Σας αρέσουν τα Λατινικά;

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
τελικα το αγαpημενο μου μαθημα φετος ειναι η Χημεια :P
σιχαινομαι την κατευθυνση!
:!::!: καλα ε?εμεινα καροτο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
τελικα το αγαpημενο μου μαθημα φετος ειναι η Χημεια :P
σιχαινομαι την κατευθυνση!

τοτε γιατι πηγες θεωρητικη; :jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Σας αρέσουν τα Λατινικά;
Στη Β'Λυκειου τα λατρευα πραγματικα.

Φετος τα εχω μισησει.

Με το ζορι καθομαι και τα διαβαζω,μου φαινονται τελειως αχρηστα.

Τα απεχθανομαι οσο δεν παει αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
τοτε γιατι πηγες θεωρητικη; :jumpy::jumpy:

γιατι οι βαθμοι μου στις εξετασεις ηταν στα θετικα:
φυσικη 9.8
χημεια 10(αλλα φετος θα τα παω καλα :D)
αλγεβρα 04
γεωμετρια 02 :P

ειμαι καλη στα αρχαια αλλωστε.δεν ειναι οτι δε μ'αρεσουν αυτα τα μαθηματα,αλλα τα βρισκω βαρεταααααα...:sleep: και περα απο 2 σχολες των αλλων κατευθυνσεων που θα με ενδιαφεραν τρελα(marketing :heart:),οι βαθμοι με αποτρεπουν...:(οποτε δηλωνω αγγλικη φιλολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
γιατι οι βαθμοι μου στις εξετασεις ηταν στα θετικα:
φυσικη 9.8
χημεια 10(αλλα φετος θα τα παω καλα :D)
αλγεβρα 04
γεωμετρια 02 :P

ειμαι καλη στα αρχαια αλλωστε.δεν ειναι οτι δε μ'αρεσουν αυτα τα μαθηματα,αλλα τα βρισκω βαρεταααααα...:sleep: και περα απο 2 σχολες των αλλων κατευθυνσεων που θα με ενδιαφεραν τρελα(marketing :heart:),οι βαθμοι με αποτρεπουν...:(οποτε δηλωνω αγγλικη φιλολογια.

αα καταλαβα! στη συνεχεια θα σου αρεσουν τα μαθηματα ειναι πολυ ωραια!!! και εγω κατι τετοιους βαθμους ειχα στα θετικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ενταξει δε λεω οτι δε μ'αρεσουν,απλα δεν ειναι exciting! :P
αλλα νταξ,δεν κακοπερναω κιολας.
αλλα τη σοχλη marketing την χιλιοκλαιω :(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ενταξει δε λεω οτι δε μ'αρεσουν,απλα δεν ειναι exciting! :P
αλλα νταξ,δεν κακοπερναω κιολας.
αλλα τη σοχλη marketing την χιλιοκλαιω :(:P
γιατι?αφου ειναι 5ο πεδιο...αρα με μαθηματικα και ΑΟΘ μπορεις να δηλωσεις και marketing!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
το ξερω αλλα ειναι τεραστια τα κενα που εχω...ασε καλυτερα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiodimitriotis

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
τα λατινικά είναι καλό μάθημα...αλλά το καλύτερο όμως είναι η φιλοσοφία...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
τα λατινικά είναι καλό μάθημα...αλλά το καλύτερο όμως είναι η φιλοσοφία...:jumpy:
ετσι οπως ειναι το βιβλιο εμενα δε μου αρεσε ..για την φιλοσοφια της β λεω...
ο φιλοσοφικος λογος στην γ λυκειου(το γνωστο δλδ) ειναι πολυ πιο ενδιαφερων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ετσι οπως ειναι το βιβλιο εμενα δε μου αρεσε ..για την φιλοσοφια της β λεω...
ο φιλοσοφικος λογος στην γ λυκειου(το γνωστο δλδ) ειναι πολυ πιο ενδιαφερων..

πραγματικα ειναι κακογραμμενο και μπερδεμενο -.-
δεν βγαζεις ακρη ΜΟΝΟ με μια αναγνωση, ειδικα αν δν προσεχεις και στο μαθημα:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaris1

Νεοφερμένος

Ο johnaris1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Και εμένα μ' αρέσουν πολύ τα Λατινικά. Τρελαίνομαι όταν έχουμε κατεύθυνση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
πφφφφφ. αυριο γραφω διαγωνισμα γαμωτο =/
σκατα θα γραψω:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Στο πανεπιστημιο παντως ειναι μανικι (αχετο αλλα ηθελα να πω κι εγω τον πονο μου!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
γιατι ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Eεε απο κει που στο Λυκειο ειναι μετρημενα κουκια, ξαφνικα σε πετουν στα βαθια και σου λενε ''κολυμπα''. Αλλα αν δεν εχεις την υποδομη που απαιτειται (και που το Λυκειο δεν στην παρεχει) χαιρετα μας τον πλατανο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
τα λατινικά στο λύκειο, ενώ μου άρεσαν σαν γλώσσα, δεν συμπαθούσα τα κείμενα των βιβλίων από λογοτεχνικής αποψης... ήταν κενά περιεχομένου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
τα λατινικά στο λύκειο, ενώ μου άρεσαν σαν γλώσσα, δεν συμπαθούσα τα κείμενα των βιβλίων από λογοτεχνικής αποψης... ήταν κενά περιεχομένου...
καλα μερικα απ τα κειμενα ειναι τελειως ακυρα....
για να μη μιλησω για τους τιτλους των κειμενων...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
καλα μερικα απ τα κειμενα ειναι τελειως ακυρα....
για να μη μιλησω για τους τιτλους των κειμενων...:P
π.χ το 8....εντελως ασχετο κατα τη γνωμη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top