Βιολογία - Σας αρέσει η Βιολογία;

Σας αρέσει η Βιολογία;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)
  • Ναι,πολύ

    Ψήφοι: 21 72.4%
  • Έτσι και έτσι

    Ψήφοι: 5 17.2%
  • Λίγο

    Ψήφοι: 1 3.4%
  • Καθόλου

    Ψήφοι: 2 6.9%

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ό,τι χειρότερο μου συνέβει. Στην φυσική πέρυσι επαναλαμβάνω πως στο μάθημα με το κυκλοφορικό σύστημα, είχα κατέβει στις τουαλέτες να μην ακούω όσα λέγονταν, και έκανα εμετό. Δεν μπορώ την "ανθρωπολογία" που έχει στη Βιολογία.
Μα, καλά, πώς σου προκαλεί αηδία το κυκλοφοριακό σύστημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Η Βιολογια ειναι τελεια! Αλλα αν θες Βιολογικο καλυτερα να μη πας απο θεωρητικη γιατι χανεις πολλες μοναδες..:(
Μπορεις να πας απο θεωρητικη???? ΖΗΤΩ!!!! :D
-----------------------------------------
Μα, καλά, πώς σου προκαλεί αηδία το κυκλοφοριακό σύστημα;
Όντως, παράξενο... Εντάξει, υπάρχουν άνθρωποι που μόνο που ακούν κάτι σχετικό με την ανατομία του ανθρώπινου σώματος τους πιάνει μια αηδία (αδικαιολόγητη κατά τη γνώμη μου) αλλά να κάνεις και εμετό είναι παρατραβηγμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Μα, καλά, πώς σου προκαλεί αηδία το κυκλοφοριακό σύστημα;

Όντως, παράξενο... Εντάξει, υπάρχουν άνθρωποι που μόνο που ακούν κάτι σχετικό με την ανατομία του ανθρώπινου σώματος τους πιάνει μια αηδία (αδικαιολόγητη κατά τη γνώμη μου) αλλά να κάνεις και εμετό είναι παρατραβηγμένο.

Δεν ξέρω. Δεν μου προκαλεί αηδία. Μου προκαλεί αναγούλα. Δεν μπορώ. Και να βλέπω τη φωτογραφία με την ανατομία... Και μόνο που το σκέφτομαι βασικά... νιώθω ανίκανος να κουνηθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλαδιμηρος

Νεοφερμένος

Ο Βλαδιμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εεεε καλο ειναι μορε:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αργυρω Ν

Νεοφερμένος

Η Αργυρω Ν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ναι! Ειναι το αγαπημενο μου μαθημα!!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio_rgos

Νεοφερμένος

Ο Gio_rgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:jumpy::jumpy::jumpy:Η Βιολογία ειναι ειναι τελεια!!!!!!την γουστάρω!!!!!:jumpy::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Μπορεις να πας απο θεωρητικη????
Αν γράψεις 19 σε όλα έχεις ελπίδες.Σταματήστε να σκέφτεστε έτσι,αν θέλετε μια σχολή πηγαίνετε στην αντίστοιχη κατεύθυνση,μην θυσιάζετε τις επιθυμίες σας για μαθήματα που δεν σας αρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αναστασια 12

Νεοφερμένος

Η αναστασια 12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
η βιολογια της πρωτης μ αρεσε πολυ...για της τριτης δεν ξερω
στην δευτερα δεν εχουμε:(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Η Βιολογία είναι τέλειο μάθημα....!!!!:jumpy:
Μαθαίνουμε την Επιστημονική Μέθοδο...
(την μάθαμε βασικά!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Δεν ξέρω. Δεν μου προκαλεί αηδία. Μου προκαλεί αναγούλα. Δεν μπορώ. Και να βλέπω τη φωτογραφία με την ανατομία... Και μόνο που το σκέφτομαι βασικά... νιώθω ανίκανος να κουνηθώ.


???? Αναγούλα? Το ίδιο σου το σώμα σου προκαλεί αναγούλα?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εσωτερικά ναι...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrLyl

Νεοφερμένος

Η DrLyl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
οκ μ αρεσει αλλα δεν τρελαινομαι κιολας ...........:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εγώ δεν ξερω γιατί αλλά πιστεύω πως στην Βιολογία τα εξηγούν πολύ απλά με αποτέλεσμα να το βλέπω πολύ εύκολο μάθημα και έχουμε και έναν καθηγήτη που ρωτάει και όποιος του πει απάντηση έστω και να σου πει ποιος είναι το τίτλος του μαθήματος και του πεις σου βάζει στον κατάλογο τικ(που σημαίνει πως και καλά διάβασες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
οτι καλυτερο μου εχει προκυψει...ΑΓΑΠΩ ΒΙΟΛΟΓΙΑ! το μονο μαθημα π μου αρεσει απτην κατευθυνση μου...τοσο ενδιαφερουσα...κ ειμαι πολυ καλος σαυτη!:D γιαυτο θελω κ ιατρικη αλλωστε....πεθαινω για τετοια θεματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Σε ποιες τάξεις έχουν Βιολογία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
A-Γ γυμνασίου.
Β-Γ λυκείου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Στη Β' Γυμνασίου ίσως καταλαβαίνω το λόγο που δεν βάζουν Βιολογία (για να γίνει μια εισαγωγή σε Φυσική - Χημεία, μην μπλεχτούν στα θετικά)...στην Α' Λυκείου όμως?

Θα ακουγόταν πιο ευχάριστο αν 2 ώρες από τις έξι (έλεος) των Αρχαίων γίνονταν της Βιολογίας. 4ωρο Αρχαία, 2ωρο Βιολογία (έτσι κι αλλιώς 2ωρο είναι σε κάθε τάξη, χωρίς να ξέρω τη Β-Γ Λυκείου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
στην β+γ λυκειου η βιολογια γενικης ειναι 1 ωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Η Βιολογία είναι από τα αγαπημένα μου. Πραγματικά όμως. Πήρα και επιπλέον μάθημα επιλογής φέτος εκτός από της Γενικής. Φανταστείτε. :D
Γενικότερα πιστεύω πως τα βιβλία είναι καλογραμμένα. Πάντα τα διάβαζα πολύ εύκολα.
-----------------------------------------
στην β+γ λυκειου η βιολογια γενικης ειναι 1 ωρα.

Μόνο 1 είναι; Νόμιζα πως θα είχαμε 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top