Σας αρέσει αυτό που σπουδάζετε;

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Μου αρέσει αρκετά θα έλεγα.
Είναι ΠΑΛΟΥΚ ΓΚΙΟΥΖΕΛ όμως.πφφ
Πρόοδοι και πάλι πρόοδοι κάθε τρεις και λίγο.Διάβασμα και συνεχής παρακολούθηση διαλέξεων, αλλα είναι εξεραιτικά ενδιαφέρον το αντικείμενο που σπουδάζω.
Θα ήθελα βέβαια να μπορούσα να ήμουν στην Ιατρική.Αν δεν γίνει κάποια στιγμή αυτό, θα κάνω μεταπτυχιακό στα Εφαρμοσμένα Μαθηματικά με ειδίκευση στην Εφαρμοσμένη Μαθηματική Βιολογία-Υπολογιστική Νευροβιολογία.
Αυτα τα ολίγα.


Πάμε για διάβασμα τώρα....
πφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Το αντικείμενο πολύ ενδιαφέρον, αν και ζόρικο, η σχολή έχει πολλά περιθώρια βελτίωσης(το θέτω πολύ κομψά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Ειναι εξαιρετικα ενδιαφερον αυτο που σπουδαζω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina Zazety

Νεοφερμένος

Η Nina Zazety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Σε γενικές γραμμές, ναι μου αρέσει (η πληροφορική) απλά δεν έχω προσαρμοστεί ακόμη και συναντώ κάποιες δυσκολίες, αλλά τουλάχιστον ξέρω ότι βρίσκομαι στο σωστό μέρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
:hmm:εσύ πρέπει ή φυσικό να είσαι ή μαθηματικό...

μέσα έπεσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Το λατρεύω, βασικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giasmin...

Νεοφερμένος

Η Giasmin... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Δε μου αρεσει
μου θυμιζεις τυην αδερφη μου που σπουδασε 5 χρονια ιατρικη κ τ παρατησε ενω της εμειναν 3 μαθηματα ( ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ Τ ΙΔΙΟ!! ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ Σ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΣΕ ΚΑΤΑΘΛΗΨΗ!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ειδικα τωρα που αρχισαμε να μπαινουμε και σε σχολικες ταξεις, δηλωνω ενθουσιασμενος και ερωτευμενος με το επαγγελμα που εχω επιλεξει:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ειδικα τωρα που αρχισαμε να μπαινουμε και σε σχολικες ταξεις, δηλωνω ενθουσιασμενος και ερωτευμενος με το επαγγελμα που εχω επιλεξει:)!!
αντε ωραια Κωστα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
αντε ωραια Κωστα :D

:D

offtopic: Να δω ποτε θα διορθωθει και το προβλημα με το ριμαδοchat, για να μπορουμε να μπαινουμε και εμεις οι καημενοι να λεμε καμια μ@@@@α...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Αν και είναι νωρίς...ΠΟΛΥ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
ΕΠΕΙΔΗ ειναι πολυ νωρις ... Οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Παντως σημερα στην εισαγωγη σκυλοβαρεθηκα:P

Πλάκα είχε!
Είναι ένας που θέλω να του χώσω μπουνιά πάντως.
β΄ κλιμάκιο δεν είσαι εισαγωγή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Πλάκα είχε!
Είναι ένας που θέλω να του χώσω μπουνιά πάντως.
β΄ κλιμάκιο δεν είσαι εισαγωγή?

Παντως σημερα στην εισαγωγη σκυλοβαρεθηκα:P

Ώστε εδώ είστε...
Λογική η αντίδραση αλλά δώστε όση προσοχή μπορείτε.
Γενικά οι εντυπώσεις σε σχέση με τις προσδοκίες σας ποιες είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ώστε εδώ είστε...
Λογική η αντίδραση αλλά δώστε όση προσοχή μπορείτε.
Γενικά οι εντυπώσεις σε σχέση με τις προσδοκίες σας ποιες είναι?

Όπως είπα είναι νωρίς ακόμα για να βγάλω συμπεράσματα, αλλά γενικά είναι καλύτερα απ' ότι περίμενα (για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω τι περίμενα). Λίγο λιγότερο να φλυαρούσαν κάποιοι καθηγητές.. :P

*να υποθέσω ότι στο παράδειγμα με την εγγραφή των φοιτητών στην εισαγωγή στο δίκαιο δε θα πάρουμε ποτέ απάντηση, ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top