Σκουλαρίκι σε αγόρια

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
η πιθανότητα σε κάποιον να αρέσει και να το κάνει δεν παίζει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καταρχάς ας ξεκινήσουμε απ' το ότι σκουλαρίκι στον άνδρα οπουδήποτε αλλού εκτός απ' το αυτί αποτελεί προσβολή για το ίδιο το φύλλο και αφορμή για ξεράσματα!
Τώρα για το αυτί, συνήθως πηγαίνει περισσότερο σε άνδρες με "μακρουλές" φάτσες και θεληματικά πηγούνια (εγώ π.χ. που είμαι στρογγυλοπρόσωπος θα ήμουν αίσχος με σκουλαρίκι)...
Όπως και να 'χει πάντως το σκουλαρίκι από μια ηλικία και μετά στον άντρα συνήθως δηλώνει χαμηλό κοινωνικό status π.χ. δε νοείται σοβαρό στέλεχος εταιρίας, επιχειρηματίας κ.λπ. που συμμετέχει σε επιχειρηματικές αποστολές, meetings κ.λπ. να σκάει μύτη με τον κρίκο στο αυτί!:rolleyes:
Πλατανιάς ή μπορεί και λεμονιάς;
To κάνουν λόγω μόδας ειδάλλως δεν το έκαναν. Καμία αισθητική δεν είναι. Ειδικά οι περισσότεροι ...πάνε όπου φυσάει ο άνεμος. ;)
Με το "καμία αισθητική δεν είναι" τι εννοείς; Ότι είναι αντιαισθητικό να φοράει κάποιος σκουλαρίκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkat876

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Εξαρτάται από το σκουλαρίκι. Ένα κρικάκι για παράδειγμα δεν είναι άσχημο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Όπως και να 'χει πάντως το σκουλαρίκι από μια ηλικία και μετά στον άντρα συνήθως δηλώνει χαμηλό κοινωνικό status π.χ. δε νοείται σοβαρό στέλεχος εταιρίας, επιχειρηματίας κ.λπ. που συμμετέχει σε επιχειρηματικές αποστολές, meetings κ.λπ. να σκάει μύτη με τον κρίκο στο αυτί!
Συνήθως άνθρωποι χωρίς προσωπικότητα ψάχνουν τρόπους να αποκτήσουν κάποια "ταυτότητα" ύπαρξης μέσα στην κοινωνία με σκουλαρίκι, με τατουάζ...κλπ. Όπως λέει και ο Κων/ίνος, ένας άνθρωπος με κάποια θέση στην κοινωνία και στη δημόσια ζωή, ξέρει να στέκεται στο ύψος του. Δεν είναι θέμα μόδας ή όχι. Είναι θέμα λογικής και πόσο κάποιος θέλει να είναι όχλος ή να μην είναι.
Νομίζω ότι αυτά ίσως ισχύουν (μέχρι ένα βαθμό) στην (κοντόφθαλμη) ελληνική κοινωνία. Λόγω της δουλειάς του πατέρα μου, έχουν φιλοξενηθεί στο σπίτι μου αρκετοί καθηγητές ξένων πανεπιστημίων. Πολλοί από αυτούς φορούσαν σκουλαρίκι και πολλοί είχαν τατουάζ σε διάφορα μέρη του σώματός τους (έκανα μαζί τους μπάνιο στη θάλασσα). Σε καμία περίπτωση οι άνθρωποι αυτοί δεν είχαν "χαμηλό κοινωνικό status" ούτε ήταν "χωρίς προσωπικότητα". Ας μην γενικεύουμε τόσο ισοπεδωτικά. (Το σκουλαρικάκι του δημάρχου Θεσσαλονίκης το έχετε προσέξει; )



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Πλατανιάς ή μπορεί και λεμονιάς;
Εδώ που γράφω έχει έναν κοκοφοίνικα οπότε απ' αυτό, εκτός αν βολεύεσαι καλύτερα με αχλαδιάς!:-*

Πόσο pathetic η συνήθεια να διορθώνεις κάποιον ορθογραφικά σ' ένα forum πραγματικά...
Δηλαδή αυτοί που έχουν προσωπικότητα δεν τρυπάνε κάποιο μέρος του σώματός τους, ούτε κάνουν τατουάζ. Είναι θέμα αισθητικής του καθενός, αν σου αρέσει κάτι ή όχι. Δεν το κάνουν επειδή είναι μόδα, - μερικοί από αυτούς - απλά το θέλουν και το κάνουν.
Όπως δεν είναι τυχαίο ότι η πλειοψηφία των σκουλαρικοφόρων επαγγέλεται πόρτα σε νυχτερινό κέντρο, μπαρμαν κ.λπ. έτσι ΕΠΙΣΗΣ δεν είναι τυχαίο πως το σκουλαρίκι στις περισσότερες των περιπτώσεων συνοδεύεται από τατουάζ, μαλλί κλαρινογαμπρέ και γενικά ό,τι θεωρείται "της μόδας" στην Ψωροκώσταινα την εκάστοτε περίοδο...
Το σκουλαρικάκι του δημάρχου Θεσσαλονίκης το έχετε προσέξει;
Για καλό μας το λες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
παιδια το σκουλαρικι ειναι απλα ενα σκουλαρικι ούτε κοινωνικο στατους δηλωνει, ουτε τι ειδος ανθρωπου ειναι ο καθενας, ουτε τι προτιμησεις μπορει να εχει ο εκαστοτε ανθρωπος. Ξεκολληστε το μυαλο σας. Οποιος θελει το κανει ειτε γιατι του αρεσει ειτε γιατι εχει καποιους λογους που το κανει. Τωρα αν οι υπολοιποι μην κανωντας σκουλαρικι θελετε να δειξετε ποσο ξεχωριστοι, ποσο κοινωνικα καταξιωμενοι, ποσο αντρες και ποσο γουστοζικοι ειστε ειναι αλλο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
παιδια το σκουλαρικι ειναι απλα ενα σκουλαρικι ούτε κοινωνικο στατους δηλωνει, ουτε τι ειδος ανθρωπου ειναι ο καθενας, ουτε τι προτιμησεις μπορει να εχει ο εκαστοτε ανθρωπος. Ξεκολληστε το μυαλο σας. Οποιος θελει το κανει ειτε γιατι του αρεσει ειτε γιατι εχει καποιους λογους που το κανει. Τωρα αν οι υπολοιποι μην κανωντας σκουλαρικι θελετε να δειξετε ποσο ξεχωριστοι, ποσο κοινωνικα καταξιωμενοι, ποσο αντρες και ποσο γουστοζικοι ειστε ειναι αλλο θέμα.
Πραγματικά όμως δεν έχω δεν κανένα άτομο με πίρσινγκ ή ταττοο να λέει σε αυτούς που δεν έχουν ότι είναι ξενέρωτοι κτλ. Από την αντίθετη μεριά βλέπω να σχολιάζουν άσχημα και να τσουβαλιάζουν τον κόσμο λέγοντας ότι το κάνουν καθαρά από μόδα ή βγάζοντας συμπεράσματα χωρίς να ξέρουν τίποτα. Έλεος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μμμ κάποτε που άρεσαν, όταν ήμουν πιο μικρή. Αλλά πλέον, επειδή έχουν αλλάξει τα γούστα μου, προτιμώ χωρίς-όχι ότι θα το προσέξω και θα δώσω βάση- κουβέντα να γίνεται, αλλά μ' αρέσουν τα πιρσινγκς κάτω από το χείλος, στη γλώσσα και στες ρωγες. its kinda hot :redface:
Όσοι έχουν και το ανάλογο στυλ, μ' αρέσει και ο κρίκος στη μύτη.

(νε μιλάω για άντρες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
αλλά μ' αρέσουν τα πιρσινγκς κάτω από το χείλος, στη γλώσσα και στες ρωγες. its kinda hot :redface:
Όσοι έχουν και το ανάλογο στυλ, μ' αρέσει και ο κρίκος στη μύτη.

(νε μιλάω για άντρες)
Ιουυυ!! Αηδία :P Ό,τι στυλ και να έχουν δε μ΄αρέσει καθόλου..γούστα είναι αυτά όμως..όπως φαίνεται :P:whistle::whatever:
Ένα μικροσκοπικό και διακριτικό σκουλαρίκι ή ένας μικρός και διακριτικός κρίκος στο αυτί θα μου άρεζε αν μπορούσε να το υποστηρίξει..σε οποιδήποτε άλλο σημείο με τίποτα :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
σκουλαρίκι στο φρύδι:redface:
Κάνω ό,τι δεν το΄δα.:hehe:
Επίσης,ας ξεχωρίσουμε κάτι.Άλλο είμαι χαζοπόζερο/κλαρινογαμπρός και το κάνω και άλλο μ'αρέσει. Πείτε με ελεύθερα κομπλεξική αλλά την πρώτη κατηγορία ατόμων έχω μπαφιάσει πια. Είμαι πάντως της άποψης "ο καθείς,όπως βολεύεται". Αν ένα πίρσιν αρέσει σε κάποιον δε θα΄μαι εγώ αυτή που θα του πει όχι.
Αυτί/Φρύδι btw.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Μετράνε λιγότερο άνθρωποι που απέχουν από αυτά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μετράνε λιγότερο άνθρωποι που απέχουν από αυτά;
Κάνεις λάθος.
Το ίδιο μετράνε. Απλά είναι πολύ ρατσιστικό να αντιμετωπίζεις κάποιον βάσει του στυλ του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κάνεις λάθος.
Το ίδιο μετράνε. Απλά είναι πολύ ρατσιστικό να αντιμετωπίζεις κάποιον βάσει του στυλ του.
Αυτό είναι το θέμα ότι αυτοί που δεν έχουν πίρσινγκ/ταττοο και δεν τους αρέσουν κατακρίνουν αυτούς που έχουν ενώ το αντίθετο δεν το έχω δει ποτέ να συμβαίνει. Και είναι ένα γεγονός που με εκνευρίζει στους πρώτους. Δεν θα χαρακτηρίσω και "θεό" όποιον έκανε πίρσινγκ ξέρω γω αλλά δεν θα τον κατακρίνω κιόλας για την επιλογή του. Ούτε φυσικά θα πω ξενέρωτο έναν που δεν έχει. Ο καθένας μπορεί να κάνει το σώμα του ότι θέλει και είναι χαζό να θέλουν μερικοί να επέμβουν σε αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αυτό είναι το θέμα ότι αυτοί που δεν έχουν πίρσινγκ/ταττοο και δεν τους αρέσουν κατακρίνουν αυτούς που έχουν ενώ το αντίθετο δεν το έχω δει ποτέ να συμβαίνει. Και είναι ένα γεγονός που με εκνευρίζει στους πρώτους. Δεν θα χαρακτηρίσω και "θεό" όποιον έκανε πίρσινγκ ξέρω γω αλλά δεν θα τον κατακρίνω κιόλας για την επιλογή του. Ούτε φυσικά θα πω ξενέρωτο έναν που δεν έχει. Ο καθένας μπορεί να κάνει το σώμα του ότι θέλει και είναι χαζό να θέλουν μερικοί να επέμβουν σε αυτό.
Το ότι "υπερασπίστηκα" αυτούς που έχουν πίρσιν δε σημαίνει ότι δεν πρέπει να μαζευτούν λίγο.
Δεν το΄χω συναντήσει ποτέ,όμως το θεωρώ εξίσου ρατσιστικό και λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Ώρε κλάψα αυτός ο nPb...:ermm:

Τι είναι τα piercings για να απέχεις, εκλογές? Ένα αξεσουάρ είναι, όπως τα δαχτυλίδια, τα βραχιόλια και τόσα άλλα. Σ' εκνευρίζουν όλα? Η μόνη διαφορά είναι ότι έχεις και μια τρύπα στο σώμα σου. Σ' άλλους αρέσει, σ' άλλους όχι. Σε άλλους πάνε, σε άλλους όχι. Θέμα αισθητικής είναι. Δεν σου προσφέρει τίποτα, ούτε σου αφαιρεί κάτι.

Ρωτάς για το "αν μετράνε λιγότερο άνθρωποι που δεν έχουν", την ίδια στιγμή που 2 σελίδες τώρα μας έχεις ζαλίσει για το "πόσο άνθρωποι χωρίς προσωπικότητα είμαστε, για το πόσο πολύ αναζητούμε ταυτότητα, για το πόσο προσπαθούμε να βρούμε θέση στην κοινωνία" και άλλες τέτοιες πίπες.

Και τι φετίχ είναι αυτό με την "απομαζοποίηση" και το "κόντρα στο ρεύμα" που εκθειάζεις σε κάθε σου ποστ, ανεξαρτήτως θέματος? Λες και ό,τι κάνουν οι περισσότεροι είναι αυτόματα λάθος. Κάνεις κάτι επειδή το γουστάρεις ή επειδή δεν το κάνουν οι υπόλοιποι? Να φανταστώ ότι αν ζούσες κάποιες δεκαετίας πριν, που όχλος ήταν όσοι δεν είχαν σκουλαρίκια, και αν φορούσες κανένα στο αυτί σε θεωρούσαν φρικιό και αδερφή, θα ήσουν κάποιος έτσι, για χάρη της απομαζοποίησης:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolascy

Νεοφερμένος

Ο nikolascy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Εχω σκουλαρικι στο φρυδι εδω και 2 χρονια και το εκανα μοναχα επειδη μου αρεσε και το ηθελα. Βεβαια πλεον ουτε που θυμαμαι οτι εχω σκουλαρικι, αλλα αμα τυχει και κοιταχτω στον καθρεφτη μου αρεσει που το εχω. Επισης δεν με απασχολει καθολου το αν αρεσει ή οχι το σκουλαρικι μου στους αλλους, μιας και δεν το εκανα για αυτους αλλα για μενα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει ο,τι θελει στο σωμα του, κανεις δεν θα τον εμποδισει, μπορει να βαλει σκουλαρικι στο φρυδι, στη γλωσσα, μυτη ακομα και στον κ^λο του.Προσωπικα το βρισκω μαλακια ειτε μιλαμε για αγορι ειτε για αντρα να θελει να δειχνει ομορφος και να αρεσει στα κοριτσια βαζωντας σκουλαρικια μακιγιαζ πουδρα lipstick κτλ. Βασικα ολα αυτα προερχονται απο μιμιτισμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Ώρε κλάψα αυτός ο nPb...:ermm:

Τι είναι τα piercings για να απέχεις, εκλογές? Ένα αξεσουάρ είναι, όπως τα δαχτυλίδια, τα βραχιόλια και τόσα άλλα. Σ' εκνευρίζουν όλα? Η μόνη διαφορά είναι ότι έχεις και μια τρύπα στο σώμα σου. Σ' άλλους αρέσει, σ' άλλους όχι. Σε άλλους πάνε, σε άλλους όχι. Θέμα αισθητικής είναι. Δεν σου προσφέρει τίποτα, ούτε σου αφαιρεί κάτι.

Ρωτάς για το "αν μετράνε λιγότερο άνθρωποι που δεν έχουν", την ίδια στιγμή που 2 σελίδες τώρα μας έχεις ζαλίσει για το "πόσο άνθρωποι χωρίς προσωπικότητα είμαστε, για το πόσο πολύ αναζητούμε ταυτότητα, για το πόσο προσπαθούμε να βρούμε θέση στην κοινωνία" και άλλες τέτοιες πίπες.

Και τι φετίχ είναι αυτό με την "απομαζοποίηση" και το "κόντρα στο ρεύμα" που εκθειάζεις σε κάθε σου ποστ, ανεξαρτήτως θέματος? Λες και ό,τι κάνουν οι περισσότεροι είναι αυτόματα λάθος. Κάνεις κάτι επειδή το γουστάρεις ή επειδή δεν το κάνουν οι υπόλοιποι? Να φανταστώ ότι αν ζούσες κάποιες δεκαετίας πριν, που όχλος ήταν όσοι δεν είχαν σκουλαρίκια, και αν φορούσες κανένα στο αυτί σε θεωρούσαν φρικιό και αδερφή, θα ήσουν κάποιος έτσι, για χάρη της απομαζοποίησης:

Τα λες χαριτωμένα. Έχεις κάτι άλλο να πεις; :hmm: :) Συνέχισε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherchez

Νεοφερμένος

Ο Cherchez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Τα λες χαριτωμένα. Έχεις κάτι άλλο να πεις; :hmm: :) Συνέχισε...

keep going npb ....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Kαλά η κολλητή μου ερωτεύεται απλά και μόνο όποιο αγόρι έχει σκουλαρίκι, συκεκριμένα κρικάκι ή δύο μαζί στο ίδιο αυτί.. γούστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top