Σπυράκια

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Εύκολο το χεις?
Εγώ κάθε μέρα βγάζω καινούρια σπυράκια.
Με το που φεύγουν τα προηγούμενα ξεπετάγονται άλλα.
Έλεος πια δεν αντέχω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
εντάξει δεν πολυφαίνονται ευτυχώς...θα κόψω τα αβγά, τις σοκολάτες(βέβαια δεν τρώω ούτως ή άλλως) και τα τηγανητά...Θα πω και την αισθητικό να μου πει τι θα κάνω που θα έρθει σήμερα, και θα πάω και να πάρω σαπουνάκι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μην νομίζεις πως οι σοκολάτες κτλ φαγητά ευθύνονται..έτσι πίστευαν παλαιότερα αλλά τώρα, σύμφωνα με έρευνες, κάτι τέτοιο δεν ισχυεί.Η δερματολόγος μου μου το είπε. :no1:

Αλλά αν φας κάτι και βγάλεις σπυράκια, τότε σε ενοχλεί και καλύτερα να το αποφέυγεις..


Υ.Γ Τσεκάρετε την νέα μου υπογραφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Όντως αυτό έχει αποδειχτεί.
Δεν υπάρχουν συγκεκριμένες τροφές που σε κάνουν να βγάζεις σπυράκια.

Υ.Γ.: Η υπογραφή σου δεν είναι ότι καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Τι λέτε ρε...Φυσικά και επηρεάζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Πού το στηρίζεις αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Τι λέτε ρε...Φυσικά και επηρεάζει

Ναι επηρεάζει, αλλά όχι όλους.Όπως και με τις κρέμες, κάποια σε εμένα μπορεί να δουλέψει ενώ σε εσένα όχι.



Stargirl@ Δεν θυμάμαι να σε ρώτησα. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οπως οι σοκολατα.εμενα με πηρεαζει και γενικα ο,τι εχει σοκολατα :( :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
εμένα πάλι δεν έχω παρατηρήσει να με ενοχλεί τίποτα από αυτά που τρώω, βασικά δεν έχω και τα τρελά σπυράκια αλλά δεν με πιάνει και υστερία όταν τα βγάζω, της εφηβείας είναι μην τρελαινόμαστε κιόλας είναι κάτι πολύ φυσιολογικό!!!!! Σπυράκια βγάζω συνήθως μόνο όταν μου έρχεται περίοδος ή είμαι πολύ στρεσαρισμένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mistirios

Νεοφερμένος

Ο Mistirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Λοιπόν παιδία μου ακούστε.. τα σπυράκια στα αγοράκια τουλάχιστον εμφανίζονται επειδή οταν αυνανιζόμαστε γίνοντε κάποιες εκκρίσεις τεστοστερόνης.. τώρα περισσότερες λεπτομέρεις δεν ξέρω...

Πάντος εγώ προσωπικά έκανα ενα πείραμα και μπορείτε να το κάνετε και εσείς...
Σταματήστε να αυνανίζεστε για ένα χρονικό διάστημα 2-3 εβδομάδων και θα δείτε την διαφορά στα σπυράκια... μετά ξανά αρχίστε και θα δείτε κάτι σπυράκια που θα βγάλετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Είναι δύσκολη η απεξάρτηση... :D


Τέσπα, εγώ πήγα οψές στο δερματολόγο να μου κάνει καθαρισμό. Τώρα έχω σε όλο μου το κούτελο κάπαλα από τα σπυριά που μου αφαίρεσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Λοιπόν παιδία μου ακούστε.. τα σπυράκια στα αγοράκια τουλάχιστον εμφανίζονται επειδή οταν αυνανιζόμαστε γίνοντε κάποιες εκκρίσεις τεστοστερόνης.. τώρα περισσότερες λεπτομέρεις δεν ξέρω...

Πάντος εγώ προσωπικά έκανα ενα πείραμα και μπορείτε να το κάνετε και εσείς...
Σταματήστε να αυνανίζεστε για ένα χρονικό διάστημα 2-3 εβδομάδων και θα δείτε την διαφορά στα σπυράκια... μετά ξανά αρχίστε και θα δείτε κάτι σπυράκια που θα βγάλετε

Δεν ειναι σε όλους το ίδιο, κι εγώ το είχα κόψει κι το μόνο που καταλάβα ήταν ότι τζάμπα το έκοψα ο κακομοίρης 3 βδομάδες κι μέτα άντε να συμμαζέψεις φορτίο τριών βδομάδων.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Δεν ειναι σε όλους το ίδιο, κι εγώ το είχα κόψει κι το μόνο που καταλάβα ήταν ότι τζάμπα το έκοψα ο κακομοίρης 3 βδομάδες κι μέτα άντε να συμμαζέψεις φορτίο τριών βδομάδων.;)
Καημένο παιδί!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mistirios

Νεοφερμένος

Ο Mistirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεν ειναι σε όλους το ίδιο, κι εγώ το είχα κόψει κι το μόνο που καταλάβα ήταν ότι τζάμπα το έκοψα ο κακομοίρης 3 βδομάδες κι μέτα άντε να συμμαζέψεις φορτίο τριών βδομάδων.;)


όντως μερικά άτομα δεν βγάζουν σπυράκια...
καλά κάτι τέτοια όταν γίνοντε.. τύφλα να έχει ο καταβλισμός του Νώε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Γιατι φοβιζεις τα παιδακια καλε ???
Εγω που δε βγαζω πλεον σπυρακια δηλαδη ??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα20750

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα20750 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Εγώ τα πολλά πολλά τα έβγαλα όταν ήμουν 10-11... μέχρι τα 12 και μετά πολύ σπάνια... τώρα θα μου πείτε " thanks for sharing " αλλά -στις κοπέλες απευθύνομαι :p - είναι φυσιολογικό οι αρχές του κύκλου μας να συνοδεύονται από ηλίθια σπυράκια. ΠΟΤΕ δεν τα πειράζουμε. Ίου. Εγώ καθημερινά καθαρίζω το πρόσωπό μου δύο ή και τρεις φορες, βάζω λοσιόν, ενυδατική, κτλ κτλ. Επίσης, 2 φορές την εβδομάδα μάσκα.

Έχετε δοκιμάσει ποτέ μάσκα ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ;
Δυο κομματάκια σοκολάτα κουβερτούρα και μία σταγόνα πορτοκαλιού. :P

Και με όλα αυτά, ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΠΥΡΑΚΙΑΑΑ. (L)

Μία φίλη μου έχει πολλά και ο γιατρός της είπε να μην τρώει σοκολάτες. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Και τι κάνει αυτή η μάσκα;;; :what::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα20750

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα20750 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Ε δεν ξέρω κι ακριβώς, αλλά μόλις τη βγάλεις το πρόσωπο είναι πολύυυ καλύτερο!! :no1:
Ενυδατώνει, καθαρίζει, μαλακώνει, κτλ κτλ. :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Καλα με δουλευεις ? Σιγα μη βαλω αυτο το πραμα στα μουτρα μου...Προτιμω να το φαω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
αλεστε κουακερ (αμα δεν εχετε απλα δημητριακα κανουν) στο μπλεντερ μεχρι να γινει σκονη και υστερα ριξτε γαλα
οταν ρουφηξει το γαλα και γινει σαν κρεμα απλωστε στο προσωπο κανα μισαωρο μεχρι να στεγνωσει
μετα βαλτε και λιγη ενυδατικη
ειναι τελειο και το κανω συχνα..θα δειτε διαφορα
οποιος το δοκιμασει ας μου πει εντυπωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top