Σπυράκια

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ρε παιδιά. Να ρωτήσω κάτι; Αυτό που λένε για το σεχ και τα σπυράκια, από πού προκύπτει; Είναι επιστημονικά τεκμηριωμένο;

Δεν είναι τεκμηριωμένο. Δεν ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Εντάξει. Ελπίζω να το δει ο αποπάνω πριν ρέψει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariju4na

Νεοφερμένος

Ο Ερμής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλή η πλάκα, το έχεις, κάτι να εξαφανίσει τα κ***σπυράκια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ναι. Δερματολόγος. Έτσι λέγεται. Λοιπά μαντζούνια και βότανα, θεραπευτικές κρέμες και συμβουλές από την κυρά Κατίνα του ischool, δε δουλεύουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Λοιπόν θα πας στο φαρμακείο και θα ζητήσεις το Dalacin. Θα πλένεις το πρόσωπό σου και αφού το σκουπίσεις θα βάλεις όπου έχεις σπυριά. Είναι στικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Αυτό είναι ένα διάφανο μικρό γυάλινο μπουκαλάκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariju4na

Νεοφερμένος

Ο Ερμής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Dalacin? Το έχει χρησιμοποιησει κανας άλλος αυτό να μας δώσει τη γνώμη του? Who φίλε μου είπα και πιο πάνω οτι το πρόβλημά μου δεν είναι για δερματολόγο, κοίτα το post απο πάνω. Χρειάζομαι κάτι για ήπια ακμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα σπυράκια αυτά δεν λέγονται ακμή; Και τώρα που το λέμε, έχω αρχίσει κι εγώ να βγάζω.. :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Και εγώ βάζω Dalacin.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
εγω ακομα δεν εχω βγαλει , δηλαδη καθε τοσο βγαζω αλλα βευγουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
εγω ακομα δεν εχω βγαλει , δηλαδη καθε τοσο βγαζω αλλα βευγουν...

Κάτσει να γίνεις 15-16 και θα σου πω εγω :xixi: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάτσει να γίνεις 15-16 και θα σου πω εγω :xixi: :P
Για να το λες εσύ, κάτι θα ξέρεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Κάτσει να γίνεις 15-16 και θα σου πω εγω :xixi: :P


Δεν είναι απαραίτητο....
Εγώ πχ δεν είχα και δεν έχω καθόλου,όπως και αρκετά άτομα που ξέρω που περνούν ή έχουν περάσει το στάδιο της εφηβείας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Dalacin? Το έχει χρησιμοποιησει κανας άλλος αυτό να μας δώσει τη γνώμη του? Who φίλε μου είπα και πιο πάνω οτι το πρόβλημά μου δεν είναι για δερματολόγο, κοίτα το post απο πάνω. Χρειάζομαι κάτι για ήπια ακμή.

και εγω το χρησιμοποιουσα, πολυ καλο...!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω δν ειχα ουτε και εχω μεγαλο προβλημα..αλλα καποιοα περιοδο χρησιμοποιουσα τον αφρο clearasil..πολυ καλο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Who φίλε μου είπα και πιο πάνω οτι το πρόβλημά μου δεν είναι για δερματολόγο, κοίτα το post απο πάνω. Χρειάζομαι κάτι για ήπια ακμή.

Κι εγώ ήπια ακμή είχα, αλλά δυο χρονάκια τα 'φαγα στους δερματολόγους. Τέλος πάντων. Κάνε ό,τι θέλεις, λόγος δε μου πέφτει. Πάντως, δε το βρίσκω περισσότερο λογικό να ψάχνεις τη λύση εδώ μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Linkin park_1

Νεοφερμένος

Ο Linkin park_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά,εγώ από 13ων χρονών είχα πολλά σπυράκια και πολύ λιπαρότητα!!!!Πήγαινα για πολύ καιρό στην δερματολόγο η οποία μου έγραφε αλοιφές,σαπουνάκια κ.τλ!!Τίποτα από όλα αυτά δεν είχε αποτέλεσμα ώσπου μου έγραψε κάτι χάπια!!Ε αυτά ήταν η σωτηρία μου!!!Επί 6 μήνες δεν έπρεπε να πιώ αλκόολ συν κάποιες παρενέργειες!!(πόνους στη μέση,ξεραμένα χείλια,αιμορραγία στη μύτη κ.α)!!!!!Παιδιά,μέχρι να περάσουν οι 6 μήνες βασανιζόμουν αλλά τώρα είμαι πεντακάθαρος!!!Όποιος έχει τα ψυχικά αποθέματα ας το κάνει,δεν θα χάσει πάντως!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
αυτα τα χαπια μαλλον που πηρες ειναι πολυ βαρια...και ειναι για ατομα 17+++ και να εχουν πολυ ακμη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ρε σεις γιατι χαπια??
μη πατε στην ευκολη λυση
εγω προσσωπικα δεν ειχα ποτε προβλημα επδ φροντιζα κιολας τ προσωπο μου.
τωρα νομιζω οτι φταιει κ η κακη διατροφη, ειδικα για τη ζαχαρη εχω ακουσει κτλ
αρα κοψτε τις σοκολατες καθημερινα κ τα φαστ φουντ και φατε υγιεινα καντε κ καθημερινο καθαρισμο με καποιο προιον που ειναι συμβατο με τν επιδερμιδα σας [κ οχι με όποιο βρειτε μπροστα σας γιατι θα γινει χειροτερα μετα] και θαναι καλυτερα :P
μιλαω για παιδια που εχουν μικρο προβλημα, για τους αλλους ξερουν οι γιατροι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Linkin park_1

Νεοφερμένος

Ο Linkin park_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Και εγώ με μικρό πρόβλημα ξεκίνησα αλλά χειροτέρεψα!!!!Πάντως μιλάω για τα Accuran αν τα έχετε ακουστά κ ειναι σαφώς γιά προχώρημενη ακμή αλλά παράλληλα άκρως αποτελεσματικά(δεν τα κάνω διαφήμιση):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top