Πώς να χάσω τα περιττά κιλά;

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
σαν να ακουω εμενα ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_95kt

Νεοφερμένος

Η maria_95kt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
μια χαρα εισαι εγω που θελω στανταρ 30 κιλα τι να πω τεσπα καλη δυναμη κ οχι υπερβολες εγω παντως μια χαρουλα ειμια μεχρι στιγμης

Ειναι οντως αρκετα κιλα αλλα με υπομονη και επιμονη θα τα χασεις.
Το μυστικο ειναι να μην το σκεφτεσαι αλλα υιοθετησεις αυτον τν τροπο ζωης(διατροφη-γυμναστικη)
Σου ευχομαι καλη επιτυχια!σιγουρα θα τα καταφερεις!!!:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ευχαριστω παρα πολυυυ ειλικρινα 2 μερες που γραφω εδω για αυτο το θεμα νιωθω μια ανακουφιση κ ψυχολογικα εχω ανεβει ευχαρισω παιδιααα αα και παρεπιμπτοντως πηγα και σημερα μια χαρα διατροφικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_95kt

Νεοφερμένος

Η maria_95kt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μπραβο!:D :D και να ξερεις οτι η πρωτη βδομαδα ειναι δυσκολη,ΜΕΤΑ θα σου αρεσει..
(στο λεω εμπειρικα,πριν 3 χρονια ειχα χασει 13 κιλα,μισα απτα οποια ξαναβαλα φετος:/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melina8888

Νεοφερμένος

Η melina8888 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Γεια! Είμαι η Μελίνα! Είμαι καινούρια εδω:Dέχω διαβάσει ότι όταν χάνεις κιλά πρέπει να διατήρησε έτσι για 3 μήνες ώστε να το συνηθίσει ο οργανισμός σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Παιδιά επειδή έδωσα πέρσι, σας συνιστώ να αφήσετε τις δίαιτες και τα χαζά. Δεν είναι για πειράματα αυτή την περίοδο. Φάτε κανονικά χωρίς υπερβολές. Πχ μπορει να θέλετε να χάσετε κιλά και να τρώτε λιγότερα, και σε κάποια φάση να νιώσετε αδύναμοι και να πέσετε κάτω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
το θεμα δεν ειναι οτι κανω διαιτα αλλα διατροφη κ εχω περιορισει τα λιπαρα δηλ πριν ετρωγα :πρωινο τπτ ,μεσημερι 1,5 με 2 πιατα φαι (αναλογα το φαι) απογευμα καμια βλακειουλα πατατακι σοκολατα..και βραδυ κανενα σουβλακι με κοκα κολα...τι λετε αυτο ηταν σωστο για τις πανελληνιες και δεν ειναι η υγιεινη διατροφη με φρουτα λαχανικα γενικα οχι πολλα λιπαρα...τεσπα παιρνω και βιταμινες τις vital...3η μερα ειμαι καλα και συνεχιζωωω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melina8888

Νεοφερμένος

Η melina8888 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Να σου πω δεν έχεις άδικο! Για να είσαι καλά με τον εαυτό σου θα πρέπει να το απαδεκτεις όπως είναι!! Αλλά από την άλλη αν κάποιος έχει παραπάνω κιλά από το κανονικό καλό θα ήταν να χάσει μερικά για λόγους υγεις!

το θεμα δεν ειναι οτι κανω διαιτα αλλα διατροφη κ εχω περιορισει τα λιπαρα δηλ πριν ετρωγα :πρωινο τπτ ,μεσημερι 1,5 με 2 πιατα φαι (αναλογα το φαι) απογευμα καμια βλακειουλα πατατακι σοκολατα..και βραδυ κανενα σουβλακι με κοκα κολα...τι λετε αυτο ηταν σωστο για τις πανελληνιες και δεν ειναι η υγιεινη διατροφη με φρουτα λαχανικα γενικα οχι πολλα λιπαρα...τεσπα παιρνω και βιταμινες τις vital...3η μερα ειμαι καλα και συνεχιζωωω;)

Ρε συ όχι αυτή δεν ήταν καλή διατροφή! Θα μπορούσες να τρως το πρωί λίγη σοκολάτα και το απόγευμα φρούτα και ξηρούς καρπούς θα σε δυναμώσουν αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Να σου πω δεν έχεις άδικο! Για να είσαι καλά με τον εαυτό σου θα πρέπει να το απαδεκτεις όπως είναι!! Αλλά από την άλλη αν κάποιος έχει παραπάνω κιλά από το κανονικό καλό θα ήταν να χάσει μερικά για λόγους υγεις!
μαλλον ο cha0s νομιζε οτι εκανα στερητικη διαιτα αλλα οχι κανω μια φυσιολογικη διαιτα με θρεπτικες ουσιες..ηδη νιωθω πιο ευχαριστα με το εαυτο μ και τον θαυμαζω που το αποδεκτηκα τοσο γρηγορα οτι εχω προβλημα γιατι ειναι μερικες στο σχολειο μ που νομιζουν οτι ειναι μοντελα και φορανε κολαν ενω το κολαν φωναζει βοηθεια και φαινεται το εσωρουχο απο μεσα απο την 3εχυλωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μαλλον ο cha0s νομιζε οτι εκανα στερητικη διαιτα αλλα οχι κανω μια φυσιολογικη διαιτα με θρεπτικες ουσιες..ηδη νιωθω πιο ευχαριστα με το εαυτο μ και τον θαυμαζω που το αποδεκτηκα τοσο γρηγορα οτι εχω προβλημα γιατι ειναι μερικες στο σχολειο μ που νομιζουν οτι ειναι μοντελα και φορανε κολαν ενω το κολαν φωναζει βοηθεια και φαινεται το εσωρουχο απο μεσα απο την 3εχυλωση
Παντού υπάρχουν τέτοια θλιβερά γεγονότα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melina8888

Νεοφερμένος

Η melina8888 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Καλά ναι πάντα θα υπάρχουν τέτοιες κοπέλες....το θέμα είναι όμως να κανείς σωστά μια δίαιτα και να βλέπεις ποτέ την χρειαζεσε και ποτέ όχι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eimaikala

Νεοφερμένος

Η eimaikala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
γεια σας! Δεν ξερω αν ειναι σωστο το θεμα αν δεν ειναι συνχοριστεμε. Εχω ενα θεματακι με το σωμα μου. Ειμαι 15χρονον, ηψος 1,68 κ βαρος 53κιλα. Αυτο που με ενοχλει στο σωμα μου ειναι η κοιλια μου. Δεν λεω οτι ειμαι χοντρη απλα η κοιλα μου εχει ενα περιεργο σχεδιο. Φαινονται τα κοκαλα (πλευρα, κ αυτα της λεκανης) οχι βεβαια σε υπερβολικη κατασταση. αλλα εκτος απο το κοκαλα πεταει κ κρεας\μης δεν ξερω τι ειναι. Αυτο κρεας/μης χωριζεται σε δυο μεροι. Υπαρχει μια σαν γραμμη 1 δαχτιλο πανω απο τον αφαλω. Με ενοχλει γιατι οταν φοραω κολιτες μπλουζες φαινινται σαν μπαλακια (ενα πανω κ ενα κατω).Ξερει κανεις τι ειναι (μης/κρεας)? κ αν ναι φαιβγει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melina8888

Νεοφερμένος

Η melina8888 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
γεια σας! Δεν ξερω αν ειναι σωστο το θεμα αν δεν ειναι συνχοριστεμε. Εχω ενα θεματακι με το σωμα μου. Ειμαι 15χρονον, ηψος 1,68 κ βαρος 53κιλα. Αυτο που με ενοχλει στο σωμα μου ειναι η κοιλια μου. Δεν λεω οτι ειμαι χοντρη απλα η κοιλα μου εχει ενα περιεργο σχεδιο. Φαινονται τα κοκαλα (πλευρα, κ αυτα της λεκανης) οχι βεβαια σε υπερβολικη κατασταση. αλλα εκτος απο το κοκαλα πεταει κ κρεας\μης δεν ξερω τι ειναι. Αυτο κρεας/μης χωριζεται σε δυο μεροι. Υπαρχει μια σαν γραμμη 1 δαχτιλο πανω απο τον αφαλω. Με ενοχλει γιατι οταν φοραω κολιτες μπλουζες φαινινται σαν μπαλακια (ενα πανω κ ενα κατω).Ξερει κανεις τι ειναι (μης/κρεας)? κ αν ναι φαιβγει?

Κοίτα βασικά εγώ δεν ξέρω τι είναι αυτό αλλά δεν νομίζω ότι είναι κάτι το ανησυχητικό κανείς μήπως γυμναστική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eimaikala

Νεοφερμένος

Η eimaikala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Οχι καθολου μονο στο σχολειο. Οσους εχω ρωτισει μου λενε οι ειναι μης αλλα μου φαινεται καπος αφισικο αφου δεν κανω τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γεια σας! Δεν ξερω αν ειναι σωστο το θεμα αν δεν ειναι συνχοριστεμε. Εχω ενα θεματακι με το σωμα μου. Ειμαι 15χρονον, ηψος 1,68 κ βαρος 53κιλα. Αυτο που με ενοχλει στο σωμα μου ειναι η κοιλια μου. Δεν λεω οτι ειμαι χοντρη απλα η κοιλα μου εχει ενα περιεργο σχεδιο. Φαινονται τα κοκαλα (πλευρα, κ αυτα της λεκανης) οχι βεβαια σε υπερβολικη κατασταση. αλλα εκτος απο το κοκαλα πεταει κ κρεας\μης δεν ξερω τι ειναι. Αυτο κρεας/μης χωριζεται σε δυο μεροι. Υπαρχει μια σαν γραμμη 1 δαχτιλο πανω απο τον αφαλω. Με ενοχλει γιατι οταν φοραω κολιτες μπλουζες φαινινται σαν μπαλακια (ενα πανω κ ενα κατω).Ξερει κανεις τι ειναι (μης/κρεας)? κ αν ναι φαιβγει?

Δεν ξέρω αν είναι μυς κι απλά είναι έτσι ο σωματότυπός σου. Μπορεί να είναι και λίπος γιατί στον καθένας μας το λίπος μπορεί να πάει να κάτσει σε διαφορετικό σημείο πιο πολύ.(πάλι λόγω σωματότυπου,κληρονομικότητας κτλ) Κάνε λίγο γυμναστικούλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melina8888

Νεοφερμένος

Η melina8888 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είναι μυς κι απλά είναι έτσι ο σωματότυπός σου. Μπορεί να είναι και λίπος γιατί στον καθένας μας το λίπος μπορεί να πάει να κάτσει σε διαφορετικό σημείο πιο πολύ.(πάλι λόγω σωματότυπου,κληρονομικότητας κτλ) Κάνε λίγο γυμναστικούλα!!!

Ναι το ξέρω όντως είναι παράξενο για αυτό μάλλον δεν είναι μυς!! Αυτό ίσως λέω εγώ ίσως μπορεί να φύγει με την γυμναστική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eimaikala

Νεοφερμένος

Η eimaikala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Οκ δεν ξερω τι ειναι αλλα οταν σφιγγω την κοιλια μου ιδικα το πανω γινεται πετρα. Ενω κατω πιανω κ λιγο λιπος γυρω απο την κοιλια.

λαθος γυπω απο τον αφαλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

melina8888

Νεοφερμένος

Η melina8888 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
λαθος γυπω απο τον αφαλω.

Αααα τώρα που το λες αυτό που έχεις το είχε και μια παλιά μου φίλη και ήταν και αυτής πέτρα αλλά αυτή έκανε γυμναστική λίγη βέβαια!! Κάνε και εσύ και αν δεν δεις διάφορα τι να πω!! Πες μου και θα την ρωτήσω για να σου πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eimaikala

Νεοφερμένος

Η eimaikala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Με την γυμναστικη της εφιγε εστω το λιπος? Αν ναι με τι γυμναστικη? Επειδη για γυμναστιριο δεν εχω πολυ χρονο αλλα ουτε κ παρεα γινεται να κανω στο σπιτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melina8888

Νεοφερμένος

Η melina8888 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εεεεεε ναι της έφυγε λίγο αλλά αυτή ήθελε να αδυνατίσει γενικά!! Με τρέξιμο ή γρήγορα περπατημα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top