Σπυράκια

AnaCroN

Νεοφερμένος

Ο AnaCroN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Εγώ μέχρι φέτος δεν είχα ούτε ένα σπυράκι.. Τώρα τελευταία έχω εμφανίσει 1-2 αλλά είναι πολύ λίγα και η δερματολόγος μου είπε πως αν τελικά περάσω ακμή αυτή θα είναι πολύ ήπια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Philip007

Νεοφερμένος

Ο Φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
με ενα καλο δερματολογο εισαι μια χαρα και 2 κρεμες περιπου!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Αν δεν είναι έντονο το πρόβλημα και είναι 2-3 σπυράκια πάντως,το Clearasil Ultra κάνει δουλειά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Μέχρι την Β Λυκείου είχα αρκετα μεγάλο προβλημα με τα σπυράκια αλλά χάρη στο roaccutan είμαι καθαρός εδώ και 1 χρόνο περίπου. :)
Όσο για το ύψος είμαι γύρω στο 1.84-1.85 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
ειναι θεμα διατροφης πιο πολυ και ασκησης αλλα και κληρονομικο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kal4Metal

Νεοφερμένος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ρε παιδια, απο το δημοτικο μου δημιουργηθηκε αυτο το προβλημα και εχει γινει υπερβολικα ενοχλητικο. Μη γνωριζοντας, οταν βγαιναν με πυον τα εσκαγα με αποτελεσμα να εχουν μεινει κοκκινα και μαυρα σημαδια σε ΟΛΟ μου το προσωπο. Τωρα πια δεν ξερω τι να κανω. Ειμαι ενα ερημο πλασμα μονο του σ' αυτον τον αδικο κοσομο...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Απλό να πας σε δερματολόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Εγώ είχα πάρα πολλά σπυριά στο γυμνάσιο, αλλά αφότου άρχισα να χρησιμοποιώ κάποιες κρέμες που έπαιρνα από το φαρμακείο, είμαι ΟΚ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenagg

Νεοφερμένος

Η lenagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
και εγω βγαζω αλλα τα ελεγχω με μια κρεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εγώ φέτος άρχισα να βάζω κάτι "σαπούνια" και διάφορα άλλα με συνταγή γιατρού και βλέπω διαφορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Ήμουν γεμάτος σπυράκια! Πριν 15 μέρες σταμάτησα θεραπεία με Roaccutane. Έπαιρνα 20mg ανά μέρα. Την έκανα για 10 μήνες! Σπυράκια τέλος, μόνο κανένα που βγαίνει καμιά φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kal4Metal

Νεοφερμένος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ρε παιδια, ακουσα πως τα σπυρια φευγουν οταν ξερενονται. Ετσι λοιπον αν χρησιμοποιουμε Betadine, τοτε ξερενονται γρηγοροτερα και σιγουρα πιο αποτελεσματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
φίλε zod πάντως ένας φίλος μου που έχει και αυτός σοβαρό πρόβλημα με την ακμή,μου έχει πει οτι το roaccutane σταματάει την ανάπτυξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν έχω καθόλου σπυράκια, δεν ξέρω για σας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
λεμονι βαλε και θα με θυμιθεις ειναι το καλυτερο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ρε παιδια, ακουσα πως τα σπυρια φευγουν οταν ξερενονται. Ετσι λοιπον αν χρησιμοποιουμε Betadine, τοτε ξερενονται γρηγοροτερα και σιγουρα πιο αποτελεσματικα

το betadine ομως τα καιει και μπορει να σου αφησει σημαδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinotubo

Νεοφερμένος

Η Οχι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγω που τα πειραζα πολυ στο γυμνασιο παραδοξως δεν μου εμεινε τπτ σημαδι τωρα που εφυγαν! (τι χαζη που ημουν)

Εγώ πάντως δεν έχω καθόλου σπυράκια, δεν ξέρω για σας:P

Νωρις ειναι ακομα....κατσε σε κανενα δυο χρονακια θα αποκτησεις και εσυ...εστω ελαχιστα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από pinotubo:
Νωρις ειναι ακομα....κατσε σε κανενα δυο χρονακια θα αποκτησεις και εσυ...εστω ελαχιστα!:P
αν είσαι γρουσούζα πάρτο πίσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Το betadine για εμένα δεν έκανε τίποτες,ούτε το οινόπνευμα για καθαρισμό προσώπου...

Το μόνο που με βοήθησε με τα σπυράκια ήταν οι κρέμες που μου έδωσε η δερματολόγα κι μετά από ενάμιση μήνα περίπου δεν βγάζω καθόλου σπυράκια..έχω μόνο τα κόκκινα σημαδάκια τα οποία εγώ προκάλεσα επειδή τα πείραζα...καλοκάιρι,σου 'ρχομαι :)

:P


Εγώ πάντως δεν έχω καθόλου σπυράκια, δεν ξέρω για σας:P
Άμα δεν βγάλεις σπυράκια δεν καταλαβαίνεις απο εφηβεία...πρέπει να νιώσεις μια τσουχτερή κοκκινίλα στο πρόσωπο για να μπορείς να αποκαλήσε έφηβη... Βγάλε σπυριά τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mad1kas:
Άμα δεν βγάλεις σπυράκια δεν καταλαβαίνεις απο εφηβεία...πρέπει να νιώσεις μια τσουχτερή κοκκινίλα στο πρόσωπο για να μπορείς να αποκαλήσε έφηβη... Βγάλε σπυριά τώρα :P
ΜΑΜΑΑΑΑΑ δεν θέλω να μεγαλώσω...Θέλω να μείνω παιζάκιιι:'(:'(:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top