Σε ποιο μάθημα βαριέστε;

Νανά Δ.

Νεοφερμένος

Η Νανά Δ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
τι να πρωτο διαλεξω ...???? αρχες οικονομιας φυσικαα! ειναι το μαθημα αλλα ειναι και ο καθηγητηςς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_nick97-

Νεοφερμένος

Ο _nick97- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αρχαία και ιστορια.,καλύτερα να αυτοκτονήσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
λογοτεχνια, γλωσσα, ιστορια, ποιηση τιποτα μωρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SotosPapas

Νεοφερμένος

Ο SotosPapas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Θρησκευτικά καθώς πιστεύω ότι πρέπει να καταργηθούν, και ιστορία γιατί είναι απλά το πιο βαρετό μάθημα(τι με νοιάζει εμένα πότε αερίστικε ο Ιουστινιανός και τι σώβρακο φορούσε ο Ξέρξης).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Κείμενα , Θρησκευτικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η κοινωνιολογία με σκοτώνει από τη βαρεμάρα φέτος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Εμείς έχουμε μια καμμένη χριστιανή που μας κάνει κοινωνιολογία και αντί να μας κάνει μάθημα, που και που, μας φέρνει και διαβάζει κείμενα του Παϊσιου...

Ακούστε ατάκα: "Ντάξει η πίστη είναι ελεύθερη για τον καθένα, ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΗΣ ΚΟΛΑΣΕΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΠΙΣΤΟΥΣ!!!" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Θρησκευτικά, Αρχαία, Κείμενα :hypno::knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire14<3

Νεοφερμένος

Η Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Θρησκευτικά,Ιστορία,Ιλιάδα,Αρχαία,Πληροφορική,Τεχνολογία και μερικές φορές στα κείμενα.
Όταν αρχίζει η καθηγήτρια που μας κάνει Ιλιάδα να μιλάει για προοικονομίες κ.α με πιάνουν τα νεύρα μου.:angry::rant:Στα αρχαία δε είμαστε έτοιμοι να κοιμηθούμε.Τα λέει όλα τόσοοοο σιγά που σε κοιμίζειι!:knife::beating::mpinelik::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αρχαια εχουν την πρωτια! Τεχνολογια ( βαρεμαρα φιλε μου), Ιλιαδα ( μα δεν αντεχεται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire14<3

Νεοφερμένος

Η Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Αρχαια εχουν την πρωτια! Τεχνολογια ( βαρεμαρα φιλε μου), Ιλιαδα ( μα δεν αντεχεται)

ειδικάαα Ιλιάδαα!Όπως είπες δεν αντέχεταιι!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ειδικάαα Ιλιάδαα!Όπως είπες δεν αντέχεταιι!:/:

Δεν αντεχεται:( και το κακο ειναι οτι την εχουμε και μεγαλες ωρες:/: τι τραβαωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Στα θρησκευτικά.....θέλω να κόψω τις φλέβες μου...:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
πολιτικη οικονομια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire14<3

Νεοφερμένος

Η Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Δεν αντεχεται:( και το κακο ειναι οτι την εχουμε και μεγαλες ωρες:/: τι τραβαωωωω

ωχ ναι μόνο που το σκέφτομαι με πιάνουν τα νεύρα μου:(ποιος κάνει πάλιιιι Ιλιάδαααα?τι τραβάμε κι εμείς πιααα:mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire14<3

Νεοφερμένος

Η Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Στα θρησκευτικά.....θέλω να κόψω τις φλέβες μου...:crazy:

χαχαχαχαχα κι εγώωω!Ειδικά με την καθηγήτρια που έχουμεε:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Θρησκευτικά και Αρχές Οικονομίας.

:yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
οικιακή.
έχω φτάσει στο σημείο να μιλάω με 4 άτομα συγχρόνως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
διπλα απο το θρανιο μου στο τοιχο στο λυκειο εγγραφε με μεγαλα γραμματα:

Πως μαρεσουν τα κοπαδια
οταν τρεχουν στα χορταρια
τι καλα τι καλα
να μας εχουν στα κλουβια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
σε ολα τα θεωρητικα και αυτο ειναι τελειως λογικο αφου αυτα τα μαθηματα δεν εξασκουν την λογικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top