Σίτιση

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
παιδια μπορειτε να μου πειτε τι δικαιολογητικα χρειαζονται για την σιτιση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια μπορειτε να μου πειτε τι δικαιολογητικα χρειαζονται για την σιτιση??

Δεν υπάρχει κάποια σελίδα της σχολής σου, που να αναγράφει τα δικαιολογητικά;

Στην δική μου ισχύουν αυτά, αλλά δεν ξέρω 100% αν είναι κοινά με την δική σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Δεν υπάρχει κάποια σελίδα της σχολής σου, που να αναγράφει τα δικαιολογητικά;

Στην δική μου ισχύουν αυτά, αλλά δεν ξέρω 100% αν είναι κοινά με την δική σου.

το εψαξα και οχι....πφφφ θα κοιταξω αυτα και θα ελεγχω το σαιτ της σχολης μου...σε ευχαριστω πολυ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τότε να πάρεις ένα τηλέφωνο, για να βεβαιωθείς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
μαλλον αυτο πρεπει να κανω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Καθε σχολη βγαζει στην ιστοσελιδα της ανακοινωση για το τι και πως με τα δικαιολογητικα.Απλα κανε λιγη υπομονη και θα τα ανακοινωσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixariti

Νεοφερμένος

Η mixariti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδια μπορειτε να μου πειτε τι δικαιολογητικα χρειαζονται για την σιτιση??

εγω εχω βρει εδω και καιρο αυτα...

https://www.eimaifoititis.gr/foititis/sitisi
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

mixariti

Νεοφερμένος

Η mixariti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
@olina11 τιποτα! γενικα ειναι ενδιαφερον site και σε κατατοπιζει αρκετα καλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
γιατί πλήρωσες για φαγητό της λέσχης?!!?!?!? :Ο
Για τη δωρεάν σίτιση πρέπει να ικανοποιούνται κάποιες προϋποθέσεις. Δεν είναι όλοι οι φοιτητές δικαιούχοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
:) :)

Άσχετο, σήμερα έφαγα στη λέσχη στο ΑΤΕΙΘ και πλήρωσα 4.40 ευρουλάκια.........οπότε μην έχετε πολλές ελπίδες για τα βιβλία.....Τελείωσαν αυτά που ξέραμε
Mε 4.60 μαγειρευω κινεζικο στο σπιτι, γιατι να δωσω 20 λεπτα λιγοτερα και να φαω τα αποβλητα των φοιτητικων λεσχων?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αυτο που για να εχει δικαιωμα καποιοσ στην δωρεαν σιτιση πρεπει να κουβαλησει 100 χαρτια για να αποδειξει οτι δεν εχει αρκετα χρηματα δεν το καταλαβαινω..λεσ και εχει ορεξη ο φοιτητησ να φαει στην λεσχη ειδικα αν τα φαγητα δεν ειναι και καλα...για να θελει δωρεαν σιτιση σημαινει οτι την εχει αναγκη ελεοσ δλδ αυτο το κρατοσ

υγ:τελικα με τα συγγραματα τι θα γινει φετοσ?ελπιζω να μην τα πληρωσουμε:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

korina P

Νεοφερμένος

Η korina P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδια μηπως ξερετε τι χαρτια χρειαζονται για τη σιτιση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδια μηπως ξερετε τι χαρτια χρειαζονται για τη σιτιση?

αν κοιτάξεις τα παραπάνω ποστ θα βρεις, απλά ίσως η καλύτερη λύση να είναι ένα τηλεφώνημα στην γραμματεία της σχολής μήπως χρειάζεται κάτι ''ιδιαίτερο''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Παιδια μηπως ξερετε τι χαρτια χρειαζονται για τη σιτιση?
Θα βγάλει ανακοίνωση η σχολή σου για να δεις τι χαρτια χρειάζεται ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korina P

Νεοφερμένος

Η korina P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Οκ ευχαριστω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Απορία!Βγήκε σήμερα η ανακοίνωση για τα δικαιολογητικά σίτισης των φοιτητών του ΔΠΘ.Και σε κάποιο σημείο λέει "λ) Ληξιαρχική πράξη γέννησης του φοιτητή, εάν εμπίπτει στις κατηγορίες (δ), (ε) και (η) της παραγράφου 9 του άρθρου 1 της παρούσης."
Τι είναι αυτό?Δεν έχει κάποιο άρθρο με (δ),(ε) κλπ που λέει...Προφανώς αφού το λέει έτσι,δεν το χρειάζονται όλοι αυτό,αλλά κάποιοι συγκεκριμένοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
παιδια σημερα στην εγγραφη εκανα χαρτια και για την φοιτητικη λεσχη.εδωσα κατι χαρτια στην γραμματεια,τοθς ρωτησα τι πρεπει να κανω για την δωρεαν σιτιση και μου ειπαν να παω στην λεσχη.ισχυει αυτο?εδωσα το εκκαθαριστικο ηδη μια φορα στην γραμματεια.μετα θα πρεπει να το ξαναδωσω στην λεσχη?εχω μπερδευτει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια σημερα στην εγγραφη εκανα χαρτια και για την φοιτητικη λεσχη.εδωσα κατι χαρτια στην γραμματεια,τοθς ρωτησα τι πρεπει να κανω για την δωρεαν σιτιση και μου ειπαν να παω στην λεσχη.ισχυει αυτο?εδωσα το εκκαθαριστικο ηδη μια φορα στην γραμματεια.μετα θα πρεπει να το ξαναδωσω στην λεσχη?εχω μπερδευτει

Σε ποιο πανεπιστημιο εισαι ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top