Σεξ: η πρώτη φορά

Πόσο χρονών ήσασταν την πρώτη φορά που κάνατε σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 319)
  • 13-15

    Ψήφοι: 20 6.3%
  • 15-17

    Ψήφοι: 59 18.5%
  • 17-19

    Ψήφοι: 89 27.9%
  • >19

    Ψήφοι: 18 5.6%
  • δεν έχω κάνει

    Ψήφοι: 133 41.7%

killbill44

Νεοφερμένος

Ο killbill44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Δεν ξέρεις πως μπορεί να το σκέφτεται αυτή η κοπέλα Έλενα. Δεν είναι failfailfail. Όταν είσαι ερωτευμένος ειδικά το σεξ δεν είναι ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε. Προφάνως και θέλει χρόνο. Και θέλει γενικά να βρίσκεις χρόνο, και σπίτι και χίλια δυο. Και αν το ξεκινήσεις μετά είναι πολύ δύσκολο να το κόψεις. Γι'αυτό μην κρίνεις τόσο αυστηρά την κοπέλα για την επιλογή της:/:
ο κολλητος μ τα εχει 3 χρονια με αυτο το κοριτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
ο κολλητος μ τα εχει 3 χρονια με αυτο το κοριτσι...
Άλλο αυτό. Διαφέρει το να ψάχνεις δικαιολογίες για να μην το κάνεις, απ'το να μην θες γιατί όντως θεωρείς ότι στην συγκεκριμένη χρονική περίοδο της ζωής σου δεν γίνεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν ξέρεις πως μπορεί να το σκέφτεται αυτή η κοπέλα Έλενα. Δεν είναι failfailfail. Όταν είσαι ερωτευμένος ειδικά το σεξ δεν είναι ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε. Προφάνως και θέλει χρόνο. Και θέλει γενικά να βρίσκεις χρόνο, και σπίτι και χίλια δυο. Και αν το ξεκινήσεις μετά είναι πολύ δύσκολο να το κόψεις. Γι'αυτό μην κρίνεις τόσο αυστηρά την κοπέλα για την επιλογή της:/:
μάλλον το fail που εννοει η ελενα ειναι το γεγονος οτι δινει ως δικαιολογια για την αποφυγη το οτι εχει πανελληνιες οχι το αν θελει να κανει, αν ειναι ετοιμη κ.λ.π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

killbill44

Νεοφερμένος

Ο killbill44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εγω νομιζω οτι εκανε πολυ υπομονη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω νομιζω οτι εκανε πολυ υπομονη...
εγώ διαφωνώ...αν ο φίλος σου(μπερδευτηκα για ποιον μιλαμε τελοσπαντων) είναι σε αυτή τη σχέση για να κάνει σεξ τότε μάλλον η κοπέλα έχει κάνει πολύ υπομονή:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

killbill44

Νεοφερμένος

Ο killbill44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εγώ διαφωνώ...αν ο φίλος σου(μπερδευτηκα για ποιον μιλαμε τελοσπαντων) είναι σε αυτή τη σχέση για να κάνει σεξ τότε μάλλον η κοπέλα έχει κάνει πολύ υπομονή:hmm:
εγω ξεκινησα την συζητηση με αφορμη τον φιλο μ...τεσπα εγω νομιζω πως η κοπελια ειναι κολλημενη με τα μαθηματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν ξέρεις πως μπορεί να το σκέφτεται αυτή η κοπέλα Έλενα. Δεν είναι failfailfail. Όταν είσαι ερωτευμένος ειδικά το σεξ δεν είναι ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε. Προφάνως και θέλει χρόνο. Και θέλει γενικά να βρίσκεις χρόνο, και σπίτι και χίλια δυο. Και αν το ξεκινήσεις μετά είναι πολύ δύσκολο να το κόψεις. Γι'αυτό μην κρίνεις τόσο αυστηρά την κοπέλα για την επιλογή της:/:

Ummm συμφωνώ μόνο στο ότι δε ξές πώς σκέφτεται η κοπέλα και στα άλλα, απλά δε νομίζω να' ναι αυτός ο λόγος της.
Συμφωνώ με την Έλενα, όσον αφορά το γενικό κομμάτι.
Αλλά αν για μια κοπέλα είναι η πρώτη φορά - δεν έχει κάνει σεχ ακόμα, οπότε δε ξέρει - προφανώς με τις πανελλήνιες και το άγχος, δε θα θέλει, δε θα το γουστάρει ακόμα, ούτε θα νιώθει έτοιμη- δλδ δεν είναι το κλασσικό "κάνε σεξ να ξεδώσεις", η πρώτη φορά είναι λίγο διαφορετική και πρέπει να' σαι πιο "ήρεμη" ξέρωγω (you know).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Πρώτη φορά Σεξ + άγχος = η απόλυτη αποτυχία.
Δε θα καταλάβεις τίποτα. Η μόνη περίπτωση να έχει νόημα αυτό είναι μόνο αν το έχεις κάνει πάλι πιο πριν..

Χμ, πότε έκανα πρώτη φορά.
Ήμουν μικρός και μπορώ να πω πως...έκανα χαζομάρα που πήγα τότε πρώτη φορά με γυναίκα. Ήταν λίγο περίεργη η πρώτη μου φορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
σε 5'
μολις τελειωσω θα σας πω πως ηταν η εμπειρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Κι ελπίζουμε δε θα μας πεις ότι ξεκίνησες στις :6, ε? ε?

Χάθηκες όμως, here, bro high five.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Αλλά αν για μια κοπέλα είναι η πρώτη φορά - δεν έχει κάνει σεχ ακόμα, οπότε δε ξέρει - προφανώς με τις πανελλήνιες και το άγχος, δε θα θέλει, δε θα το γουστάρει ακόμα, ούτε θα νιώθει έτοιμη- δλδ δεν είναι το κλασσικό "κάνε σεξ να ξεδώσεις", η πρώτη φορά είναι λίγο διαφορετική και πρέπει να' σαι πιο "ήρεμη" ξέρωγω (you know).:P
Αυτό ακριβώς είπα και εγώ. Η πρώτη φορά πρέπει να είναι ήρεμη και ξεχωριστή,την στιγμή που ο καθένας θεωρεί σωστή και νιώθει έτοιμος.. Όχι ας πούμε στην φάση που βρισκόμαστε τώρα ( που έχει πάρει φωτιά ο κώλος μας:worry:)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Σου λέω λοιπόν, πραγματικά με όποια καλή πρόθεση μπορεί να υπάρχει κάπου στο βάθος του μυαλού μου και χωρίς ίχνος διάθεσης για τολάρισμα --ξανά, πραγματικά-- ότι αυτό που λες ΈΤΣΙ όπως το λες παρεξηγείται.

Κι αν ήμουν στη θέση αυτού που συμβουλεύεις ΔΕ θα έπαιρνα τη συμβουλή σου σοβαρά.

Αλλά.

+1 για τις original στιγμές γέλιου που μόλις μου 'δωσες. :P

Αυτό.

Θα βρω την έξοδο μόνος μου, μη σηκώνεστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kollhmenh

Νεοφερμένος

Η kollhmenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
για πείτε!

εγώ προσωπικά δεν έχω κάνει σεξ ακόμα :redface: για να είμαι ειλικρινής δεν έχω κάνει ποτέ σχέση. σχεδιάζω για αφού τελειώσω το λύκειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
για πείτε!

εγώ προσωπικά δεν έχω κάνει σεξ ακόμα :redface: για να είμαι ειλικρινής δεν έχω κάνει ποτέ σχέση. σχεδιάζω για αφού τελειώσω το λύκειο
Δεν γίνεται να το σχεδιάσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kollhmenh

Νεοφερμένος

Η kollhmenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Δεν γίνεται να το σχεδιάσεις :P

να κανω σχεση εννοω :P

αυτο μπορεις να το σχεδιασεις. απλως δεν δεχομαι πριν τελειωσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.John

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αντε να τελειώσεις το σχολείο με το καλό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Νομίζω μόλις απέκτησες μια κατάκτηση ακόμα :D
Και για να είμαι εντός θέματος, εγώ μάλλον άργησα σύμφωνα με τα σημερινά δεδομένα, έκανα στα 18 με κάποιον που ήμουν δύο χρόνια μαζί του ήδη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
να κανω σχεση εννοω :P

αυτο μπορεις να το σχεδιασεις. απλως δεν δεχομαι πριν τελειωσω.

εισαι σοβαρη ? σχεδιαζεις να κανεις σχεσεις ? απο ποτε ? φανταζομαι ποσο αληθινες θα ειναι αυτες οι σχεσεις! αιντε αιντε.... οτι να ναι ο καθενας εδω μεσα! αυτα βγαινουν κοπελια, ερχονται μονα τους, σε διαφορες φασεις τις ζωης σου, αν σχεδιαστουν θα ειναι 100% αποτυχημενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Πρώτη φορά Σεξ + άγχος = η απόλυτη αποτυχία.
Δε θα καταλάβεις τίποτα. Η μόνη περίπτωση να έχει νόημα αυτό είναι μόνο αν το έχεις κάνει πάλι πιο πριν..

Χμ, πότε έκανα πρώτη φορά.
Ήμουν μικρός και μπορώ να πω πως...έκανα χαζομάρα που πήγα τότε πρώτη φορά με γυναίκα. Ήταν λίγο περίεργη η πρώτη μου φορά...

συμφωνω απολυτα.οταν κανεις κατι μικρος,ισως να μην εισαι σιγουρος γι αυτο που κανεις.μαλλον παθαμε το ιδιο bill:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
εισαι σοβαρη ? σχεδιαζεις να κανεις σχεσεις ? απο ποτε ? φανταζομαι ποσο αληθινες θα ειναι αυτες οι σχεσεις! αιντε αιντε.... οτι να ναι ο καθενας εδω μεσα! αυτα βγαινουν κοπελια, ερχονται μονα τους, σε διαφορες φασεις τις ζωης σου, αν σχεδιαστουν θα ειναι 100% αποτυχημενο!

Συμφωνώ, αλλά ο τρόπος σου είναι πολύ εριστικός.
Εγώ αν ήμουν η κοπέλα θα σε διαολόστελνα άνετα.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top