Σας αρέσει η ζωή σας;

humorday

Νεοφερμένος

Ο humorday αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Σας αρέσει η ζωή σας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Με τέτοιες συνθήκες που περνάω, όσι φυσικά...Αλίμονο δεν είμαι και τρελή να μου αρέσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
πως το εννοεις ? αν εννοεις αν μου αρεσει ο κοσμος που ζω ,οχι. αν εννοεις γενικα την προσωπικη ζωη μου με ο,τι αυτο συνεπαγεται (οικογενεια,φιλους κλπ) ναι ειμαι ευχαριστημενη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Τι κουφά είναι αυτά που ρωτάς ρε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Βασικά μερικές φορες σκεφτομαι οτι εχω τοσα προβληματα αλλά μετα σκεφτομαι οτι δεν εχω τιποτα μπροστα σε αλλους και νιωθω οτι ειμαι ευχαριστημενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Ο καθένας ρωτάει ό,τι θέλει μμπφ χωρίς να σε ρωτήσει απαραίτητα...Κοίτα όλα είναι υποκειμενικά οπότε δεν έχω λόγο να μην είμαι κ καλά ναι είμαι ευχαριστημένος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή ή δυστυχισμένη ζωή, υπάρχουν μόνο ευχάριστες και δυσάρεστες στιγμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Μπα μη το λες...Ο παππούς σου δηλαδή δε θα μπορούσε να χαρακτηρίσει κάπως τη ζωή του??ή βασικά κ ο οποιοσδήποτε...Είναι αλήθεια ότι υπάρχουν στιγμές αλλά αυτές απαρτίζουν τη ζωή κ την κάνουν ένα σύνολο εμπειριών στο οποιο κυριαρχεί η πλειοψηφία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Μμμ... Ναι, αλλά και πάλι, η πλειοψηφία είναι σχετική... Νομίζω πως το πράγμα διαφέρει από προσωπικότητα σε προσωπικότητα...

Είμαι σε μια φάση πάντως της ζωής μου, στην οποία δεν μπορώ να πω αν είμαι γενικώς ευχαριστημένος ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Αυτό είναι σωστό...Ή τουλάχιστον αυτή η ερώτηση δεν απευθύνεται γενικά αλλά ίσως στη συγκεκριμένη περίοδο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Θα μπορουσε να 'ταν και καλυτερη αλλα δε βαριεσαι... Εχω καποια πραγματα που για ολους μας ειναι αυτονοητα μεχρι αποδειξεως του εναντιου τουλαχιστον! Οφειλω επομενως να τα εκτιμω και να μην γινομαι πλεονεκτης γκρινιαζοντας... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Τώρα, όχι και τόσο! Μελλοντικά, πιθανόν, ναι!:hmm:..........................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ισως δεν ειμαι και στη καλυτερη φαση.. αλλα αργοτερα μπορει ν ειναι καλυτερα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Ίσως δεν είμαι και στην καλύτερη φάση, αλλά μερικές φορές η ζωή μου είναι μαρτύριο...πείτε με και αχάριστη, αλλά όταν καθημερινά επικρατεί αναστάτωση στο σπίτι και συνεχώς καυγαδίζουμε...ε δε νομίζω να είναι και οι καλύτερες συνθήκες ζωής....απ την άλλη χαίρομαι γιατί έχω τους φίλους μου να με στηρίζουν (και να τους στηρίζω φυσικά!) και να με βοηθάνε...αλλά πιστεύω ότι γι αυτό υπάρχουν και οι φίλοι....οπότε καταλήγω σε μέτρια γνώμη και είμαι ευχαριστημένη εν μέρει μόνο απ τη ζωή μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MITSOSSSS

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωνία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
φυσικα και ναι αλλοι κ αλλοι εχοθν του κοσμου τα προβληματα και εγω θα πω οχι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
ναι ρεεε φυσικα...η ζωη μου πιστευω πως ειναι παρα πολυ καλη..μην πω τελεια εχω την παρεα μου...τους δικους μου ολα μου πανε καλα....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasoula

Νεοφερμένος

Η tasoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ναι ρεεε φυσικα...η ζωη μου πιστευω πως ειναι παρα πολυ καλη..μην πω τελεια εχω την παρεα μου...τους δικους μου ολα μου πανε καλα....!!!!
αυτα ειναι!!...και την υγεια μου την εχω οποτε..κανενα παραπονο..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
ναι ρε Τασουλα καλα τα λες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Ναι, βρε γιατι να μη μου αρεσει?Αντιμετωπιζω δυσκολιες, δε λεω, αλλα ωραια ειναι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Είναι πιστεύω έγκλημα για κάποιον να μην του αρέσει η ζωή του...
Υπάρχει καλύτερο πράγμα από το να ζεις?? Να υπάρχεις, να αναπνεεις...
Μην είμαστε μίζεροι... Όλοι αντιμετωπίζουμε δυσκολίες καθημερινά. Και εγώ και εσείς και όλοι...Δεν είναι λόγος αυτός να μας κάνει να μην μας αρέσει η ζωή μας.
Και άλλωστε αυτό είναι και το πιο ''ωραίο'' της υπόθεσης. Αν ήταν όλα ρόδινα δεν θα παλεύαμε και για τίποτα.. θα είμασταν απαθείς...
Τελοσπάντων... Ευχαριστημένη από την ζωή μου είμαι! Έχω αυτά που πρέπει. Και ο σκοπός είναι να βοηθήσουμε αυτόυς που δεν έχουν ούτε τα απαραίτητα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top