Σκουλαρίκι σε αγόρια

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι χαρακτηρίζουν "Γυναικείο" το σκουλαρίκι εφόσον αρχικά το φορούσαν Άντρες.

Ελα ντε ???
μαλλον γιατι ειναι κομπλεξικοι!!!

Επιπλεον με ποιο δικαιωμα μπορει να απαγορεψει ο χ λυκειαρχης κατι το οποιο ουτε ενοχλει, ουτε ειναι επικινδυνο, ουτε τιποτα

Να απαγορευτουν τα τσιγαρα να το καταλαβω (και στους καθηγητες ομως (χεμ χεμ)!! )
με τι δικαιολογια οτι δεν ειναι δημοκρατικο να ειναι αναγκασμενος ο αλλος να αναπνει ντε και καλα καπνο

Η το αλλο το κουλο, αν ενας διευθυντης σας εβρισκε με ενα κουτακι προφυλακτικα, δεν θα ηταν πολυ πιθανον να βαλει αποβολη???

Και εγω εχω δυο τρυπες και κανεις δεν μου εχει πει τιποτα....
(Αν ειναι δυνατον να μου ελεγε κιολας, στο 2011 ζουμε
εδω υπαρχουν καθηγητες που εχουν τρυπες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δε μιλάω δε μιλάω,αλλά μερικές φορές ο ποπός σας τα θέλει.Κατ'αρχήν δεν αντιλέγω στο ότι και οι καλύτεροι μαθητές,που μπορεί να είναι επίσης και γαμώ τα παιδιά (Δια τα λεφτά μετά:P),μπορούν να φοράνε σκουλαρίκι,κι αυτό δεν αποτελεί δείγμα θράσους,ανωριμότητας ή δεν ξέρω κι εγώ τι.Απλά στυλιστική επιλογή.

Αν το θεωρώ αντιαισθητικό,είναι γιατί προσωπικά είμαι πιο παραδοσιακός.Με το ζόρι μπορώ να το δεχτώ αυτό.(Και το σέβομαι απόλυτα,εννοείται)Αλλά από κει και πέρα:

1)Δεν υπάρχουν αντικείμενα γυναικεία και αντρικά?Σοβαρά?Δηλαδή το αγόρι σου φοράει τα καλσόν σου και το κραγιόν σου για να βγείτε έξω?(Δεν το χοντραίνω παραπάνω γιατί είναι ακατάλληλο το είδος του φόρουμ)

2)Δεν υπάρχει ισότητα!Όχι,φυσικά και δεν υπάρχει!Ισότητα ζητάνε κάποιες φεμινίστριες που δεν ξέρουν-ή ξέρουν αλλά εξυπηρετούν σκοπούς τους-που πάνε τα τέσσερα.Άλλο το ισότητα,και άλλο το ισοτιμία,που ζητάς.Αν θέλεις ισότητα βγες με τα ρούχα του αγοριού σου,κι αυτός με τα δικά σου.Τα φυλα διαφέρουν,δεν είναι ίσα.Ο αμοιβαίος σεβασμός είναι που τα κάνει ΙΣΟΤΙΜΑ.

Αν του αρέσει να φορά, κανένα πρόβλημα! Δεν θα ήμουν μαζί του για τον τρόπο ντυσίματός του, αλλά για αυτό που έχει μέσα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
δεν θα καθομουν να κρινω ενα ανθρωπο με το τι φοραει στο αυτι του.....;)

τωρα οσον αοφρα αυτο στα σχολεια....πιστευω πως ειναι καπως βλακεια και μαλιστα μεγαλη να μην επιτρεπεται να φορας σκουλαρικι στο αυτι ή καπου αλλου σε αγορια και κοριτσια....αντι να κοιταξουν κατι σουργελα που ερχονται σχολειο και φορουν ασπρο παντελονι και μαυρο στρινγκ και φαινονται ΟΛΑ κοιτουν που εχει κανει καποιος piercing....δεν τιθεται για εμενα θεμα καφετεριας.....αλλο τα ρουχα και αλλο αυτο...δεν ξερω....ετσι πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανησυχο Μολυβι

Νεοφερμένος

Η Ανησυχο Μολυβι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
δεν καταλαβαινω τι θα προσφερει στα αγορια ενα σκουλαρικι...
Μηπως ειναι ενας ακομα τροπος για προσοχη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ό,τι προσφέρει και στα κορίτσια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
δινει ενα διαφορετικο υφος....εγω λ.χ θελω να κανω τρυπα στην μυτη αλλα οι γονεις μου δεν με αφηνουν.δεν μου προσφερει κατι παραπανω,απλα μ αρεσει το υφος που δινει ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
δεν καταλαβαινω τι θα προσφερει στα αγορια ενα σκουλαρικι...
Μηπως ειναι ενας ακομα τροπος για προσοχη?

Γιατί,αφαιρεί κάτι μήπως?Ό,τι προσφέρει και στα κορίτσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
Δεν αξίζει τον κόπο πονάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δεν αξίζει τον κόπο πονάει
Μπα. Δεν πονάει. Δοκίμασε και θα δεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
Μπα. Δεν πονάει. Δοκίμασε και θα δεις...
Εσύ είσαι ολύμπιος Θεός δεν ξέρεις τι θα πει πόνος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
καπου ειχα διαβασει οτι τα αγορια που φορανε σκουλαρικια ειναι τα καταλληλα ...διοτι γνωριζουν απο κοσμηματα και ξερουν απο πονο ..:P:P:P:P


αντε τρυπηθειτε!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
ειναι τελειο το σκουλαρικι στα αγοριαααα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εσύ είσαι ολύμπιος Θεός δεν ξέρεις τι θα πει πόνος :(
Όταν πήγα να τρυπηθώ, ήρθε μαζί μου στο κατάστημα η μητέρα μου που είναι γιατρός. Μου ψέκασε το αυτί με ένα spray που το πάγωσε και δεν ένοιωσα απολύτως τίποτα. Ύστερα για αρκετές μέρες, κάθε βράδι το αυτί μου το πέρναγε από επιθεώρηση και του έβαζε κάτι κρέμες. Έτσι, εκτός από μια μικρή φαγούρα την πρώτη μέρα, δεν πόνεσα καθόλου. Μόνο μια φορά στο σπίτι ενός φίλου μου σκάλωσε το σκουλαρίκι μου σε μια κεντητή κουρτίνα και τότε μέχρι να με ελευθερώσουν μάτωσα και πόνεσα λίγο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

πεντα_yo

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μμμ...λοιπόν... βασικα δεν είμαι ούτε κρύο ούτε ζέστη. σε κάπους "πάνε"¨αλλά σε άλλους σκέφτεσαι "εμ..έφτασαν κιόλας Αποκριές?" Αλλά δεν έχει σημασία τί λένε οι άλλοι ο καθένας μπορεί να κάνει ό,τι θέλει αν του αρέσει και δεν έχει υποχρέωση να δίνει λογαριασμό σε κανέναν (Όλα αυτά από την στιγμή που δεν παραβιάζει την ελευθερία του άλλου και δεν βλάπτει κανέναν!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
δεν καταλαβαινω τι θα προσφερει στα αγορια ενα σκουλαρικι...
Μηπως ειναι ενας ακομα τροπος για προσοχη?

ουτε προσθετει, ουτε αφαιρει
αν το σκεφτεις ετσι ομως.....
στο τελος(οπως και σε αλλο ποστ εχει γραφτει) θα κανουμε λιγο-πολυ,οπως τους πρωτογονους
κηνυγι, φαι, σεξ, υπνος

Το σκουλαρικι, οπως και τα ρουχα και τα παπουτσια ειναι μερος της προσωπικοτητας ενος ατομου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Εμένα δε μου αρέσει καθόλου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εμένα δε μου αρέσει καθόλου :D


χαχα αμαν ρε μακη !!!μα σε ολα αντιθετοι???:confused::confused::confused:ΜΑ ΣΕ ΟΛΑ?????:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ναι οντως πολυ ρατσιστικο...τι πειραζει ενα σκουλαρικι στο αυτι?????μαι χαρα ειναι αλλα οχι παντου οπως στη γλωωσσα,στα φρυδια κτλ(με φενεται αντιαισθητικο και στα αγορια και στα κοριτσια...) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γενικά δεν μου αρέσουν οι υπερβολές ούτε στα κορίτσια ούτε στα αγόρια. Δεν με πειράζει να υπάρχουν μια - δυο τρύπες. Αλλά το να έχει γίνει σουρωτήρι ο τύπος/ η τύπισσα το βρίσκω πέρα από ανώφελο, φοβερά αντι-αισθητικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top