Σκουλαρίκι σε αγόρια

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Μου αρέσει!

Αρκεί να μην είναι άκυρο με το υπόλοιπο ντύσιμο/στυλ του. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Το σκουλαρικη τα παλαιοτερα χρονια ηταν ενασ τροπος για να καταλαβαινουν οι ομοφιλοφιλοι αν τον <<παιρνεις>> η τον <<δινεις>> παντα μιλωντας για αγορια με αγορια... απο αυτην και μονο την οπτικη της αρχικης χρησιμοτητας του δεν μ αρεσει να το φορανε αγορια.... τωρα απο την αλλη ο καθενασ(και ετσι πρεπει να ειναι) εχει την δικη του γνωμη γι αυτο το θεμα... σε προσωπικο παντα επιπεδο μιλωντας δεν μου αρεσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenifc

Νεοφερμένος

Η elenifc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γιατι να μην φορανε και τα αγορια σκουλαρικια?
απλα ειναι καποια σημεια στα οποια με ξενιζει να βλεπω piercing στα αγορια (π.χ. μυτη)
για αγορι προτιμω στο φρυδι ή Labret :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
να μαρεσει! και θα κανω το καλοκαιρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MikrosFaros13

Νεοφερμένος

Η MikrosFaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Προσωπικά όταν δω αγόρι με σκουλαρίκι, χαιμαλιά στο λαιμό κτλ, ΞΕΝΕΡΏΝΩ ΑΠΊΣΤΕΥΤΑ... Άντε κανα βραχιολάκι, αλλά χωρίς υπερβολές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Ένας ωραίος άντρας δεν χρειάζεται ούτε σκουλαρίκια,ούτε piercings,ούτε μαλακιούλες για να δείχνει ωραίος...

Συνήθως όσοι βάζουν το κάνουν για να αναδείξουν κάπως καλύτερα το πρόσωπό τους ή για να έχουν την ψευδαίσθηση ότι "ξεχωρίζουν" από όλους τους υπόλοιπους κοινούς θνητούς!
Και φυσικά υπάρχουν και οι χαχόλοι,π.χ. ένας γνωστός μου είχε τρυπήσει τη γλώσσα του επειδή...την είχε τρυπήσει κι η δικιά του!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το σκουλαρικη τα παλαιοτερα χρονια ηταν ενασ τροπος για να καταλαβαινουν οι ομοφιλοφιλοι αν τον <<παιρνεις>> η τον <<δινεις>> παντα μιλωντας για αγορια με αγορια... απο αυτην και μονο την οπτικη της αρχικης χρησιμοτητας του δεν μ αρεσει να το φορανε αγορια.... τωρα απο την αλλη ο καθενασ(και ετσι πρεπει να ειναι) εχει την δικη του γνωμη γι αυτο το θεμα... σε προσωπικο παντα επιπεδο μιλωντας δεν μου αρεσει..

Ναι, όπως λένε ότι όσες κοπέλες φοράνε βραχιόλι στο αριστερό/δεξί πόδι [δε θυμάμαι] είναι λεσβίες και π$τάνες.
Άσε μας μωρέ με τα κωλοστερεότυπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
οσον αφορα piercing στο πεος τι ισχυει τον παιρνεις η τον δινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
λογικά τον παίρνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Vertical Labret ή φρύδι :")
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
christina
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1996

Νεοφερμένος

Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ φοράω σκουλαρικι στο αριστερό αυτί! ΔΕΝ είναι μαγκια, αλλά μ'αρέσει και γι' αυτό φόρεσα ένα διακριτικο...Καλή φάση!

Επειδή φοράω ένα διακριτικό στο αριστερό αυτί, γι αυτό ρώτησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Kοίτα,σε μερικά αγόρια πάει πολύ,σε άλλα πάλι όχι
Βέβαια το να μου έρθει ο άλλος με σκουλαρίκια σε όλο το πρόσωπο...εε...όχι ευχαριστώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
Επειδή φοράω ένα διακριτικό στο αριστερό αυτί, γι αυτό ρώτησα
αν ειναι διακριτικο δεν υπαρχει προβλημα για εμενα...κατι τεραστιοι κρικοι και διαμαντια δεν νομιζω οτι ειναι ομορφο θεαμα...δηλαδη να περπαταει ενα αγορι με την κοπελα του και ο ιδιος να φοραει πιο φανταχτερο σκουλαρικι απο αυτη ειναι λιγο περιεργο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1996

Νεοφερμένος

Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σωστό αυτό που λέτε...εγώ ό,τι πιο διακριτικὀ έβαλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
δεν με ενοχλει(μονο το διακριτικο!) αλλα δεν μου αρεσει κιολας.. πιστευω οτι καποια πραγματα ανηκουν μονο στα κοριτσια και καποια μονο στα αγορια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
δεν με ενοχλει(μονο το διακριτικο!) αλλα δεν μου αρεσει κιολας.. πιστευω οτι καποια πραγματα ανηκουν μονο στα κοριτσια και καποια μονο στα αγορια! :P

και απο πότε τα piercings ανηκουν αποκλειστικα στα κορίτσια;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1996

Νεοφερμένος

Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
αυτα τα συντηρητικα δεν μπορω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
κοίτα να δεις φίλε, το θέμα είναι να αρέσει σε εσένα και μην κοιτάς τι θα σου πεί ο ένας και ο άλλος..δυστυχώς η ελληνική κοινωνία είναι γεμάτη κόμπλεξ και στερεότυπα...εγώ όσον αναφορά τον ευατό μου δεν θα είχα πρόβλημα να έχω σκουλαρίκι, θα προτιμούσα ένα διακριτικό αλλά δεν είναι από τα πράγματα που λέω οτι θέλω οπωσδήποτε να κάνω.
Όπως έχω ακούσει....ο άνδρας με σκουλαρίκι ξέρει και από πόνο και από κοσμήματα.....αυτά από εμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
και απο πότε τα piercings ανηκουν αποκλειστικα στα κορίτσια;:hmm:

Που να ανακαλύψει και τις χρήσεις τους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top