Γενικό - Πώς σας φάνηκε η Β' Γυμνασίου;

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
ρε μη λετε τετοια και αγχωνομαι!οχι οτι δεν ειμαι καλη αλλα επειδη δε ξερω τα μαθηματα κ δ μαρεσει η στορια κατι παθαινω!αν κ το εχω ακουσει αυτο για την μουσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μην αγχωνεσαι για τη Β Γυμνασιου... και γενικα μην αγχωνεσαι για τιποτα. Θα κανεις το καλυτερο που μπορεις και τα υπολοιπα ερχονται απο μονα τους. Τοσο απλα... Κοιτα να ΖΗΣΕΙΣ την ηλικια σου και να ΧΑΡΕΙΣ τη ζωη σου. Δεν αξιζει να αγχωνεσαι γι' αυτα. Εχει πολλες και μεγαλυτερες δυσκολιες η ζωη, περα απο τα μαθηματα...

Στο λεει καποιος που το αγχος δεν τον αφησε και δεν τον αφηνει να χαρει ΤΙΠΟΤΑ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
ευχαριστω τωρα μ ανεβηκε το ηθικο!:thanks::thanks:βασικα εγω δ αγχωνομαι αλλα δ ξερω τι με επιασε.αντε τωρα το μονο που θελω ειναι να αρχισει αλλα χωρις ολα τα υπολοιπα(αγγλικα,....)γτ μ κανουν τι ζωη αστα να πανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
συμφωνω... εμενα ειναι πολυ κουραστικες οι μερες μου... σχολειο-γαλλικα-αγγλικα-μπασκετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
παντως η β ηταν η αγαπημενη μ ταξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εμενα η χειροτερη!ειναι καπως δυσκολη ειναι η αλθεια και οπως τη βιωσα εγω ακρως βαρετη.ιλιαδες,νεες εγκλισεις στα αρχαια,δυσκολα μαθηματικα,νεα μαθηματα.....μπλιαααααχ!καλο κουραγιο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φωτεινούλα χανιά

Νεοφερμένος

Η φωτεινούλα χανιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Η δευτέρα τάξη είναι η καλύτερη του γυμνασίου γιατί δεν είσαι με τα μικρα πρωτάκια αλλά και ούτε με τους μεγάλους της τρίτης!!:)
Βασικά διάβαζα περίπου 2 ώρες και έβγαλα 20 και 0/13. Το σημαντικό είναι να είσαι συγκεντρωμένος όση ώρα κι αν διαβάζεις! Καλή τύχη σε όλα τα μέλοντα δευτεράκια και καλή υπομονή!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Ευχαριστούμε! x-filer, με αυτο το avatar σε μπερδέυω με τη grabeel lucas...
Τρόμαξα λίγο με αυτά που διάβασα τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
εγω δεν καταλαβα πως περασε η χρονια. μου φανηκε σχετικα ευκολη σαν ταξη. αλλα με ολα τα εξωσχολικα κουραστηκα πολυ. σαν ταξη ευκολη ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος_14

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κ εμένα μου φάνηκε σχετικά εύκολη...Μόνο οι καθηγητές ήταν λίγο στριμμένοι:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
οι περισσοτεροι ετσι ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
και εμενα μετρια μου φανηκε και διαβαζα καθε μερα καπου 1 ωρα....βεβαια δεν πηρα και τοσο καλους βαθμους{16}
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Η δευτέρα τάξη είναι η καλύτερη του γυμνασίου γιατί δεν είσαι με τα μικρα πρωτάκια αλλά και ούτε με τους μεγάλους της τρίτης!!:)
Βασικά διάβαζα περίπου 2 ώρες και έβγαλα 20 και 0/13. Το σημαντικό είναι να είσαι συγκεντρωμένος όση ώρα κι αν διαβάζεις! Καλή τύχη σε όλα τα μέλοντα δευτεράκια και καλή υπομονή!!!:bye:

εε ναι δν ειναι δυνατον να βγαλεις κ περισσοτερο απο αυτο το Μ.Ο....

αλλα οι μεσοι οροι εχουν διαφορα απο σχολειο σε σχολειο. γενικα ΠΟΛΥ πιο ευκολα δινουν καλους μεσους ορους σε δημοσια κ γενικα σχολειακια περιοχων εξω απ την αθηνα, παρα σε σοβαροτερα σχολεια και γνωστα.

για παραδειγμα, το 20 στον ελεγχο ενος δημοσιου ειναι περιπου 17.5 - 18 στη Γερμανικη. καλοι βαθμοι σε γνωστα σχολεια θελουν το διπλασιο απ τον κοπο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill_zaf

Νεοφερμένος

Ο bill_zaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
και εμένα μέτρια μου φάνηκε.
δεν διάβαζα και πολλές ώρες 2-4
απλώς είχαμε και τα φροντηστήρια
για τις ξένες γλώσσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣιΜοΣ

Νεοφερμένος

Ο ΣιΜοΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μου φανηκε γενικα ευκολη οπως και η πρωτη...μονο τις ασκησεις ελυνα και εριχνα καμια ματια στην θεωρια...ΑΛΛΑ προσεχα στο μαθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
δεν θα την έλεγα δύσκολη τάξη.μόνο η φυσική τα μαθηματικά και η χημεία με δυσκόλεψαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekara4ever

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ευκολότατη.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Λοιπον επειδή ακούστηκαν κατι κακές φημολογίες για την ιστορία της Γ να ξεκαθαρήσω ότι είναι ΤΕΛΕΙΑ...Της β' γυμνασίου και της α' λυκείου είναι για τα μπάζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Eντάξει μωρε μιας και ειαι αρχη ευκολη φαίνεται...αν ακι οι ωρες π διαβαζω ειναι αρκετες απο οταν γυρναω μεχρι το βραδυ :( (θελω να βγαλω 20 απο το πρωτο 3μηνο)-φυτοοο-:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hara

Νεοφερμένος

Η hara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
κοιτα να δεις παντα ειμουν απο τους πρωτους. εβγαλα 19,5/13. καλο δε μπορω να πω! αλλα με ελαχιστο διαβασμα, της μισης ωρας συγκεκριμενα! παρα και το proficiency οποτε δεν ειχα δωσει πολλη βαση στο σχολειο! φετος βεβαια τα πραγματα δυσκολεψαν και η μιση ωρα εγινε μια! βεβαια, διατηρω τα θεση στην πρωτη τριαδα! εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top