Σπίτι στην Πάτρα

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
έχεις και εσύ τα δίκια σου...τι να λέμε τώρα?ψέματα...?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Eγω παλι πρώτη φορά ακουω λεωφορείο που να περναει απο την εθνική και να παιρνει κοσμο απο εκει...:hmm: Μπηκε κανα καινουριο?
το 6 πιανει εθνικη και ανεβαινει αμεσως στη πανεπιστημιου πισω απο την αλφα μπανκ!σε διαβεβαιω οτι υπαρχει και αρχιζει απο κεινο το σημειο,αδειο και φευγει 8.30...το επαιρνα καθε μερα (οταν δηλ πηγαινα πανεπ ετσι...:P)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ααα εννοεις εκει που στριβει για να μπει στην πανεπιστημιου?
Α, νταξ, αλλα αυτο ειναι το 6. Η αρεθα ειναι πολυυυυυυυ πιο εξω, δεν βολευει με τπτ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deidara

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
παιδια εγω εψαξα στην πατρα σπιτι την τριτη... δυο τα μεγαλα προβληματα της πατρας οι συγκοινωνιες(περιμενα κανα μισαωρο το 6) και οτι δν εχει μπουγατσα :P (τουλαχιστον εγω δν βρηκα)... μετα απο πολυ ψαξιμο κυριως στην περιοχη της αγιας σοφιας βρηκα δυο καλες περιπτωσεις στις κυθαιρωνος και αμπελοκηπους(εξω απο πατρα αυτο) με ολοκαινουργια διαμερισματα και στα δυο.. τλκ επελεξα το πρωτο λογω του οτι ηταν πιο κοντα στο κεντρο.. πως σας φαινεται σαν περιοχη??

Υ.Γ. οι εστιες αθλιες και μν μπειτε στον κοπο να το ψαξετε αν ειστε της καλοπερασης.. οι καινουριες ειναι ολες πιασμενες :(
ΟΙ ΠΑΤΡΙΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ...ΑΡΕΣ(ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ :P)!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
παιδια εγω εψαξα στην πατρα σπιτι την τριτη... δυο τα μεγαλα προβληματα της πατρας οι συγκοινωνιες(περιμενα κανα μισαωρο το 6) και οτι δν εχει μπουγατσα :P (τουλαχιστον εγω δν βρηκα)... μετα απο πολυ ψαξιμο κυριως στην περιοχη της αγιας σοφιας βρηκα δυο καλες περιπτωσεις στις κυθαιρωνος και αμπελοκηπους(εξω απο πατρα αυτο) με ολοκαινουργια διαμερισματα και στα δυο.. τλκ επελεξα το πρωτο λογω του οτι ηταν πιο κοντα στο κεντρο.. πως σας φαινεται σαν περιοχη??

Υ.Γ. οι εστιες αθλιες και μν μπειτε στον κοπο να το ψαξετε αν ειστε της καλοπερασης.. οι καινουριες ειναι ολες πιασμενες :(
ΟΙ ΠΑΤΡΙΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ...ΑΡΕΣ(ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ :P)!!!!!!!

Γειτονακια θα μαστε συνονοματε:D
Μια χαρα ειναι η περιοχη, αν εξαιρεσεις το οτι η Κιθαιρωνος δεν εχει πεζοδρομιο:P

Το 6 λογικα (και αν το θυμηθουν) θα εχει πιο συχνα δρομολογια απο Οκτωβρη... Μπουγατσα (δεν ξερω αν ειναι σαν τις δικες σας εκει πανω βεβαια...) νομιζω εχει σχετικα κοντα σου παντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εφη

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγώ στις 10 θα πάω για σπίτι...αφήσατε τίποτα και για μας;:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deidara

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Γειτονακια θα μαστε συνονοματε:D
Μια χαρα ειναι η περιοχη, αν εξαιρεσεις το οτι η Κιθαιρωνος δεν εχει πεζοδρομιο:P

Το 6 λογικα (και αν το θυμηθουν) θα εχει πιο συχνα δρομολογια απο Οκτωβρη... Μπουγατσα (δεν ξερω αν ειναι σαν τις δικες σας εκει πανω βεβαια...) νομιζω εχει σχετικα κοντα σου παντως:P


Αληθεια?? εσυ που κοντα μενεις?? Καλα αν εχει μπουγατσα και διπλα μ η περιοχη ειναι σουπερ στα σιγουρα :P.. ναι το παρατηρησα για το πεζοδρομιο.. ασε κανουν και κατι εργα τωρα εκει και στην ροδου ειναι λιγο ταλαιπωρια αλλα θα φτιαξει.. αντε αφου ειμαστε και γειτονακια (και συνυνοματοι :P) θα συναντηθουμε λογικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Αληθεια?? εσυ που κοντα μενεις?? Καλα αν εχει μπουγατσα και διπλα μ η περιοχη ειναι σουπερ στα σιγουρα :P.. ναι το παρατηρησα για το πεζοδρομιο.. ασε κανουν και κατι εργα τωρα εκει και στην ροδου ειναι λιγο ταλαιπωρια αλλα θα φτιαξει.. αντε αφου ειμαστε και γειτονακια (και συνυνοματοι :P) θα συναντηθουμε λογικα....

Ε εκει κοντα ειμαι και γω σε λεω:P
Καλα αυτο με τα εργα..... Ποτε δεν εχω ρευμα, ποτε δεν εχω νερο, ποτε δεν εχω τηλεφωνο... Αντε να τελειωνουν να ησυχασουμε:mad:
Μπουγατσοπωλειο εχει πανω στη γωνια που τελειωνει η Εθνικη και πιανει η Αγιας Σοφιας.. Αν εχει οντως μπουγατσα δεν ξερω, δεν εχω μπει ποτε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
έχει και θεωρείτε από τα καλά γιατί είναι αλυσίδα μπουγατσοπωλείων(ή μήπως μπουγατσάδικων:hmm:? τέλος πάντων) βέβαια αν ψάξεις όλα τα μικρά τυροπιτάδικα στα στενάκια του κέντρου όλο και κάτι καλύτερο θα βρεις,
όρεξη να έχεις να τρως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kondar

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εγω βρηκα στην περιοχη Αγιας Σοφιας οδο Ναυμαχιας Ελλης και ειμαι πολυ ευχαριστημενος!!!!Κανενας γειτονας ή στην φαρμακευτικη????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cfj

Νεοφερμένος

Ο cfj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγω βρηκα στην περιοχη Αγιας Σοφιας οδο Ναυμαχιας Ελλης και ειμαι πολυ ευχαριστημενος!!!!Κανενας γειτονας ή στην φαρμακευτικη????????????


Πολύ καλή η περιοχή που βρήκες! Είναι κοντά στο κέντρο και βολεύει και για τη σχολή.

Υ.Γ. Ήμασταν μαζί στο λεωφορείο για Πάτρα!:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kondar

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Πολύ καλή η περιοχή που βρήκες! Είναι κοντά στο κέντρο και βολεύει και για τη σχολή.

Υ.Γ. Ήμασταν μαζί στο λεωφορείο για Πάτρα!:P:P:P:P
Αληθεια????Εισαι μηπως το παιδι απο το βιολογικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cfj

Νεοφερμένος

Ο cfj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αληθεια????Εισαι μηπως το παιδι απο το βιολογικο?


Ναι! :lol::lol::lol::lol: Κοίτα συμπτώσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kondar

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ναι! :lol::lol::lol::lol: Κοίτα συμπτώσεις!!!
Οντως συμπτωση!!!!!!!!!!Αντε θα κατεβαινουμε μαζι Πατρα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Για το ΤΕΙ της πατρας καμια κοντινη και καλη περιοχη.....?? Εδω οι πατρινοι να μας πουνε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
λογικά κοντά στα ψηλαλώνια θα ψάξεις γύρω από την ακρωτηρίου ή ακόμα και στο κέντρο αλλά όχι πιο μακρυά αναλόγως με το τι ψάχνεις πάει αυτό και με το πόσα δίνεις για νοίκι και αν έχεις μεταφορικό μέσο.με λίγες ακόμα λεπτομέρειες θα βοηθήσουμε περισσότερο.

επίσης υπάρχει θέμα στο steki με τίτλο οδηγός πάτρας όπου γράφουμε για μέρη που μας αρέσουν και πράγματα που γίνονται στην πόλη,θα λειτουργεί κάπως σαν ημερολόγιο.
οπότε περάστε μια βόλτα να εμπλουτιστεί λίγο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Οκ...:P thnx παντως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Παιδες,εγω μαλλον πατρα θα περασω,στο ΤΕΙ..
Εδω αδερφος μου σπουδαζε εδω και τωρα τελειωνει,το σπιτι το εχουμε πληρωμενο και αυγουστο και αμα με το καλο περασω λεω να μεινει εδω,μην ψαχνω και για αλλο...
Γαμβετα λεγεται η οδος,κοντα πλατεια ολγας..ειναι κοντα στο ΤΕι?
ο αδερφος μου δεν μου δινει μια καλη απαντηση,μου λεει καλα ειναι ετσι κ αλλιως δεν θα πας με τα ποδια οποτε τι σε νοιαζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
σε αυτό που λέει έχει ένα κάποιο δίκιο,τα τει πέφτουν μακρυά από την πόλη,μπορεί να είναι μεν κοντά και να είναι ανεπτυγμένη η γύρω περιοχή αλλά θα πρέπει να μεταφέρεσαι τα βράδυα με ταξί όποτε βγαίνεις μέχρι λίγο αργά.

οπότε ή πας και ψάχνεις λίγο προ τα τει για να δεις τι παίζει ή απλά κάθεσαι εκεί και ξέρει ότι θα τρω κάποιο ζόρι κάθε πρωί για να ανέβεις για μάθημα αλλά έχεις όλα τα υπόλοιπα δίπλα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Σωστα..καλυτερα ας μειινω εδω που το εχω ετοιμο,εχω μεν ενα μηχανακι που θα το κατεβασω κατω,οταν μαθω τον δρομο θα με βολεψει για καποιο διαστημα,οχι πολυ γιατι τα διχρονα καινε πολυ :Ρ και μετα εχει ο θεος,μαλλον αυτοκινητο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top