Σε τι ποσοστό βοηθά το πολύ διάβασμα στην επιτυχία των πανελλαδικών;

giorgOc

Νεοφερμένος

Ο giorgOc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας!
θελω να κανω μια απλη ερωτηση
λοιπον. φετος θα παω 3η λυκειου,τεχνολογικη κατε.
ειμαι μαθητης μετριος προς καλος του 17-18 μ.ο
αν φετος πω στον εαυτο μου οτι ειναι η τελευταια χρονια και πρπει να τα δωσω ολα για ολα ομως αυτο θα βοηθησει σε ενα ποσοστο στην επητυχια μου σε καποια σχολη?
θελω να πω ποσοι απο εσας ειπαν αυτο και τελικα περασαν?
με αλλα λογια αν τα δωσω ολα για ολα φετος θα δω καποιο αποτελεσμα η' δεν αρκει μονο αυτο?


σας ευχαριστω για την βοηθεια!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Γεια σας!
θελω να κανω μια απλη ερωτηση
λοιπον. φετος θα παω 3η λυκειου,τεχνολογικη κατε.
ειμαι μαθητης μετριος προς καλος του 17-18 μ.ο
αν φετος πω στον εαυτο μου οτι ειναι η τελευταια χρονια και πρπει να τα δωσω ολα για ολα ομως αυτο θα βοηθησει σε ενα ποσοστο στην επητυχια μου σε καποια σχολη?
θελω να πω ποσοι απο εσας ειπαν αυτο και τελικα περασαν?
με αλλα λογια αν τα δωσω ολα για ολα φετος θα δω καποιο αποτελεσμα η' δεν αρκει μονο αυτο?


σας ευχαριστω για την βοηθεια!!!:thanks:

Έβγαλα στην Β Λυκείου 14,8. Σε όλα μέτριος, σκράπας στα φιλολογικά, άριστος πάντα στα μαθηματικά. Τεχνολογική και εγώ. Στην τρίτη λυκείου μόνο διάβασα σε όλη μου τη ζωή, και πέρασα ΑΣΟΕΕ. Διάβαζα 5 ώρες κάθε ΣΚ Φυσική, ώστε να καλύψω τα κενά που είχα από την πρώτη Λυκείου. Με εξαίρεση Μαθηματικά και φυσική κατεύθυνσης όλα τα άλλα μαθήματα είναι της πλάκας. Έτσι και διαβάζεις γράφεις. Η έκθεση είναι τι βαθμολογητές θα σου πέσουν. Πρέπει να δώσεις το 100% σου, στα μαθηματικά και φυσική. Όλα γίνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εξαρτάται πως το εννοείς το "όλα για όλα", δλδ άν εννοείς ότι θα διαβάζεις 10 ώρες την ημέρα (υποθετικό νούμερο) για εμένα είναι λάθος, γιατί μετά από κάποιο σημείο ο εγκέφαλος δεν "λειτουργεί" το ίδιο αποδοτικά και απλά κουράζεσαι. Το ιδανικότερο, κατα την άποψη μου πάντα, είναι να φτιάξεις ένα πρόγραμμα διαβάσματος 4-5 ωρών. Βέβαια την ώρα που διαβάζεις δεν πρέπει να αποσπά τίποτα τη προσοχή σου! Τουλάχιστον σε εμένα αυτό το πρόγραμμα έπιασε τόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΛ ΠΙ ΔΑ

Νεοφερμένος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
απο το γυμνασιο αρχικα με επιασε ενα μεγαλο αγχος για τα πολλα μαθηματα και εχασα και τον υπνο μου.

μετα εβαλα ενα προγραμμα και πραγματικα με βοηθησε παρα πολυ. για αυτο θα προτεινω λιγα πραγματακια που με βοηθησαν.
1. μετα το σχολειο ή την σχολη μια ωρα ξεκουραστητε βοηθαει να χαλαρωσετε και να ¨αδειασετε¨ μυαλο σας ωστε να εχετε καλυτερη συγκεντρωση μετα στο διαβασμα.
2. ξεκινηστε να διαβαζεται απο το πιο δυσκολο και κουραστηκο μαθημα για σας γιατι αργοτερα δεν θα εχετε ενεργεια αρκετη.ενω ενα μαθημα πιο ευκολο και αγαπημενο και με λιγη ενεργεια το καταφερνετε.
3.ανα μια ωρα παντα καντε ενα διαλειμμα γιατι δεν αντεχει ο εγκεφαλος και για αυτο κουραζεστε αποτομα στο διαβασμα. ειναι συμαντικο.και οχι απλα διαλειμμα πρεπει να βγειτε απο το δωματειο οπου διαβαζετε.

θελει πολυ διαβασμα και πολυ κοπο και οντως εχει αποτελεσμα αρκει να εχεις βαλει προγραμμα αλλιως δεν θα αντεξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
50% σε τεχνολογική -θετική και 90% σε θεωρητική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
50% σε τεχνολογική -θετική και 90% σε θεωρητική

90% στις 2 και 99% στην θεωρητική

αχαχα μου άρεσε αυτή η απάντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
90% στις 2 και 99% στην θεωρητική

αχαχα μου άρεσε αυτή η απάντηση
αν το πάμε 99% τότε των άλλων πάει στο 70% :jumpy::jumpy:(είμαι και εγώ στατιστικός:lol::lol:)γενικά η διαφορά είναι σημαντική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanoskarras92

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Παντως και κατι αλλο... Οντως το καλυτερο ειναι να κανεις ενα προγραμμα, αλλα δεν χρειαζεται να πεις οτι θα διαβασεις το λιγοτερο 5 ωρες την ημερα. Εννοω οτι δεν πρεπει να βαλεις καποιο οριο γιατι μπορει καποια μερα να χρειαστει να διαβασεις μονο ενα τριωρο η και λιγοτερο αναλογα το προγραμμα... Με λιγα λογια μην οριοθετεις τον ευατο σου στα μαθηματα γιατι ετσι κανει ενας φιλος μου επειδη του εχουν κανει πλυση εγκεφαλου οι γονεις του και διαβαζει 6 ωρες την ημερα χωρις να εχει τοσο πολυ υλη, και οσο να'ναι ειναι καμενος και σιγουρα καποια στιγμη θα "κλαταρει"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Θεωρω χαζο να λες ''σημερα θα διαβασω τουλαχιστον 5 ωρες''. Απλα αρκει να πεις ''εχω αυτες τις ασκησεις, αυτη τη θεωρια, σημερα θα κανω απο δω ως εκει'' και αρκει. Μεθοδικοτητα και καθαρο μυαλο. Καποιος μπορει να χρειαζεται 5 ωρες, καποιος αλλος ομως 2. Καποιος αλλος 15, και παει λεγοντας, στο φροντιστηριο παιδια διαβαζουν απο τις 4 το μεσημερι μεχρι τις 4 το βραδυ για να βγαλουν ασκησεις που αλλοι βγαζουν σε 3 ωρες. Ειναι αναλογα το μυαλο και τις ικανοτητες του καθενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΛ ΠΙ ΔΑ

Νεοφερμένος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
συμφωνω με αυτα που λετε απλα μην ξεχναμε οτι τις μερες τις οποιες δεν εχουν οι μαθητες πολλες ασκησεις και δραστηριοτητες για την επομενη μερα καλο ειναι να κανει κανεις μια επαναληψη ή να ξανακανει ενα θεμα που του ειναι λιγο δυσκολο για να το αμπεδωσει καλυτερα.δεν ειπα να διαβαζει κανεις παρα πολλες ωρες αυτο δεν ειναι καλο αλλα να μοιρασει σωστα το χρονο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Παντως και κατι αλλο... Οντως το καλυτερο ειναι να κανεις ενα προγραμμα, αλλα δεν χρειαζεται να πεις οτι θα διαβασεις το λιγοτερο 5 ωρες την ημερα. Εννοω οτι δεν πρεπει να βαλεις καποιο οριο γιατι μπορει καποια μερα να χρειαστει να διαβασεις μονο ενα τριωρο η και λιγοτερο αναλογα το προγραμμα... Με λιγα λογια μην οριοθετεις τον ευατο σου στα μαθηματα γιατι ετσι κανει ενας φιλος μου επειδη του εχουν κανει πλυση εγκεφαλου οι γονεις του και διαβαζει 6 ωρες την ημερα χωρις να εχει τοσο πολυ υλη, και οσο να'ναι ειναι καμενος και σιγουρα καποια στιγμη θα "κλαταρει"...



μπορεί και να υπάρχουν μέρες που θα πεις "δε γουσταρω να διαβάσω" ή άλλες που θα πεις "να ανοίξω λίγο βιβλίο να δω που είμαστε" ή αλλες που θα πεις.. "πω ρε πουστη γραφουμε διαγώνισμα, 3 ώρες ξέσκισμα!"......
όλα παίζουν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Βασικα να βρεις το ρυθμό σου, να μην τα παρατας οταν εχεις ν'ασχοληθεις και κυριως στο φροντιστηριο να εισαι αυτι-καθηγητη και μάτι-πινακα. Το πληρωνεις, δεν πας για χαβαλε. Ενα ρυθμο θελει απλα να μη μένεις πισω και ναι, φυσικα θελει καθημερινο διαβασμα. Δε μπορεις να πεις οτι θα τα κανω ολα τους δυο τελευταιους μηνες, στο υπογραφω δεν προλαβαινεις. Το "πολυ" δε μπορω να το προσδιορίσω, οι περισσοτεροι που ηξερα διαβαζαν 10 ωρες καθε σαββατοκυριακο και παλι δεν πέρασαν, οταν εγω με 5 ωρες ειχα πολυ ικανοποιητικη επιδοση. Το θεμα ειναι να βρεις το ρυθμο σου, ας πουμε οτι εγω ποτε δεν χρειαζομουν ΤΙΣ ωρες για να διαβασω, αλλα τη συγκεντρωση. Και ναι, ειναι εφικτο να βγαλεις αρκετα καλο βαθμο (τις ταξεως ανω των 17 χιλιαδων μορίων) ακομη κι αν δεν διαβασες ποτέ ιδιαίτερα κι αποφασισεις φετος να διαβασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω πιστευω πως θελει ενα σχετικο προγραμα, φυσικα να βρεις τον ρυθμο τους και συστιματικο διαβασμα...
Χωρις διαβασμα δεν γινεται τιποτα... Αλλα και με υπερβολη στο διαβασμα αρχιζουν τα αρνητικα αποτελεσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
τι να σου πω πιστευω οτι με ενα καλο διαβασμα κατι θα γραψεις δεν θα χαθεις. απ την αλλη παιζει μεγαλο ρολο η τυχη. πως θα σου κατσουν τα θεματα που θα πεσει το γραπτο σου κλπ. εγω πχ ημουν παντα μαθητης του 19,5 στην γ λυκειου διαβασα παρα πολυ μεχρι το τελος αλλα εβγαλα 18 πανελληνιες και αλλοι μαθητες του 16 εβγαλαν 18,5.. δεν μπορεις να βγαλεις ακρη.. κανε την προσπαθεια σου αλλα να εισαι προετοιμασμενος για ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Κοιτα φιλε μου..Δεν μπορει κανεις να σου πει σε τι ποσοστο βοηθα το πολυ διαβασμα....Ενα ειναι το κυριο σημειο...Λες στον εαυτο σου οτι ειναι τελευταια χρονια και τα δινεις ολα..Απο εκει και περα οποιος εχει κανει ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ διαβασμα στο τελος θα ανταμειφθει...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ρε φιλε εξαρταται τι εννοεις με το ''πολυ διαβασμα''...πχ εγω με το πολυ διαβασμα εννοω 12 ωρες αλλος μπορει να εννοει 3...
αν θελεις την δικη μου γνωμη ουτε το πολυ διαβασμα σε σωζει ουτε τα πολλα φροντηστηρια ,μια καλη προετοιμασια χρειαζεται και συνεχης προσπαθεια ,αναλογα βεβαια με το παιδι.
μπορει να διαβαζεις 5 ωρες και μην εχεις καταλαβει γρι και το αντιστροφο

μην προσπαθεις να προσδιορισεις το διαβασμα ποσοτικα αλλα ποιοτικα,δηλαδη μετα απο το διαβασμα σου σε καθε μαθημα να νιωθεις πιο ετοιμος με πιο πολυ αυτοπεποιθηση και (για μενα) πιο πολυ ενθουσιασμο και ενδιαφερον...
αν θες αυτο ηταν το μυστικο μου στις πανελληνιες και ετσι ποτε δεν διαβασα πανω απο 8 ωρες(με διαλειματα)...και παραλληλα παιρνεις κουραγιο και δεν απελπιζεσαι οτι αυτα που μαθαινεις ειναι παπαριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bkid

Νεοφερμένος

Ο Bkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Δεν γινεται να αποκαλεις οτι καποια μαθηματα στις πανελληνιες ειναι της πλακας(στον στατιστικο αναφερομαι)..Οι πανελληνιες φιλε μου εξεταζουν πολλα,παρα πολλα!!Θα σου δωσω ενα παραδειγμα μια κοπελα στο σχολειο μου ηταν αριστη μαθητρια και ξεφτερι στα μαθηματικα!!Ξερεις ποσο εγραψε?15(ενω ολοι λεγανε καθαρο 20) και αυτο γιατι δεν ειχε καλη ψυχολογια!Για να τα πας καλα πρεπει να κανεις θυσιες,δλδ να διαβαζεις με μετρο και να αγαπας τα μαθηματα σου.Ολα εχουν την δυσκολια τους,οχι μονο τα μαθηματικα(που ακουγεται..) και το ΑΟΔΕ και ο προγραμματισμος,ΟΛΑ!!Σκεψου οτι ειναι μονο ενας χρονος..Διαβαζε με συστημα και θα δεις:no1: Και επαναλαμβανω οποιος ειδε τις πανελληνιες με υπεροψια την πατησε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariniw

Νεοφερμένος

Η Mariniw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σημασια δεν εχει ποσο πολυ θα διαβασεις..αλλα πως θα διαβασεις...Δηλαδη αν διαβασεις 3-4 ωρες και σκεφτεσαι τι ωραια που ηταν οι διακοπες τοτε την πατησες..Οποτε δωσε βαση στο ποιοτικο διαβασμα και μν σκεφτεσαι την ωρα...αλωστε ειναι κατι που θα το βρεις στην πορεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

d.kokkal4

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Statistike μου , είσαι καταπληκτικός . Τί απαντήσεις ήταν αυτές , με έστειλες . Να σου πω εγώ είμαι μαθητής που τελείωσα την Β' Λυκείου με 15,8 (με καλούς βαθμούς Άλγεβρα , Γεωμετρία , Έκθεση 18 , Μαθηματικά Κατεύθυνσης και με καλές βάσεις από Φυσική Α' Λυκείου). Περιττό να σου πω ότι θέλω να περάσω ή μαθηματικός (άσχετο) ή ΑΣΟΕΕ στο τμήμα του Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας . Σε παρακαλώ γράψε τίποτα για Οικονομία .
Και διάβασα στις προκυρήξεις της σχολής ότι μία μέρα είχατε μία εκδήλωση που συζητούσατε για το πρόγραμμα των σχολών του Πανεπιστημίου . Αυτό ήταν αλήθεια ή ψέμα ;
Κ.Δ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Φιλε μου ποιοτικο και οχι ποσοτικο διαβασμα!! κ επειδη εισαι σε μια ηλικια που πανω κατω ξερεις τι σου γινεται κ τι θελεις απ τη ζωη σου ειναι στο δικο σου χερι ποσο χρονο θα αφιερωσεις γιατι εσυ ο ιδιος ξερεις τις ικανοτητες σου και τις αντοχες σου! Μην κοψεις βολτες και ωρες χαλαρωσης απλα ελαττωσε τα λιγο. Προσοχη στους καθηγητες κ προσπαθησε να μην αφαιρεισαι! ακολουθα κανονικα τη σειρα που σου δινουν οι καθηγητες σου κ αν νιωσεις πως εχεις καποιο κενο καπου κατσε καποιες ωρες ενα σκ μεσα κ συμπληρωσε το! και πηγαινε με τη λογικη οτι και αυτες εξετασεις ειναι!! Κ εγω ετσι πηγα και τα πηγα μια χαρα!! μην βλεπεις αυτα που λενε για τα μαθηματα και που δειχνουν μαθητες αγχωμενους κ ολες αυτες τις παπαριες.. προπαγανδα ειναι! αν πας με καλη ψυχολογια θα τους ξεσκισεις!! καλη επιτυχια καλο κουραγιο και καλη συνεχεια!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top