Γενικό -  Πώς περνάω την A' Λυκείου;

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Δηλαδή αν κάποιος μείνει σε 4 μαθήματα και εχει ΓΜΟ 15 περναει;; Και για να μείνει πρέπει να εχει ΓΜΟ μικρότερο του 9.5;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deadeyebutch

Νεοφερμένος

Ο Deadeyebutch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Δηλαδή αν κάποιος μείνει σε 4 μαθήματα και εχει ΓΜΟ 15 περναει;; Και για να μείνει πρέπει να εχει ΓΜΟ μικρότερο του 9.5;;;

Ακριβώς! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Αλήθεια;; Δεν το ήξερα... και τελείωσα και το λύκειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ναι πρεπει να εχει Γ.Μ.Ο. > 9.5 Ποσες φορες πρεπει να το πουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melody

Νεοφερμένος

Η matina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πάνω από 9,5 πρέπει να έχεις.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
τελικα για να μεινεις σε μαθημα τι βαθμο πρεπει να εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
βαθμό χαζού!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
κοπελια δε με διαφωτιζεις ξερεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TaSsa

Νεοφερμένος

Η TaSsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Για να μείνεις σε μάθημα πρέπει να εχεις κάτω από 9,5 στο Μ.Ο στο τελος
Ρε παιδία μην ανησυχείτε στην τάξη δεν μένετε!:):jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
α ενταξει τοτε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ναι ομως το θεμα δεν ειναι να δουμε περνας δεν περνας. Συγγνώμη αλλά νομίζω οτι είναι να κατσεις να διαβασεις να περάσεις στο τέλος κάπου της προκοπής.Και οσο λέτε αν περάσει ή όχι ακούστε .Ξέρω ατομο στην ηλικία μας που έμεινε 3 χρονια στην πρώτη γυμνασιου!!!!!. Έλεος και με προσπάθεια αυτο δεν γίνεται!!!!Φέτος κάνει 4η φορά την ταξη!!!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
πλάκα κάνεις!!!!!
δε γίνεται!!!πραγματικά δε γίνεται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Και όμως γίνεται....:jumpy:!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Ναι ομως το θεμα δεν ειναι να δουμε περνας δεν περνας. Συγγνώμη αλλά νομίζω οτι είναι να κατσεις να διαβασεις να περάσεις στο τέλος κάπου της προκοπής.Και οσο λέτε αν περάσει ή όχι ακούστε .Ξέρω ατομο στην ηλικία μας που έμεινε 3 χρονια στην πρώτη γυμνασιου!!!!!. Έλεος και με προσπάθεια αυτο δεν γίνεται!!!!Φέτος κάνει 4η φορά την ταξη!!!!!!:jumpy:


προσωπικα εννοειται οτι διαβαζω,αλλα το λεω για μαθηματα εκτος κατευθυνσης.προσπαθω αλλα επειδη δεν παω φροντηστηριο δεν καταλαβαινω τιποτα!:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Πες μου κουκλα μου τι αποριες εχεις :p
Παιδια ειλικρινα, για να μεινει καποιος στο λυκειο θελει τεραστια προσπαθεια. Μονο απο απουσιες μενεις δηλαδη, μαθηματα δεν γινεται, και να θελεις δηλαδη ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν θα έπρεπε να χαίρεται κανείς που κατάφερε και πέρασε στο τσακ την 1η Λυκείου...ίσως τα πράγματα να είναι διαφορετικά στο Λύκειο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
σίγουρα είναι.....και αν πέρασε στοτσακ όπως λες την πρώτη, δεν προβλέπω αίσιο μέλλον στη Δευτέρα(βέβαια αν στρωθεί και καλύψει όλα τα κενά της 1ης Λυκείου, δηλαδή κάνει επανάληψη και στην ύλη της 3Ης γυμνασίου , ε τότε θα χει πολύ περισσότερες πιθανότητες να τα πάει καλά και στη β')
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
να εχετε παντα στο μυαλο σας οτι υπαρχουν παιδια που δν ενδιαφερονται να περασουν στο πανεπιστημιο και απλα θελουν να παρουν το πτυχιο. το κακο ειναι οτι δν προσπαθουν ομως....απ'οτι θυμαμαι ηια να περασεισ ενα μαθημα στο γυμνασιο
χρειαζοσουν αθροισμα 39.. τωρα μπορει να το θυμαμαι λαθος η να εχει αλλαξει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά έχω μια απορία.....Για να μείνεις σε ένα μάθημα μεταξεταστέος θα πρέπει να μην συμπληρώνεις 28 στο τέλος του σχολίου αλλα και να έχεις κατω απο 13 μέσο όρο?μπορεί να μου πει κάποιος σχετικά με αυτό στα σίγουρα?Εγω βγάνω περίπου 16-17 όμως έχω μεγάλο πρόβλημα με μαθηματικά και φυσικήστα θετικά μαθήματα γενικώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paodim

Νεοφερμένος

Ο paodim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
φιλαρακο ειχα ρωτησει το περιπου ιδιο πριν λιγο καιρο και δεν μου απαντησαν....αναλυτικα και δεν καταλαβα....απλα μου ειπαν κανεμια αναζητηση θεματων με αποτελσμα να μην βρω τιποτα...μαλλον το ιδια θα απαντησουν και σε εσενα..!:'(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top