Σεξ: η πρώτη φορά

Πόσο χρονών ήσασταν την πρώτη φορά που κάνατε σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 319)
  • 13-15

    Ψήφοι: 20 6.3%
  • 15-17

    Ψήφοι: 59 18.5%
  • 17-19

    Ψήφοι: 89 27.9%
  • >19

    Ψήφοι: 18 5.6%
  • δεν έχω κάνει

    Ψήφοι: 133 41.7%

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Για τα ΣΜΝ αυτό που είπα πιο πάνω, πιστοποίηση πως και οι δύο (ή τρεις:P) δεν έχουν κάτι και έχουν αποκλειστική σχέση.

Από που την παίρνουμε αυτή την πιστοποίηση; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata_Morgana

Νεοφερμένος

Η Fata_Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Από που την παίρνουμε αυτή την πιστοποίηση; :P
Για το πρώτο είναι απλό, πας σε κάποιο δημόσιο νοσοκομείο και ζητάς εξετάσεις για όποιο από αυτά επιθυμείς. Είναι ανώνυμο και δωρεάν και στη Θεσσαλονίκη που ξέρω μπορείς να το κάνεις στο Νοσοκομείο Αφροδισίων και Δερματικών Νόσων Θεσσαλονίκης (ΝΑΔΝΘ). Ή κάλλιστα μπορείς να απευθυνθείς σε ιδιωτικά μικροβιολογικά εργαστήρια. https://www.hiv.gr/prolipsi-kai-seksoualiki-ygeia/metadosh/100-pou-na-kanw-to-test.html
Όσο για το δεύτερο κομμάτι μπορείς να στηριχτείς μόνο στον λόγο του συντρόφου σου και στην δικιά σου ειλικρείνια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ace of Spades

Νεοφερμένος

Η Ace of Spades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
HIV στο αιμα φαινεται μετα απο τρεις μηνες μινιμουμ, πολλες λοιμωξεις ειναι καθ'ολα ασυμπτωματικες και ο λογος του συντροφου, εχμ, νταξει..:P ..εκτος κι αν ειναι 16 και δε ξερουν ακομα να φιλανε, μη στηριζεσαι και υπερβολικα στους αλλους γιατι θα πεσεις στο τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
HIV στο αιμα φαινεται μετα απο τρεις μηνες μινιμουμ, πολλες λοιμωξεις ειναι καθ'ολα ασυμπτωματικες και ο λογος του συντροφου, εχμ, νταξει..:P ..εκτος κι αν ειναι 16 και δε ξερουν ακομα να φιλανε, μη στηριζεσαι και υπερβολικα στους αλλους γιατι θα πεσεις στο τελος.

Καλά, ούτε κι εγώ πιστεύω σε μαλακίες τύπου αγάπη κι έρωτας, αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί μας βάζετε έτσι όλους στο ίδιο τσουβάλι. Άμα είμασταν όλοι ίδιοι δεν θα σας έπαιρνε τόσο πολύ να διαλέξετε, jesus.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata_Morgana

Νεοφερμένος

Η Fata_Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
HIV στο αιμα φαινεται μετα απο τρεις μηνες μινιμουμ, πολλες λοιμωξεις ειναι καθ'ολα ασυμπτωματικες και ο λογος του συντροφου, εχμ, νταξει..:P ..εκτος κι αν ειναι 16 και δε ξερουν ακομα να φιλανε, μη στηριζεσαι και υπερβολικα στους αλλους γιατι θα πεσεις στο τελος.
Ναι είναι ασυμπτωματικές αλλά στο αίμα φαίνονται, πάντα φαίνονται στο αίμα:) Και όσο για τον HIV στην πραγματικότητα μπορείς να το διαγνώσεις με εξετάσεις μόλις αποκτήσεις τα πρώτα ανισώματα κάτι που ποικήλει από άνθρωπο σε άνθρωπο αλλά δεν είναι τόσο μεγάλο το διάστημα
Τα πρώτα συμπτώματα εμφανίζονται στο 87% των ατόμων που μολύνονται από τον ιό HIV και εκδηλώνονται 2-4 εβδομάδες μετά την μόλυνση και μοιάζουν με τα συμπτώματα του κοινού κρυολογήματος ή της γρίπης (πυρετός, πονόλαιμος, πονοκέφαλος, υπνηλία, εξάντληση).
Απλά πρέπει να είσαι υποψιασμένο χρησιμοποιείς ή όχι προφυλακτικό. Και έλα τώρα, σε λίγο θα μας πεις το τελείως καμένο που λέει η κολλητή μου "είναι άντρες και έχουνε ανάγκες, είναι φυσιολογικό να σε κερατώσουνε":P Εντάξει όταν έχεις ένα σύντροφο σεβαστό χρονικό διάστημα (όχι μια βδομάδα, ούτε ένα μήνα, ούτε 6) που αγαπιέστε και του έχεις σε όλα εμπιστοσύνη δεν θα του έχεις και σε αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ace of Spades

Νεοφερμένος

Η Ace of Spades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Καλά, ούτε κι εγώ πιστεύω σε μαλακίες τύπου αγάπη κι έρωτας, αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί μας βάζετε έτσι όλους στο ίδιο τσουβάλι. Άμα είμασταν όλοι ίδιοι δεν θα σας έπαιρνε τόσο πολύ να διαλέξετε, jesus.
Δε σε τσουβαλιασε κανενας παιδι μου, δεν ειπα τιποτα για ''εσας'' και ''εμας'', ουτε οτι ολοι οι αντρες ιδιοι ειναι ειπα, ηρεμα ντε:P

Λεω να μην εμπιστευεσαι, ασχετως φυλου φυλης και ο,τι αλλο, τους αλλους ανθρωπους, γιατι δε σου εμφανιζονται ποτε σαν λυκοι αλλα φορανε προβια προβατου, δημοτικου πραματα λεω.

Αμα βρηκες ενα φιλο ή μια φιλη που να μπορεις να κρινεις τι εμπειριες κουβαλαει χωρις να σε τυφλωνουν οι καρδουλες (αν και δεν ειναι παντα θεμα εμπειριων, χρειαζεται ο αλλος αιμα, του κανουν μεταγγιση με μολυσμενο κι αντε βγαλε ακρη) και κρινεις οτι δε σου χρειαζεται να βαλεις προφυλακτικο, αν δε σε νοιαζει μη μεινεις εγκυος, τοτε πασο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θελω να πετυχω

Νεοφερμένος

Ο θελω να πετυχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Αν και δεν εχω καθισει να διαβασω τα προηγουμενα μηνυματα σας εγω ενα εχω να ρωτησω.. Κατα την αποψη σας ποια ειναι η καταλληλη ηλικια για ΣΕΞ; Εχετε κανει ολοι σας ΣΕΞ; Μερικοι λενε πως το ΣΕΞ μετα τα 19-20 ειναι ντροπη αν ειναι η πρωτη σου φορα...; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν και δεν εχω καθισει να διαβασω τα προηγουμενα μηνυματα σας εγω ενα εχω να ρωτησω.. Κατα την αποψη σας ποια ειναι η καταλληλη ηλικια για ΣΕΞ; Εχετε κανει ολοι σας ΣΕΞ; Μερικοι λενε πως το ΣΕΞ μετα τα 19-20 ειναι ντροπη αν ειναι η πρωτη σου φορα...; :D

Υπάρχει θέμα για την κατάλληλη ηλικία.
Όλοι σεξ εδώ μέσα αποκλείεται.Κάποιοι είναι πολύ μικροί,κάποιοι πολύ μεγάλοι,κάποιοι απλά έχουν χλαμύδια
Μετά τα 19-20 δεν είναι να το λες από δω κι από κει. Ακόμα και στον παρτενέρ. Παιξτι ιστορία. Μην καταλάβει ότι είσαι παρθένος. Άμα δε πεις τη μαγική φράση ''τι είναι αυτό,δεν ξέρω πως να το βάλω (βλ. προφυλακτικό ανόητοι) τότε το χασες το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Υπάρχει θέμα για την κατάλληλη ηλικία.
Όλοι σεξ εδώ μέσα αποκλείεται.Κάποιοι είναι πολύ μικροί,κάποιοι πολύ μεγάλοι,κάποιοι απλά έχουν χλαμύδια
Μετά τα 19-20 δεν είναι να το λες από δω κι από κει. Ακόμα και στον παρτενέρ. Παιξτι ιστορία. Μην καταλάβει ότι είσαι παρθένος. Άμα δε πεις τη μαγική φράση ''τι είναι αυτό,δεν ξέρω πως να το βάλω (βλ. προφυλακτικό ανόητοι) τότε το χασες το παιχνίδι.

:blink:

Χαχαχα. Εντάξει, μην τον τρομοκρατείς κι όλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αν και δεν εχω καθισει να διαβασω τα προηγουμενα μηνυματα σας εγω ενα εχω να ρωτησω.. Κατα την αποψη σας ποια ειναι η καταλληλη ηλικια για ΣΕΞ; Εχετε κανει ολοι σας ΣΕΞ; Μερικοι λενε πως το ΣΕΞ μετα τα 19-20 ειναι ντροπη αν ειναι η πρωτη σου φορα...; :D

1. Δε λένε κάτι σημαντικό, δε χάνεις κάτι.
2. Όποτε θες εσύ. Αλοίμονο αν τεθεί θέμα ψυχαναγκασμού σε τέτοια ζητήματα.
3. Λογαριασμό θα δώσεις;
4. Das Leben ist schön.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
:blink:

Χαχαχα. Εντάξει, μην τον τρομοκρατείς κι όλας.

Ε καλά δεν έχει κι άδικο. Αφού δεν το κανες μέχρι τότε (για οποιοδήποτε λόγο) καλό θα ήταν αυτό να μη φανεί κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αν και δεν εχω καθισει να διαβασω τα προηγουμενα μηνυματα σας εγω ενα εχω να ρωτησω.. Κατα την αποψη σας ποια ειναι η καταλληλη ηλικια για ΣΕΞ; Εχετε κανει ολοι σας ΣΕΞ; Μερικοι λενε πως το ΣΕΞ μετα τα 19-20 ειναι ντροπη αν ειναι η πρωτη σου φορα...; :D

Άμα μπείς στο στρατό, οι ανωτεροί σου θα το παίζουν γ...ες, κι ας μην έχουν κάνει τπτ για 8 μήνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Είπαμε:"Α:Seventeen.
B:Seventeen,as long as you're in love,right?
A:Nope,just seventeen."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Αν και δεν εχω καθισει να διαβασω τα προηγουμενα μηνυματα σας εγω ενα εχω να ρωτησω.. Κατα την αποψη σας ποια ειναι η καταλληλη ηλικια για ΣΕΞ; Εχετε κανει ολοι σας ΣΕΞ; Μερικοι λενε πως το ΣΕΞ μετα τα 19-20 ειναι ντροπη αν ειναι η πρωτη σου φορα...; :D

Έτσι στα κεφαλαία που το γράφεις,μου θυμίζεις μία (τη μία και μοναδική βασικά) φορά που είχα πάει με κάτι φίλους μπουρδελότσαρκα,που μπαίνουμε σ'ένα μπουρδέλο και μας κάνει ένας γερο-νταβάς με βραχνή φωνή "ΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΞ?"Όχι ρε μαλάκα,ήρθαμε εδώ για θαλασσινά.Έχετε φρέσκο σκουμπρί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε καλά δεν έχει κι άδικο. Αφού δεν το κανες μέχρι τότε (για οποιοδήποτε λόγο) καλό θα ήταν αυτό να μη φανεί κιόλας.
Δύσκολο να μην φανεί στην πρώτη σου φορά.Είτε άντρας είσαι είτε γυναίκα και όσο και να το προσπαθήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θελω να πετυχω

Νεοφερμένος

Ο θελω να πετυχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Δεν νομιζω να φενεται την πρωτη φορα οτι δεν εχεις κανει.....Μονο απο ψυχολογικης αποψης μπορει να φανει.....(ΓΝΩΜΗ Μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν νομιζω να φενεται την πρωτη φορα οτι δεν εχεις κανει.....Μονο απο ψυχολογικης αποψης μπορει να φανει.....(ΓΝΩΜΗ Μου)
Εμμ σε εμάς τα κοριτσάκια φαίνεται πάντως.:whistle: Όχι μόνο από το ψυχολογικό θέμα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θελω να πετυχω

Νεοφερμένος

Ο θελω να πετυχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Στα κοριτσια μπορει να φαινεται...Αλλα στα αγορια δεν φαινεται.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Στα κοριτσια μπορει να φαινεται...Αλλα στα αγορια δεν φαινεται.....
Καλά ναι συμφωνώ. Αν δεν το δείξει ο άλλος με το άγχος του δεν φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top