Πώς να της το πω;

stathisdim

Νεοφερμένος

Ο stathisdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.


Δεν υπαρχει συνταγη βλεπεις και κανεις αν και στο γυμνασιο τα καγκουρικα μηχανακια εχουν περαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Βρηκα τι θα κανω. Θα μαθω τι ωρες εχει αυτη μαθηματα στο φροντιστηριο και αν δεν εχει τιποτα την πεμπτη θα την ρωτησω αν εχει να κανει κατι. Λογικα θα μου πει οχι. Εγω θα της πω οτι εχω να βγω με το πιο ομορφο κοριτσι του κοσμου... ΟΚ θα μου πει αυτη ξενερωμενη...... Κατα τις 6 θα παω στην καφετερια και θα της στειλω SMS ή τηλεφωνημα οτι με εχει στησει...... ΠΑΝΕΞΥΠΝΟ.......
Επισης μπορεις να σκηνοθετησεις μια ληστεια μετα το σχολειο,να μπεις σαν αλλος Τσακι Τσαν στην φαση και να σωσεις την κοπελια...τοτε αυτη θα πεσει στην αγκαλια σου,θα φιληθειτε και θα τα φτιαξετε!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Βρηκα τι θα κανω. Θα μαθω τι ωρες εχει αυτη μαθηματα στο φροντιστηριο και αν δεν εχει τιποτα την πεμπτη θα την ρωτησω αν εχει να κανει κατι. Λογικα θα μου πει οχι. Εγω θα της πω οτι εχω να βγω με το πιο ομορφο κοριτσι του κοσμου... ΟΚ θα μου πει αυτη ξενερωμενη...... Κατα τις 6 θα παω στην καφετερια και θα της στειλω SMS ή τηλεφωνημα οτι με εχει στησει...... ΠΑΝΕΞΥΠΝΟ.......

Ακούγεται πολύ κινηματογραφικό.
και αν σου πει οτι την Πέμπτη θα βγει με το πιο ομορφο αγόρι του κόσμου; :bleh:

Λοιπόν,ακούστε μάγκες και μάγκισες ξέρω τη λύση. Θα σε στείλουμε στο mtv.Διάλεξε : plain jane ή frienzone ;;; :hypno:

υγ. Μην τα περιπλέκεις τόσο,δε χρειάζεται.Να αφουγκραστείς αυτά που λένε εδώ οι φίλτατοι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
Πάρε ενα όπλο, και πες της πως αν δε τα φτιάξετε, θα αυτοκτονήσεις... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Επισης μπορεις να σκηνοθετησεις μια ληστεια μετα το σχολειο,να μπεις σαν αλλος Τσακι Τσαν στην φαση και να σωσεις την κοπελια...τοτε αυτη θα πεσει στην αγκαλια σου,θα φιληθειτε και θα τα φτιαξετε!!!;)


ή σαν τον χαμό με το ελικόπτερο στη διαφημιση της κοκα κολα :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
ή σαν τον χαμό με το ελικόπτερο στη διαφημιση της κοκα κολα :eek:

Εκεί ο τυπας ήθελε να ξεφύγει από τον πεθερό όχι να πιάσει γκομενα.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Εκεί ο τυπας ήθελε να ξεφύγει από τον πεθερό όχι να πιάσει γκομενα.:whistle:
ΑΧΑΧΑΧΑ ναι βρε,απλά φαντάσου να σκάει μύτη κάποιος με ελικόπτερο,με κατι νταήδες τί ήταν τελοσπαντων και να τα κανει ολα μπιπ :confused: ...genius ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
ΑΧΑΧΑΧΑ ναι βρε,απλά φαντάσου να σκάει μύτη κάποιος με ελικόπτερο,με κατι νταήδες τί ήταν τελοσπαντων και να τα κανει ολα μπιπ :confused: ...genius ...


Μην του δίνεις ιδέες. :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathisdim

Νεοφερμένος

Ο stathisdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ακουλουθα τον παραδοσιακο δρομο. Ζητα το χερι της απο τον πατερα της :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Βρηκα τι θα κανω. Θα μαθω τι ωρες εχει αυτη μαθηματα στο φροντιστηριο και αν δεν εχει τιποτα την πεμπτη θα την ρωτησω αν εχει να κανει κατι. Λογικα θα μου πει οχι. Εγω θα της πω οτι εχω να βγω με το πιο ομορφο κοριτσι του κοσμου... ΟΚ θα μου πει αυτη ξενερωμενη...... Κατα τις 6 θα παω στην καφετερια και θα της στειλω SMS ή τηλεφωνημα οτι με εχει στησει...... ΠΑΝΕΞΥΠΝΟ.......

Φίλε μου πες της το κατευθείαν για να μην υπάρχουν παραξηγήσεις γιατί πολλές φορές δημιουργούμε κάποιες φανταστικές καταστάσεις ενώ η άλλη δεν έχει πάρει χαμπάρι για το τι σκεφτόμαστε εμείς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
...ακόμα να της το πεις; :worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εμαθα τις ωρες που εχει φροντηστηριο απο μτη γραμματεα του φροντιστηριου και προγραμματιζω την επομενη μου κινηση. Το κανω στυλ Dr House...... αποκλειω οτι δεν ειναι καλο.......(δεν ειμαι κυνικος) αλλα απλως ρεαλιστης/////
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Το κανω στυλ Dr House......

Θα της κάψεις τα μαλλιά και μετά θα ζητήσεις με κλαμένο ύφος συγνώμη έτσι ώστε να την ρίξεις? :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Θα της κάψεις τα μαλλιά και μετά θα ζητήσεις με κλαμένο ύφος συγνώμη έτσι ώστε να την ρίξεις? :P :P :P

δεν το εννοω ετσι.... χαχαχαχαχα εννοω οτι μου αρεσει να ειμαι οργανωμενος και να προγραμματιζω το καθε τι...... οταν λεω παω για καφε δεν γουσταρω να πηγαινω να κανω κατι αλλο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitriskrik

Νεοφερμένος

Ο dimitriskrik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ναι αλλα οταν πας για καφε και στο μαγαζί τελικά παραγγελνεις παγωτό είναι εκτός προγράμματος,γι αυτο τραβά και πες της το να τελειώσει η αισθηματικη κομεντι στην οποία έχουμε εγκλωβιστεί εξαιτίας σου ολοι σ αυτο forum !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αλλο αυτο...... σπαστικο ειναι να λεμε παμε στις 12 για καφε και στο τελος να πηγαινουμε κατα τη μια για κρεπα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Αλλο αυτο...... σπαστικο ειναι να λεμε παμε στις 12 για καφε και στο τελος να πηγαινουμε κατα τη μια για κρεπα......
Και κάποια στιγμή συνειδητοποιείς ότι εκτός από τις 12 το βράδυ- που δε πίνεις καφέ, κατά γενική ομολογία- παίζουν και οι 12 το μεσημέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Kουλιανοφ τι γινεται;Θα μιλησεις στην κοπελα;Οι πολλες καθυστερησεις δε βγαινουν σε καλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πρώτα θα πιάσει γκόμενο η άλλη και μετά θα τη θυμηθεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εχω κανονισει τη Δευτερα να βγουμε....... Θα τη δω και αυριο αλλα θα ειμαστε σε παρεα....... ηθελα να της το πω σημερα αλλα ειχε και φροντιστηρια και προπονηση...... σημερα μετα το σχολειο μονο σε μυνηματα μιλησαμε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top