Σε ποια σχολή στοχεύετε για του χρόνου;

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
μπα οχι μαλλον 2ο-4ο! απλα μου αρεσουν πολυ περισσοτερο τα μαθηματα της θετικης!:)
εσυ παιδαγωγικα ε?:D

α,εντάξει,αν το διαλέγεις με τέτοιο κριτήριο,τότε ναι!:D παίζει πάρα πολύ και το να έχεις να κάνεις με μαθήματα που έχεις την όρεξη να δουλέψεις σκληρά γι'αυτά!:clapup: ακριβώως,παιδαγωγικά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Ρε συ dhmh γιατι δεν πας στον καλδο της Τεχνολογικες με Χημεια -Βιοχημεια ? Αφου θελεις μοναχα Αρχιτεκτονικη που ειναι Πολυτεχνιακη Σχολη.
Θα τυραννηθεις τζαμπα με βιολογιες και χημεια που αργοτερα στο Πανεπιστημιο δεν θα τα χρειαστεις.
Ο κολλητος μου ειναι σαν και εσενα,θελει και αυτος να παει Αρχιτεκτονας.Θα παει Χημεια Βιοχημεια γιατι θα ειναι πιο ευκολο γι αυτον να περασει εκει που θελει και δεν θα δυσκολευτει τοσο πολυ.
Σκεψου το γιατι και στην Τεχνολογικη αυτη υπαρχει η Χημεια-Βιοχημεια που σου αρεσει οπως ειπες,η Ηλεκτρολογια που ειναι σαν την Φυσικη...
Ακομα και αν σου αρεσουν αυτα τα μαθηματα συλλογισου πως θα περασεις ...με πιο μεγαλη ανεση εκει που θες...

Δεν ξερω...Υπαρχουν πολυ παραγοντες.Ενας ειναι να μην σχηματιζει αυτο τον κλαδο το σχολειο σου ..Παντως και εγω αν δεν ηθελα Κτηνιατρικη θα πηγαινα σε αυτο το κλαδο και ας μου αρεσουν πολυ τα μαθηματα .


Drama queen σε ποια πολη θα ηθελες να περασεις ? Η κολλητη μου θελει φανατικα Ροδο.Οσο τιποτα αλλο....


Σας εχω πεθανει με τις κολλητες και τους κολλητους το ξερω αλλα ειμαστε πολλοι στην παρεα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Στη σχολή Καλών τεχνών Α.Π.Θ, Στο τμήμα Θεάτρου ή Στο τμήμα Θεατρικών σπουδών που εντάσσεται στη φιλοσοφική σχολή Αθηνών! Βλέπουμε! Έχω ένα χρόνο ακομα σχεδον για να αποφασισω! :)

Σε συγχαίρω που κάνεις κάτι που αγαπάς (προφανώς). Όχι σαν εμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Σε συγχαίρω που κάνεις κάτι που αγαπάς (προφανώς). Όχι σαν εμένα...

Ευχαριστώ πολύ! Το θέατρο το αγαπώ από πολύ μικρός και ασχολούμαι καιρό. Αν τλκ περάσω στην Αθηνα, θα δώσω εξετάσεις στο Εθνικό, εύχομαι να τα καταφερω!

Εσύ γτ δεν κάνεις αυτό που αγαπάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Drama queen σε ποια πολη θα ηθελες να περασεις ? Η κολλητη μου θελει φανατικα Ροδο.Οσο τιποτα αλλο.....

μακάρι να μπορούσα να τη δηλώσω,αλλά εφόσον μένω αλεξανδρούπολη,πολλά θέλω :P:P
όλην τη βόρεια ελλάδα θα βάλω [και την πόλη μου μαζί δυστυχώς] και μετά έπεται η ρόδος μάλλον...


Σας εχω πεθανει με τις κολλητες και τους κολλητους το ξερω αλλα ειμαστε πολλοι στην παρεα.

εγώ πάντως είμαι των λίγων και καλών...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
α,εντάξει,αν το διαλέγεις με τέτοιο κριτήριο,τότε ναι!:D παίζει πάρα πολύ και το να έχεις να κάνεις με μαθήματα που έχεις την όρεξη να δουλέψεις σκληρά γι'αυτά!:clapup: ακριβώως,παιδαγωγικά! :D
εννοειταιι! τοσες ωρες της ζωης μας θα ξοδεψουμε πανω απο αυτα τα βιβλια! πρεπει να μας αρεσουν! το ιδιο ισχυει και για το επαγγελμα πιστευω!;)

Ρε συ dhmh γιατι δεν πας στον καλδο της Τεχνολογικες με Χημεια -Βιοχημεια ? Αφου θελεις μοναχα Αρχιτεκτονικη που ειναι Πολυτεχνιακη Σχολη.
Θα τυραννηθεις τζαμπα με βιολογιες και χημεια που αργοτερα στο Πανεπιστημιο δεν θα τα χρειαστεις.
Ο κολλητος μου ειναι σαν και εσενα,θελει και αυτος να παει Αρχιτεκτονας.Θα παει Χημεια Βιοχημεια γιατι θα ειναι πιο ευκολο γι αυτον να περασει εκει που θελει και δεν θα δυσκολευτει τοσο πολυ.
Σκεψου το γιατι και στην Τεχνολογικη αυτη υπαρχει η Χημεια-Βιοχημεια που σου αρεσει οπως ειπες,η Ηλεκτρολογια που ειναι σαν την Φυσικη...
Ακομα και αν σου αρεσουν αυτα τα μαθηματα συλλογισου πως θα περασεις ...με πιο μεγαλη ανεση εκει που θες...

Δεν ξερω...Υπαρχουν πολυ παραγοντες.Ενας ειναι να μην σχηματιζει αυτο τον κλαδο το σχολειο σου ..Παντως και εγω αν δεν ηθελα Κτηνιατρικη θα πηγαινα σε αυτο το κλαδο και ας μου αρεσουν πολυ τα μαθηματα .


Drama queen σε ποια πολη θα ηθελες να περασεις ? Η κολλητη μου θελει φανατικα Ροδο.Οσο τιποτα αλλο....


Σας εχω πεθανει με τις κολλητες και τους κολλητους το ξερω αλλα ειμαστε πολλοι στην παρεα.:D
να χαιρεσαι ολη σου την μεγαλη παρεα!! :D
θα ηταν πολυ καλο....αν υπηρχε φυσικα στο σχολειο μου!;) :/
κτηνιατρικη ε?:clapup:

Σε συγχαίρω που κάνεις κάτι που αγαπάς (προφανώς). Όχι σαν εμένα...
γιατι καλε?? ειναι πολυ δυσκολο να κανουμε κατι που δεν μας αρεσει! ποσον μαλλον στην δυσκολη εποχη που ζουμε!:worry:

μακάρι να μπορούσα να τη δηλώσω,αλλά εφόσον μένω αλεξανδρούπολη,πολλά θέλω :P:P
όλην τη βόρεια ελλάδα θα βάλω [και την πόλη μου μαζί δυστυχώς] και μετά έπεται η ρόδος μάλλον...




εγώ πάντως είμαι των λίγων και καλών...:P:P
χαχαχα καλοι φιλοι να ειναι και ας ειναι και πολλοι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
ΤΕΦΑΑ ή Στρατός....(το δεύτερο απο πίεση των γονέων...money money money$$$$$$)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
χαχαχα καλοι φιλοι να ειναι και ας ειναι και πολλοι!:clapup:

δεν ξέρω για την περίπτωση της αδαμαντίας,αλλά στη δική μου αποδείχθηκε πως από τα μέλη μιας μεγάλης παρέας στο τέλος θα μείνουν 2-3 που να έχουν πραγματικά ισχυρούς δεσμούς και φιλία..ήμουν κι εγώ σε μια παρέα γεμάτη ΔΙΠΡΟΣΩΠΕΣ,αλλά στο τέλος μείναμε εμείς που έπρεπε να μείνουμε (3 άτομα),μαζί από τα 6 μας ήμαστε άλλωστε και όλες οι διπρόσωπες έμειναν μαζί[αυτές ακόμα θάβονται μεταξύ τους,χαχαχα]!;) πόσο χάρηκα που πλέον έχω ΛΙΓΕΣ και καλές:D αυτό μου ταίριαζε ανέκαθεν εμένα προσωπικά..ποτέ δε μπορούσα να έχω πάρα πολλές κολλητές..σε μία-δυο στρεφόμουν πάντα μα πάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Παίδες εγώ εκτός από νομική σκέφτομαι και ΜΜΕ. Αλλά το πρώτο είναι μεγάλο όνειρο και ίσως ο βασικός λόγος που πήγα θεωρητική. Δεν το πιστεύω ότι έφτασε η σειρά του 95 για τρίτη λυκείου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
δεν ξέρω για την περίπτωση της αδαμαντίας,αλλά στη δική μου αποδείχθηκε πως από τα μέλη μιας μεγάλης παρέας στο τέλος θα μείνουν 2-3 που να έχουν πραγματικά ισχυρούς δεσμούς και φιλία..ήμουν κι εγώ σε μια παρέα γεμάτη ΔΙΠΡΟΣΩΠΕΣ,αλλά στο τέλος μείναμε εμείς που έπρεπε να μείνουμε (3 άτομα),μαζί από τα 6 μας ήμαστε άλλωστε και όλες οι διπρόσωπες έμειναν μαζί[αυτές ακόμα θάβονται μεταξύ τους,χαχαχα]!;) πόσο χάρηκα που πλέον έχω ΛΙΓΕΣ και καλές:D αυτό μου ταίριαζε ανέκαθεν εμένα προσωπικά..ποτέ δε μπορούσα να έχω πάρα πολλές κολλητές..σε μία-δυο στρεφόμουν πάντα μα πάντα...
χαχα απο τετοια αλλο τιποτα!;)
κι εγω ημουν σε μια μεγαλη παρεα και ειδα οτι κανουν παρεα ολοι και υπαρχουν μεσα και οι μικροπαρεες. λογικο ειναι αλλωστε. μπορεις απλα να μην δινεις σημασια και να περνας καλα με οποιους και οσους θελεις!:clapup:

Παίδες εγώ εκτός από νομική σκέφτομαι και ΜΜΕ. Αλλά το πρώτο είναι μεγάλο όνειρο και ίσως ο βασικός λόγος που πήγα θεωρητική. Δεν το πιστεύω ότι έφτασε η σειρά του 95 για τρίτη λυκείου!
απιστευτο δεν ειναι?? :D:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Μαθηματκο Αθηνας.
Οποιος αλλος θελει, να το δηλωσει τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κτηνιατρική απθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
εσωτερικη αρχιτεκτονικη,διακοσμηση και κατασκευη αντικειμενων η αλλιως φωτογραφια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Ιατρική ΑΠΘ 4ever!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Μαθηματκο Αθηνας.
Οποιος αλλος θελει, να το δηλωσει τωρα!

Γιατί; Λήγει η περίοδος των εγγραφών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Μαθηματκο Αθηνας.
Οποιος αλλος θελει, να το δηλωσει τωρα!

η αλλιως να σωπασει για παντα :confused: ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Ελάτε παιδιά ..ας μαζευτούμε όλοι για το Αριστοτέλειο..! :clapup:
Είμαστε πολλοί απ ότι βλέπω... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Θεσσαλονικη!!!!:D
κριμα που ειναι ομως τοσο περιζητητη αν το σκεφτεις!:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
Θεσσαλονικη!!!!:D
κριμα που ειναι ομως τοσο περιζητητη αν το σκεφτεις!:/
δεν διαφωνω.. αλλα και η ΠΑΤΡΑ ειναι ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΟΛΗ...! ΙΑΤΡΙΚΗ/ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
δεν διαφωνω.. αλλα και η ΠΑΤΡΑ ειναι ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΟΛΗ...! ΙΑΤΡΙΚΗ/ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ !!!!

3η ή 2η επιλογή θα είναι η Πάτρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top