Πώς κάνετε καμάκι;

ifigeneia_92

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
χαχαχαχχαχα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Επίσης, καμάκι μέσω i-school.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Της ρίχνω μία στο κεφάλι με το ρόπαλο και ύστερα την πιάνω απ'τα μαλλιά και τη σέρνω στη σπηλιά μου.Στη συνέχεια κατουράω γύρω της για να μαρκάρω την περιοχή μου.

(πολύ) παλιός και δοκιμασμένος τρόπος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
[FONT=comic sans ms,sand]Στάνταρ ατακες:[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]1.Με κάνεις να λιώνω σαν γρανίτα το καλοκαιράκι...[/FONT]
2. Είσαι κουρασμένη; (Οχι) - Θα έπρεπε, γιατι όλη μέρα στριφογυρνούσες στο μυαλό μου..
[FONT=comic sans ms,sand]3. Πως αισθάνεσαι που είσαι η πιο όμορφη γυναίκα σε αυτό το δωμάτιο ;[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]4. Κάτι πρέπει να έπαθαν τα μάτια μου γιατί δεν μπορώ να τα πάρω από πάνω σου ![/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]5. Κοπελιά, πιστεύω να έχεις δίπλωμα οδήγησης, γιατί με οδηγείς στην τρέλα ![/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]6. Κοπελιά κάτι έχεις πάνω στον πωπω σου. Τα μάτια μου ![/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]7. Κοπελιά , θες να τα φτιάξουμε; Βγάζω πιο πολλά από όσα μπορείς να ξοδέψεις ![/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]8. Ελπίζω να ξέρεις τεχνητή αναπνοή , γιατί μου έχεις κόψει την ανάσα ![/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]9. Πρέπει να είσαι από το διάστημα, γιατί μπορώ να δω τα αστέρια στα μάτια σου ![/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]10. Απο ποιο δρόμο να πάω για να φτάσω στην καρδιά σου ;[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]11. Γειά σου , είμαι ο κ. Τέλειος . Κάποιος μου είπε οτι με ψάχνεις...[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]12. Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά ή να ξαναπεράσω σε κανα τέταρτο;[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]13. ( Για να σου πεί το όνομα της ) . Μόλις σε είδα λιποθύμησα, έπεσα και χτύπησα. Μου[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]έκανες ζημιά θέλω τα στοιχεία σου ![/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]14. Τα μάτια σου έχουν το ίδιο χρώμα με την πόρσε μου...
15. Μήπως σου βρίσκετε κάνενας χάρτης , γιατι χάθηκα στα μάτια σου ![/FONT]

[FONT=comic sans ms,sand]16. Υπάρχει κανένα αεροδρόμιο εδώ κοντά ή η καρδιά μου απογειώθηκε ;[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]17. Είσαι σαν τη gillete ( ξυριστική μηχανή ) . Οτι καλύτερο για την άνδρα !
[/FONT]




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
[FONT=comic sans ms,sand]Στάνταρ ατακες:[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]1.Με κάνεις να λιώνω σαν γρανίτα το καλοκαιράκι...[/FONT]
2. Είσαι κουρασμένη; (Οχι) - Θα έπρεπε, γιατι όλη μέρα στριφογυρνούσες στο μυαλό μου..
[FONT=comic sans ms,sand]3. Πως αισθάνεσαι που είσαι η πιο όμορφη γυναίκα σε αυτό το δωμάτιο ;[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]4. Κάτι πρέπει να έπαθαν τα μάτια μου γιατί δεν μπορώ να τα πάρω από πάνω σου ![/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]5. Κοπελιά, πιστεύω να έχεις δίπλωμα οδήγησης, γιατί με οδηγείς στην τρέλα ![/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]6. Κοπελιά κάτι έχεις πάνω στον πωπω σου. Τα μάτια μου ![/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]7. Κοπελιά , θες να τα φτιάξουμε; Βγάζω πιο πολλά από όσα μπορείς να ξοδέψεις ![/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]8. Ελπίζω να ξέρεις τεχνητή αναπνοή , γιατί μου έχεις κόψει την ανάσα ![/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]9. Πρέπει να είσαι από το διάστημα, γιατί μπορώ να δω τα αστέρια στα μάτια σου ![/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]10. Απο ποιο δρόμο να πάω για να φτάσω στην καρδιά σου ;[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]11. Γειά σου , είμαι ο κ. Τέλειος . Κάποιος μου είπε οτι με ψάχνεις...[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]12. Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά ή να ξαναπεράσω σε κανα τέταρτο;[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]13. ( Για να σου πεί το όνομα της ) . Μόλις σε είδα λιποθύμησα, έπεσα και χτύπησα. Μου[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]έκανες ζημιά θέλω τα στοιχεία σου ![/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]14. Τα μάτια σου έχουν το ίδιο χρώμα με την πόρσε μου...
15. Μήπως σου βρίσκετε κάνενας χάρτης , γιατι χάθηκα στα μάτια σου ![/FONT]

[FONT=comic sans ms,sand]16. Υπάρχει κανένα αεροδρόμιο εδώ κοντά ή η καρδιά μου απογειώθηκε ;[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sand]17. Είσαι σαν τη gillete ( ξυριστική μηχανή ) . Οτι καλύτερο για την άνδρα !
[/FONT]





η 11 και η 17 πολυ fail για εμενα!!!!οι υπολοιπες μια χαρα ειναι ειδικα η 4 και η 9!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Sorry, αλλά λέγοντας αυτές τις ατάκες περιμένετε ανταπόκριση; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Ειναι δοκιμασμενη μεθοδος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris_92

Νεοφερμένος

Ο lefteris_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Sorry, αλλά λέγοντας αυτές τις ατάκες περιμένετε ανταπόκριση; :worry:
ποτε δεν ξερεις... αλλα και παλι τουλαχιστον η κοπελα θα το θυμαται γιατι θα ειναι ενα πρωτοτυπο καμακι!!! :P:P

Π.Σ.: εγω γενικα δεν κανω τετοιο καμακι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ποτε δεν ξερεις... αλλα και παλι τουλαχιστον η κοπελα θα το θυμαται γιατι θα ειναι ενα πρωτοτυπο καμακι!!! :P:P

θα εχει να το λεει...:P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όχι και πρωτότυπο. Σαν ατάκες κυκλοφορούν πολύ στο νετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Όχι και πρωτότυπο. Σαν ατάκες κυκλοφορούν πολύ στο νετ.
Τωρα πες μας σοβαρα αν ερθει καποιος και σου πει μια τετοια ατακα τι θα κανεις...:hmm:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Eγω θα εσκαγα στα γελια παντως.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Βλεπετε λοιπον καταβαθος σας αρεσουν οι ατακες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πέρα από την πλάκα, το καμάκι το κάνεις για να γελιοποιηθείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Πέρα από την πλάκα, το καμάκι το κάνεις για να γελιοποιηθείς;
Περα απο την πλακα δεν πεταω τετοιες μαμακιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Οκ, τότε να μην τις λέμε εδώ.:P

*Δεν πιστεύω να το πήρες προσωπικά; Απλά σχεδόν όλες οι απαντήσεις ήταν στο ίδιο κλίμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
*Δεν πιστεύω να το πήρες προσωπικά; Απλά σχεδόν όλες οι απαντήσεις ήταν στο ίδιο κλίμα. :)
Ποιος εγω? απο που και ως που και εγω πλακα εκανα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Πάρ'τε και μερικές ωραίες ατάκες για καμάκι:
"Κοπιλιά,σουβλατζής είν' ο πατέρας σου?Γιατί μ'έχεις τυλίξει σαν σουβλάκι!"
"Εεε...ελπίζω να 'χεις καλό ασφαλιστή...γιατί μου 'χεις κάνει μεγάλη ζημιά!"
"Εεε...ελπίζω να 'χεις καλό δικηγόρο...γιατί μου 'χεις κλέψει την καρδιά!"
"Όλα σου τα 'δωσε ο θεός,εκτός από δύο πράγματα:τ'όνομά μου και το τηλέφωνό μου!"
"Αν σ'αρέσω,χαμογέλασε" (λογικά θα γελάσει από αντανακλαστικό),"πάντα πιάνει"
xa0x0a0xa0x0a0xa0x0ax0ax0a0x :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
βγάζεις τη γλώσσα και την κουνάς δεξιά-αριστερά καθώς κοιτάς την πολυπόθητη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Μία είναι η ατάκα (φαντάζομαι πως θα τη έχουν ήδη πει σε αυτό το thread):


How YOU doin'?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top