Ρατσισμός

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
εγω αν δεν γνωριζα θα το βουλονα!γιατι αν εχεις ενημερωθει θα ηξερες οτι ο προεδρος της φυρομ εχει παει στην β.κυπρο για μια εκδηλωση την στιγμη που απο κανενα κρατος του κοσμου δεν αναγνωριζετε το κρατος τους!ολα τα καναλια το ειχαν βγαλει!

Ε και?Κι αν πηγε τι?Ποιος ειναι ο Γκρουεφσκι για να καθορισει τις διεθνεις εξελιξεις?Μη μας τρελανεις τωρα.Και αυτο δεν ειναι το θεμα του τοπικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
οτι να ναι.....εγω ειπα καποια πραγματα οποιος θελει τα πιστευει!τελος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
οτι να ναι.....εγω ειπα καποια πραγματα οποιος θελει τα πιστευει!τελος!
Το θεμα δεν ειναι ποιος θα πιστεψει ποιον το θεμα ειναι ο διαλογος και ο καθενας να παραθεσει την αποψη του..οχι να πεισει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
οτι να ναι.....


Αυτο λεμε κι εμεις,μη νομιζεις.Με τοσα που εχουμε διαβασει απο σενα.Κι εχει δικιο η razor
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ribo, τελικά το παραλήρημά σου συνεχίζεται και τώρα πλέον είμαι πεπεισμένος ότι ακόμη κι από τους, τρόπον τινά, συναδέλφους σου, του ΗΜΜΥ, θα φας πολύ χοντρό δούλεμα. Μου προκαλείς γέλιο, αλλά και προβληματισμό για τις ψυχώσεις των νέων στις μέρες μας. Εντελώς φιλικά σου εύχομαι καλή τύχη. Θα τη χρειαστείς. Άλλωστε δε μπορείς να βασίζεσαι και σε κάτι άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
οτι να ναι.....εγω ειπα καποια πραγματα οποιος θελει τα πιστευει!τελος!

Οι ακροδεξιές - φασιστικές αντιλήψεις σου δεν φαίνονται μόνο από αυτά που εκφράζεις αλλά κ από το γεγονός ότι είσαι μηδενιστής δε δέχεσαι τις άλλες απόψεις από τον τρόπο που μιλάς κ από το ότι δεν μπορείς να μετέχεις σωστά σε έναν διάλογο...Πιστεύω ότι άτομα σαν κ σένα είναι επικίνδυνα κ όχι αλβανοί κ τούρκοι πολίτες...τέτοια συμπεριφορά κ τέτοια λόγια δεν αρμόζουν σε ένα φόρουμ όπου όλοι διαλέγονται σε χαμηλούς τόνους κ σε φιλικό τόνο...πραγματικά για το καλό σου μην συνεχίζεις γιατί καταντάς να φτάνεις πολύ χαμηλά το επίπεδό σου κ σε πληροφορώ ότι η εκτίμηση από τους άλλους είναι σημαντικότερη από πολλά άλλα πράγματα...το ό,τι να ναι φαντάζομαι ότι ξέρεις ότι μόνο για αυτά που λες ισχύει κ αν δεν μπορείς να ξεχωρίζεις πολιτικά συμφέροντα από τον τρόπο ζωής των πολιτών καλύτερα ψάξου λίγο...είναι πολύ κρίμα να βλέπουμε ανθρώπους νέους με τέτοιες αντιλήψεις...Προκαλούν απλά το χλευασμό όλων μας κ φτάνουμε να αναρωτιόμαστε μέχρι ποιό σημείο μπορεί να φτάσει η ανιδεότητα μερικών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Αρχίζω να πιστεύω ότι ο ribo είναι κάποιο aka του qwerty για να μας σπάει τα νεύρα, δεν παίζει να είναι υπαρκτό πρόσωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Και θα μιλούσε περί ΗΜΜΥ ο qwertyuiop ο αρχαιόκαυλος; Όχι ρε...:D
Άσε που για κανένα λογο δεν θα έλεγε οτι Εκθεση εγραψε 14...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART

Νεοφερμένος

Η SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Παιδιά εγώ προσωπικά δεν έχω κανένα απολύτως με τους μετανάστες!! Είναι άνθρωποι σαν και εμάς που ήρθαν στην χωρά μας για να βρούν κάποιες ευκαιρίες που δεν θα τους δίνονταν στην χώρα τους, αλλά και να ζήσουν την ζωή τους κάπως καλύτερα..!!! Δεν καταλαβαίνω γιατί έχουν κάποιοι πρόβλημα με αυτούς τους ανθρώπους?? Είναι πιο εργατικοί από εμάς που είμαστε τεμπέληδες,εκείνοι φτιάχνουν τα σπίτια που μένουμε!! Δεν λέω υπάρχουν και κακοί μετανάστες αλλά δεν πρέπει να τους βάζουμε όλους στο ίδιο τσουβάλι.... Δεν είναι σωστό!!! Πρέπει να γίνουμε πιο ανοιχτόμυαλοι και να έρθουμε και στην θέση του άλλου, φανταστείτε λίγο πώς νιώθουν εκείνοι όταν βλέπουνε τέτοια αντιμετώπιση.είναι πολύ άσχημο!! Είναι και εκείνοι ΑΝΘΡΩΠΟΙ σαν και εμάς!![/quote]



Δε σε τιμάει όμως κι αυτο οφείλω να στο πω.

Οι δικές μου απόψεις ειναι επίσης γνωστές. Θεωρώ οτι το να έρχομαι σε επαφή με άλλους λαούς στην καθημερινή μου ζωή, με μορφώνει. Θεωρώ, επίσης, οτι ειναι τιμή μου να επιλέγει κάποιος να υιοθετήσει την κουλτούρα του δικού μου έθνους, οπως και κάνει η πλειοψηφία των μεταναστών. Εν τέλει, θεωρώ ανόητο και εγκληματικό να υπάρχουν άνθρωποι που βάζουν τους λαούς να τρώγονται με τις ηλίθιες, ρατσιστικές, αναχρονιστικές και καταδικαστέες απόψεις τους, λαούς που στην ουσία ειναι το ίδιο πράγμα. Κι αν ειχαν μπει όλοι αυτοί οι καλοθελητές στον κόπο να γνωρίσουν τους λαούς, ιδίως τους γειτονικούς, θα ειχαν διαπιστώσει τη συγκλονιστική ομοιότητα των Ελλήνων με αυτούς και μάλιστα στα πάντα. Στην παράδοση, στον τρόπο ζωής, σε όλα. Γιατί λοιπον επιλέγουμε το δρομο του μίσους απέναντι στα πραγματικά μας αδέρφια; Δεν ειναι λίγο παράλογο ένας Έλληνας να γνωρίζει την κουλτούρα των Αμερικάνων και να μη γνωρίζει την κουλτούρα των Τούρκων, την οποία με τοση ευκολία κατακρίνει, αγνοώντας φυσικά το πόσο όμοια είναι με την ελληνική; Πιστεύω στα έθνη και την ύπαρξή τους. Δεν αποδέχομαι όμως το μοντέλο που θέλει τα έθνη σώνει και καλά να αλληλοφαγώνονται. Αυτό ικανοποιεί μόνο τα πρόσκαιρα πολιτικά κέρδη των υπερδυνάμεων.
Και πολιτικά πάντως να το δεις, μια χώρα που θέλει να ειναι ο γεωπολιτικός παράγοντας της ΝΑ Ευρώπης οφείλει να βλέπει με πατρική στοργή τουλάχιστον όλες τις μικρότερες χώρες της περιοχής. Αυτο αντιστοιχεί και τους λαούς. Ο ρατσισμος και ο εθνικισμός ανήκει μονο σε ασήμαντους κομπλεξικούς ανθρώπους.


Κατά την άποψή μου είναι πολύ σημαντική η καθημερινή μου συναναστροφή με τέτοιους ανθρώπους...Γνωρίζεις για παράδειγμα έναν διαφορετικό κόσμο έναν διαφορετικό πολιτισμό...είναι αλήθεια ότι πολλοί από αυτούς νιωθουν μειωνεκτικά στην χώρα μας κ απλά προσπαθούν να επιβληθούν με την ψευτομαγκιά κ όχι μόνο...όπως κ να έχει εγώ δεν τους κρίνω αρνητικά γιατί είναι αποτέλεσμα του συστήματός μας το οποίο παραγκωνίζει τους αλλοδαπούς κ δεν προσφέρει ίσες ευκαιριες κ σε αυτούς...από την άλλη πλευρά έχω γνωρίσει ανθρώπους πολύ σημαντικούς στη ζωή μου πολύ ευγενικούς...για παράδειγμα ο προπονητής μου στο τένις είναι από την Γεωργία κ έχει έρθει στην Ελλάδα πολλά χρόνια πριν...είναι ένας εξαιρετικός άνθρωπος με απίστευτο χιούμορ κ καλή θέληση...τον έχω σα συγγενή μου...είναι πολύ λυπηρό όταν βλέπω να συμπεριφέρονται άσχημα στους αλλοδαπούς κυρίως στο σχολείο μου όπου έρχομαι καθημερινά σε επαφή με τέτοιες συμπεριφορές...είναι άδικο κ πολλές φορές αναρωτιέμαι ''άραγε κ στους Έλληνες τους εξωτερικού έτσι συμπεριφέρονται?''πιστεύω ότι πρέπει να σεβόμαστε την προσωπικότητα του άλλου όπως πρέπει να σέβονται κ τη δικιά μας προσωπικότητα...[/quote]



Οι ακροδεξιές - φασιστικές αντιλήψεις σου δεν φαίνονται μόνο από αυτά που εκφράζεις αλλά κ από το γεγονός ότι είσαι μηδενιστής δε δέχεσαι τις άλλες απόψεις από τον τρόπο που μιλάς κ από το ότι δεν μπορείς να μετέχεις σωστά σε έναν διάλογο...Πιστεύω ότι άτομα σαν κ σένα είναι επικίνδυνα κ όχι αλβανοί κ τούρκοι πολίτες...τέτοια συμπεριφορά κ τέτοια λόγια δεν αρμόζουν σε ένα φόρουμ όπου όλοι διαλέγονται σε χαμηλούς τόνους κ σε φιλικό τόνο...πραγματικά για το καλό σου μην συνεχίζεις γιατί καταντάς να φτάνεις πολύ χαμηλά το επίπεδό σου κ σε πληροφορώ ότι η εκτίμηση από τους άλλους είναι σημαντικότερη από πολλά άλλα πράγματα...το ό,τι να ναι φαντάζομαι ότι ξέρεις ότι μόνο για αυτά που λες ισχύει κ αν δεν μπορείς να ξεχωρίζεις πολιτικά συμφέροντα από τον τρόπο ζωής των πολιτών καλύτερα ψάξου λίγο...είναι πολύ κρίμα να βλέπουμε ανθρώπους νέους με τέτοιες αντιλήψεις...Προκαλούν απλά το χλευασμό όλων μας κ φτάνουμε να αναρωτιόμαστε μέχρι ποιό σημείο μπορεί να φτάσει η ανιδεότητα μερικών...[/quote]


:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
το ότι συμφωνώ με τον ρίμπο δε σημαίνει ότι τον κάλεσα εγώ ;)

και μιβ σε έκθεση δεν έχω πέσει ποτέ κάτω από 18 ;)

και είμαι αρχαιόκαβλος το παραδέχομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
το ότι συμφωνώ με τον ρίμπο δε σημαίνει ότι τον κάλεσα εγώ ;)

Το ότι συμφωνείς με αυτόν σημαίνει ότι με το μυαλό που κουβαλάτε κ οι δύο μόνο μπροστά δεν θα πάτε...τις έχουμε δεις κ τις δικές σου αντιλήψεις σε άλλα θέματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Στο γυμνασιο στην εκθεση,το 18 δεν ειναι τιποτα.Αργοτερα εχει σημασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Γιάννη...το 18 στο Γυμνάσιο έχε υπόψη σου ότι μπορεί να σημαίνει 8 στις πανελλαδικές χωρίς την κατάλληλη κατάρτιση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
το ότι συμφωνώ με τον ρίμπο δε σημαίνει ότι τον κάλεσα εγώ ;)

και μιβ σε έκθεση δεν έχω πέσει ποτέ κάτω από 18 ;)

και είμαι αρχαιόκαβλος το παραδέχομαι...


Που κολλάνε τα χαζά "Σκέφτομαι & Γράφω" της Α' Γυμνασίου; Εγώ μιλάω για Πανελλαδικές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Βασικά ποτέ δεν έχει πραγματικά σημασία.

Κι εσύ ρε miv με τις πανελλήνιες και την έκθεση, έλεος, το ίδιο μπουρδέλο είναι. Όμορφα λογάκια και πίπες κυριλέ, δεν έχει σχέση με δοκιμιακά επιχειρήματα που λες κι εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Οι απόψεις του ρίμπο είναι καθαρά φασιστικές και απόλυτες. Κανένα φυσιολογικό άτομο δεν έχει τόσο ακραίες απόψεις.

Μάλλον έχει πολύ δυστυχία και κακία μέσα του και προσπαθεί να βρει τους πιο ηλίθιους τρόπους να την εκφράσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
κάτω από 18 είπα, που σημαίνει ότι το 18 για μένα είναι το χειρότερο. Μιβ, τον μεγαλύτερό μου βαθμό (19.5) τον πήρα σε επιχειρηματολογική έκθεση...

Μια χαρά μυαλά κουβαλάω. Εσείς που παίζετε ότι είστε ανοιχτόμυαλοι κτλ. όταν θα σας τη φέρουν οι αλβανοί βούλγαροι σκοπιανοί και τούρκοι θα σας πω εγώ ανοιχτομυαλία που θα έχετε...

άντε, γεμίσαμε ρέμπελους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Το 18 για σένα το χειρότερο; Έλεος...δηλαδή ο μεγαλύτερος βαθμός στην Ελλάδα (19,3) ειναι "καλούλης";
Φίλε μου, στους λαούς τη φέρνουν πάντα οι φασίστες. Είτε αυτοί μιλούν ελληνικά, είτε τούρκικα, είτε αλβανικά, είτε βουλγάρικα, είτε σλαβοβουλγάρικα (δεν θα τα πω "μακεδονικά"). Ο κοινός τους παρονομαστής λέει ότι όλοι τους είναι τα ίδια οπισθοδρομικά ζώα που έπρεπε οι ίδιοι οι λαοί να τους κάψουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
κάτω από 18 είπα, που σημαίνει ότι το 18 για μένα είναι το χειρότερο. Μιβ, τον μεγαλύτερό μου βαθμό (19.5) τον πήρα σε επιχειρηματολογική έκθεση...

Μια χαρά μυαλά κουβαλάω. Εσείς που παίζετε ότι είστε ανοιχτόμυαλοι κτλ. όταν θα σας τη φέρουν οι αλβανοί βούλγαροι σκοπιανοί και τούρκοι θα σας πω εγώ ανοιχτομυαλία που θα έχετε...

άντε, γεμίσαμε ρέμπελους...

Επιχειρηματολογία?Κ το θεωρείς κατόρθωμα?Ξέρεις παληκάρι μου τί ειδών εκθέσεις υπάρχουν?Τί είναι η επιχειρηματολογία...κ στο τέλος τέλος μπορεί να πήρες 19,5 από έναν ανάλογο ακροδεξιό καθηγητή(δεν θίγω τον άνθρωπο φυσικά σκέψεις απλές είναι...)..αν νομίζεις ότι εισαι ανοιχτόμυαλος με αυτά που κουβαλάς τότε καήκαμε...τουλάχιστον ας έχεις επίγνωση του ότι είσαι επικίνδυνος με αυτά που σκέφτεσαι...να τα πιστεύεις αλλά τουλάχιστον να κάνεις αυτοκριτική κ να προσπαθείς να προσεγγίσεις την πραγματικότητα όπως όλοι μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
μιβ στο ξαναλέω:

από τη στιγμή που μια χώρα σου επιτίθεται (όχι απαραίτητα πολεμικά) δε σου επιτίθεται μόνο με τους φασίστες της...

ράφα επικίνδυνο είναι το να το παίζουμε και καλά ελέυθεροι ακομπλεξάριστοι ανοιχτόμυαλοι και δε συμμαζεύεται και στο τέλος να μας τη φέρνουν από παντού και να μην ξέρουμε από πού να κρυφτούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top