Βιολογία - Σας αρέσει η Βιολογία;

Σας αρέσει η Βιολογία;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)
  • Ναι,πολύ

    Ψήφοι: 21 72.4%
  • Έτσι και έτσι

    Ψήφοι: 5 17.2%
  • Λίγο

    Ψήφοι: 1 3.4%
  • Καθόλου

    Ψήφοι: 2 6.9%

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Για Βιολογία Κατεύθυνσης το ίδιο ισχύει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Για Βιολογία Κατεύθυνσης το ίδιο ισχύει?
οχι.η βιολογια κατευθυνσης ειναι 3 ωρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μπλιάχ ... αυτό το μάθημα !
Μακριά και αγαπημένοι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dream on

Νεοφερμένος

Η dream on αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μπορεις να πας απο θεωρητικη???? ΖΗΤΩ!!!! :D


ναι, μπορεις να πας απο θεωρητικη :xixi:, αν κ ειν αρκετα δυσκολο, γτ η σχολη εχει υψηλη βαση.. στην 3η λυκειου θα πρεπει να παρεις ως μαθημα επιλογης τη Βιολογια κ ετσι σου ανοιγεται κ το 3ο επιστημονικο πεδιο, στο οποιο συγκαταλεγεται κ το βιολογικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
οχι.η βιολογια κατευθυνσης ειναι 3 ωρες.
2 είναι.:PΚαι το βιβλίο δεν το λες και καλογραμμένο
ναι, μπορεις να πας απο θεωρητικη :xixi:, αν κ ειν αρκετα δυσκολο, γτ η σχολη εχει υψηλη βαση.. στην 3η λυκειου θα πρεπει να παρεις ως μαθημα επιλογης τη Βιολογια κ ετσι σου ανοιγεται κ το 3ο επιστημονικο πεδιο, στο οποιο συγκαταλεγεται κ το βιολογικο
Ή μαθατικά γενικής,αφού είναι και στο 2ο.Πάντως δε θα το πρότεινα,η ύλη της κατεύθυνσης είναι τεράστια.Λογικά θα έχεις κενά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Βασικα ειναι σημεια στα οποια δεν μπορεις να βγαλεις νοημα απο τα οσα λεει. Οποτε κοιτας να τα καταλαβεις με τον ενα η τον αλλο τροπο και μετα... papagalaki mode on. :P

Αλλα ενταξει, εχει και καλογραμμενα σημεια, δεν μπορω να πω (μονο που τα κακογραμμενα τα εχουν τιμησει δεοντως και τις 2 φορες που εδωσα και κυριως την πρωτη [2008] :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Σε ποια κατεύθυνση ανήκει η Βιολογία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Διδάσκεται μόνο στη θετική αλλά μπορείς να περάσεις και από τεχνολογική χωρίς απώλεια μορίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ευχαριστώ αν και δεν κατάλαβα πολλά..Καλά καλά δεν ξέρω γιατί να μπεις Θετική η Τεχνολογική κατεύθυνση..Ένα ξέρω..Ότι η θετική είναι πολύυ δύσκολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ευχαριστώ αν και δεν κατάλαβα πολλά..Καλά καλά δεν ξέρω γιατί να μπεις Θετική η Τεχνολογική κατεύθυνση..Ένα ξέρω..Ότι η θετική είναι πολύυ δύσκολη
πού το ξερεις???

αφου εισαι α γυμνασιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ευχαριστώ αν και δεν κατάλαβα πολλά..Καλά καλά δεν ξέρω γιατί να μπεις Θετική η Τεχνολογική κατεύθυνση..Ένα ξέρω..Ότι η θετική είναι πολύυ δύσκολη

Δεν ειναι πολυ δυσκολη μιας και τα πιο δυσκολα μαθηματα ειναι τα μαθηματικα και η φυσικη που υπαρχουν και στις δυο κατευθυνσεις. Η βιολογια και η χημεια δεν ειναι δυσκολα, αλλα η πρωτη ειναι καπως ιδιοτροπη λογω βιβλιου και εξεταστων. Αλλα απο την αλλη στην τεχνολογικη πρεπει να ξερεις επι λεξει ενα μαθημα που προσωπικα το βρισκω σχεδον εξισου δυσκολο και κατα πολυ λιγοτερο ενδιαφερον απο τη βιολογια. Αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 136129

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
για την βιολογια δεν τρελενομαι ειναι λιγο βαρετη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christine...erag

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
και εμενα μου αρεσει παρα πολυ η βιολογια!;)ειναι το αγαπημενο μου μαθημα μετα τα μαθηματικα!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 101 μηνύματα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ειναι πολυ ωραιο μαθημα...περυσι που καναμε, τουλαχιστον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
και της γ' ειναι καλη!
μου αρεσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirela

Νεοφερμένος

Η spirela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δε λέω καλή η Βιολογία αλλά μας βάζουμε πολλά να μάθουμε .:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
στην α γυμνασιου σε ολα τα μαθηματα πολλα βαζουνε οποτε δε βρισκεις ακρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δε λέω καλή η Βιολογία αλλά μας βάζουμε πολλά να μάθουμε .:(

Εμ, τι ήθελες, αόριστες συζητήσεις και εμπειρικά σχόλια πάνω στην εξέλιξη και την προσαρμογή των ειδών; Βασικά, συζήτηση για την εξέλιξη θα ήθελα κι εγώ να γίνεται αλλά προς το παρόν αρκούμαι σε ό,τι έχω. :P

Γενικά, μη ξεκινάς με παράπονα. Ψάξε να βρεις το βαθύτερο νόημα του μαθήματος, την ουσιαστική χρησιμότητα των όσων διαβάζεις. Είναι από τα μαθήματα που δίνουν τεράστια ελευθερία σε όποιον θέλει πραγματικά να ασχοληθεί και να μελετήσει. Ξεχώρισε κι εσύ λοιπόν, υπάρχουν πολύ περισσότερα πράγματα να μάθεις - αν ψάξεις - από αυτά που προσφέρει το βιβλίο.

Welcome to our world.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

derve25

Νεοφερμένος

Ο derve25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εμενα δεν με αρεσει η Βιολογια, αλλα ειναι παρα πολυ ευκολα.
Αυτα που σου μαθενουν στην Α', τα ξερεις χωρις καν να τα γνωρισεις.
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top