Σε ποια σχολή στοχεύετε;

Πόσα μόρια έχετε βάλει στόχο να βγάλετε όσοι δίνετε το 2010;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 10000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14000-15500

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15500-17000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17000-18000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18000-19000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 19000+

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
πολιτικων μηχανικων απθ η και εμπ(αν το πιασω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
1. ΗΜΜΥ Α.Π.Θ (!)
2. ΗΜΜΥ Δ.Π.Θ
3. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ Α.Π.Θ (!)
4. ΗΜΜΥ Κρήτης (!)
5. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ

(Θέλω να φύγω οπωσδήποτε από την Αθήνα) 17000+ σε 2ο κ 4ο ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aυτό το ΗΜΜΥ μέλι έχει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Φυσικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χαχα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex92

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Φυσικό Κρήτης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ηλεκτρολογους-Μηχανολογους
Παιζει και το μαθηματικο.


Στο μελλον μπορει να αλλαξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ηλεκτρολογους-Μηχανολογους
Παιζει και το μαθηματικο.


Στο μελλον μπορει να αλλαξω.

Χαχα!
Tebeli13
-> Ίδια κατεύθυνση , ίδιους "μέχρι στιγμής" στόχους ! ΛΟΛ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωαννούλα

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
για γερμανικη φιλολογια θελω εγω ! θα ηθελα να μου προτηνετε ενα βιβλιο για προετοιμασια για το ειδικο μαθημα που δινουμε στισ παννελαδικες 2010 ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solid snake

Νεοφερμένος

Ο solid snake αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
φυσικο αθηνας....σκεφτομουν σεμφε αλλα ασε καλυτερα....φυσικο και παλι φυσικο...η επιστημη του μελλοντος παιδες...πισω απο καθε τεχνολογικη επανασταση κρυβεται ενα ενας φυσικος(η αν θελετε ομαδα φυσικων)....με ενα μεταπτυχιακο στν οπτικοηλεκτρονικη και νανοσυστηματα βγαινεις εξω και αντε γεια ελλαδα με τις δηθεν ευκαιριες σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
αχ βρε παιδιά καλή επιτυχία εύχομαι να πετύχετε στη σχολή που θέλετε... μου θυμίζετε τα δικά μου πέρυσι... με συγκινήσατε πάλι :'(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Βιολοικό Κρήτης.Τέλος.Με 19.000+ μόρια κατά προτίμηση,να σκάσουν και οι ηλίθιοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βιολοικό Κρήτης.Τέλος.Με 19.000+ μόρια κατά προτίμηση,να σκάσουν και οι ηλίθιοι.

......και τα ψόνια εδώ μέσα ! (οι ταχα μου ξερόλες) !
Καλή επιτυχία Χρήστο ! Εύχομαι να σκίσεις !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Τι σε κάνει να θες με τόσα μόρια να πας Βιολογικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Γιατί σε περίπτωση που βγάλω τοσα μόρια να πάω βιολογικό,ή γιατί θέλω τόσα μόρια αφού μπορώ και με λιγότερα;Θα απαντήσω και στα δύο.
Στο πρώτο,η βιολογία είναι το πάθος μου,είναι κάτι με το οποίο δεν κουράζομαι ποτέ να σχολούμαι και είναι η μόνη σχολή που θέλω πραγματικά.Δεν περιμένω φυσικά από ανθρώπους χωρίς όνειρα να το καταλάβουν αυτό.Δεν πρόκειται λοιπόν να επιλέξω πχ την ιατρική,ένα επάγγελμα το οποίο γνωρίζω καλά και δε μου ταιριάζει μόνο και μόνο για τη φιγούρα,γιατί αν την επιλέξω από τη στιγμή που δε τη θέλω πραγματικά,αυτός θα είναι ο λόγος.Δεν λέω πως ισχύει γενικά αυτό,για εμένα μιλάω.Και δεν πρόκειται να κολλήσω σε μικροαστικές απόψεις που κουβαλούν κάτι ανθρωπάκια του στυλ ''μα να πάνε χαμένα τόσα μόρια'';Εγώ αυτό θέλω αυτό θα κάνω,τέλος.
Στο δεύτερο,πιστεύω πως αν στοχεύσω στη βάση της σχολής,η οποία είναι κάτω από 18.000 δε θα είναι και ό,τι καλύτερο.Ενώ αντίθετα,βάζοντας υψηλούς στόχους αυξάνονται οι πιθανότητες να καταφέρω τους μικρούς.Γιατί να μην προσπαθήσω λοιπόν για ό,τι καλύτερο μπορώ κι ας ''πάνε χαμένα'' κάποια όρια.Επίσης,το ξέρω πως είναι καθαρά εγωιστικό,αλλά θέλω να κλείσω το στόμα όλων όσων θα τολμήσουν θα μου πούνε πως τη βιολογία την επέλεξα απλά και μόνο επειδή δεν έπιανα την ιατρική.
Αυτά,και το τι θα κάνω με το μέλλον μου είναι δουλειά δικιά μου,οπότε οι αβάσιμες κριτρικές να μας λείπουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Φίλε δεν σου είπα τι θα κάνεις με το μέλλον σου έχω δικό μου, όυτε κριτίκαρα την επιλογή σου μην αρπάζεσε τόσο εύκολα. Απλά ρώτησα για τα κριτίρια επιλογής σου.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Αν ήθελα ιατρική ή πολυτεχνείο θα μου είχε γίνει αυτή η ερώτηση;Εκεί είναι το θέμα.Γιατί να καλούμαι μόνο εγώ να απαντήσω και όχι όλοι;Επειδή η σχολή που θέλω δεν είναι glamorous;:PΣόρυ κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Φυσικά θα σου έκανα την ίδια ερώτηση. Απλά το θέμα ήταν και σε εμένα οικείο η Βιολογία δηλαδή αφού εκεί πέρασα Α.Π.Θ και εγώ ρωτήθηκα για καμία πιο glamorous όπως λές. Βέβαια εγώ Φαρμακευτική ήθελα εξαρχής επειδή πραγματικά μου άρεσε ανεξαρτήτως αν την έχασα για λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
ΟΚ,απλά έχω βαρεθεί να απολογούμαι για την επιλογή μου και αρπάζομαι εύκολα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top