Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Kiris

Νεοφερμένος

Ο Kiris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έχω τρελλό κόλλημα με το suits. 2 φορες την εχω δει και ψήνομαι και για τρίτη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Εγώ ρε παιδιά να σας πω τη αλήθεια ότι και σειρά να μου βάλετε θα κάτσω να κολλήσω να τη δω ...θα με πιστέψετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
παίδες, έχει δει κανείς το casa de papel να μου πει αν αξίζει όλο αυτό το hype? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
παίδες, έχει δει κανείς το casa de papel να μου πει αν αξίζει όλο αυτό το hype? :P


TOTALLY WORTH IT :inlove:

Η πρώτη season είναι πολύ πολύ δυνατή.

εν όψει παιχνιδιού μάλιστα, θα έλεγα ότι αξίζει να το ξεκινήσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
TOTALLY WORTH IT :inlove:

Η πρώτη season είναι πολύ πολύ δυνατή.

εν όψει παιχνιδιού μάλιστα, θα έλεγα ότι αξίζει να το ξεκινήσεις :P


φίλοι μου που έχουν δει το sons of anarchy και ξέρουν πόσο το αγαπώ μου είπαν να το δω, αλλά είπα να πάρω κι άλλη γνώμη

δε σας φτάνουν οι δολοφονικές μου γνώσεις δηλαδή, πρέπει να εκπαιδευτώ περαιτέρω; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Τι υπόθεση έχει αυτή η μαλακία καζα ντε παπελ που μας πρηξανε στα στόρι, για πείτε για πείτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Τελείωσα Designated Survivor.
Ένα μείγμα House of Cards και Homeland. Αρκετά καλή 1η season, πιο μέτρια 2η. Δεν μου άρεσαν οι στιγμές "κωμωδίας" που έμπαιναν ως σφήνες και απλά ήταν cringy.
Τίμιος Sutherland παρόλο που δεν σκοτώνει 24/7 εδώ, η γυναικα(ρα) του Duchovny από το Californication, και η Nikita μαζί.
Κρίμα που κόπηκε, θα βόλευε να την πάρει κάνα netflix.

Περιμένουμε Better Call Saul και Ozark τώρα :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι υπόθεση έχει αυτή η μαλακία καζα ντε παπελ που μας πρηξανε στα στόρι, για πείτε για πείτε

Μεταφράζεται ως «η τέλεια ληστεία» κι έχει να κάνει ακριβώς μ' αυτό. Διόλου μαλακία, καθώς όλοι έχουν ξετρελαθεί κι έχει γίνει το τηλεοπτικό κόλλημα του '18. Προσωπικά, επιφυλάσσομαι έως ότου μαζευτούν κάμποσα επεισόδια· δεν μπορώ την αναμονή.


On topic: Η τελευταία σειρά που είδα είναι το Oz, που δείχνει τη καθημερινότητα να διαδραματίζεται στις φυλακές Oswald. Κατ' εμέ, μια ολοκληρωμένη και άρτια σειρά. Δεν έχει να κάνει με ζητήματα που αφορούν μόνο τις φυλακές (βλ οι φυλακές θα πρέπει να έχουν κι αναμορφωτικό χαρακτήρα, εξόν από τιμωρητικό, ας πούμε!), αλλά και με γενικότερα ζητήματα που μας απασχολούν ως κοινωνία (βλ θρησκεία, θανατική ποινή, εκπαίδευση, κλπ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Τhe 100

Όποιος παράτησε τη σειρά επειδή ειναι με στις αμερικανιές, τα κλισέ ας της δώσεις μια ευκαιρία. Aξιζεις να φας τη μαπα όλη τη σειρά για να δεις το season finale της 5η.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotinipapa

Νεοφερμένος

Η fotinipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Έχω κολλήσει εδώ και 2 μέρες με το " How to get away with murder " Χθες τελείωσα την 1η σεζόν ^.^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Έχω κολλήσει εδώ και 2 μέρες με το " How to get away with murder " Χθες τελείωσα την 1η σεζόν ^.^


Και πολυ καλα εκανες,ειναι φοβερη σειρα.Εχει αρκετο plot twist.Περιμενω να δω τι θα γινει στην 5η σεζον που ξεκινα απο Σεπτεμβρη αν δεν κανω λαθος.
Τελειωσα το crown και περιμενω με αγωνια την τριτη σεζον αν και φημες λενε οτι θα καθυστερησει να ξεκινησει.Αρκετα καλογυρισμενη σειρα και επρεπε να την ειχα ξεκινησει νωριτερα.Εμαθα αρκετα πραγματα που δεν γνωριζα για την αγγλικη μοναρχια.
Μια αλλη σειρα που τελειωσα ηταν το scandal.Ειχα πορωθει παρα πολυ εβλεπα την μια σεζον μετα την αλλη αλλα προς τους τελευταιους κυκλους το παρατραβηξαν καπως.Αν συμφωνει και καποιος αλλος να σχολιασει.:P
Εδειχνε πολλα βασανιστηρια που οκ εμενα μπορει να με χαλανε,αλλα απο ενα σημειο και μετα κουραζει.Ο Σαιρους αποκαλυπτεται μεγαλο τερας αν και το ειχαμε καταλαβει απο τις αρχες της σειρας.Μα να σκοτωσει τον Ντειβιντ;Κριμα τον ανθρωπο.Καλα για την σχεση μεταξυ της Ολιβιας και του πατερα της τι να πω,απο 40 κυματα περασε.Μας αφηνει με πολλα ερωτηματικα το τελευταιο επεισοδιο του 7ου κυκλου.

Ξεκινησα χτες το Broadchurch.Στο πρωτο επεισοδιο ειμαι ακομα,ενδιαφερον μου φαινεται.Περιμενω να δω τι θα γινει στην συνεχεια.Ενα πεπλο μυστηριου το εχει σιγουρα αυτη η σειρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nihilist

Τιμώμενο Μέλος

Ο Nihilist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.
Έχω κολλήσει εδώ και 2 μέρες με το " How to get away with murder " Χθες τελείωσα την 1η σεζόν ^.^

Εκπληκτική σειρά. Απορώ γιατί δεν ειναι τοσο δημοφιλής. Εχει συνεχή plot twists, δίχως να υπονομεύεται η αλληλουχία της πλοκής. Βέβαια η τεταρτη σεζόν ειναι συγκριτικά κατώτερη από τις υπόλοιπες, but still very good.

Υ.Γ νομικη θες;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotinipapa

Νεοφερμένος

Η fotinipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ναι, νομική θέλω. Ίσως γι αυτο μου αρέσει πολυ αυτή η σειρά :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Βλέπει κανείς Sharp Objects? Έχω βαρεθεί να βλέπω την Adams να μπεκροπίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Βλέπει κανείς Sharp Objects? Έχω βαρεθεί να βλέπω την Adams να μπεκροπίνει.


Το πρωτο επεισοδιο εχω δει ωραια φαινεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Βλέπει κανείς Sharp Objects? Έχω βαρεθεί να βλέπω την Adams να μπεκροπίνει.


χαχα πραγματι
αλλα εχουν κανει καλη δουλεια μεταφορας βιβλιου

btw
εαν καποιος αναζητα κωμωδια, Wellington Paranormal is thy name https://www.imdb.com/title/tt6109562/
ειναι οι δυο αστυνομικοι απο το What We Do in The Shadows
η προφορα με ξεπερνα καποιες φορες αλλα γελαμε. ειναι καλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StargazerLily

Νεοφερμένος

Η StargazerLily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνιολογίας Κρήτης. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Βλέπει κανένας Peaky Blinders. Αν ναι, είναι τόσο καλό όσο ακούγεται; :cool2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasgian2

Νεοφερμένος

Ο kostasgian2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Βλέπει κανένας Peaky Blinders. Αν ναι, είναι τόσο καλό όσο ακούγεται; :cool2:


Σε κάποια σημεία ειναι λίγο βαρετούλη αλλά γενικά ειναι πολύ καλή σειρά και καλογραμμένη , εμένα μου άρεσε . Δες το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Βλέπει κανένας Peaky Blinders. Αν ναι, είναι τόσο καλό όσο ακούγεται; :cool2:

H πρώτη και η δεύτερη season είναι καλές. Από εκεί και μετά η πλοκή δεν έχει τόσο ενδιαφέρον, κάποια πράγματα είναι υπερβολικά, εν ολίγοις κάνει κοιλιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.

Πολύ καλή σειρά​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top