Πώς περνάς την τάξη;

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Δηλαδή εγώ άμα δε γράφω καλά στις εξετάσεις.... θα μείνω??? :jumpy::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Δηλαδή εγώ άμα δε γράφω καλά στις εξετάσεις.... θα μείνω???(

Ε, ανάλογα και με το Μ.Ο που βγάζεις.. Αν βγάλεις πάνω από 9,5 τότε όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
ααα... ευτυχώς!!! έβγαλα 13 κ 13,6 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos_123

Νεοφερμένος

Ο panos_123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια εγω εβγαλα 10.6 στο πρωτο και 13.2 στο δευτερο και πρεπει να βγαλω 7.2 στις εξετασεις.. εχω γραψει σιγουρα 15 αλγεβρα και σχεδιο και εχω γραψει περιπου 10 αγγλικα αρχαια βιολογια αγγλικα ισως 9, 8 καπου εκει παντως και περιπου σε ολα τα αλλα περιπου 5...εγω πιστευω πως περναω ισα ισα :'(:'(...εσεις τι λετε??? περναω?? και αμα δεν περασω λετε να μου χαρισοθν κανα βαθμο???:'(:'(:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sisipapa

Νεοφερμένος

Ο sisipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!
Λοιπόν,εγώ στο πρώτο τετράμηνο έβγαλα 11,8 και στο δέυτερο 13,9.Πόσο έπρεπε να γραψω στις εξετάσεις για να περάσω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Καλησπέρα είμαι νέος στο forum.
Σαν πρώτη απορία θέλω να ρωτήσω τι πρέπει να κάνει κάποιος για να περάσει την τάξη στην β λυκείου?


Να διαβάσει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sisipapa

Νεοφερμένος

Ο sisipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!
Λοιπόν,εγώ στο πρώτο τετράμηνο έβγαλα 11,8 και στο δέυτερο 13,9.Πόσο έπρεπε να γραψω στις εξετάσεις για να περάσω???
Πέρασα με 15,7!Έγραψα πολύ καλά στις εξετάσεις!!:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Για να μείνεις πρέπει πολύ απλά να βάλεις μεσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
περασα 9,7 γεν μ.ο :fss::fss::fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Σκοτώθηκες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Είναι εντελώς γνωστό ότι στο Λύκειο μόνο με μέσο ή με μεγάλη ηλιθιότητα μένεις.
Δεν καταλαβαίνω γιατί όλοι αγχώνται?
Αφου σχεδόν κανείς δεν μένει,με απούσιες περισσοτερο

Στο δικό μας σχολείο έμειναν 20κατι παιδιά από Μ.Ο

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Στο δικό μας σχολείο έμειναν 20κατι παιδιά από Μ.Ο

:P

Πας σε ειδικη περιπτωση εσυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Πας σε ειδικη περιπτωση εσυ :P

Aπ' ότι φαίνεται. :(

Δε γίνεται να δώσω λίγο από το δικό μου Μ.Ο σε όλα τα παιδιά για να περάσουν; Φτάνει για όλους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Στο δικό μας σχολείο έμειναν 20κατι παιδιά από Μ.Ο

:P

Τα ιδια και σε εμας στην Β Λυκειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Σ' εμας ποτε, κανεις δεν εμεινε απο ΜΟ. Βεβαια το μισο τμημα μου και βαλε περνουσε με κατι 9,8-9,9 καθε χρονια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dim_92

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
τι κολλημα ειναι αυτο με το 13,5 βρε παιδια?τα ειδε ο αδερφος μου και αγχωθηκε,ειχε 13,8 και στα δυο τετραμηνα στις εξετασεις υπολογιζε κανα 9(δλδ ΓΜΟ στο 11,3 περιπου)και ξεχωριστα εμενε σε 5 μαθηματα,και τον ειχε πιασει τρελο αγχος .τελικα εξετασεις εβγαλε 10,4 και γ.μ.ο 12,1 και ησυχασε.Αν δεν ειστε σιγουροι για κατι τοτε ΜΗΝ ΤΟ ΓΡΑΦΕΤΕ,αμαν πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sisipapa

Νεοφερμένος

Ο sisipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ρε παιδια!
Επιτρεπετε ενα παιδι χαμηλων δινατοτητων να βγαζει τελικο μεσο ορο 9,4 στην Γ'Λυκειου και να τον αφηνουν στην ιδια ταξη για 0,1 μοριο?Που εχουμε φτασει ρε παιδια,ελεος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εμένα πάντως στο δικό μου σχολείο ... Απο Α'Λυκείου -> Β'Λυκείου έμειναν 8 παιδιά εκ των οποίων το 1 παιδί έμεινε σε 4 μαθήματα έχοντας Γ.Μ.Ο 9,4 (έλεος)!
Αλλα δέν είναι το θέμα εκεί! Δεν είναι το 1 ή τα 8 παιδιά που έμειναν....αλλά 15-20 παιδιά έβγαλαν Γ.Μ.Ο 9,6-9,9 ! Απορώ τί θα κάνουνε στη Β'Λυκείου που είναι και 16/17 τα μαθήματα και όχι 12/13 και φυσικά πιο ανεβασμένη η δυσκολία (αν συνεχίζουν να μη διαβάσουν)!
Και όχι μονο αυτοί οι 15-20 αλλα και οι άλλοι 8 που σίγουρα θα τους περάσουν το Σεπτέμβρη ! Αλλα , επίσης και άλλοι που είναι μαθητές >11-12 ! Πραγματικά απορώ !
Πάντως ήδη 10+ παιδιά αποφάσισαν οτι θα πάνε σε ΕΠΑΛ / Τεχνικό Λύκειο ! Και όχι επειδή είναι κακό ένα παιδί να θέλει να ειδικευτεί πραγματικά πχ. στην ηλεκτρολογία που πέρνει πολύ περισσότερες βάσεις για τον τομέα του απο κει αλλα επειδή πηγαίνουν γιατί την θεωρούν εύκολη λύση (οτι και καλά θα μπορούν εύκολα να πάρουν ένα απολυτήριο) .... αυτο είναι πραγματικά κρίμα!
Απορώ τι θα κάνουν μετέπειτα στη ζωή τους , χωρις γνώσεις , χωρίς ενα πτυχίο μιας σχολής ! Αλλα να μου πείς υπάρχουν και τα "ιδιωτικα" , για κομμωτής κτλπ .......
Πάντως , γενικά όλο αυτό δέν είναι ωραίο! Να μην προσπαθείς δηλαδή ούτε λίγο ! Αν δε προσπαθήσεις δηλαδή τώρα , πότε άραγε? Θα σου ξαναδωθεί αυτη η ευκαιρία ? Για ένα καλύτερο μέλλον ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Απο το σχολειο μας στη Β'Λυκειου εμειναν 5 ατομα απο τα 86

Παιζει να μη περασουν καποιους τον Σεπτεμβριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Καλά αυτό πρώτη φορά το βλέπω, να μένουν άτομα στο Λύκειο. Για μένα καλά κάνουν οι καθηγητές, αν μένεις στη Β' Λυκείου που θα πας στις Πανελλήνιες? Το απολυτήριο ακόμα και αν δε σε νοιάζει να περάσεις κάπου, εξαρτάται από την απόδοση σου σε αυτές. Για να παίρνει κάποιος 9 τώρα δε θα μπορεί να γράψει ούτε 3 μετά. Στρωθείτε, και μην καμαρώνετε αν περάσατε απλά. Το πως θα συνεχίσετε στη ζωή σας εξαρτάται από αυτά τα "βαρετά χρόνια και μαθήματα", δε θέλετε να το μετανιώσετε μεγαλύτεροι, γιατί τότε πολύ δύσκολα διορθώνονται τα πράγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top