Σπυράκια

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Εγω πάλι κανένα...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
AVENE
:D:D:D:D:D

Τιποτα δεν εχω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
παιδια το κλεραζιλ ειναι πολυ αποτελεσματικο!!! το πηρα ετσι για να δοκιμασω, κ πραγματικα εχει κανει καλη δουλεια!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για τα εσωτερικά σπυράκια τα οποία δεν φαίνονται αλλά πονάνε υπερβολικά τι έχετε να πείτε/προτείνετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.

stetsi

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
πφφφ..εγω βγαζω σπυρακια αλλα το προβλημα μου ειναι οτι απο το αγχος μου για το σχολειο και τα προβληματα μου τα ξυνω και μετα γινονται πληγες και ειμαι λες και με εχουν χτυπήσει...:( πφφφ...εχω βαλει κρεμες και κεμες...εχω παει σε γιατρους και γιατρους..τιποτα..μου λενε απλα να μην τα ξυνω...αλλα εγω...το δικο μου...ειμαι πολυ χαζι...αλλα δεν μπορω οταν εχω κατι θελω καπου να ξεσπασωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
πφφφ..εγω βγαζω σπυρακια αλλα το προβλημα μου ειναι οτι απο το αγχος μου για το σχολειο και τα προβληματα μου τα ξυνω και μετα γινονται πληγες και ειμαι λες και με εχουν χτυπήσει...:( πφφφ...εχω βαλει κρεμες και κεμες...εχω παει σε γιατρους και γιατρους..τιποτα..μου λενε απλα να μην τα ξυνω...αλλα εγω...το δικο μου...ειμαι πολυ χαζι...αλλα δεν μπορω οταν εχω κατι θελω καπου να ξεσπασωω!


Βαρα τα μαξιλαρια σου!Τι σου φταιει το προσωπο σου??? Τρια πραγματα που δεν πειραζουμε ποτε (μονο για καλο σκοπο):
1)Μαλλια
2)Προσωπο
3)Νυχια.
Σοβαρα τωρα... Ενας δερματολογος θα σου πει τι να βαλεις για να μην εχεις καθολου,αλλα μπορει να χρειαστει να πας αρκετες φορες μεχρι να βρεις το καταλληλο προιον για την επιδερμιδα σου.Εγω πηγα 4!!
-----------------------------------------
παιδια το κλεραζιλ ειναι πολυ αποτελεσματικο!!! το πηρα ετσι για να δοκιμασω, κ πραγματικα εχει κανει καλη δουλεια!!:jumpy:


Αυτο ειναι αληθεια!Το κλεραζιλ ειναι πολυ καλο μεχρι να το συνηθισει το προσωπο σου (οπως και ολα τα υπολοιπα δλδ!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stetsi

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Βαρα τα μαξιλαρια σου!Τι σου φταιει το προσωπο σου??? Τρια πραγματα που δεν πειραζουμε ποτε (μονο για καλο σκοπο):
1)Μαλλια
2)Προσωπο
3)Νυχια.
Σοβαρα τωρα... Ενας δερματολογος θα σου πει τι να βαλεις για να μην εχεις καθολου,αλλα μπορει να χρειαστει να πας αρκετες φορες μεχρι να βρεις το καταλληλο προιον για την επιδερμιδα σου.Εγω πηγα 4!!
-----------------------------------------



Αυτο ειναι αληθεια!Το κλεραζιλ ειναι πολυ καλο μεχρι να το συνηθισει το προσωπο σου (οπως και ολα τα υπολοιπα δλδ!).

:no1:Σε ευχαριστω πολυ..οοο και σε δερματολογο εχω παει..και κρεμες εχω παρει...αστα να πανε...σε ευχαριστω πολυ παντως! μια μερα ελπίζω να λογικευτω και να μην τα ξαναξυσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Για τα εσωτερικά σπυράκια τα οποία δεν φαίνονται αλλά πονάνε υπερβολικά τι έχετε να πείτε/προτείνετε?

Δερματολόγο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δερματολόγο. :P

Α ωραία.Και τον βάζεις μόνο στην περιοχή με τον σπυράκι ή αλείφεις όλο το πρόσωπο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Νομίζω λέει το λινκ που σου έδωσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι όχι,στον who αναφερόμουν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Ναι αλλά το λινκ το είδες??

Νομίζω σε καλύπτει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι το είδα.Ευχαριστώ πολύ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine34294

Νεοφερμένος

Η Γιασεμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγω παντως δεν εχω σχεδον καθολου εκτος απο μερικα μικρα.το make up κανει θαυματα αλλα το χρησιμοποιω σε εξαιρετικα....ζορικες περιπτωσεις!:D
εγω δεν ειχα δεν εχω και ουτε θα εχω ποτεεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Δε νομίζω! Μάλλον είσαι απ' τους τυχερούς... Σε ζηλεύω απίστευτα!


εγω εχω ακουσει οτι τα ατομα που ειχαν παλια σπυρακια αργοτερα εχουν μια παρα πολυ καλη και καθαρη επιδερμιδα..αλλα οχι να τα εχουν πειραξει και να μεινουν σημαδια..και εγω εχω λιγα σπυρακια απο την εκτη δημοτικου μεχρι περσυ ειχα λιγα πολλα..αλλα φετος εχω ελαχιστα..και δεν εχω χρησιμοποιησει κρεμες κλπ απο γιατρους κλπ,απλα δεν τα πειραζα τοσο πολυ..ασχετο που χρησιμοποιω και μεικ απ αλλα ειναι πολυ καλο και δεν μου κανει κακο στο προσωπο;)..ααα και η θαλασσα βοηθαει πααααρα πολυ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εγώ είχα λίγο 1-2 έβγεναν που και που αλλά επειδή είμαι απ τα άτομα που τα πείραζε έκανα μία θεραπεια 6 μηνών και τώρα αντίο σπυρακια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mktz93

Νεοφερμένος

Η mktz93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Η λυση ειναι απλη... Δεν θα τα πειραζεις ουτε θα σκας ωστε να μην σου μολυνθουν .Επισης μπορεις να χρησιμοποιησεις ενα gel για καθαρισμο προσωπου και αυτο ειναι ολο... Τι στο καλο σε δεκα μηνες σε ενα χρονο θα εξαφανιστουν,
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Εκει θα μεινουν για παντα;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Η λυση ειναι απλη... Δεν θα τα πειραζεις ουτε θα σκας ωστε να μην σου μολυνθουν .Επισης μπορεις να χρησιμοποιησεις ενα gel για καθαρισμο προσωπου και αυτο ειναι ολο... Τι στο καλο σε δεκα μηνες σε ενα χρονο θα εξαφανιστουν,
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Εκει θα μεινουν για παντα;;;;;


εγω ειχα δει μια γυναικα η οποια ηταν γυρω στα 30 και ειχε αρκετα σπυρακια:P
ααα και μια θεια μου ξερει μια γυναικα η οποια εχει δοκιμασει τα παντα,σε γιατρους,φαρμακευτικες αγωγες,τα παντα εχει δοκιμασει και αποτελεσμα τιποτα..και ειναι γυρω στα 35 εκει κοντα:P
καλα μπορει να εχουν καποιο προβλημα δεν ξερω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top