Σε ποιο μάθημα βαριέστε;

Daft Punk

Νεοφερμένος

Ο Daft Punk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Και εγώ έχω τα γούστα μου! Κυρίως Αρχαία (και είναι το μόνο μάθημα που το βαριέμαι επειδή απλά το βαριέμαι!) και κάποια άλλα μαθήματα που τα βαριέμαι σε συγκεκριμένες περιπτώσεις...πχ τα μαθηματικά στην Γ' Γυμνασίου επειδή σε κάθε μάθημα η καθηγήτρια σήκωνε έναν έναν στον πίνακα όσους δεν καταλάβαιναν τις ασκήσεις για να τις λύσουν σιγά-σιγά, ενώ στο τέλος κατέληγε να τις λύνει συχνά μόνη της!!!! Αυτό συνήθως έπαιρνε τα 1/2 της σχολικής ώρας!!!!

ΖZzZZzZzZzZzZzzZzZ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Βαριέμαι??? Χμμμ.... στην φυσική θα έλεγα!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RODOS

Νεοφερμένος

Ο RODOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Χημεία και κείμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Αρχαία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Aν και ειναι ακομα αρχη , και συνεπως αρκετα νωρις για να βγαλω συμπερασματα θα ελεγα οτι μαλλον τα Κειμενα και Οικονομια φαινονται πιο βαρετα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Η οικονομία κατάντησε πιο βαρετή και από τα αρχαία...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εγω θυμαμαι στο γυμνασιο βαριομουν φριχτα ιλιαδα επειδη ο καθηγητης ηταν ανιδεος!!επισης στο λυκειο(α λυκειου συγκεκριμενα) βασανιζομουν στην φυσικη...η καθηγητρια που ειχαμε καθε τριτη και παρασκευη νομιζω πρωτη ωρα ηταν ειλικρινα το ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΠΝΙΑΑΑ!!λιγο μιλουσε και τα βλεφαρα μου εκλειναν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
ΑΟΘ, ΑΟΔΕ, ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
κοινωνιολογία!!!!είναι ένα μάθημα που δε θα καταλάβω ποτέ γιατί υπάρχει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Αρχές Οικονομίας...κόβω φλέβαα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos_am

Νεοφερμένος

Ο Εμμανουήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδιά μου εγώ βαριέμαι τη χημεία, τα αρχαία και την έκθεση (λόγω καθηγητή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγω θυμαμαι στο γυμνασιο βαριομουν φριχτα ιλιαδα επειδη ο καθηγητης ηταν ανιδεος!!επισης στο λυκειο(α λυκειου συγκεκριμενα) βασανιζομουν στην φυσικη...η καθηγητρια που ειχαμε καθε τριτη και παρασκευη νομιζω πρωτη ωρα ηταν ειλικρινα το ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΠΝΙΑΑΑ!!λιγο μιλουσε και τα βλεφαρα μου εκλειναν!!

Tέτοιοι καθηγητές-φάρμακα υπάρχουν και στο πανεπιστήμιο. Εγώ έχω ήδη έναν κατα νου, ακόμα νυστάζω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
λοιπον....
Τεχνολογία επικοινωνιών... ό,τι πιο βαρετό έχει βγάλει το ελληνικό σχολείο..
εεε, μετα ακολουθει η αντιγονη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Tέτοιοι καθηγητές-φάρμακα υπάρχουν και στο πανεπιστήμιο. Εγώ έχω ήδη έναν κατα νου, ακόμα νυστάζω. :P

χαχαχαχαχ αυτο που ειχα παθει εγω και πολλα παιδια μαζι με μενα στην α λυκειου δεν περιγραφεται...αυτη η φυσικου ειλικρινα ειναι νυσταα!!πριν καν ανοιξει το στομα της κοιμασαι ...γλαρωνεις..και ειδικα αμα δεν εχεισ κοιμηθει καλα το βραδυ και σου ρχεται καπακι 1 ωρα!!!ΘΑΝΑΤΟΣ!!χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
λοιπον....
Τεχνολογία επικοινωνιών... ό,τι πιο βαρετό έχει βγάλει το ελληνικό σχολείο..
εεε, μετα ακολουθει η αντιγονη..

Τεχνολογία επικοινωνιών; :redface: Τι είναι αυτό; Δε θυμάμαι να είχα κάτι τέτοιο στην Α' Λυκείου... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχαχαχαχ αυτο που ειχα παθει εγω και πολλα παιδια μαζι με μενα στην α λυκειου δεν περιγραφεται...αυτη η φυσικου ειλικρινα ειναι νυσταα!!πριν καν ανοιξει το στομα της κοιμασαι ...γλαρωνεις..και ειδικα αμα δεν εχεισ κοιμηθει καλα το βραδυ και σου ρχεται καπακι 1 ωρα!!!ΘΑΝΑΤΟΣ!!χαχαχα
Αχαχαχαχαχα , κάτι παρόμοιο έπαθα κι εγώ σήμερα. Και να προσπαθείς να μην κοιμηθείς ενώ παραδίδει , βασανιστήριο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τεχνολογία επικοινωνιών; :redface: Τι είναι αυτό; Δε θυμάμαι να είχα κάτι τέτοιο στην Α' Λυκείου... :redface:
Είναι μάθημα της τεχνολογικής κατεύθυνσης της Β' Λυκείου.

Από 'μενα γεωμετρία. Ενδιαφέρον μάθημα που προάγει τη λογική, αλλά ο καθηγητής είναι ό,τι να 'ναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
γεωμετρια και μαθηματικα(ειμαι που ειμαι παιδι της θεωρητικης ειναι κι ο καθηγητης μπουφος......αστα να πανε.Α και θρησκευτικα η τυπισσα που τα διδασκει ειναι αλλου νταλλου!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Βαριεμαι παρα πολυ στην γλωσσα.... Και στην πληροφορικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fagia ツ

Νεοφερμένος

Η Fagia ツ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γραφιστικής & Οπτικής Επικοινωνίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
γλωσσαααα.....ενω ειναι ενδιαφερον μαθημα η καθηγητρια ειναι αισχος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top