Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.
Εχοντας δει το DoctoR Who ,κυριως τα επεισοδια με πρωταγωνιστη τον David Tennant , την φοβερη αμερικανικη σειρα The Following που δεν ολοκληρωθηκε ποτε διοτι κοπηκε , και πιο προσφατα το βρετανικο crime-drama του BBC ,Luther, ψαχνω καποια σειρα crime-mystery-drama .
Εχετε να προτεινετε καποια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poetryfreak1

Νεοφερμένος

Η poetryfreak1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αγαπώ one tree hill!! μεγάλη μου αγάπη...

oth μεγάλη αγάπη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Ξεκίνησα Jessica Jones και έχω εθιστεί, όποιος βλέπει Daredevil επιβάλλεται να δει και Jessica Jones.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Μόλις είδα το πρώτο επεισόδιο από το legion.
Δε με ενθουσίασε. Το βρήκα λίγο τραβηγμένο. Σαν να προσπαθούν να κάνουν κάτι σαν το x-men.
Σε άλλα σημεία ήταν καλό, σε άλλα όχι.
Το βλέπει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Μόλις είδα HTGAWM Season Finale
Ομολογώ πως δεν το περίμενα να σκότωσε ο πατέρας της Laurel τον Wes, και ξεκίνησα το φινάλε δίνοντας περισσότερες πιθανότητες στην περίπτωση των Μαχόνι.
Γενικώς, μου άρεσε αρκετά το φινάλε. Η σκηνή με το θάνατο του Wes :( , η σκηνή με τον Φρανκ να δείχνει μετανιωμένος ΣΧΕΔΟΝ με έκανε να σκέφτομαι ότι δεν είναι τόσο μαλάκας πια, το ρομάντζο Μικαέλα-Άσερ. Και εννοείται η τελευταία σκηνή με την Αναλίζ να κλαίει και να λέω από μέσα μου "καλά έκανες και το πήρες το Όσκαρ μάνα μου".
Έχω μεγάλη περιέργεια να δω πως θα είναι η επόμενη σεζόν τώρα που (απ' ότι κατάλαβα) σε κάποιο βαθμό ξέμπλεξε η Αναλίζ φορτώνοντας τους φόνους στον Wes. Ελπίζω να 'χει έστω κάποια flashbacks με Wes του χρόνου αν και δεν το κόβω.
Θα μου λείψει ο άτιμος, εξαρχής τον πήγαινα :bye:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Μόλις είδα το πρώτο επεισόδιο από το legion.
Δε με ενθουσίασε. Το βρήκα λίγο τραβηγμένο. Σαν να προσπαθούν να κάνουν κάτι σαν το x-men.
Σε άλλα σημεία ήταν καλό, σε άλλα όχι.
Το βλέπει κανείς;
το ξεκινησα κι εγω, ειμαι 3 επισοδια μεσα και το βρισκω πολυ ενδιαφερον. μετα το 1ο ημουν διφορουμενη αλλα αναδιπλωνεται ωραια. επισης η θεωρια πισω απο αυτα π βλεπουμε ειναι η θεωρια των μεταλλαγμενων αρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μόλις είδα HTGAWM Season Finale
Ομολογώ πως δεν το περίμενα να σκότωσε ο πατέρας της Laurel τον Wes, και ξεκίνησα το φινάλε δίνοντας περισσότερες πιθανότητες στην περίπτωση των Μαχόνι.
Γενικώς, μου άρεσε αρκετά το φινάλε. Η σκηνή με το θάνατο του Wes :( , η σκηνή με τον Φρανκ να δείχνει μετανιωμένος ΣΧΕΔΟΝ με έκανε να σκέφτομαι ότι δεν είναι τόσο μαλάκας πια, το ρομάντζο Μικαέλα-Άσερ. Και εννοείται η τελευταία σκηνή με την Αναλίζ να κλαίει και να λέω από μέσα μου "καλά έκανες και το πήρες το Όσκαρ μάνα μου".
Έχω μεγάλη περιέργεια να δω πως θα είναι η επόμενη σεζόν τώρα που (απ' ότι κατάλαβα) σε κάποιο βαθμό ξέμπλεξε η Αναλίζ φορτώνοντας τους φόνους στον Wes. Ελπίζω να 'χει έστω κάποια flashbacks με Wes του χρόνου αν και δεν το κόβω.
Θα μου λείψει ο άτιμος, εξαρχής τον πήγαινα :bye:.
Εγω περιμενα ανα πάσα στιγμη να εμφανιστεί παλι ο Wes και να πουν οτι ειναι ζωντανός κατα κάποιο μαγικό τροπο...Αλλα τον δηλητηρίασαν, τον έκαψαν, τον αποτεφρωσαν, ε, δεν ειχε και πολλες ελπίδες.. :redface: θα μου λείψει, αν και στην αρχή δεν μ'αρεσε τοσο. Τελος παντων, ωραιο φιναλε. Χάρηκα που η Viola Davis πήρε το όσκαρ, ειναι φοβερή :clapup:
Black Mirror εχει δει κανεις; Είδα το πρώτο επεισόδιο χθες (eeh σιχάθηκα λιγο) αλλα θα το συνεχίσω σημερα. Επισης είδα το πρώτο επεισόδιο της μακρινής πρώτης σεζόν του Game of Thrones σε μια προσπάθεια να κολλήσω, μετα την επιμονή κάποιων φίλων μου. Μου ειπαν οτι δεν ενθουσιάζονται με τετοια σενάρια γενικα και ιστορίες φαντασίες αλλα με αυτο κόλλησαν (όπως και τόσος κόσμος). Πειτε μου λιγο, απο ποιο επεισόδιο και μετα κολλάς για να ξερω να μην το παρατήσω :hehe: Γενικα δεν μπορώ να παρακολουθήσω σειρές με τόσες σεζόν, και τα επεισόδια διαρκούν μια ωρα, όποτε αν δεν κολλήσω δεν ξερω ποσα επεισόδια θα καταφέρω να δω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Μόλις είδα HTGAWM Season Finale
Ομολογώ πως δεν το περίμενα να σκότωσε ο πατέρας της Laurel τον Wes, και ξεκίνησα το φινάλε δίνοντας περισσότερες πιθανότητες στην περίπτωση των Μαχόνι.
Γενικώς, μου άρεσε αρκετά το φινάλε. Η σκηνή με το θάνατο του Wes :( , η σκηνή με τον Φρανκ να δείχνει μετανιωμένος ΣΧΕΔΟΝ με έκανε να σκέφτομαι ότι δεν είναι τόσο μαλάκας πια, το ρομάντζο Μικαέλα-Άσερ. Και εννοείται η τελευταία σκηνή με την Αναλίζ να κλαίει και να λέω από μέσα μου "καλά έκανες και το πήρες το Όσκαρ μάνα μου".
Έχω μεγάλη περιέργεια να δω πως θα είναι η επόμενη σεζόν τώρα που (απ' ότι κατάλαβα) σε κάποιο βαθμό ξέμπλεξε η Αναλίζ φορτώνοντας τους φόνους στον Wes. Ελπίζω να 'χει έστω κάποια flashbacks με Wes του χρόνου αν και δεν το κόβω.
Θα μου λείψει ο άτιμος, εξαρχής τον πήγαινα :bye:.

Aυτή και άλλες 2-3 σειρές, με έχουν ψυχοπλακώσει άσχημα. Το πόσο σοκαρίστηκα όταν μάθαμε ότι το πτώμα κάτω απ'το σεντόνι ήταν ο Wes, δεν περιγράφεται. Ήταν απ'τους αγαπημένους μου χαρακτήρες, απ'την πρώτη season κιόλας γιατί είναι relatable as fuck. Στο μυαλό μου είχα ότι με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο η Laurel ήταν μπλεγμένη με τον θάνατο του Wes, δυστυχώς έπεσα μέσα. :( Θέλω να την δω πολύ σκύλα στον επόμενο κύκλο γιατί φαντάζομαι θα μάθει με κάποιον τρόπο ότι ο πατέρας της ήταν αυτός που προκάλεσε την δολοφονία του Wes. Όσο για την Viola, τι να πω ρε παιδιά, τέτοια ταλέντα δεν υπάρχουν πολλά, μπράβο και πάλι μπράβο της.

Μόλις είδα το πρώτο επεισόδιο από το legion.
Δε με ενθουσίασε. Το βρήκα λίγο τραβηγμένο. Σαν να προσπαθούν να κάνουν κάτι σαν το x-men.
Σε άλλα σημεία ήταν καλό, σε άλλα όχι.
Το βλέπει κανείς;
Το ξεκίνησα εγώ, δεν είναι άσχημο αλλά το 8,8 που του δίνει η imdb το θεωρώ υπερβολικό. Γενικά μου αρέσουν τέτοιες θεματολογίες. :redface:

Εγω περιμενα ανα πάσα στιγμη να εμφανιστεί παλι ο Wes και να πουν οτι ειναι ζωντανός κατα κάποιο μαγικό τροπο...Αλλα τον δηλητηρίασαν, τον έκαψαν, τον αποτεφρωσαν, ε, δεν ειχε και πολλες ελπίδες.. :redface: θα μου λείψει, αν και στην αρχή δεν μ'αρεσε τοσο. Τελος παντων, ωραιο φιναλε. Χάρηκα που η Viola Davis πήρε το όσκαρ, ειναι φοβερή :clapup:
Black Mirror εχει δει κανεις; Είδα το πρώτο επεισόδιο χθες (eeh σιχάθηκα λιγο) αλλα θα το συνεχίσω σημερα. Επισης είδα το πρώτο επεισόδιο της μακρινής πρώτης σεζόν του Game of Thrones σε μια προσπάθεια να κολλήσω, μετα την επιμονή κάποιων φίλων μου. Μου ειπαν οτι δεν ενθουσιάζονται με τετοια σενάρια γενικα και ιστορίες φαντασίες αλλα με αυτο κόλλησαν (όπως και τόσος κόσμος). Πειτε μου λιγο, απο ποιο επεισόδιο και μετα κολλάς για να ξερω να μην το παρατήσω :hehe: Γενικα δεν μπορώ να παρακολουθήσω σειρές με τόσες σεζόν, και τα επεισόδια διαρκούν μια ωρα, όποτε αν δεν κολλήσω δεν ξερω ποσα επεισόδια θα καταφέρω να δω :P
Βlack mirror δεν θέλω να δω, έχω μάθει ότι σε ψυχοπλακώνει πάρα πολύ, να μου λείπει αυτή την περίοδο. :P
Όσο για το got, αν θυμάμαι καλά, η πρώτη season μου φαινόταν πολύ ανάλαφρη ( σε σχέση με τις υπόλοιπες), δεν μπορώ να πω ότι είχα φάει κόλλημα απ'αυτήν. Σίγουρα αξίζει να την συνεχίσεις όμως, μόνο και μόνο για τα μετέπειτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Βlack mirror δεν θέλω να δω, έχω μάθει ότι σε ψυχοπλακώνει πάρα πολύ, να μου λείπει αυτή την περίοδο. :P
Όσο για το got, αν θυμάμαι καλά, η πρώτη season μου φαινόταν πολύ ανάλαφρη ( σε σχέση με τις υπόλοιπες), δεν μπορώ να πω ότι είχα φάει κόλλημα απ'αυτήν. Σίγουρα αξίζει να την συνεχίσεις όμως, μόνο και μόνο για τα μετέπειτα.

Ψυχοπλακωτικο δεν ξερω αν ειναι, απ'ο,τι εχω διαβάσει εχει πιο πολυ σχέση με την τεχνολογια και πως μπορει να προκύψουν διαφορα προβλήματα μεσα απο αυτη και τα σχετικα. Το πρώτο επεισόδιο παντως σιγουρα ηταν αηδία και χρειάστηκα καμια ωρα για να το ξεπεράσω. Μ'αυτη την έννοια ναι, ειναι ψυχοπλακωτικο αν ταυτιστείς και δεις τα πραγματα απο τη ματιά τον πρωταγωνιστών. Ew :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evalliaChefαρα

Νεοφερμένος

Η evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
κανενας ελληνικες?????:eek:
εγω ειμαι κολλημενη με το 50-50.Παιζει να ειαι η 40 φορα που το βλεπω απο την αρχη..
επισης μαγισσες της σμυρνης και φυσικα ευτυχισμενοι μαζι τα εχω λιωσει...
Μη πω για το εισαι το ταιρι μου.....Αυτο θα πει καψιμο....
Αχ δυστυχως σειρες σαν αυτες δεν βγαινουν πια,κακα τα ψεμματα....Αχ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Black Mirror εχει δει κανεις; Είδα το πρώτο επεισόδιο χθες (eeh σιχάθηκα λιγο) αλλα θα το συνεχίσω σημερα. Επισης είδα το πρώτο επεισόδιο της μακρινής πρώτης σεζόν του Game of Thrones σε μια προσπάθεια να κολλήσω, μετα την επιμονή κάποιων φίλων μου. Μου ειπαν οτι δεν ενθουσιάζονται με τετοια σενάρια γενικα και ιστορίες φαντασίες αλλα με αυτο κόλλησαν (όπως και τόσος κόσμος). Πειτε μου λιγο, απο ποιο επεισόδιο και μετα κολλάς για να ξερω να μην το παρατήσω :hehe: Γενικα δεν μπορώ να παρακολουθήσω σειρές με τόσες σεζόν, και τα επεισόδια διαρκούν μια ωρα, όποτε αν δεν κολλήσω δεν ξερω ποσα επεισόδια θα καταφέρω να δω :P
Όσο black mirror έχω δει ήταν με την παρέα, επειδή είναι σειρά (κοινώς κοινώς 1 ώρα το πολύ) και κάθε επ ξεχωριστή ιστορία για να μην γκρινιάζει κανείς ότι δεν έχει δει τα προηγούμενα. Κοίτα ενώ η σειρά γενικά είναι πολύ καλοδουλεμένη και αξίζει, για τα δικά μου γούστα είναι πολύ "σκοτεινή" μόνη δεν θα την έβλεπα έτσι για να περάσει η ώρα ξέρω γω.
Το game of thrones το έβλεπα "με το ζόρι" την πρώτη σεζόν, απλά το βαριόμουν δεν έβρισκα νόημα παρόλα αυτά συνέχιζα να του δίνω ευκαιρίες γιατί γινόταν όλος αυτός ο χαμός και ήθελα να καταλάβω το γιατί. Ε κάπου στη δεύτερη σεζόν και μετά με "χτύπησε" και εμένα ο εθισμός και είδα όλα τα επ. μαζεμένα με τεράστια μανία, μετά αγόρασα τα βιβλία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Suits Season Finale
Ωραίο φινάλε σε μία season που δεν ήταν και η καλύτερη.
Έβρεξα το βρακάκι μου όταν επανεμφανίστηκε η Jessica :redface: , έγινε εισαγωγή με το "I want more" της Donna στο ρομάντζο που λογικά θα μας απασχολήσει παραπάνω την επόμενη season, και σαφώς ήταν ωραίο που μπήκε Mike στο σύλλογο (αν και να πω την αλήθεια μου δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι όλα πήγαν καλά τελικά και πιστεύω ότι κάτι κρύβεται somehow).
Αναμενόμενος ο χωρισμός του Λούις, αργά ή γρήγορα θα γινόταν κάτι τέτοιο.
Ευελπιστώ η επόμενη season να έχει περισσότερο δικηγορικά πράγματα επιτέλους και να βλέπουμε την προσπάθεια της PSL να ανασυνταχθεί. Δεν θέλω άλλα κλάματα Rachel, και ιδανικά δεν θα ήθελα και κλάματα Donna. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ερώτηση προς όσους βλέπουν το legion:

Μόλις είδα και το 4o επεισόδιο και σε λίγο θα βάλω το 5ο. Είμαι αρκετά μπερδεμένη. Ποιες είναι οι ιδέες σας για το τι συμβαίνει; Τι είναι το τέρας; Είναι η Λένι (ή κάπως έτσι), έτσι όπως την βλέπει τώρα, το τέρας; Ίσως ένα κομμάτι του εαυτού του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ότι και να βγει....σαν το breaking bad τίποτα...
Πάντα θα έχω αυτό το κενό μέσα μου ????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
btw σε περιπτωση που ψαχνει κανεις να δει κατι αλλο υπαρχει το billions https://www.imdb.com/title/tt4270492/?ref_=nv_sr_3 το σεναριο ειναι καλο και οι paul giamatti κ damian lewis δινουν ρεστα. εχει ξεκινησει 2ος κυκλος και το βρισκω δυνατο ακομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
plus, ειδα το the leftovers. πρωτη σεζον σε αφηνε σε συνεχη αγωνια και με ενδιεφερε πολυ (μες την καταθλιψη βεβαιως), η δευτερη σεζον ηταν μια πατατα και μιση και χαλασμενη :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Prison Break: Sequel

Lol Μεγάλη αρπακτή αλλά θα τη δω ολόκληρη.
Η σκηνή που ο Michael τρώει της χρονιάς του για να του δώσουν μορφίνη για να τη δώσει στο κινέζο για να παραγγείλει pizza με μήνυμα στο γιο του που δεν τον έχει δει ποτέ που φάνηκε εντελώς άκυρη. Δεν μου αρέσει καθόλου που αλλάξανε το χαρακτήρα του πρωταγωνιστή.

κανενας ελληνικες?????:eek:
εγω ειμαι κολλημενη με το 50-50.Παιζει να ειαι η 40 φορα που το βλεπω απο την αρχη..
επισης μαγισσες της σμυρνης και φυσικα ευτυχισμενοι μαζι τα εχω λιωσει...
Μη πω για το εισαι το ταιρι μου.....Αυτο θα πει καψιμο....
Αχ δυστυχως σειρες σαν αυτες δεν βγαινουν πια,κακα τα ψεμματα....Αχ..

Μόνο το μέγκα έκανε καλές σειρές και ακόμα και σήμερα είναι το μοναδικό κανάλι που μπορείς να παρακολουθήσεις άνετα. Θεωρώ έγκλημα που το κλείσανε το κανάλι.

Από τις φετινές σειρές παρακολουθώ μόνο τον Αστέρα Ραχούλας. Έχει καλά στοχεία αλλά κλασσικά είναι γεμάτη με σαχλοέρωτες που χαλάνε το όλο κλίμα.

Η αγαπημένη μου σειρά ήταν το "της Ελλάδος τα παιδιά".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Survivor το καλύτερο ever.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetGirl

Νεοφερμένος

Η SweetGirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε λίγο ξεκινάει η τέταρτη σεζόν Silicon Valley. Άντε βαρέθηκα να περιμένω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top