Πώς να της το πω;

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το αντίστροφο γίνεται. Οι μικρές θέλουν τους μεγαλυτερους...:)

Και οι καημένοι αναγκάζονται να ενδόσουν. Τελος πάντων ας μην το συνεχίζουμε και βγούμε οφφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Το αντίστροφο γίνεται. Οι μικρές θέλουν τους μεγαλυτερους...:)

αν ειναι ετσι,οι 15χρονες με 22χρονους, οι 20χρονες με 35χρονους,οι 30χρονες με 45 χρονους,οι 45χρονες με 60χρονους κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
αν ειναι ετσι,οι 15χρονες με 22χρονους, οι 20χρονες με 35χρονους,οι 30χρονες με 45 χρονους,οι 45χρονες με 60χρονους κτλ.

Όχι,διότι η ωριμότητα αυξάνεται λογαριθμικά με την ηλικία,οπότε όσο μεγαλώνεις τόσο πιο αργά ωριμάζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Όχι,διότι η ωριμότητα αυξάνεται λογαριθμικά με την ηλικία,οπότε όσο μεγαλώνεις τόσο πιο αργά ωριμάζεις.

ναι αλλα δεν ειναι ωραιο να βλεπεις,όπως ειχα δει και εγω πολες φορες στο σχολειο οταν πηγαινα 16χρονες να πηγαινουν με αυτους που ειχαν τα αυτοκινητα δηλ ηταν καπου 20-24 χρονων.Δεν το θεωρω σωστο.Αλλωστε 22 χρονων εναι δεν μπορουν να βρουν μια συνομιλικη ή τουλαχιστον με λιγα χρονια διαφορα;Ή απλως την πεφτουν σε 15χρονα επειδη ειναι ευκολα σε τετοια ηλικια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Oι 16αρες κοιτανε 22αρηδες...στα 20 κοιτανε 25αρηδες και στα 25 κοιτανε αυτους που εφτυναν στο λυκειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Truestory.jpg
    Truestory.jpg
    42.1 KB · Εμφανίσεις: 182

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
ναι αλλα δεν ειναι ωραιο να βλεπεις,όπως ειχα δει και εγω πολες φορες στο σχολειο οταν πηγαινα 16χρονες να πηγαινουν με αυτους που ειχαν τα αυτοκινητα δηλ ηταν καπου 20-24 χρονων.Δεν το θεωρω σωστο.Αλλωστε 22 χρονων εναι δεν μπορουν να βρουν μια συνομιλικη ή τουλαχιστον με λιγα χρονια διαφορα;Ή απλως την πεφτουν σε 15χρονα επειδη ειναι ευκολα σε τετοια ηλικια;

Man,ούτε σωστό είναι,ούτε λάθος.Απλώς είναι κάτι που συμβαίνει.Get over it & move on with your life.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Man,ούτε σωστό είναι,ούτε λάθος.Απλώς είναι κάτι που συμβαίνει.Get over it & move on with your life.

sure dude i just expressed my opinion.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Oι 16αρες κοιτανε 22αρηδες...στα 20 κοιτανε 25αρηδες και στα 25 κοιτανε αυτους που εφτυναν στο λυκειο...
Κρίμα που θα τους κερατώνουν με όλους τους προηγούμενους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Κρίμα που θα τους κερατώνουν με όλους τους προηγούμενους.
Λαθος,εσυ θα την κερατωνεις με ολες τις φιλες της ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ευχαριστω για τις γρηγορες απαντησεις σας.....Δεν το περιμενα για να πω την αληθεια.... Σορρυ για το ορθογραφικο με τα κεραμιδια απλα εινια καποιες λεξεις που γραφονται με 2 τροπους και μπερδευτηκα..... Κοιταξτε... δεν ειπα εγω στοφιλο μου αλλα ερχεται και μου λεει στο διαλειμμα <<την ρωτησα πως τον βλεπεις τον Αγγελο και λεει αυτη Ασε το εχω καταλαβει>>. Τεσπα επειση αυτος ο φιλος μου ειναι απο αλλο τμημα...σαφως πιο εμπειρος απο μενα και επειση τελειωνε στο 7ωρο τον περιμενε μια ωρα εξω απο το σχολειο για να μου πει και αλλα. Τεσπα λεει πως αυτη εχει μεγαλους στοχους και καλα και μετα μου ειπε να μην κανω κινηση γιατι δεν αξιζει και θα την χασω και απο φιλη.
Δεν μπορω να κατα λαβω γιατι σας κανει εντυπωση που οι 22αχρονοι πανε με 15αρες (και με 13αρες μη σ πω). Τεσπα.... το κακο ειναι οτι δεν μενω και σε καμια μεγαλη πολη (5000 κατοικοι) και στο σχολειο μας δεν ειναι και καμια της προκοπης. Τεσπα... αν δω οτι ενδιαφερεται (θα το καταλαβω ειμαι γατα εγω) θα κανω και εγω κινηση. Υπαρχει βεβαια και η αλλη τακτικη.... να την κανω να με ερωτευτει αλλα θελει υπομονη.... μεγαλη υπομονη....ΤΕΡΑΣΤΙΑ υπομονη την οποια δεν διαθετω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Υπαρχει βεβαια και η αλλη τακτικη.... να την κανω να με ερωτευτει αλλα θελει υπομονη.... μεγαλη υπομονη....ΤΕΡΑΣΤΙΑ υπομονη την οποια δεν διαθετω.
Αυτο κανε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

Λες εεε..... Το :D που εβαλες μου προσδιδει οτι κανεις πλακα. Παρακαλω διευκρινισε το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αγγελε μπορω να σε καταλαβω , ειλικρινα .Καθως κι εγω ζω σε ημιαστικο χωριο οποτε οι επιλογες ειναι περιορισμενες .Τωρα το "της προκοπης" ο καθενας το ενοει διαφορετικα.
Υπομονη μπορεις να κανεις ωστοσο αυτο δε σε εμποδιζει να ψαξεις για αλλη κοπελα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έλα ρε έχεις και συνταγή για να σε ερωτευτούν;
Μοιράσου την μαζί μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Έλα ρε έχεις και συνταγή για να σε ερωτευτούν;
Μοιράσου την μαζί μας.

Εγώ πάντως φτιάχνω κρέπες συνήθως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ πάντως φτιάχνω κρέπες συνήθως.

Για να σε ερωτευτούν;
Ω μα τι γλυκός, ο έρωτας περνάει από το στομάχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Για να σε ερωτευτούν;
Ω μα τι γλυκός, ο έρωτας περνάει από το στομάχι.

Ε ναι ρε,γιατί πρώτα βγάζω στη γκόμενα το επαναστατικό προφίλ που συγκρούεται με τους μπάτσους,μετά όμως με βλέπει και με την ποδιά να μαγειρεύω,οπότε της φαίνομαι ταυτόχρονα σκληρός και γλυκός οπότε της τρέχουν τα σάλια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Λες εεε..... Το :D που εβαλες μου προσδιδει οτι κανεις πλακα. Παρακαλω διευκρινισε το.
Oχι δε κανω πλακα, αν αξιζει η κοπελα καντην οπως λες να σε ερωτευτει, θελει χρονο αλλα δεν ειναι δυσκολο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Oχι δε κανω πλακα, αν αξιζει η κοπελα καντην οπως λες να σε ερωτευτει, θελει χρονο αλλα δεν ειναι δυσκολο.:D


Αξιζει.... Να φανταστεις επειδη εγω παω στο χωριο μου το ΣΚ και συνηθως περναω πολυ ωραια ειναι η πρωτη φορα που περιμενω να ερθει δευτερα να ξαναρχισει το σχολειο να τη δω.......


are_you_kidding_me_RE_Holy_shitkill_me_now_Were_being_taken_over_by_tasteless_tweens-s401x324-11.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Τεσπα λεει πως αυτη εχει μεγαλους στοχους και καλα και μετα μου ειπε να μην κανω κινηση γιατι δεν αξιζει και θα την χασω και απο φιλη.
Οταν λες έχει μεγάλους στόχους;

Κάνε το άλλο.
Δείξε αρκετό ενδιαφέρον για ένα διάστημα. Μετά γράψε την απότομα(πχ να πας με κάποια άλλη). Οσο θα την φτύσεις τόσο θα κολλήσει . Γιατί αυτό; Γιατί η κοπέλα μετά απο ένα διάστημα θα σε θεωρεί δεδομένο. Αμα την γράψεις, θα σπαστεί, γιατι σου λέει "αυτός με γούσταρε... τι έγινε τώρα; "
Εκτός αν σε βλέπει τοοοοσο σαν φίλο και πει "μπραβο του που βρήκε κοπέλα και προχώρησε..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top