Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Να σε δω του χρόνου εσένα μικρό τι θα κάνεις αν σε δουλεύουν μες στα μούτρα σου επί ένα έτος, τι θα λες. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Είμαι σίγουρος, Ω κλάψες φετινοί απόφοιτοι, ότι το υπουργείο ΕΠΙΤΗΔΕΣ δεν έβγαλε νωρίτερα τις βάσεις γιατί γουστάρουν να σας αγχώνουν.:P

Όταν τρεις μήνες πρις τις πανελλαδικές που δεν έχεις μυαλό να σκεφθείς τίποτα σου λένε ότι ίσως κάνεις μηχανογραφικό το Μάρτιο, όταν δεν ξέρεις πότε θα αρχίσουν οι πανελλαδικές να φτιάξεις το πρόγραμμά σου, όταν σου δώσουνε θέματα και στα πάρουνε πάλι πίσω να τα διορθώσουνε, όταν βλέπεις θέματα που δεν στέκουν και πρέπει να μαντέψεις τι θέλει για σωστό η επιτροπή, όταν για τα αποτελέσματα πας από αναβολή σε αναβολή, όταν σε βάζουνε να καταθέσεις μηχανογραφικό σε χρόνο dt και με καινούργιες διαδικασίες, όταν τρία στελέχη του υπουργείου ανακοινώνουν τρεις διαφορετικές ημερομηνίες για τις βάσεις, όταν οι βάσεις θα βγούνε τέλος αυγούστου και μέσα σεπτεμβρίου πρέπει να κάνεις την εγγραφή, όταν δεν ξέρεις αν θα ανοίξει το πανεπιστημίο...

έλα τότε να μας κάνεις πλάκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Να σε δω του χρόνου εσένα μικρό τι θα κάνεις αν σε δουλεύουν μες στα μούτρα σου επί ένα έτος, τι θα λες. :happy:

Όταν τρεις μήνες πρις τις πανελλαδικές που δεν έχεις μυαλό να σκεφθείς τίποτα σου λένε ότι ίσως κάνεις μηχανογραφικό το Μάρτιο, όταν δεν ξέρεις πότε θα αρχίσουν οι πανελλαδικές να φτιάξεις το πρόγραμμά σου, όταν σου δώσουνε θέματα και στα πάρουνε πάλι πίσω να τα διορθώσουνε, όταν βλέπεις θέματα που δεν στέκουν και πρέπει να μαντέψεις τι θέλει για σωστό η επιτροπή, όταν για τα αποτελέσματα πας από αναβολή σε αναβολή, όταν σε βάζουνε να καταθέσεις μηχανογραφικό σε χρόνο dt και με καινούργιες διαδικασίες, όταν τρία στελέχη του υπουργείου ανακοινώνουν τρεις διαφορετικές ημερομηνίες για τις βάσεις, όταν οι βάσεις θα βγούνε τέλος αυγούστου και μέσα σεπτεμβρίου πρέπει να κάνεις την εγγραφή, όταν δεν ξέρεις αν θα ανοίξει το πανεπιστημίο...

έλα τότε να μας κάνεις πλάκα.

Πάλι τα ίδια θα λέω και τότε!Γιατί σας φαίνεται τόσο παράξενο?

Σε άλλα κι άλλα θρεντς γράφεται τα ποιητικά "Οι πανελλήνιες δε κρίνουν τη ζωή σου", "Πρέπει να πας χαλαρά, χωρίς άγχος" κτλ. και τώρα τι μου πουλάτε?Τρόμο και Δέος?Ποιο πρέπει να είναι το πνεύμα κάποιου που πάει να δώσει τώρα πανελλήνιες?

Προφανώς και αστειευόμουν όταν το έγραψα, όμως αφού το πήρατε στα σοβαρά, ας πούμε ότι θα το εννοήσω και στα σοβαρά, γιατί έτσι πρέπει.

Και άμα γράψω και σκατά(αφού προς τα κει το πας Δημήτσε) στα γεννητικά μου όργανα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Οι καταστάσεις που περιγράφεις είναι : άγχος, τρόμος, δέος και μάλιστα προ πανελληνίων.

Η κατάσταση που επικρατεί εδώ είναι μία: εκνευρισμός.

Τι σχέση έχουν όλα αυτά που λες με το θέμα μας, ειλικρινά, αδυνατώ να καταλάβω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Πάλι τα ίδια θα λέω και τότε!Γιατί σας φαίνεται τόσο παράξενο?

Σε άλλα κι άλλα θρεντς γράφεται τα ποιητικά "Οι πανελλήνιες δε κρίνουν τη ζωή σου", "Πρέπει να πας χαλαρά, χωρίς άγχος" κτλ. και τώρα τι μου πουλάτε?Τρόμο και Δέος?Ποιο πρέπει να είναι το πνεύμα κάποιου που πάει να δώσει τώρα πανελλήνιες?

Προφανώς και αστειευόμουν όταν το έγραψα, όμως αφού το πήρατε στα σοβαρά, ας πούμε ότι θα το εννοήσω και στα σοβαρά, γιατί έτσι πρέπει.

Και άμα γράψω και σκατά(αφού προς τα κει το πας Δημήτσε) στα γεννητικά μου όργανα.:P

Ρε μίλησα εγώ απλά για πανελλήνιες; Μίλησα για όλο το δούλεμα που φάγαμε φέτος από το υπουργείο παιδείας. Και εμένα σκασίλα μου για το πότε θα βγάλουνε τις βάσεις έτσι όπως κατάντησε η κατάσταση. Αλλά μην υποτιμάς το γεγονός ότι ένα χρόνο μας έχει γαμήσει η Αννούλα. Θα το καταλάβεις του χρόνου που θα πάρεις τα βιβλία ένα μήνα πρις τις πανελλήνιες. Εκεί να δεις τι ωραία θα' ναι η κοροιδία που θα τρως στη μάπα από το ίδιο το υπουργείο και δε θα μπορείς να κάνεις και τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Δε βαριέσαι, το πολύ πολύ δε δίνω και πανελλήνιες :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όσο παράδοξο κι αν φαίνεται πάντως έχει δίκιο. Όχι τόσο στη σύγκριση που κάνει, η φάση πριν τις πανελλήνιες είναι διαφορετική απ' αυτό που γίνεται τώρα, ναι, αλλά κυρίως στο ότι πνίγεστε σε μια κουταλιά νερό. Η αντίδραση καλή κι ο εκνευρισμός αναμενόμενος, OK, αλλά μετά τι; Στην τελική ξέρεις ότι κάτι δεν πάει καλά όταν είστε σε χειρότερη κατάσταση απ' αυτή πριν τις εξετάσεις ενώ ταυτόχρονα καταλαβαίνετε ότι όσο κι αν χαλάσετε τη διάθεσή σας το πράγμα δε θα αλλάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftmano

Νεοφερμένος

Ο leftmano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Όταν το 1985 έδωσα πανελλήνιες, γράψαμε 15-18 Ιουνίου (4 μέρες συνολικά) και τα αποτελέσματα βγήκαν στις 25 Αυγούστου. Ούτε ιντερνετ, ούτε ξε-ίντερνετ, ούτε έτσι, ούτε αλλιώς. Τώρα που ξανάδωσα, 12 Μάη με 29 Αυγούστου! Κι όσο να πεις, ανάλογα την προσπάθεια, μια αγωνία την έχω (αφού ξανα-μπήκα σε αυτόν τον χορό).Το ίδιο και η οικογένεια, αφού "ο μπαμπάς αποφάσισε να ξανασπουδάσει"...

Μα ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ?

Καμιά μομφή και εναντίον κανενός υπουργείου ή υπουργού δεν έχω . Αλλά πως το λέτε αυτό, το ΠΟΛΥ πετυχημένο; "Τα πήρα κράνος" 'η απλώς "δεν την παλεύω";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
η ανούλά έφαγε πολύ βρισίδι πάντως..χαχα
αν διαβάσει κάποιος άσχετος τα όσα γράψατε θα υποθέσει οτι
α)οι βάσεις δέν θα ανακοινωθούν ποτέ
β)κλείνουν όλες οι σχολές
γ)σας βουλιαξαν τα καράβια

πολύ οργή για μερικές μερούλες παραπάνω.
Χαλαρρρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
η ανούλά έφαγε πολύ βρισίδι πάντως..χαχα
αν διαβάσει κάποιος άσχετος τα όσα γράψατε θα υποθέσει οτι
α)οι βάσεις δέν θα ανακοινωθούν ποτέ
β)κλείνουν όλες οι σχολές
γ)σας βουλιαξαν τα καράβια

πολύ οργή για μερικές μερούλες παραπάνω.
Χαλαρρρα...
Ε καλα κλασσικος Ελληνας,να αντιδρασει μονο για να αντιδρασει και επειδη ειναι της μοδας.

Δηλαδη ολος αυτος ο χαμος για 4-5 μερες παραπανω?Γιατι ολοι ξεραμε οτι θα βγει το τριτο δεκαημερο του Αυγουστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinkfloyd

Νεοφερμένος

Η pinkfloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Όταν το 1985 έδωσα πανελλήνιες, γράψαμε 15-18 Ιουνίου (4 μέρες συνολικά) και τα αποτελέσματα βγήκαν στις 25 Αυγούστου. Ούτε ιντερνετ, ούτε ξε-ίντερνετ, ούτε έτσι, ούτε αλλιώς. Τώρα που ξανάδωσα, 12 Μάη με 29 Αυγούστου! Κι όσο να πεις, ανάλογα την προσπάθεια, μια αγωνία την έχω (αφού ξανα-μπήκα σε αυτόν τον χορό).Το ίδιο και η οικογένεια, αφού "ο μπαμπάς αποφάσισε να ξανασπουδάσει"...

Μα ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ?

Καμιά μομφή και εναντίον κανενός υπουργείου ή υπουργού δεν έχω . Αλλά πως το λέτε αυτό, το ΠΟΛΥ πετυχημένο; "Τα πήρα κράνος" 'η απλώς "δεν την παλεύω";

Ohhh Jesus Christ!Χαρα στο κουραγιο σας μετα απο τοσα χρονια να ξαναδωσετε!Αν μου λεγε τωρα ο πατερας μου-ειναι 45χρονων- οτι θελει να δωσει πανελληνιες δεν ξερω πως θα μου φαινοτανε!
Μπραβο παντως!Καλα γραψατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά δε με νοιάζει τόσο η καθυστέρηση της ανακοίνωσης των βάσεων όσο ότι θα ανήκω σ' ένα εκπαιδευτικό σύστημα το οποίο συγκροτείτε από άτομα τα οποία αποδεδειγμένα στερούνται βασικής νοημοσύνης. Πως να το κάνω, δε δέχομαι να καθορίζει την παιδεία μου ένας φορέας που έχει αποδείξει ότι του λείπει η οργάνωση και η μαλακία βρίσκεται σε αρκετή περίσσεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά δε με νοιάζει τόσο η καθυστέρηση της ανακοίνωσης των βάσεων όσο ότι θα ανήκω σ' ένα εκπαιδευτικό σύστημα το οποίο συγκροτείτε από άτομα τα οποία αποδεδειγμένα στερούνται βασικής νοημοσύνης. Πως να το κάνω, δε δέχομαι να καθορίζει την παιδεία μου ένας φορέας που έχει αποδείξει ότι του λείπει η οργάνωση και η μαλακία βρίσκεται σε αρκετή περίσσεια.

Και που είσαι ακόμα. Έχεις να δεις πράμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Η Χριστοφιλοπουλου σημερα στο σκαι.

https://www.skai.gr/player/TV/?MMID=217736


Είδα το πρώτο 1.5' όταν μπήκα και λέω άστο να πάει στα κομμάτια, ας μην το δω το βιντεάκι. Αλλά με τρώει κι εμένα η περιέργεια και τα θέλω και τα παθαίνω. Το ξαναβάζω και την ακούω ξαφνικά να λέει, πως "το πετύχανε" ότι και καλά πέρσι είχαμε καθηγητές από την αρχή του σχολικού έτους σε όλα τα σχολεία της χώρας.

Και ρωτάω εγώ τώρα: εμείς που ξεκινήσαμε πέρσι λογοτεχνία και λατινικά ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ με έναν ολόκληρο μήνα καθυστέρηση, επειδή δεν έστελναν φιλόλογο, πού ζούμε; Σε παράλληλο σύμπαν; Αμάν αυτή η ανευθυνότητά τους, αμάν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Είδα το πρώτο 1.5' όταν μπήκα και λέω άστο να πάει στα κομμάτια, ας μην το δω το βιντεάκι. Αλλά με τρώει κι εμένα η περιέργεια και τα θέλω και τα παθαίνω. Το ξαναβάζω και την ακούω ξαφνικά να λέει, πως "το πετύχανε" ότι και καλά πέρσι είχαμε καθηγητές από την αρχή του σχολικού έτους σε όλα τα σχολεία της χώρας.

Και ρωτάω εγώ τώρα: εμείς που ξεκινήσαμε πέρσι λογοτεχνία και λατινικά ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ με έναν ολόκληρο μήνα καθυστέρηση, επειδή δεν έστελναν φιλόλογο, πού ζούμε; Σε παράλληλο σύμπαν; Αμάν αυτή η ανευθυνότητά τους, αμάν.

Xαχα εγώ δεν είχα καν βιβλίο αρχαίων όλη την χρονιά επειδή δεν έφτασαν αυτά που έστειλαν.:P
Πήγαινα σχολείο με του φροντιστηρίου.:clapup:

Όντως το πετύχανε! ΝΟΤ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neo

Νεοφερμένος

Ο Πραγματικό όνομα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ΕΥΤΥΧΩΣ που πλεον η υποβολη μηχανογραφηκων γινεται ηλεκτρονικα και ετσι με τη βοηθεια της τεχνολογιας τα αποτελεσματα βγαινουν απιστευτα γρηγορα!!.. και ΕΥΤΥΧΩΣ που πλεον ειμαστε ευρωπαιοι και δινουμε τοση μεγαλη σημασια στην παιδεια!!..ΕΥΤΥΧΩΣ που θα εχουμε απλετο χρονο να αποφασισουμε τι θα κανουμε και που θα καταληξουμε τη νεα χρονια!!..ΕΥΤΥΧΩΣ που δεν βγηκαν τα αποτελεσματα τα Χριστουγεννα και δεν χρειαζεται να παρουμε δωρο στη Διαμαντοπουλου!!..ΕΥΤΥΧΩΣ δηλαδη.. και ΖΗΤΩ το ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μιας και δεν έχει συγκεκριμένο e-mail το υπουργείο, τους έστειλα το παρακάτω μήνυμα μέσω της φόρμας επικοινωνίας τους:
www.minedu.gov.gr/contact-forms.html

"Έπειτα από αναμονή ενάμιση μήνα, μάθαμε επιτέλους την ακριβή ημερομηνία ανακοίνωσης των βάσεων (29/8 ). Κύριοι του υπουργείου, ποιος είναι ο υπεύθυνος για όλη αυτή την παρωδία οργάνωσης; Η υφυπουργός η οποία ανακοίνωσε δημόσια ότι οι βάσεις θα ανακοινωθούν τέλη Ιουλίου (για την οποία δήλωση δεν τοποθετηθήκατε), ο Γ.Γ. που απαντούσε στις 25; Το λιγότερο που μπορείτε να κάνετε ώστε να μην απαξιωθείτε τελείως στα μάτια των μαθητών/φοιτητών/κοινωνικού συνόλου, είναι να ζητήσετε δημόσια συγγνώμη από τους υποψηφίους και τις οικογένειές τους για τη στάση την οποία κρατήσατε όλο αυτό το διάστημα( ή μάλλον ολόκληρο τον τελευταίο χρόνο)."

Υ.Γ. Ξέρω πως δεν μπορούμε να κάνουμε πολλά. Όμως τουλάχιστον όσοι είμαστε αγανακτισμένοι από αυτή την κατάσταση, μπορούμε να στείλουμε ένα μήνυμα στο υπουργείο ζητώντας τους να αναλάβουν ευθύνες.

Καλά έκανες και έστειλες και να είσαι σίγουρος ότι θα πάρεις απάντηση ...

... από την επόμενη Κυβέρνηση, όπου θα σου γράψουν πόσο άχρηστοι ήταν οι υπεύθυνοι της τωρινής και πόσο καλύτερα θα τα πάνε αυτοί στην ολοκληρωτική διάλυση της Παιδείας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
τα μαιλ που στελνετε στ υπουργειο παιδειασ τα διαβαζει κανεισ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Moλις βλεπουνε το ''Επειτα ... προχωρανε στο επομενο e-mail.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.



Νεες δηλωσεις Κουλαϊδη, στο 16:40 περιπου για βασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top