Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας σε 10 χρόνια;

Stefania96

Νεοφερμένος

Η Stefania96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Τι στόχους έχετε για το μέλλον και πως φαντάζεστε τον εαυτό σας σε μια δεκαετία?...:) Ο στόχος μου και το όνειρο μου είναι να περάσω δασκάλα στην Κρήτη που την αγαπάω πολύ να τελειώσω την σχολή μου και μετά με το καλό να διοριστώ σε κάποιο σχολείο εκεί κάτω.!:) !

Πτυχιούχο Παιδαγωγικού Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης και άνεργο:hehe:

Και μπαμπάς να είμαι δε θα με χάλαγε:D
Μια χαρά σε βλέπω!!! Και εγώ το ίδιο!!!! Αλλά στην όμορφη την Κρήτη!! Δεν λέω και στην Θεσσαλονίκη ωραία!!!! Και γιατί άνεργο? σκεφτόμαστε θετικά!!! όταν θέλεις κάτι πολύ γίνεται!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μια χαρά σε βλέπω!!! Και εγώ το ίδιο!!!! Αλλά στην όμορφη την Κρήτη!! Δεν λέω και στην Θεσσαλονίκη ωραία!!!! Και γιατί άνεργο? σκεφτόμαστε θετικά!!! όταν θέλεις κάτι πολύ γίνεται!;)
Πιο πολύ βολεύει η Θεσσαλονίκη :P

Μακάρι, τι να πω;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
10 χρόνια ομορφότερη, 10 χρόνια ψηλότερη, 10 χρόνια εξυπνότερη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
10 χρόνια ομορφότερη, 10 χρόνια ψηλότερη, 10 χρόνια εξυπνότερη. :P
Above all..































10 χρόνια γηραιότερη:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Πιο πολύ βολεύει η Θεσσαλονίκη :P

Μακάρι, τι να πω;:D

Ααα και εγω παιδαγωγικο θέλω στη Θεσσαλονίκη, δηλαδη ακομα και στην Αθήνα δεν έχω προβλημα, αλλα όχι στην Κρήτη γιατί εκει ειμαι και αν θυμαμαι καλά παιδαγωγικό έχει μόνο στο Ρεθυμνο που μένω εκεί, άρα με τίποτα δεν μένω αλλο εδώ...!!!!!!
Και εγω έχω βεβαια αμφιβολίες για το αν βρω δουλειά, αλλά το θέμα είναι να περάσεις και κάπου που να σου αρέσει..!!!! Έτσι σκεφτομαι τώρα και μετά.................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobis

Νεοφερμένος

Ο bobis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
τωρα αυτο που λεμε ολοι πλουσιος με σπιταρονα και γκομεναρα δεν νομιζω καλυτερη
εγω θελω να ειμαι καλα στην υγεια μου και να εχω φιλους και οικογενεια κοντα μου
τα λεφτα δεν με νοιαζουν αλλα με νοιαζουν οι γυναικες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
φαλακρό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Σαν τους τυπους στο νιπ τακ ,αλλα με λιγοτερα ψυχολογικα προβληματα και περισσοτερες γκομενες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τον εαυτό μου σε δέκα χρόνια... χμμμμ.... με φαντάζομαι φοιτήτρια και...μεγάλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ψηλότερη :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Άγνωστο...Αν όλα πάνε καλά μπορεί να έχω τελειώσει την σχολή που θέλω και να πάω για μεταπτυχιακό
στην Γαλλία (γιατί όχι να μείνω και μόνιμα εκεί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Μμμμ, στα 32 μου δηλαδή.... Λοιπόν, με φαντάζομαι (και εύχομαι να γίνει έτσι) να έχω ολοκληρώσει το διδακτορικό μου στη σύγχρονη ιστορία ή/και να εργάζομαι ως ιστορικός στη ιδιωτική εκπαίδευση, όπως τη ξέρω σήμερα(φροντιστήρια,ιδιαίτερα). Επίσης, να έχω αποκτήσει το δικό μου σπίτι και να έχω καταφέρει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να μάθω ντραμς!! :P . Τέλος, εύχομαι να έχω παραμείνει ανύπαντρη...! :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Μμμμ, στα 32 μου δηλαδή.... Λοιπόν, με φαντάζομαι (και εύχομαι να γίνει έτσι) να έχω ολοκληρώσει το διδακτορικό μου στη σύγχρονη ιστορία ή/και να εργάζομαι ως ιστορικός στη ιδιωτική εκπαίδευση, όπως τη ξέρω σήμερα(φροντιστήρια,ιδιαίτερα). Επίσης, να έχω αποκτήσει το δικό μου σπίτι και να έχω καταφέρει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να μάθω ντραμς!! :P . Τέλος, εύχομαι να έχω παραμείνει ανύπαντρη...! :panwkatw:

Γενικά ρε παιδί μου,αν εργάζεσαι σε φροντιστήριο,μην περιμένεις να πάρεις και δικό σου σπίτι :P Όχι ότι με άλλες δουλειές θα το 'χεις καταφέρει στα 32 σου,αλλά πόσο μάλλον εκεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Γενικά ρε παιδί μου,αν εργάζεσαι σε φροντιστήριο,μην περιμένεις να πάρεις και δικό σου σπίτι :P Όχι ότι με άλλες δουλειές θα το 'χεις καταφέρει στα 32 σου,αλλά πόσο μάλλον εκεί :P
Χαχα δεν έχεις άδικο. Η ελπίδα όμως πεθαίνει τελευταία..Πεθαίνει, αλλά τελευταία! :P
Στη χειρότερη των περιπτώσεων, θα αναγκαστώ να βρω γαμπρό..... :wall::beating::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
χμμμμ να ειμαι διακεκριμενη στατιστικολογος-αναλογιστρια με μεταπτυχιακο, σε μια καλη με πολλες προοπτικες εξελιξης εταιρια και να εχω τον ανθρωπο μου να μαγαπαει :) :) γαμος και τετοια δεν με απασχολουν απλα να εχω πετυχει το ονειρο μου και να εχω στη ζωη μου υγεια και αγαπη! ζηταω πολλαααα; :worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μόνο εγώ θα ήθελα ένα παιδάκι και μια γυναίκα να με αγαπάει;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μόνο εγώ θα ήθελα ένα παιδάκι και μια γυναίκα να με αγαπάει;:redface:
Αχου μωλε!!Ειναι ρομαντικο το τζατζικι μας :)
Οσο για εμενα...δε μπορω να με φανταστω σε 10 χρονια , στα 25-26 δηλ...αυτο που ελπιζω μονο ειναι να εχω περασει και να εχω τελιωσει τη σχολη που μ'ενδιαφερει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsimtsikestisi

Νεοφερμένος

Ο tsimtsikestisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ δεν ζητάω πολλά...Σε 10 χρονακια θα ηθελα να ειμαι χρηματιστης στην Wall Street και να βγαζω αρκετα χρηματα!!!!Ζητάω πολλά???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top