Πώς κάνετε καμάκι;

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
και "χάου μπου γιου μπου?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
βγάζεις τη γλώσσα και την κουνάς δεξιά-αριστερά καθώς κοιτάς την πολυπόθητη

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:worship::worship::worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Σειρά μου λοιπόν να γράψω...

Πλησιάζω την κοπέλα που μου αρέσει και με κάποιο ψιλοχαζό αστείο την κάνω να αισθάνεται άνετα μαζί μου. Φυσικά είμαστε σε παρέα. Μετά μιλάμε το βράδυ όσο είμαστε έξω. Δε μιλάω μόνο σε αυτή για να μη δείξω ότι είμαι αμάμητος. Στη συνέχεια τη βρίσκω στο Facebook. Καταλαβαίνω πως μιλάει και μετά αρχίζω τα δειλά δειλά τα Likes και σιγά σιγά τα comments... Άμα κάνει και αυτή σε εμένα αρχίζω να της μιλάω όπως μιλάει και αυτήν σε αυτούς που έχει θάρρος ώστε να αποκτήσει και σε εμένα. Μετά, θα φροντίσω να τη βρω κάπου έξω και να αρχίσω να μιλάω μαζί της.
Ε σιγά σιγά θα έρθω πιο κοντά μαζί της και με το που πλησιάσουμε αρκετά ή τη φιλάω ή με φιλάει.

Εναλλακτική. Είμαι κάπου έξω.. Έχω πιει λίγο και πάω και τη ρωτάω τα παρακάτω. (διάλογος)
εγω: Έχεις γκόμενο;
Αυτήν: (συνήθως λένε) ναι. Γιατί;
Εγώ: Γιατί σε γουστάρω και θέλω να κάνω κάτι μαζί σου.
Αυτήν: Άμα της αρέσω μου λέει συγγνώμη αλλά και μπλα μπλα μπλα.

Στη συνέχει αφού της αρέσω και έχουμε ήδη ανταλλάξει τηλέφωνα μιλάμε στο κινητό..
Ε και τα άλλα έρχονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Σειρά μου λοιπόν να γράψω...

Πλησιάζω την κοπέλα που μου αρέσει και με κάποιο ψιλοχαζό αστείο την κάνω να αισθάνεται άνετα μαζί μου. Φυσικά είμαστε σε παρέα. Μετά μιλάμε το βράδυ όσο είμαστε έξω. Δε μιλάω μόνο σε αυτή για να μη δείξω ότι είμαι αμάμητος. Στη συνέχεια τη βρίσκω στο Facebook. Καταλαβαίνω πως μιλάει και μετά αρχίζω τα δειλά δειλά τα Likes και σιγά σιγά τα comments... Άμα κάνει και αυτή σε εμένα αρχίζω να της μιλάω όπως μιλάει και αυτήν σε αυτούς που έχει θάρρος ώστε να αποκτήσει και σε εμένα. Μετά, θα φροντίσω να τη βρω κάπου έξω και να αρχίσω να μιλάω μαζί της.
Ε σιγά σιγά θα έρθω πιο κοντά μαζί της και με το που πλησιάσουμε αρκετά ή τη φιλάω ή με φιλάει.
και μετα παει πεταξε το πουλακι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
και μπηκε στο κλουβακι!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
εχεις μηπως κανα χαρτη?

οχι ..γιατι?

γιατι χαθηκα στο βλεμμα σου...
χαχαχαχαχαχ
καθε φορα που το ακουω λιωνω......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Ξεπερασμένος ο χάρτης... Θα πρέπει πλέον να χρησιμοποιείται η λέξη gps. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
ελεος με αυτο το Facebook
πιστευω πως οποιος κανει καμακι μεσω Facebook ειναι αξιολυπητος τουλαχιστον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
ελεος με αυτο το Facebook
πιστευω πως οποιος κανει καμακι μεσω Facebook ειναι αξιολυπητος τουλαχιστον

αυτο δεν αποκαλιεται ''καμακι'' πρωτα απο ολα.αν δεν εχεις την κοπελα απεναντι σου αν της πεις αυτα που αισθανεσαι τι σοι συναισθηματικη εξομολογηση ειναι?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
σωστος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SOFIA19

Νεοφερμένος

Η SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
''καμάκι''από αποσταση δε γίνεται,κακά τα ψέματα,ενώ μέσω fb το βρίσκω πραγματικά βαρετό και άδικο κόπο!Από κοντά έχει άλλη χάρη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
καμακι μεσω fb? καλυτερα να καμακωνω πεστροφες στον Αχελωο... (με την κυριολεκτικη σημασια :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
καμακι μεσω fb? καλυτερα να καμακωνω πεστροφες στον Αχελωο... (με την κυριολεκτικη σημασια :D )

γενικα το fb ειναι για συζητηση ενα καλο μεσο(αν και καλυτερα προσωπο με προσωπο) αλλα σιγουρα οχι για εκφραση συναισθηματων
ειδικα οταν αποκαλουμε τα likes και τις αλλες μα*****ς καμακι
ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
ελεος με αυτο το Facebook
πιστευω πως οποιος κανει καμακι μεσω Facebook ειναι αξιολυπητος τουλαχιστον

Όντως. Καλό είναι να δρας στο φυσικό κόσμο κι όχι στο ψηφιακό. Αλλά και το φβ μπορεί να χρησιμεύσει αν θέλεις ν'αυξήσεις την επιτυχία μόνο που είναι και δύσκολο έτσι.:hmm:
Ενώ στη πραγματικότητα, έχεις περισσότερες πιθανότητες να καταφέρεις το σκοπό σου ή κάνω λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Που καταντησαμε, να λεμε καμακι τα Likes , και εκεινα τα ηλιθια σχολια κατω απο της φωτο τυπου «Co0clitsa eis copelaara m>>
Τι να πω. Πολυ ανδροπρεπες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,854 μηνύματα.
και πολλές μαθητριούλες στο fb...να τα βγάζουν ποζάροντας λάγνα τον φακό ;)

και από κάτω 20 "πεινασμένοι" συμμαθητές να ορέγονται το θέαμα με φτηνά σχόλια και likes εν μέσω περιπαιχτικών σχολίων από άλλες άλλες φιλεναδίτσες φίδια που απλά ζηλεύουν...«moraki, ti glykouliko pou eisai, s' agapw pl pl, makia, ti picoula einai ayti azapoula,...κτλ»

που καταντίσαμε; να βλέπουμε το γυμνό γυναικείο στήθος εικονικά...αντί να το πιάνουμε :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
και πολλές μαθητριούλες στο fb...να τα βγάζουν ποζάροντας λάγνα τον φακό ;)

και από κάτω 20 "πεινασμένοι" συμμαθητές να ορέγονται το θέαμα με σχόλια και likes εν μέσω περιπαιχτικών σχολίων από άλλες φιλεναδίτσες...«moraki, ti glykouliko pou eisai, s' agapw pl pl, makia, ti picoula einai ayti azapoula,...κτλ»

που καταντίσαμε; να βλέπουμε το γυμνό γυναικείο στήθος εικονικά...αντί να το πιάνουμε :/:
Ειμαστε στην εποχη της εικονικης πραγματικοτητας. Σε λιγο το κανονικο καμακι θα θεωρηται παραξενο και το εικονικο φυσιολογικο...:hmm: ο καιρος γαρ εγγυς :worry: που λεει και ο Λιακο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
και πολλές μαθητριούλες στο fb...να τα βγάζουν ποζάροντας λάγνα τον φακό ;)

και από κάτω 20 "πεινασμένοι" συμμαθητές να ορέγονται το θέαμα με φτηνά σχόλια και likes εν μέσω περιπαιχτικών σχολίων από άλλες άλλες φιλεναδίτσες φίδια που απλά ζηλεύουν...«moraki, ti glykouliko pou eisai, s' agapw pl pl, makia, ti picoula einai ayti azapoula,...κτλ»

που καταντίσαμε; να βλέπουμε το γυμνό γυναικείο στήθος εικονικά...αντί να το πιάνουμε :/:

Που καταντησαμε, να λεμε καμακι τα Likes , και εκεινα τα ηλιθια σχολια κατω απο της φωτο τυπου «Co0clitsa eis copelaara m>>
Τι να πω. Πολυ ανδροπρεπες


ετσι μπραβο
και βεβαια αυτα δεν αυξανουν ουτε πιθανοτητες ουτε τιποτα
μονο σε κανουν να φαινεσαι γελοιος
και γραφουν ολοι στα ακαταλαβιστικα οπως ειπε ο Αντωνης λες και αυτο σε κανει "μαγκα":hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Ουτε εγω κανω,αφηνω τις αλλες να σφαζονται στα ποδια μου:P

αυτα μεχρι προτεινως βεβαια:$

Επισης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
συμφωνω απολυτα μαζι σας παιδια...ουφφ..σαν να ανακουφιστηκα λιγο...νομιζα πως μονο εγω ειχα τετοιες αποψεις περι facebook..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top