Πώς φαντάζεστε τον από πάνω;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
πώς δεν έχει.. =Ρ κάτσε να κάνω και τη δική μου εκτίμηση και για εσένα xD
ψηλός,μαύρα μαλλιά,σταρένιο δέρμα,πράσινα μάτια,μούσι..
Μπαααα,αλλον θα εννοεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Χμμ... ψηλός και πολύ αδύνατος, καστανόξανθα μαλλιά, καστανά μάτια, αρκετά μεγάλη μύτη, μακριά λεπτά δάχτυλα, αρκετά γένια και μια ελιά ακριβώς πάνω από το δεξί φρύδι! Έλα πες, τα βρήκα όλα; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλή πρέπει να είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ε κι αυτός καλούλης πρέπει να 'ναι! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Μετρια πρεπει να ναι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
1,68
53 κιλά
Καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους, λίγο σπαστά/σγγουρά
καστανά μάτια και λευκή επιδερμίδα και λεπτά χαρακτηριστικά ή έντονα με έντονα μαύρα φρύδια.


εδιτ: σιμο χέσου, έγραφα τόση ώρα.
ο σίμος ειναι ψηλός και αδύνατος. τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
1,68
53 κιλά
Καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους, λίγο σπαστά/σγγουρά
καστανά μάτια και λευκή επιδερμίδα και λεπτά χαρακτηριστικά ή έντονα με έντονα μαύρα φρύδια.


εδιτ: σιμο χέσου, έγραφα τόση ώρα.
ο σίμος ειναι ψηλός και αδύνατος. τέλος.

χαχααχ και εγω διαβαζω και λεω μεσα μου 1,58?μαλλια μεχρι τους ωμους?σπαστα?λευκη επιδερμιδα? wtf?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ
αλλό που δε θα' θελες ρε, που σου έβαλα και πόντους. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
πιστεύω πως το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό σου είναι τα μαλλιά έχεις ή περίεργο κούρεμα ή παράξενο χρώμα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
μετριο αναστημα,καστανη,μαυρα ματια,αθλητικο ντυσιμο, 55 κιλα,λευκη επιδερμιδα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
μελαχρινή, μετριο ανάστημα, μαύρα ματια, 60 κιλά και μακρυα ισια μαλλιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
μετριο αναστημα,καστανη,μαυρα ματια,αθλητικο ντυσιμο, 55 κιλα,λευκη επιδερμιδα....:)
Εντάξει η μισή ελλάδα κάπως έτσι είναι αλλά μπορώ να πω ότι με έχεις προσδιορίσει σχετικα καλά χαχαχαχ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εγώ πιστεύω ότι εχει ύψος(καπου 1,65-1,70),κανονική προς το λεπτό,άσπρη,καστανά ίσια μακριά μαλλιά και καστανά-μελιά μάτια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
μελαχρινή, μετριο ανάστημα, μαύρα ματια, 60 κιλά και μακρυα ισια μαλλιά
ξανθια γυρω στο 1.62, καφε ματια, 50 κιλα, μακρια και ισια μαλλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pan0s21

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ψηλός 1.80+ 75 κιλα, κολυμβηταρας, και πριν λίγο γράψαμε μια λέξη ίδια μαζί "τζάκι"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
(panos21) ψηλός,αδύνατος,παίζεις μπάσκετ,έχεις μαύρα μαλλιά και μελιά μάτια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pan0s21

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
χαχαχα εεντάξει,ειδικά στο τελευταίο είσαι εντός βέβαια είμαι λίγο παραπάνω από 1,71 περισσότερο κανονική με λέω,ούτε χοντρή,ούτε λεπτή..νορμάλ πιστεύω..
(panos21) ψηλός,αδύνατος,παίζεις μπάσκετ,έχεις μαύρα μαλλιά και μελιά μάτια..

σορρυ αλλά με πρόλαβαν λίγο ποιο πάνω και έσβησα το προηγούμενο σχόλιο μου χεχε..
περίπου με πέτυχες, παίζω ποδόσφαιρο,και επίσης έχω καστανά μάτια :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Ψηλός 1.80+ 75 κιλα, κολυμβηταρας, και πριν λίγο γράψαμε μια λέξη ίδια μαζί "τζάκι"
δε πετυχες τιποτα :P
εκτος απο το τζακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
σορρυ αλλά με πρόλαβαν λίγο ποιο πάνω και έσβησα το προηγούμενο σχόλιο μου χεχε..
οκ,έκανα το ίδιο ..μπερδέψαμε τα μπούτια μας εδώ μέσα!:P
άσε θωμά,θα σε βρω εγώ.. xD
είσαι μέτριος στο ύψος,κουρεμένο κεφάλι,αρκετό μούσι,νορμάλ επίπεδα στο βάρος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
οκ,έκανα το ίδιο ..μπερδέψαμε τα μπούτια μας εδώ μέσα!:P
άσε θωμά,θα σε βρω εγώ.. xD
είσαι μέτριος στο ύψος,κουρεμένο κεφάλι,αρκετό μούσι,νορμάλ επίπεδα στο βάρος..
εξαρταται πως το λες το μετριος :P
1.70 ειμαι με νορμαλ κιλα
αυτη τη στιγμη δεν εχω αρκετο μουσι αλλα σε 3 μερες θα εχει μεγαλωσει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top