πέσει, θα πέσει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
παιδιά δεν πρόκειται να ακυρωθούν οι εξετάσεις, ηρεμήστε! εδώ άλλες χρονιές που είχε γίνει μπάχαλο δεν ακυρωθηκαν! θυμαμαι μια φορα ειχαν χαθει στο ταχυδρομειο τα γραπτα της κεφαλλονιας... οι πανελληνιες δεν ακυρωθηκαν. απλα τα καημενα της κεφαλλονιας ξαναδωσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Κάτι άσχετο, μετά την ανακοίνωση των βάσεων πρέπει να πάρουμε τίποτα χαρτιά από το σχολείο; :P
ναι την βεβαίωση πρόσβασης... για κτ άλλο δν ξέρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι ο θείος μου στην Αθήνα που θα με βοηθήσει να βρω σπίτι τη Δευτέρα έχει κενό και από τρίτη δουλεύει ξανά. Οπότε ήταν ευκαιρία να ψάξω κυριακή και να κλείσω τη Δευτέρα!

Τι στο καλό, 37 μόρια κάτω από την Ιατρική είμαι, δε θα πέσει; ΘΑ ΠΕΣΕΙ. FINITO.
Έχω ακριβώς το ίδιο ζήτημα(με το σπίτι και τη θεία),μόνο που τα μόρια που θέλω να πέσει η σχολή για να την πιάσω είναι 635 κι όχι 37. :P Άντε και καλή μας επιτυχία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Να περιμένεις μέχρι να σιγουρευτείς!! Σιγά, για 1-2 μέρες δεν θα προλάβεις να βρεις σπίτι ;;:P Πόσοι τρέχουν από τώρα για σπίτι χωρίς να έχουν σιγουρευτεί!! Μεγάλη βλακεία νομίζω...
Και εγώ ήθελα να πάω στα γιάννενα γιατί το έχω σχεδόν σίγουρο αλλά θα κάνω υπομονή!! Σιγά για όλους έχει σπίτια, και καλά μάλιστα...

Ααα μπορεί να μας πει κάποιος που είδε τον κατσικα τι περίπου είπε; Γιατί εγώ δεν τον πρόλαβα!

δεν ειναι μεγαλη βλακεια μαρια...καταλαβαινω τον δημητρη γιατι περναει τα ιδια κι ο κολλητος μου...εφοσον υπηρχε η αισθηση οτι θα βγουν οι βασεις το αργοτερο στις 25(πριν κανει την δηλωση η διαμαντοπουλου)τα πιο πολλα παιδια με βαση τις βαθμολογιες τους υπολογισαν που περασαν και ετρεξαν να κλεισουν σπιτι,με την ελπιδα οτι θα ανακοινωθουν στις 25...με μια δηλωση τωρα τους τα αλλαζει ολα γιατι ολος ο προγραμματισμος τους παει πισω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
ωωω δεν το ξερα...:mad:αν θελουν το πολυ πολυ να ξανακανουμε μηχανογραφικο.τιποτα αλλο ομως:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
δεν ειναι μεγαλη βλακεια μαρια...καταλαβαινω τον δημητρη γιατι περναει τα ιδια κι ο κολλητος μου...εφοσον υπηρχε η αισθηση οτι θα βγουν οι βασεις το αργοτερο στις 25(πριν κανει την δηλωση η διαμαντοπουλου)τα πιο πολλα παιδια με βαση τις βαθμολογιες τους υπολογισαν που περασαν και ετρεξαν να κλεισουν σπιτι,με την ελπιδα οτι θα ανακοινωθουν στις 25...με μια δηλωση τωρα τους τα αλλαζει ολα γιατι ολος ο προγραμματισμος τους παει πισω...
Αν δλδ περίμεναν να βγουν οι βάσεις τι θα έχαναν; Εγώ ας πούμε που δεν πήγα για ψάξιμο ακόμα έχασα κτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
περίεργο όμως ε; αν άκουγε κανένας άσχετος ότι αγωνιούμε για να μάθουμε κάτι "μαγικά" νουμεράκια θα ξεραινόταν στα γέλια και θα μας θεωρούσε και πολύ pathetic :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Έχω ακριβώς το ίδιο ζήτημα(με το σπίτι και τη θεία),μόνο που τα μόρια που θέλω να πέσει η σχολή για να την πιάσω είναι 635 κι όχι 37. :P Άντε και καλή μας επιτυχία! :)

Nαι ρε συ αλλά τη ΣΕΜΦΕ θα τη δηλώσουν μόνο τ' άτομα που το θέλουν πραγματικά γιατί είναι και σχολή με δυσοίωνο μέλλον! Αλλά την ιατρική στην αθήνα δε θα τη δηλώσουν μόνο άτομα που τη θέλουν, αλλά και όλα τα καημένα της αθήνας που έβγαλαν 19.500+ και τους πίεσαν οι γονείς της Εκάλης να πάμε Ιατρική!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Αν δλδ περίμεναν να βγουν οι βάσεις τι θα έχαναν; Εγώ ας πούμε που δεν πήγα για ψάξιμο ακόμα έχασα κτ;

οχι ρε συ,απλα ηθελαν να κλεισουν πρωτοι σπιτι....να μην εχουν το αγχος οτι ισως δεν βρουν κατι...να μην τρεχουν τελευταια στιγμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Nαι ρε συ αλλά τη ΣΕΜΦΕ θα τη δηλώσουν μόνο τ' άτομα που το θέλουν πραγματικά γιατί είναι και σχολή με δυσοίωνο μέλλον! Αλλά την ιατρική στην αθήνα δε θα τη δηλώσουν μόνο άτομα που τη θέλουν, αλλά και όλα τα καημένα της αθήνας που έβγαλαν 19.500+ και τους πίεσαν οι γονείς της Εκάλης να πάμε Ιατρική!!!!
Έχεις ένα δίκιο σ'αυτό.Πιστεύω πως το 1/4 της σχολής σου θα είναι οι λεγόμενοι "Μουροφοιτητές".Nαι,ξέρω πως η ΣΕΜΦΕ δεν έχει ζήτηση λόγω δυσοίωνου μέλλοντος αλλά και λόγω δυσκολίας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Σήμερα το πρωί βγήκε ο Κατσικας στο ΣΚΑΙ τον είδε κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aloth

Νεοφερμένος

Η δώρ@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ναι την βεβαίωση πρόσβασης... για κτ άλλο δν ξέρω!


αυτή δεν την έδωσαν όταν βγήκαν οι βαθμολογίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
Σήμερα το πρωί βγήκε ο Κατσικας στο ΣΚΑΙ τον είδε κανεις?

Εγώ είπε πτώση σε όλες τις σχολές :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Δεν ειπε κανεις οτι θα ακυρωθουν οι εξετασεις.Ελεος αυτα δεν γινονται πουθενα.
Συζητιεται ομως το εξης απλο.

Οσοι ανηκουν στις ειδικες κατηγοριες και χασουν για λιγες θεσεις τις σχολες που επιθυμουν εχουν υποχρεωση να πανε και να εξακριβωσουν αν ολα τα εγγραφα που κατατεθηκαν απο αυτους που τους πηραν την θεση ειναι νομιμα.
Simple as that. Οποιος δεν κανει αυτη την στοιχειωδη ενεργεια και τρεχει σε αλλη πολη για 5 χρονια ειναι επιεικως λακαμας.

τελος το υπουργειο πρεπει να ανακοινωνει αν δεχτηκε τα μηχανογραφικα γιατι και αυτα τα 60 ατομα με υψηλες βαθμολογιες μπορουν να αλλαξουν τις βασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εγώ, δυστυχώς, δεν πρόλαβα να τον δω... Δεν μίλησε πιο συγκεκριμένα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

στελα+

Νεοφερμένος

Η στελα+ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
σιγουρο ειναι για 29 η θα παει σεπτεμβρη????????????? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πάντως ο Κάτσικας γενικότερα είναι πιο "αυστηρός" με τις βάσεις, δηλαδή δεν τις "ρίχνει" τόσο εύκολα!

Red Span, έχεις εκτιμήσεις και για άλλες σχολές? Αν ναι, πες μου για μοριακή βιολογία αν μπορείς. Ευχαριστώ.

σιγουρο ειναι για 29 η θα παει σεπτεμβρη????????????? :worry:
Αλήθεια, εγώ δεν ξέρω τι να πιστέψω! Ακούγεται πολύ έντονα ότι θα γίνουν υπερπροσπάθειες για να ανακοινωθούν οι βάσεις 29 Αυγούστου. Και ο Κουτρούμπελης μάλιστα είπε να αναμένουμε στις 29 με 29+(δηλαδή ίσως και λίγο αργότερα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top