Σπυράκια

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λογικά θα είναι ορμονολογικό το πρόβλημά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Κρέμα σπυρακιών Clearasil

Η κρέμα σπυρακιών Clearasil είναι ακριβώς ένα από πολλά προϊόντα ότι Clearasil προσφέρει να φροντίσει για το νέο δέρμα και οι οδηγίες κερδίζουν τον πόλεμο ενάντια στην ακμή. Προσφέρουν τα προϊόντα και για τη γρήγορη θεραπεία σημείων και για την καθημερινή πρόληψη απο τα σπυρακια.....:)
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
το Clearasil ειναι το καλυτερο προιον που εχω δοκιμασει...κανει πολυ καλη δουλεια...ασε που αυτες οι κρεμες απο τα φαρμακεια που ειναι απο "τις καλες" δεν κανουν τιποτα...:clean:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Για τα εσωτερικά σπυράκια τα οποία δεν φαίνονται αλλά πονάνε υπερβολικά τι έχετε να πείτε/προτείνετε?

Ο δερματολόγος μου έδωσε αντιβίωση περισσότερο γι' αυτά γιατί είπε πως φοβάται ότι θα μου αφήσουν σημάδια.. Οπότε καλύτερο θα ήταν να πας σε ένα δερματολόγο για να κρίνει αυτός :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Αρχίζω να βγάζω κάτι μικρούλικα.:(
Και γω που νόμιζα οτι θα την έβγαζα λάδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
εγω εχω ακουσει οτι οποιος βγαζει πολλα σπυρακια εχει λιπαρο δερμα και εν κανει ευκολα ρυτιδες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=B4PNxuaDAB4[/ame]:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
εγω εχω ακουσει οτι οποιος βγαζει πολλα σπυρακια εχει λιπαρο δερμα και εν κανει ευκολα ρυτιδες!!

Πφ.
ΝΑ ΤΙΣ ΧΕΣΩ ΤΙΣ ΡΥΤΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΚΑΝΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΛΙΠΑΡΟ ΔΕΡΜΑ!
Τα σπυρια με ενδιαφερουν!
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
εγω παντως (εκτος απο τις κρεμες που βαζω)καθε βραδυ πριν κοιμιθω βαζω μια σταγονα λεμονι πανω σε καθε σπυρακι ...βεβαια τσουζει λιγακι στην αρχη αλλα εχει αποτελεσμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Πφ.
ΝΑ ΤΙΣ ΧΕΣΩ ΤΙΣ ΡΥΤΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΚΑΝΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΛΙΠΑΡΟ ΔΕΡΜΑ!
Τα σπυρια με ενδιαφερουν!
:P:P:P

Στα σαράντα σου όμως θα ευχαριστείς το Θεό που σου έδωσε τέτοιο δέρμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
ένα της Vichy κατα των σπυριων ειναι τελειο . Ενα πρασινο με κόκκους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Στα σαράντα σου όμως θα ευχαριστείς το Θεό που σου έδωσε τέτοιο δέρμα :D

Εχω καιρο μεχρι τα 40 αγαπητη.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

στελλα-231

Νεοφερμένος

Η στελλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
κοιτα τωρα δν σε ενδιαφερουν οι ρυτιδεσ αλλα οπωσ ειπε και λουκριτια θα ευχαριστεισ τον θεο που σου εδωσε τετοιο δερμα!!σε καταλαβαινω απολυτα που τωρα
δν σε ενδιαφερουν οι ρυτιδεσ αλλα ουτε και εμενα με προβληματιζουν τωραεχω και εγω το ιδιο πραγμα λυπαρι επιδερμιδα με σπυρακια αλλα θα ελεγα οτι τουσ 2 τελευταιουσ μηνεσ μου εχουν μειωθει τωρα δεν ξερω πωσ.....αλλα σημασια εχει οτι μειωνονται....τωρα οσο για αυτο που αναφερθικε για την θαλασσα πωσ συγουρι ειμαστε οτι εχει θετικα αποτελεσματα και οχι αρνητικα προσ την επιδερμιδα μασ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ο δερματολόγος μου έδωσε αντιβίωση περισσότερο γι' αυτά γιατί είπε πως φοβάται ότι θα μου αφήσουν σημάδια.. Οπότε καλύτερο θα ήταν να πας σε ένα δερματολόγο για να κρίνει αυτός :)

Αντιβίωση; Για τα σπυράκια;:!::what:

Εγώ έβγαζα κάτι τεράστια σπυριά στο κούτελο και στη μύτη, από τη ΣΤ' Δημοτικού. Τα έξυνα, και είχα κάτι τεράστια κάκαδα μετά:P:P:P. Στο Γυμνάσιο, επεκτάθηκαν και στο υπόλοιπο πρόσωπο, στα χέρια, στο στήθος και στην πλάτη... Μπρρρρρ... Αηδιαστικά... Τώρα έχουν λιγοστέψει, αλλά και πάλι βγάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Έβγαλα ένα μικρούλι σπυράκι και με πονάει λιγάκι.Αν το πειράξω θα γεμίσω ή δεν ισχύει κάτι τέτοιο;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Έβγαλα ένα μικρούλι σπυράκι και με πονάει λιγάκι.Αν το πειράξω θα γεμίσω ή δεν ισχύει κάτι τέτοιο;:what:
Καλύτερα να μην το πειράξεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τελικά τα σπυράκια που είναι για σπάσιμο τα σπάμε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Κανένα σπυράκι δεν είναι για σπάσιμο...όταν προσπαθείς να σπάσεις ένα σπυράκι τραυματίζεις τριγύρω την επιδερμίδα, και είτε θα μολυνθεί από το πύον, είτε από εξωτερικό μικρόβιο...οπότε ή θα πας σε αισθητικό, ή θα βάλεις αντισηπτικά σαπούνια ή φάρμακα, η θα κάνεις το σταυρό σου και θα περιμένεις!! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raiNja

Νεοφερμένος

Ο Σεργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Στυλίδα (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγώ έβγαζα κάτι τεράστια σπυριά στο κούτελο και στη μύτη, από τη ΣΤ' Δημοτικού. Τα έξυνα, και είχα κάτι τεράστια κάκαδα μετά:P:P:P. Στο Γυμνάσιο, επεκτάθηκαν και στο υπόλοιπο πρόσωπο, στα χέρια, στο στήθος και στην πλάτη... Μπρρρρρ... Αηδιαστικά... Τώρα έχουν λιγοστέψει, αλλά και πάλι βγάζω.

Δεν επρεπε να τα ξυνεις ..ειδικα αν ειχες ξερω γω βρωμικα χερια απο καμια μπαλα η τιποτα τετοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω ένα σπυρί
Που με ταλαιπωρεί
Μέρα νύχτα κλαίει
Να φύγει όμως δεν λέει
Έχω ένα σπυρί
Πάνω στο αυτί
Πρώι το καθαρίζω
Το βράδυ το ψυρίζω
Έχω ένα σπυρί
Δεν ξέρω το γιατί
Η μάπα μου είναι χάλια
Θα πάρω μια βεντάλια
Έχω ένα σπυρί
Κι ας είμαι και μικρή
Θέλω να το τσιτσιρίσω
Μες στο κάδο να το ρίξω.

(έμπνευση της στιγμής):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top