Πώς φαντάζεστε τον από πάνω;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Nαουσαίος,

Καστανός με μεγάλο κεφάλι (:P), γαλανά μάτια, γύρω στο 1,78, αδύνατος και άσπρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ε όχι και μπουλούκος.Τι είμαι εγώ;Johnnaousa;
χαχαχαχαχαχα άσε ρε!!πωωω μπουλούκο θα σε λέω τώρα:clapup:

ομορφόπαιδο είναι o Σουπερ!

ο ναφασκατα έχει δει φωτογραφία μου χαχαχα το μεγάλο κεφάλι δεν ξέρω αν ισχύει μόνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Είναι κεφάλας ο Ναουσαίος όντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν τον έχω δειιιιιιι :mad:
και ποιος είναι μαζί μου στη φώτο στο σκαιπ?:P
Έχω αλλάξει νίκνεημ.:confused:

Έτσι μου είχε φανεί.:pfff:
α ναι σωστα στο θέμα:P με το παλιο νικ θα μείνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
^ Σίγουρα κοντός και χοντρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Koντή, χοντρή, με στραβά δόντια και σιδεράκια, γυαλιά στραβισμού και αλλήθωρα μάτια με μία δόση εξόφθαλμου, ψευδή-με συγκεκριμένο πρόβλημα, δηλαδή να λέει το "Σ" "Φσ", και το "Ζ" "Βζ".

Κατάλαβεφσ;

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Περιμένω την ημέρα που κάποιος θα γράψει: όταν περπατώ και σκοντάφτω, πιάνομαι από τα πεζοδρόμια. Αλλά δε με νοιάζει γιατί το ύψος το έχω στο σωστό σημείο.
θα κερδίσει το σεβασμό μου.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Μελαχροινός με κοντά μαλλιά,γυαλιά μυωπίας με σοφιστικέ κοκκάλινο σκελετό,κανονικό ύψος & βάρος, ιδιότροπος , ετοιμόλογος & νομίζει ότι οι περισσότεροι/ες είναι ηλίθιοι. Αυτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μελαχροινή με κοντά μαλλιά,γυαλιά μυωπίας με σοφιστικέ κοκκάλινο σκελετό,κανονικό ύψος & βάρος, ιδιότροπη , ετοιμόλογη & νομίζει ότι οι περισσότεροι/ες είναι ηλίθιοι. Αυτά:P

Για τον βένι αυτά ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Τη φαντάζομαι κακόγουστα ντυμένη/βαμμένη, κακόγουστο μαλλί, όλα κακόγουστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Τη φαντάζομαι κακόγουστα ντυμένη/βαμμένη, κακόγουστο μαλλί, όλα κακόγουστα.

Δηλαδή, με φόρμα κομμένη στο ύψος των γονάτων και από πάνω κοντομάνικη φαρδιά από αυτές τις διαφημιστικές και, για παπούτσι, παντόφλα από αυτές που τα δάχτυλα λειτουργούν ως οδοκαθαριστήρες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Δηλαδή, με φόρμα κομμένη στο ύψος των γονάτων και από πάνω κοντομάνικη φαρδιά από αυτές τις διαφημιστικές και, για παπούτσι, παντόφλα από αυτές που τα δάχτυλα λειτουργούν ως οδοκαθαριστήρες;:P

Για το μαλλί και τη φάτσα έχεις τίποτα;Καλά το πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Για το μαλλί και τη φάτσα έχεις τίποτα;Καλά το πας.

Μαλλί μαύρο με κίτρινες τούφες κατά μήκος από τη μέση του μήκους και κάτω, όμως, και μπροστά τσουλούφι.

Για φάτσα... Δες το σχόλιο που μου είπαν ότι επαναλαμβάνομαι.:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ωραία, αρέσκω.
Λοιπόν, σκατιάρη σε φαντάζομαι μέτριο ανάστημα, μαύρο μαλλί όχι πολύ μακρύ, καστανό μάτι, το αυτάκι ίσως είναι λίγο πεταχτό αλλά δεν παίρνω κι όρκο.Τώρα, το θέμα είναι ότι δε ξέρω πως ντύνονται τα αγόρια της θεωρητικής, 26 κορίτσια ήταν φέτος, οπότε ας πούμε ότι σίγουρα δεν είσαι του αθλητικού ντυσίματος.Δε ξέρω, δεν έχω έμπνευση :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ωραία, αρέσκω.
Λοιπόν, σκατιάρη σε φαντάζομαι μέτριο ανάστημα, μαύρο μαλλί όχι πολύ μακρύ, καστανό μάτι, το αυτάκι ίσως είναι λίγο πεταχτό αλλά δεν παίρνω κι όρκο.Τώρα, το θέμα είναι ότι δε ξέρω πως ντύνονται τα αγόρια της θεωρητικής, 26 κορίτσια ήταν φέτος, οπότε ας πούμε ότι σίγουρα δεν είσαι του αθλητικού ντυσίματος.Δε ξέρω, δεν έχω έμπνευση :hmm:
Τι «σκατιάρη» ρε;:eek::P

Το χειμώνα του αθλητικού. Μέχρι και στη γυμναστική, παρ' όλο που διάβαζα κάτι πάντα, δεν υπήρξε φορά που να μη φοράω φόρμα, έτσι, για συμπαράσταση στους αγωνιζόμενους.
Το ανάστημα είναι 1,85. Το μαλλί κοντό. Το αυτί κανονικό(?). Το μάτι προσιδιάζει σε μαύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
τoν rainbowarrior τον φανταζομαι σε εμφανιση σαν το τζοι μαλλον φταιει και το αβαταρ μελαχρινο καφε ματι αγυμναστο με χιουμορ απλο ντυσιμο ψηλο και σαν χαρακτηρα πιστευω ειναι κυνικοσ και ετυμολογοσ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
@Χριστινιώ- μεσαίο ανάστημα, καστανά μάτια, σπαστά καστανά μαλλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dspasiklaki

Νεοφερμένος

Η dspasiklaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
γυρω στο 1.65,καστανα σπαστα μαλλια και ματια,ισως μερικες πιο ανοιχτες ανταυγειες,αδυνατη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
τoν rainbowarrior τον φανταζομαι σε εμφανιση σαν το τζοι μαλλον φταιει και το αβαταρ μελαχρινο καφε ματι αγυμναστο με χιουμορ απλο ντυσιμο ψηλο και σαν χαρακτηρα πιστευω ειναι κυνικοσ και ετυμολογοσ:P

Νομίζω ήρθε η ώρα να επαναφέρω το παλιό άβαταρ με τη σερβιέτα.:D
Τα μάτια κλπ τα έχουμε πει παραπάνω.:P

Τα εσωτερικά τα πέτυχες.:P
Είμαι και ετοιμόλογος, πέρα από «ετυμολογος».:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
@Χριστινιώ- μεσαίο ανάστημα, καστανά μάτια, σπαστά καστανά μαλλιά.

χαχαχα μονο ματια πετυχεσ και το σπασιμο στο μαλλι..χαχα εσυ τωρα:μελαχρινη με πρασινο ματι,ψηλη γυρω στο 1.68.55 κιλα,ντυσιμο κανονικο φυσιολογικο αναλογα την περισταση αλλα κυριωσ φορμεσ και λακακι στο σαγονι...χαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top