Σίτιση

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
1.ξέρει κανείς τι περιλαμβάνει το μενού στη λέσχη του ΑΠΘ?
2.κάθε εβδομάδα το μενού είναι το ίδιο?
3.τρώγεται :P ?

1. Βασικά βγαίνει στο διαδίκτυο κάθε βδομάδα αρχείο pdf με το μενού!
2. Περίπου το ίδιο.. δηλαδή ξέρεις πότε θα φας όσπρια, πότε κρέας και πότε ζυμαρικά!
3. Αμέ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Κακοήθειες... :P Κοτοπουλάκι και όσπρια...

Εμένα μου αρέσει το μπιφτέκι της Πέμπτης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει το μπιφτέκι της Πέμπτης:P

:P :P :P. Εγώ πάντως που δεν έτρωγα σπανακόρυζο, μ'αρέσει πολύ όταν έχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
νομίζω πως και φέτος θα δικαιούμαι..μεγάλη ανακούφιση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
και εγω δικαιουμαι σιτιση..
στην ασοεε τι παιζει απο φαγητα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δηλαδή σε ποια περίπτωση δε δικαιούσαι σίτιση,μόνο άμα έχουν οι δικοί σου υψηλό εισόδημα?
Με χαμηλό εισόδημα,πολυτεκνία και καμιά 900αρια χιλιόμετρα απόσταση από το σπίτι μου (:P) παίζει να μην δικαιούμαι σίτιση??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λέει τις προυποθέσεις σε ένα λινκ λίγο πιο πριν Νατάσσα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εντάξει Γιάννη :mad: (ένα μπράβο δεν είπες,κωλοπαιδάκι :mad:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
κανονικά είναι 45000 και 5000 για κάθε επόμενο παιδί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
:) :)

Άσχετο, σήμερα έφαγα στη λέσχη στο ΑΤΕΙΘ και πλήρωσα 4.40 ευρουλάκια.........οπότε μην έχετε πολλές ελπίδες για τα βιβλία.....Τελείωσαν αυτά που ξέραμε
γιατί πλήρωσες για φαγητό της λέσχης?!!?!?!? :Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
:) :)

Άσχετο, σήμερα έφαγα στη λέσχη στο ΑΤΕΙΘ και πλήρωσα 4.40 ευρουλάκια.........οπότε μην έχετε πολλές ελπίδες για τα βιβλία.....Τελείωσαν αυτά που ξέραμε




Παρα πολλα για λεσχη. Δε ξερω για το δικο σας το φαγητο το δικο μας δε τρωγετε εκτος κι αν πεινας πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Σε περίπτωση που δεν "δικαιούσαι" δεν μπορείς να φας ή πληρώνεις κάποιο ποσό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Στην Κρητη,επειδη κοψαν 700000 απο το κονδυλι,φετος θα σιτιζονται μονο 800 φοιτητες,απο τους 2500(νομιζω) που σιτιζονταν περυσι.Αντε γεια,αμα μας καοψουν και τα συγραμματα απο το εαρινο...σε λιγο θα πληρωνουμε και τους διδασκοντες...να το:https://www.rethnea.gr/news/index.ph...eid=34468&cntnt01origid=56&cntnt01returnid=39
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christie_94

Νεοφερμένος

Η christie_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
με το τει θεσσαλονικης τι παιζει? η σιτιση ειναι δωρεαν (για οσους το δικαιουνται), ή πληρώνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
κανονικά είναι 45000 και 5000 για κάθε επόμενο παιδί!
Ειναι 45000 και προσαυξανεις 5 για καθε επομενο παιδι.Το ιδιο ισχυει και για τις εστιες για τα παιδια νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixariti

Νεοφερμένος

Η mixariti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
οταν λεει οτι θελει βεβαιωση μονιμης κατοικιας εννοει δικη μου ή των γονεων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Μπορώ να υποδειξω την περσινη μου καρτα σιτισης και να μου βγαλουν κατευθειαν καινουρια ,:hmm: ή θα χρειαστει παλι αυτη η χαρτουρα με τα δικαιολογητικα ; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορώ να υποδειξω την περσινη μου καρτα σιτισης και να μου βγαλουν κατευθειαν καινουρια ,:hmm: ή θα χρειαστει παλι αυτη η χαρτουρα με τα δικαιολογητικα ; :mad:

Πάλι θα κατατεθούν τα δικαιολογητικά. :)

οταν λεει οτι θελει βεβαιωση μονιμης κατοικιας εννοει δικη μου ή των γονεων?

Εφόσον διαμένεις στο σπίτι των γονιών σου, των γονιών σου (ότι διαμένεις στο πατρικό σου, που βρίσκεται Χ μπλα μπλα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μπορώ να υποδειξω την περσινη μου καρτα σιτισης και να μου βγαλουν κατευθειαν καινουρια ,:hmm: ή θα χρειαστει παλι αυτη η χαρτουρα με τα δικαιολογητικα ; :mad:

θα χρειαστεί..αφού αλλάζει το ετήσιο εισόδημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Εγινε, ευχαριστώ πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top