Σε ποια πόλη θέλετε να σπουδάσετε;

Σε ποια πολη θα θελατε να σπουδασετε?
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)
  • Αθήνα

    Ψήφοι: 4 33.3%
  • Θεσσαλονίκη

    Ψήφοι: 5 41.7%
  • Πάτρα

    Ψήφοι: 1 8.3%
  • Ιωάννινα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κρήτη

    Ψήφοι: 4 33.3%
  • Βόλος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κομοτηνή

    Ψήφοι: 1 8.3%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 8.3%

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη. Μολονότι κάποτε αμφιταλαντευόμουν για Κομοτηνή, πλέον λέω πως θα περάσω Θεσσαλονίκη ακόμη κι αν δεν πετύχω τη σχολή που θέλω ως πρώτη επιλογή. Χαζομάρα, αλλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη. Μολονότι κάποτε αμφιταλαντευόμουν για Κομοτηνή, πλέον λέω πως θα περάσω Θεσσαλονίκη ακόμη κι αν δεν πετύχω τη σχολή που θέλω ως πρώτη επιλογή. Χαζομάρα, αλλά...

Χαχαχαχα... Κάπως έτσι σκέφτεται και ο κολλητός μου... Αυτός γουστάρει τρελά να σπουδάσει Ρέθυμνο και μου λέει πως από όποια κατεύθυνσή και να πάει υπάρχει σχολή στο Ρέθυμνο...! Μα δεν είναι όμως λίγο ανοησία να το λες αυτό; Δηλαδή πρωτεύων ρόλο παίζει η σχολή που θες ή η πόλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Χαχαχαχα... Κάπως έτσι σκέφτεται και ο κολλητός μου... Αυτός γουστάρει τρελά να σπουδάσει Ρέθυμνο και μου λέει πως από όποια κατεύθυνσή και να πάει υπάρχει σχολή στο Ρέθυμνο...! Μα δεν είναι όμως λίγο ανοησία να το λες αυτό; Δηλαδή πρωτεύων ρόλο παίζει η σχολή που θες ή η πόλη;
H σχολη εννοειται.

Αν δεν εχεις κανεναν ιδιαιτερο λογο που θες να περασεις σε μια συγκεκριμενη πολη, βεβαια. :fss: :xixi:

Τουλαχιστον εγω,πρωτα θα κοιταξω η σχολη που θα περασω,(αν περασω:P),να μου αρεσει και μετα ολα τα υπολοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Όποια πόλη και να είναι δε με νοιάζει... Αρκεί να είναι η σχολή που θέλω... Αν και έχω μια προτίμηση για Θεσσαλονίκη ή Ηράκλειο...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ιωάννινα ή Ξάνθη αν δεν περάσω εκεί που θέλω στο ΑΠΘ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Ναι η Πολίχνη ειναι μακρια απο το ΑΠΘ.

Κι εγώ Θεσσαλονίκη θέλω για να μείνω στην πόλη μου. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
H σχολη εννοειται.

Αν δεν εχεις κανεναν ιδιαιτερο λογο που θες να περασεις σε μια συγκεκριμενη πολη, βεβαια. :fss: :xixi:

Τουλαχιστον εγω,πρωτα θα κοιταξω η σχολη που θα περασω,(αν περασω:P),να μου αρεσει και μετα ολα τα υπολοιπα.

Ε και βέβαια.// Δυστηχώς όμως, όσοι θέλουν νομική έχουν μόνο τρεις επιλογές. Θέλω υπερβολικά να πάω Αθήνα, αλλά αν δεν περάσω εκεί και στην Κομοτηνή να
'ναι θα πάω. Σιγά μην ξαναδώσω πανελλήνιες για να περάσω Αθήνα. Ακόμη δεν τρελάθηκα.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Κι εγώ Θεσσαλονίκη θέλω... Βέβαια με τις μετεγγραφές εκεί θα έιμαι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Ποιοι δικαιούνται μεταγραφή; Μακάρι οι τρίτεκνοι...! Το εισόδημα παίζει ρόλο.?..! Αν παίζει την έβαψα..>!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Αν έχεις έναν αδρεφό που σπουδάζεις κάπου νομίζω πως μπορείς να πάρεις μεταγραφή στην πόλη που είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Πρέπει να παίζει ρόλο και το εισόδημα λογικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Ναι αλλά άμα π.χ. ο αδερφός μου σπουδάζει Ηράκλειο, εγώ που θα πάω που θέλω νομική; Ξέρεις για τρίτεκνους και εισόδημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Πρέπει να παίζει ρόλο και το εισόδημα λογικά.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση που είπα δεν παίζει.Γενικʼα για τρίτεκνους και τέτοια δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Για τους τρίτεκνους δεν υπάρχει περιορισμός με βάση το εισόδημα. Είμαι από οικογένεια τριτέκνων και το ξέρω. Και αν ψάξεις στο υπέπθ θα το δεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Αν δεν περάσω Αθήνα, ελπίζω τουλάχιστον να περάσω Θεσσαλονίκη και όχι Κομοτηνή..!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Nαι,αυτό.Το ξέρω από έναν φίλο μου.Ξέχασα να το αναφέρω πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Δηλαδή άμα έχεις υψηλό εισόδημα και είσαι τρίτεκνος μπορείς να πάρεις μεταγραφή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Στην πόλη που έχεις μεγαλύτερο αδερφό που σπουδάζει ναι.Μόνο αυτό ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Για τον Nickname το είπα.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top