Πώς νομίζετε ότι είναι ο θάνατος;

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι θα ειναι οπως το 50-50!!
βαρκαρης και ετσι....πλακα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Δεν εχω σκεφτει ποτε...!
Πάντως όπως και να 'ναι θα εχει ενδιαφερον,...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Οπως τον περιγραφει ο Σαραμανγκου.. σαν γυναικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spyros2309

Νεοφερμένος

Ο Ποιο να 'ναι.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πορτοκαλί με μπλε βούλες, εκεί που υπάρχει 42.
(μπορεί οι πορτοκαλί βούλες και μπλε ρίγες να 'ναι χαζομάρες, αλλά μερικοί μπορεί να ξέρουν το "42" :P )


Άλλωστε είναι ένα αναπάντητο ερώτημα...
Υπάρχει ζωή πριν το θάνατο?
lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Οπως τον περιγραφει ο Σαραμανγκου.. σαν γυναικα!

Δικιά μου είσαι εσύ! :D Έχεις διαβάσει το περί θανάτου; :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Δεν (θέλω?) να πιστεύω οτι ο θάνατος είναι το τέλος.Από την άλλη η έννοια της αιωνιότητας με τρομάζει.Παράξενα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laurentides

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Το απόλυτο τίποτα (όσο κι αν δεν μας παρηγορεί κάτι τέτοιο) :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Αχχχχ... ανατρίχιασα... :P λοιπόν..... η αλήθεια είναι πως αυτό που θα πω δεν το έχω πει ποτέ σε κανέναν... ο παππούς μου πέθανε όταν ήμουν λίγο πιο μικρός... τον έζησα κάποια λίγα χρόνια, αλλά τελικά... πέθανε από καρκίνο. Ήμουν 5-6 χρονών, αλλά το κατάλαβα. Δεν ξέρω γιατί, αλλά από τότε.. όταν κάποιος μου λέει την λέξη θάνατος, μου έρχεται στο μυαλό ο παππούς μου να φοράει λευκά και γαλάζια. :P :) Και αμέσως μετά κάτι μαύρο να πάει επάνω του και να τον παίρνει. :( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
αιώνιος ύπνος απλά δε νιώθεις απολύτως τίποτα όπως ακριβώς και όταν κοιμάσαι βαθιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
O θανατος δεν ειναι τιποτα,ο φοβος του θανατου κατι ειναι,βασικα εαν ερθει το τελος του ψυχολογικου χρονου τοτε δεν φοβασαι τιποτα ουτε τον θανατο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μοιάζει στον Ryan Gosling ή τον Jonny Lee Miller
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
H μοιαζει με τους αναπτηρες μιας και φοβασαι τους αναπτηρες (καλα εχεις φοβια με τους αναπτηρες?Χαχαχ ελιωσα)
Θυμηθηκα που μια φιλη μου μια φορα ημασταν σε ενα εξοχικο και ειχε ενα κουνελι και μου λεει αααααα θα με φαει το κουνελι αχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
H μοιαζει με τους αναπτηρες μιας και φοβασαι τους αναπτηρες (καλα εχεις φοβια με τους αναπτηρες?Χαχαχ ελιωσα)
Θυμηθηκα που μια φιλη μου μια φορα ημασταν σε ενα εξοχικο και ειχε ενα κουνελι και μου λεει αααααα θα με φαει το κουνελι αχαχαχα

Με μαχαίρι μπορεί, με αναπτήρα δεν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ελπίζω λυτρωτικός και να απαλλάξει από τους πόνους......... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
εγώ πιστεύω ότι ο θάνατος είναι το "εισιτήριο" για τη μετά θάνατον ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickd6776

Νεοφερμένος

Ο nickd6776 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ας πούμε οτι αλλάζεις πίστα. Ξαφνικά έκπληκτος εμφανίζεσαι στην επόμενη όπως στα βιντεοπαιχνίδια.

Σε σπάνιες περιπτώσεις δεν φεύγεις και "κολλάς" μη συνειδητοποιωντας το τι συνέβη ειδικά στις περιπτώσεις βίαιων θανάτων. Αυτο αφορά την περίπτωση των "φαντασμάτων". Κάποτε βέβαια φεύγουν και αυτοί για να παν στην επόμενη τάξη.

Σε πρώτη φάση βλέπεις να σε τραβάει ενα τούνελ λευκού φωτός με απίστευτη αίσθηση αυφορίας. Μετά βλέπεις , ξαναζείς καλύτερα, στιγμές τις ζωής σου ακόμα και αυτές που νομιζες οτι ξέχασες. Μπορεί ναι να υποφέρεις βλέποντας μ...κίες που έκανες.

Και όταν έρθει η ώρα αφού το παλιό αμάξι πήγε στη χωματερή παίρνεις άλλο......(δεν επιλέγεις εσύ ούτε την μάρκα ούτε την πίστα την οποία θα διατρέξει....). Στόχος είναι να καταφέρεις να φτάσεις στο τέρμα αυτου του ράλλυ (μετά υποτίθεται οτι σαν καλύτερος οδηγός θα διαγωνίζεσαι σε ανώτερες πίστες...)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top