Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ειδος υπο εξαφανιση...αφου οι περισσοτεροι ειναι ακαταδεκτοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,792 μηνύματα.
Ειδος υπο εξαφανιση...αφου οι περισσοτεροι ειναι ακαταδεκτοι!

Να είδες; Και εσύ γίνεσαι αρνητική χωρίς να το θέλεις. :/: Προβαίνεις σε γενίκευση ότι δεν κάνουμε κάτι ως άντρες για να (σας) γνωρίσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Να είδες; Και εσύ γίνεσαι αρνητική χωρίς να το θέλεις. :/: Προβαίνεις σε γενίκευση ότι δεν κάνουμε κάτι ως άντρες για να (σας) γνωρίσουμε.





Δεν αναφερουμε μονο στους αντρες αλλα και στις γυναικες. Δυστυχως, και για τα δυο φυλα ισχυει το ιδιο: 1. ελεχγος της κοινωνικης ταξης 2. αποφαση οτι μου κανει 3. Ποιος θα κανει την κινηση πρωτος/ Ας ερθει αυτος/-η

Το παιζουν και ολοι-ες λιγο δηθεν οποτε...μενει ο καθενας μονος του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Επισης, παιζει ρολο και η καταγωγη δυστυχως! Αν εισαι απο επαρχια/πολη και ειναι το ιδιο και η κοπελα τοτε δεν υπαρχει προβλημα! Περα απο ολα τ' αλλα ρουχα, παπουτσια, γυμναστηριο θελουν και παπουτσι απο τον τοπο τους! Κι αυτη η σταση ισχυει τοσο για τα κοριτσια οσο και για τα αγορια

Αστειευεσαι, ετσι δν ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,792 μηνύματα.
Δεν αναφερουμε μονο στους αντρες αλλα και στις γυναικες. Δυστυχως, και για τα δυο φυλα ισχυει το ιδιο: 1. ελεχγος της κοινωνικης ταξης 2. αποφαση οτι μου κανει 3. Ποιος θα κανει την κινηση πρωτος/ Ας ερθει αυτος/-η

Το παιζουν και ολοι-ες λιγο δηθεν οποτε...μενει ο καθενας μονος του

:/:

Δεν νομίζω ότι ένας νοήμων άνθρωπος με κάποια αξιοπρέπεια δίνει βάση στην κοινωνική τάξη για να συνάψει μια απλή γνωριμία με ενδεχόμενη ερωτική συνέχεια. Δεν ξέρω μπορεί να ανήκω σε άλλον αιώνα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Δυστυχως εδω εχουμε φτασει. Εχω σκεφτει μηπως εγω τυχαινει να γνωριζω τετοιους ανθρωπους(αντρες-γυναικες), ελαχιστες φορες παντως εχω τυχει σε εξαιρεσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danilo_1995

Νεοφερμένος

Ο danilo_1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ειμαι ελληνας φιλε μου καθαρα και συγκεκριμενα εχω καταγωγη απο τη μεγαλονησο.δεν εχω καμια σχεση με χωρες οπως αλβανια ρουμανια ξερω γω καμια μα καμια σχεση

σε αυτο εχεις δικιο και εχεις πεσει πολυ μεσα.εχω ενα ελλατωμα μεγαλο και εγω οτι ζηλευω και το παραδεχομαι.εχω την ψευδαισθηση(ισως) οτι ειμαι απο του ελαχιστους στην ηλικια μου που δεν εχει σχεση).μπορει να με εχει επηρεασει και αυτο σε σημαντικο βαθμο οπως λες.Αλλα ομως ποτε δεν εφτασα σε σημειο να χωρισω ενα ζεβγαρι προς 8εου μην το παμε παραπερα αυτα τα κανουν μονο οι γυναικες.εγω ποτε δε θελω να κανω κακο σε κανεναν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Εχει γινει πολυ δυσκολη η συνυπαρξη σημερα....

Και θυμηθειτε...

Μιλαμε μονο για σχεση, φανταστειτε για γαμους και αρραβωνες
στην αρχη :shifty: απο κριτηρια
στη συνεχεια :rtfm: αν και εφοσον τηρεις τις προυποθεσεις
και στο τελος:wacko: λες δε βαριεσαι καποτε μονος-η περνουσα καλυτερα:panwkatw: !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,792 μηνύματα.
Πιστεύω ότι μόνοι μας θέλουμε να καλλιεργούμε...εφιάλτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
ειμαι ελληνας φιλε μου καθαρα και συγκεκριμενα εχω καταγωγη απο τη μεγαλονησο.δεν εχω καμια σχεση με χωρες οπως αλβανια ρουμανια ξερω γω καμια μα καμια σχεση

σε αυτο εχεις δικιο και εχεις πεσει πολυ μεσα.εχω ενα ελλατωμα μεγαλο και εγω οτι ζηλευω και το παραδεχομαι.εχω την ψευδαισθηση(ισως) οτι ειμαι απο του ελαχιστους στην ηλικια μου που δεν εχει σχεση).μπορει να με εχει επηρεασει και αυτο σε σημαντικο βαθμο οπως λες.Αλλα ομως ποτε δεν εφτασα σε σημειο να χωρισω ενα ζεβγαρι προς 8εου μην το παμε παραπερα αυτα τα κανουν μονο οι γυναικες.εγω ποτε δε θελω να κανω κακο σε κανεναν





Και νομιζεις οτι οσοι ειναι σε σχεση εχουν βρει το αλλο τους μισο? Απλα σ' αυτη την ηλικια θεωρειται δεδομενο και φυσιολογικο να εισαι σε σχεση γι' αυτο ολοι απλα κοιταζουν να μηνειναι μονοι τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Το ολοι εχουν σχεσεις και μονο εγω δεν εχω μου ακουγεται σαν να το λεει γεροντοκορη. Και επισης οι singles ειναι παρα πολλοι, προσφατα κοιταζα κατι στοιχεια που εδειχναν οτι η πλειοψηφια των ανυπαντρων γυναικων μεχρι τα 30 νομιζω δεν εχουν καν σχεση. Οποτε λογικα και οι αντιστοιχοι αντρες :/:

Και νομιζεις οτι οσοι ειναι σε σχεση εχουν βρει το αλλο τους μισο? Απλα σ' αυτη την ηλικια θεωρειται δεδομενο και φυσιολογικο να εισαι σε σχεση γι' αυτο ολοι απλα κοιταζουν να μηνειναι μονοι τους

Γενικευσεις. Ουτε δεδομενο θεωρειται ουτε ολοι κοιταζουν απλα να βολευτουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Το ολοι εχουν σχεσεις και μονο εγω δεν εχω μου ακουγεται σαν να το λεει γεροντοκορη. Και επισης οι singles ειναι παρα πολλοι, προσφατα κοιταζα κατι στοιχεια που εδειχναν οτι η πλειοψηφια των ανυπαντρων γυναικων μεχρι τα 30 νομιζω δεν εχουν καν σχεση. Οποτε λογικα και οι αντιστοιχοι αντρες :/:



Γενικευσεις. Ουτε δεδομενο θεωρειται ουτε ολοι κοιταζουν απλα να βολευτουν.





Ολοι σιγουρα οχι, οι περισσοτεροι ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,792 μηνύματα.
Το ολοι εχουν σχεσεις και μονο εγω δεν εχω μου ακουγεται σαν να το λεει γεροντοκορη. Και επισης οι singles ειναι παρα πολλοι, προσφατα κοιταζα κατι στοιχεια που εδειχναν οτι η πλειοψηφια των ανυπαντρων γυναικων μεχρι τα 30 νομιζω δεν εχουν καν σχεση. Οποτε λογικα και οι αντιστοιχοι αντρες :/:

Γενικευσεις. Ουτε δεδομενο θεωρειται ουτε ολοι κοιταζουν απλα να βολευτουν.

Ακριβώς. Κάπου διάβασα ότι 7 στις 10 Ελληνίδες δεν κάνουν σεξ. Αυτό κάτι δείχνει για την υγεία μιας ερωτικής σχέσης. Εν τω μεταξύ αν κοιτάξεις αρκετά προφίλ νεαρών γυναικών στα social media, θα δεις ότι ζουν εκτός πραγματικότητας. Ίσως γι' αυτό εξηγείται η αποτυχία τους στις ανθρώπινες διαπροσωπικές σχέσεις. Αναφέρομαι πάντα σε μια κοινότυπη πλειοψηφία χωρίς να αρνούμαι ότι υπάρχουν κοπέλες που έχουν ενδιαφέρουσα προσωπικότητα και ψάχνουν να ζήσουν φυσιολογικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Giorgos1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
εχω την ψευδαισθηση(ισως) οτι ειμαι απο του ελαχιστους στην ηλικια μου που δεν εχει σχεση)

100% ψευδαίσθηση δίχως αμφιβολία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Αν δεν τη γουστάρει, τότε δεν θα έχει κανένα νόημα να είναι μαζί της, δεν θα κερδίσει κατι.

Δεν ειπα να μην την γουσταρει,ειπα να ριξει τα στανταρ του...γτ μερικες φορες θελουμε να γ**** τα ''μοντελα'' και δεν βλεπουμε τα ωραια κοριτσακια που εχουμε μπροστα μας.Οριστε στο ειπα στα ισια μπας και συννενοηθουμε :whistle: . Εγω προτεινω να βρει μια κοπελα που του αρεσει (και αυτος αρεσει σε αυτην) και να δοκιμασει την τυχη του εκει..και που ξερεις ισως οδηγησει σε ερωτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danilo_1995

Νεοφερμένος

Ο danilo_1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ΑΧΑΧΧΑ Ρε παιδια ενοειτε οτι θα τη γουσταρω.ποτε δεν θα τα εφτιαχνα με μια που δε θα μου αρεσε.οσο ασχημα και αν νιωθω ποτε δεν θα το εκανα αυτο στον εαυτο μου.και ξαναλεω δεν εχω υψηλα στανταρ δεν κοιταζω εγω μονο εμφανιση κοιταζω να συνενωουμαι μαζι της το πιο βασικο απο ολα επισης να ειναι και λιγο κοινωνικη και ζωηρη και να εχει στοιχειωδη εξυπναδα να μην ειναι πανχαζη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,792 μηνύματα.
Danilo έτσι πως περιγράφεις μια υποθετική κοπέλα που θέλεις, λες και βγήκε από κανένα Ίδρυμα ή λες και μένει σε κανένα χωριό του 1950 και να αρμέγει πρόβατα (δεν έχω κάτι με το επάγγελμα). Μια σύγχρονη κοπέλα δεν γίνεται να είναι πάνχαζη με τόσα ερεθίσματα γύρω της. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ειμαι ελληνας φιλε μου καθαρα και συγκεκριμενα εχω καταγωγη απο τη μεγαλονησο.δεν εχω καμια σχεση με χωρες οπως αλβανια ρουμανια ξερω γω καμια μα καμια σχεση

σε αυτο εχεις δικιο και εχεις πεσει πολυ μεσα.εχω ενα ελλατωμα μεγαλο και εγω οτι ζηλευω και το παραδεχομαι.εχω την ψευδαισθηση(ισως) οτι ειμαι απο του ελαχιστους στην ηλικια μου που δεν εχει σχεση).μπορει να με εχει επηρεασει και αυτο σε σημαντικο βαθμο οπως λες.Αλλα ομως ποτε δεν εφτασα σε σημειο να χωρισω ενα ζεβγαρι προς 8εου μην το παμε παραπερα αυτα τα κανουν μονο οι γυναικες.εγω ποτε δε θελω να κανω κακο σε κανεναν


Τι πράγμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αν δεν μπορείς να βρεις κοπέλα τότε πολύ απλά δεν κάνεις κίνηση!
Πιες λοιπόν 2-3.. σφηνάκια να χαλαρώσεις και όρμα.!!!
Και όπως πολύ σωστά έγραψε ένα παιδί, ο τολμηρός γαμάει και όχι ο όμορφος. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top