Πώς να της το πω;

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Και βασικα ξερεις ποσο ευκολα ξεερωτευομαι αν μαθω κατι μου μου τη σπαει....(μιλαμε για ουσιαστικα πραγματα και οχι λεπτομερειες)

Τόσο εύκολα "ξε-ερωτεύεσαι"; Τότε δεν ερωτεύεσαι πραγματικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Πες τα ρε μεγάλε!!!

χαχαχαχαχα..........ελεοςς..........

Τόσο εύκολα "ξε-ερωτεύεσαι"; Τότε δεν ερωτεύεσαι πραγματικά...

ειμαι ακομα στη φαση του ξεερωτευματος.....τεσπα.....δεν ειναι και οτι καλυτερο να μαθαινεις οτι σε βριζουν πισω απο ρην πλατη σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.


Howard Wolowitz......κλασσικα. Και γαμω τις σειρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
ειμαι ακομα στη φαση του ξεερωτευματος.....τεσπα.....δεν ειναι και οτι καλυτερο να μαθαινεις οτι σε βριζουν πισω απο ρην πλατη σου...

Της έκανες κάτι; Δεν γίνεται έτσι απλά να σε βρίζει... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
τωρα τελευταια μιλουσαμε πολυ με μυνηματα και μια παρασκευη δεν ηθελε να βγει για ποτο και προσπαθησα να την πεισω....χωρις να την πιεσω....καποια στιγμη ειχα βαρεθει τη ζωη μπυ και της στελνω μηνυμα πως μακαρι να ηταν εδω και οτι τη σκεφτομαι.......αυτη οπως εμαθα μετα γελουσε και οπως εμαθα απο μια φιλη της με κοροιδευε

και λεει οτι την εχω ξενερωσει....ετσι στο ξεκαρφωτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
και λεει οτι την εχω ξενερωσει....ετσι στο ξεκαρφωτο
Απ'οτι καταλαβαινω εγινες περισσοτερο εκδηλωτικος και καταλαβε οτι τη γουσταρεις ,ενω σε θεωρουσε αποκλειστικα ως φιλο.Γι'αυτο ξενερωσε.
Κοιτα να προχωρησεις ,γιατι ετσι κι αλλιως ηταν υπερβολικη για τα κυβικα σου(συμπερασμα απο τους μεγαλυτερους γκομενους που ειχε).
Και κατι ακομα.Δε σου φερθηκε και πολυ σωστα,διακριτικα.Σκεψου αν αξιζει να παραμεινει φιλη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Απ'οτι καταλαβαινω εγινες περισσοτερο εκδηλωτικος και καταλαβε οτι τη γουσταρεις ,ενω σε θεωρουσε αποκλειστικα ως φιλο.Γι'αυτο ξενερωσε.
Κοιτα να προχωρησεις ,γιατι ετσι κι αλλιως ηταν υπερβολικη για τα κυβικα σου(συμπερασμα απο τους μεγαλυτερους γκομενους που ειχε).
Και κατι ακομα.Δε σου φερθηκε και πολυ σωστα,διακριτικα.Σκεψου αν αξιζει να παραμεινει φιλη σου.

Αυτη το ξερε και πριν γινω τοσο εκδηλωτικος....Τεσπα, επειση αξιζει μια τελευταια προσπαθεια..τι μπορω να κανω ως εσχατο μετρο.....

Πως στο 1-0 οταν χανουμε στο 88 παιζουμε με συστημα 1-1-8. Εεε κατι τετοιο...μια τελευταια προσπαθεια

Και βασικα εναν γκομενο 22αρη ειχε πριν δεν ειχε τιποτα σοβραρο....Και με αυτον για 4 μηνες αλλα ηταν ξεκαθαρο πως καποια στιγμη θα την αφηνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mr.Brightside

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Βασικά κάνε μια προσπάθεια να μην κάνεις καν προσπάθεια :P και στο λέει κάποιος που έχει κάνει 500 τελευταίες προσπάθειες και κατέληγα πάντα στο ίδιο σημείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Αυτη το ξερε και πριν γινω τοσο εκδηλωτικος....Τεσπα, επειση αξιζει μια τελευταια προσπαθεια..τι μπορω να κανω ως εσχατο μετρο.....

Πως στο 1-0 οταν χανουμε στο 88 παιζουμε με συστημα 1-1-8. Εεε κατι τετοιο...μια τελευταια προσπαθεια
Kοιτα αν ισχυει οτι σε κοροιδευει,δεν προκειται να καταφερεις απολυτως τιποτα.Κοινη λογικη.
Ακομα και η φιλια σας μπαινει σε περιπετειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeanjean

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εφόσον δεν είσαι καλός στις εμμεσότητες πες ''Μου αρέσεις''.
Και άμεσο είναι,και θα καταλάβει με την πρώτη τι εννοείς,και θα δεις τι θέλει αυτή.Και όλα αυτά σε κλάσματα δευτερολέπτου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ταξιάρχης Π.

Νεοφερμένος

Ο Ταξιάρχης Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Έλα ντε ποιός φταίει για αυτήν την κατάσταση;Μάλλον ότι εχουμε πολλά να κάνουμε.Δίνουμε όλο μας το είναι στη δουλειά και κολλάμε στις πιο φυσιολογικές καταστάσεις.Ντρεπόμαστε και κοκκινίζουμε χωρίς λόγο:redface:.Ακόμη και η απόρριψη έχει τη χάρη της(απλώς όλοι μας την βαφτίζουμε ''χυλόπιτα''και διστάζουμε γιατι φοβόμαστε μη μας πέσει βαριά στο στομάχι).
Λοιπόν φίλε ακολούθησε τη σωστή συμβουλή του Δία και μόλις δεις πως το έδαφος είναι κατάλληλο(μόνο μη σου πάρει κανενα χρόνο)εξέφρασε στην κοπέλα τα συναισθήματά σου κι ότι βγει(δε θα σκάσεις κιόλας):D

Συμφωνώ μαζί σου...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Αυτη το ξερε και πριν γινω τοσο εκδηλωτικος....Τεσπα, επειση αξιζει μια τελευταια προσπαθεια..τι μπορω να κανω ως εσχατο μετρο.....

Σκηνοθέτησε ένα αυτοκινητιστικό δυστύχημα, και σώσε της την ζωή δίνοντάς της το αίμα σου.
Ή μπορείς να κάνεις και το άλλο, μην κάνεις τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Σκηνοθέτησε ένα αυτοκινητιστικό δυστύχημα, και σώσε της την ζωή δίνοντάς της το αίμα σου.
Ή μπορείς να κάνεις και το άλλο, μην κάνεις τίποτα.


Δεν προλαβαινω....την Δευτερα φευγω για Hollywood....Με ζητησε ο Tim Burton να με κανει ταινια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Πες της να γινει μελος στο ischool και να παει στο θεμα
Πώς να της το πω;:P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
μου αρεσει ενα κοριτσι ειναι ενα χρονο μικροτερη απο εμενα δηλαδη ειναι α λυκειου και το θεμα ειναι οτι δεν τη ξερω κααι δεν ξερω πως να της μιλησω εχω μιλησει μαζι της απο το φειμπουκ σας παρακαλω βοηθηστε με
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
μου αρεσει ενα κοριτσι ειναι ενα χρονο μικροτερη απο εμενα δηλαδη ειναι α λυκειου και το θεμα ειναι οτι δεν τη ξερω κααι δεν ξερω πως να της μιλησω εχω μιλησει μαζι της απο το φειμπουκ σας παρακαλω βοηθηστε με




1. buy gun
2. aim for head
3. ???
4. PROFIT
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
μπορει να με βοηθησει καποιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
μου αρεσει ενα κοριτσι ειναι ενα χρονο μικροτερη απο εμενα δηλαδη ειναι α λυκειου και το θεμα ειναι οτι δεν τη ξερω κααι δεν ξερω πως να της μιλησω εχω μιλησει μαζι της απο το φειμπουκ σας παρακαλω βοηθηστε με

To ότι τρέχουν παράλληλα τα θέματα "Πώς να της το πω;" και "Πώς να της δείξω πως δεν την θέλω;" απλά με ξεπερνά. :P

Μόνο από το facebook την έχεις δει/γνωρίζεις, ή είναι από το σχολείο/φροντιστήριο/whatever και ξεκινήσατε να μιλάτε μέσω φβ?
Τεσπα, όπως και να έχει, πάνω κάτω η συμβουλή ίδια είναι. Αν δεν είσαι πολύ καλός στο να σπας τον πάγο με την face2face επικοινωνία (δεν μπορούν να το κάνουν όλοι, κάποιοι θέλουν τον χρόνο τους), συνέχισε να της μιλάς από το φβ, και όταν γνωριστείτε καλύτερα και αποκτήσετε μεγαλύτερη οικειότητα, πρότεινέ της να βγείτε.

Αν δεν έχεις τέτοια θέματα...επικοινωνίας, πρότεινέ της το από τώρα και δες πώς θα πάει.
Μα σε μια κουταλιά νερό πνίγεστε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
το κοριτσι ειναι απο το σχολιο μπορεις να μου τα κανεις πιο λιανα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

byron96

Νεοφερμένος

Ο byron96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Βάλε φίλους σου να διαδώσουν ότι σου αρέσει και παρατήρησε πως θα αντιδράσει.Άμα φαίνεται να ενδιαφέρεται τότε go for it ;) άμα όχι,κάνε την πάπια και αρνήσου τα λεγόμενα των φίλων σου!
Το έκανα στο γυμνάσιο(όταν ημουν ντροπαλός)και δούλεψε μια χαρά!
Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top