Σίτιση

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Καλά δεν το συζητάμε,τη δωρεάν σίτιση ειδικά σε περιφερειακά πανεπιστήμια και Τ.Ε.Ι. που κατά κανόνα είναι τα πιο "φτωχά" ξεχάστε την!
Και σε εμάς από φέτος μπήκαν εισοδηματικά κριτήρια και μάλιστα για περιορισμένο αριθμό φοιτητών (γύρω στα 1000 νομίζω άτομα) αν έχεις δηλαδή οικογενειακό και ατομικό εισόδημα πάνω από 45 χιλιάρικα θεωρείσαι γιος του Λάτση και δεν δικαιούσαι τίποτα!Μεγαλεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.

Αααα επειδη και εγω απθ ειμαι και θα παω απο εβδομαδα για εγγραφη τα χαρτια για την σιτηση τα εκανεσ εκει που εκανες και την εγγραφη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Αααα επειδη και εγω απθ ειμαι και θα παω απο εβδομαδα για εγγραφη τα χαρτια για την σιτηση τα εκανεσ εκει που εκανες και την εγγραφη????
για την σιτιση μου ζητησαν μια φωτογραφια,ενα εκκαθαριστικο του 2012.τους ειπα οτι οι γονεις μου ειναι χωρισμενοι και οτι πρεπει να δωσω και αλλα χαρτια αλλα μου ειπαν να παω στην φοιτητικη λεσχη.γενικα εχω μπερδευτει.αυριο λεω να παω στην λεσχη μπας και βγαλω ακρη.γενικα στην γραμματεια δεν ελεγαν και πολλα πραγματα,δεν ηταν τοσο επεξηγηματικοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
για την σιτιση μου ζητησαν μια φωτογραφια,ενα εκκαθαριστικο του 2012.τους ειπα οτι οι γονεις μου ειναι χωρισμενοι και οτι πρεπει να δωσω και αλλα χαρτια αλλα μου ειπαν να παω στην φοιτητικη λεσχη.γενικα εχω μπερδευτει.αυριο λεω να παω στην λεσχη μπας και βγαλω ακρη.γενικα στην γραμματεια δεν ελεγαν και πολλα πραγματα,δεν ηταν τοσο επεξηγηματικοι.

Ναι καλυτερα να πας!!!θα σας πω εντυπωσεις απο εβδομαδα!!!απο σαλονικα εισαι?!??τι περασες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Ναι καλυτερα να πας!!!θα σας πω εντυπωσεις απο εβδομαδα!!!απο σαλονικα εισαι?!??τι περασες????
οχι ειμαι απο καλαματα.περασα γαλλικη φιλολογια.παντως μην ανυσηχεις με την εγγραφη.θα σε βοηθησουν οι κομματικοι.χαχαχαχαχα:P εσυ τι περασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
οχι ειμαι απο καλαματα.περασα γαλλικη φιλολογια.παντως μην ανυσηχεις με την εγγραφη.θα σε βοηθησουν οι κομματικοι.χαχαχαχαχα:P εσυ τι περασες?

Πω πω απο μακρια μας ερχεσε!!!εγω απο εδω ειμαι!!!βιολογικο περασα!!!!θα καλοπερασεις στην πολη μας!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Πω πω απο μακρια μας ερχεσε!!!εγω απο εδω ειμαι!!!βιολογικο περασα!!!!θα καλοπερασεις στην πολη μας!!!!
ναι ειναι υπεροχη πολη!ειμαι ηδη 11 μερες εδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Ααααααα εχεις μερες εδω!!!!που νοικιασες σπιτι????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Ααααααα εχεις μερες εδω!!!!που νοικιασες σπιτι????
αρχη ανω πολης.ειναι σχετικα κοντα στο πανεπιστημιο.το βρηκα μεσω ιντερνετ το σπιτι .βγηκαμε οφφτοπικ οι διαχειριστες θα μας βρισουν!χαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Χαχαχαχχαχα οκ σταματαω!!!οτι χρειαστεις ρωτα αν και μην νομιζεις παρολο που ειμαι απο εδω περα απο την περιοχη μου δεν ξερω και πολλα!!!χαχαχαχαχ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Χαχαχαχχαχα οκ σταματαω!!!οτι χρειαστεις ρωτα αν και μην νομιζεις παρολο που ειμαι απο εδω περα απο την περιοχη μου δεν ξερω και πολλα!!!χαχαχαχαχ!!!!
και εγω παρολο που η πολη μου ειναι μικρη.δεν τα παω καλα με τις οδους ειμαι κυριως οπτικος τυπος.ετσι προσανατολιζομαι.παντως η σαλονικα δεν ειναι δυσκολη πολη.ειναι προσβασιμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
γινεται τα δικαιολογητικα για τη σιτιση να τα καταθεσεις λιγο αργοτερα και οχι με δικαιολογητικα για την εγγραφη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
γινεται τα δικαιολογητικα για τη σιτιση να τα καταθεσεις λιγο αργοτερα και οχι με δικαιολογητικα για την εγγραφη?
εγω παντως τα εκανα τουρλου τυρλου οπως μου ειπαν στην γραμματεια και πρεπει να παω στην λεσχη τωρα.ελεος αυτη η ατερμονη γραφειοκρατια στην ελλαδα χωρις αποτελεσμα και προφανη λογο υπαρξης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ναι, δεν χρειάζεται να γίνουν ταυτόχρονα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
γινεται τα δικαιολογητικα για τη σιτιση να τα καταθεσεις λιγο αργοτερα και οχι με δικαιολογητικα για την εγγραφη?

ναι δεν είναι απαραίτητο να γίνουν μαζί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
ναι δεν είναι απαραίτητο να γίνουν μαζί!
στο απθ ισως να το θεωρουν αναγκαιο να γινουν μαζι.εμενα μου εδωσαν χαρτα για την λεσχη και μου ειπαν να τα συμπληρωσω απο την γραμματεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
για την λέσχη δεν χρειάζεται ρε παίδες καμία αίτηση. Το επίδομα σίτισης που έδιναν για τα σ/κ το έκοψαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
στο απθ ισως να το θεωρουν αναγκαιο να γινουν μαζι.εμενα μου εδωσαν χαρτα για την λεσχη και μου ειπαν να τα συμπληρωσω απο την γραμματεια.

στο απθ εισαι??? και μενα για μια καρτα μου ειπαν..οταν ρωτησα για τα χαρτια για την λεσχη ειπαν δε χρειαζεται τπτ θα βγαλετε μια καρτα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
στο απθ εισαι??? και μενα για μια καρτα μου ειπαν..οταν ρωτησα για τα χαρτια για την λεσχη ειπαν δε χρειαζεται τπτ θα βγαλετε μια καρτα :/:
τελικα κατι δεν παει καλα με τις γραμματειες!!!τα νευρα μου!ελεος πια.δεν πειραζει θα παω στην λεσχη αυριο αν ειναι αλλα και παλι δεν πιστευω να βγαλω ακρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
για την λέσχη δεν χρειάζεται ρε παίδες καμία αίτηση. Το επίδομα σίτισης που έδιναν για τα σ/κ το έκοψαν.

τι εννοείς?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top