Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ναι. Εκτός και αν την πάρει το netflix.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μια ενδιαφέρουσα αμερικανιά με θέμα το Navy τους να σώζει τον κόσμο είναι το The Last Ship. Είνα σχετικά προβλέψιμο αλλά βλέπεται ευχάριστα καθώς είναι φουλ από δράση και αρκετά καλοφτιαγμένο. I'll just leave it here. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpinikh

Νεοφερμένος

Η Elpinikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Μια ενδιαφέρουσα αμερικανιά με θέμα το Navy τους να σώζει τον κόσμο είναι το The Last Ship. Είνα σχετικά προβλέψιμο αλλά βλέπεται ευχάριστα καθώς είναι φουλ από δράση και αρκετά καλοφτιαγμένο. I'll just leave it here. :redface:

The Last Ship :inlove:
επόμενο επεισόδιο 6 Ιουλίου αν δε με απατά η μνήμη μου..yeahh:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
The Last Ship :inlove:
επόμενο επεισόδιο 6 Ιουλίου αν δε με απατά η μνήμη μου..yeahh:clapup:

Ναι αν δεν κάνουν mid season break που χλωμό το βλέπω 10 επεισόδια βγάζουν όλα και όλα τη Δευτέρα νέο επεισόδιο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλή είναι? Τι ακριβώς παίζει με την πλοκή, δεν κατάλαβα πολλά από το trailer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Καλή είναι? Τι ακριβώς παίζει με την πλοκή, δεν κατάλαβα πολλά από το trailer.

Για να περνάει η ώρα μια χαρά. ;)

Πριν ξεσπάσει μια πανδημία στέλνουν ένα πολεμικό πλοίο με μια επιστήμονα στην Αρκτική για να βρει θεραπεία για τον άγνωστο ιο αυτή από τα πουλιά εκεί ενώ οι ναυτες δεν ξέρουν τι κάνει ακριβώς. Ε κάπως το μαθαίνουν, εμπλέκονται και οι Ρώσοι γιατί θέλουν το εμβόλιο και διάφορα άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν τα The Mentalist και Without a Trace που αφορούν εγκλήματα και παρεμβαίνει το FBI, είναι αυτοτελή. Και έχω ξεκινήσει την Hart of Dixie. Μέχρι στιγμής φαίνεται ωραία. Την έχει δει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν τα The Mentalist και Without a Trace που αφορούν εγκλήματα και παρεμβαίνει το FBI, είναι αυτοτελή. Και έχω ξεκινήσει την Hart of Dixie. Μέχρι στιγμής φαίνεται ωραία. Την έχει δει κανείς;

Είχα δει αρκετά επεισόδια στο Star. Ωραία ήταν, ανάλαφρη αλλά δεν είχα μπει σε διαδικασία να την ξεκινήσω από την αρχή online :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ξεκίνησα House of Cards και &$%#^$$^
:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Sons of anarchy τελείωσα την 5η σεζόν και ξεκίνησα την έκτη. Μου φαίνεται ότι έχει κάνει μια μικρή κοιλιά... Η αρχή της 5ης με τον θάνατο του opie ήταν συγκλονιστική αλλά δεν ξέρω, η συνέχεια δεν μου φάνηκε ανάλογη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
The 100.
Μολις τελειωσα την 1η σεζον και απο αυριο ξεκιναω τη 2η. Πολλη αγωνια! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Sons of anarchy τελείωσα την 5η σεζόν και ξεκίνησα την έκτη. Μου φαίνεται ότι έχει κάνει μια μικρή κοιλιά... Η αρχή της 5ης με τον θάνατο του opie ήταν συγκλονιστική αλλά δεν ξέρω, η συνέχεια δεν μου φάνηκε ανάλογη

Βάλε και κανένα σπόιλερ ρε αγόρι. ;)

Η αλήθεια είναι πως κάνει λίγο κοιλίτσα απο μέσα 5ης μέχρι μέσα 6ης, αλλά μην ανησυχείς. Δε θα σε απογοητεύσει! Εμένα ας πούμε τα επεισόδια της 4ης μου φάνηκαν ως επί το πλείστον βαρετά, και της περιόδου που ανέφερα (μέσα 5ης με μέσα 6ης) απλώς καλά.
Να ξέρεις πως τα επεισόδια απο τώρα θα είναι το λιγότερο μια ώρα και θα είναι πιο...άγρια απο τα προηγούμενα. Δεν χάνει την αγριάδα του. Απλά ο Τζαξ κάνει μαλακιούλες και μερικοί χαρακτήρες ακόμη. :whistle:

Έχει αλλάξει καθόλου η γνώμη σου για τους χαρακτήρες απο όταν ξεκίνησες, αλήθεια;:hmm:

Σου υπόσχομαι πως το φινάλε 6ης είναι ΣΥΓΚΟΛΙΣΤΙΚΟ (και αν δε σου αρέσει έλα, βρες με και σφάξε με :P) και η 7η επίσης. Ίσως βρεις λίγο fake το τέλος της σειράς (πολλοί φίλοι μου το βρήκαν, αλλά εγώ όχι τόσο) και τα εφέ λίγο φτωχά προς το τέλος της, αλλά μη σε ενοχλήσει. Η πλοκή φτιάχνει, ο Τζαξ αγριεύει και η λέσχη γίνεται πάλι μπουρδέλο. :D

Στον θάνατο του Όπι είχα μισήσει τον Kurt Sutter.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Για τους χαρακτήρες μικρές είναι οι διαφορές από την αρχή.
Καταρχάς ο chibs έχει γίνει ο αγαπημένος μου, αν και δεν έχει πολύ ενεργό ρόλο στην σειρά (ο jax ως vp κεντούσε, τον chibs τον έχουν περιθωριοποιήσει λίγο μου φαίνεται... γενικά τα χει πάρει όλα πάνω του ο jax) είναι ο καλύτερος χαρακτήρας, ο ορισμός του brother θεωρώ.
Ο jax οκ, πολύ καλός και άρχισε να αναλαμβάνει πρωτοβουλίες που απαιτούν κότσια και παίρνει πάνω του ορισμένες αποφάσεις οι οποίες αποδεικνύονται πολύ έξυπνες, απλά μερικές φορές μου φαίνεται ότι φέρεται λίγο εγωιστικά, δρα χωρίς να ενημερώσει κανέναν και τέτοια.
Ο bobby μου ήταν αρκετά συμπαθής αν εξαιρέσουμε την μαλακία που έκανε με τον otto, που δεν του είπε την αλήθεια.
Η gemma αποδείχτηκε ψυχούλα...

Από την άλλη μεριά
Ο clay αποδείχτηκε ο μεγαλύτερος κωλοχαρακτήρας... τουλάχιστον δεν πρόδωσε και το club όταν τον πίεσε ο ex-marshal
Ο tig είναι ένα σκουλήκι... μόνο μπελάδες προκαλεί γιατί κάνει ότι του καπνίσει
Και ο juice μου είναι λίγο αντιπαθής, αν και είναι καλό παιδί έχει κάνει επανειλημμένα λάθη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
The 100.
Μολις τελειωσα την 1η σεζον και απο αυριο ξεκιναω τη 2η. Πολλη αγωνια! :clapup:

Που να δεις τι γίνεται στην 2η.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Για τους χαρακτήρες μικρές είναι οι διαφορές από την αρχή.
Καταρχάς ο chibs έχει γίνει ο αγαπημένος μου, αν και δεν έχει πολύ ενεργό ρόλο στην σειρά (ο jax ως vp κεντούσε, τον chibs τον έχουν περιθωριοποιήσει λίγο μου φαίνεται... γενικά τα χει πάρει όλα πάνω του ο jax) είναι ο καλύτερος χαρακτήρας, ο ορισμός του brother θεωρώ.
Ο jax οκ, πολύ καλός και άρχισε να αναλαμβάνει πρωτοβουλίες που απαιτούν κότσια και παίρνει πάνω του ορισμένες αποφάσεις οι οποίες αποδεικνύονται πολύ έξυπνες, απλά μερικές φορές μου φαίνεται ότι φέρεται λίγο εγωιστικά, δρα χωρίς να ενημερώσει κανέναν και τέτοια.
Ο bobby μου ήταν αρκετά συμπαθής αν εξαιρέσουμε την μαλακία που έκανε με τον otto, που δεν του είπε την αλήθεια.
Η gemma αποδείχτηκε ψυχούλα...

Από την άλλη μεριά
Ο clay αποδείχτηκε ο μεγαλύτερος κωλοχαρακτήρας... τουλάχιστον δεν πρόδωσε και το club όταν τον πίεσε ο ex-marshal
Ο tig είναι ένα σκουλήκι... μόνο μπελάδες προκαλεί γιατί κάνει ότι του καπνίσει
Και ο juice μου είναι λίγο αντιπαθής, αν και είναι καλό παιδί έχει κάνει επανειλημμένα λάθη

Πιθανά σπόιλερζ

Ο Chibs είναι πραγματικά υπέροχος! Είναι καλός και δίκαιος, και ναι όντως περιθωριοποιείται λίγο αλλά είπαμε, τώρα είναι το δεξί χέρι του Jax. Είχα πάρει μεγάλη χαρά όταν τον είδα VP. :happy: Για τον Jax συμμερίζομαι την άποψη σου, ΔΕΝ είναι ο αγαπημένος μου αλλά έχει πάρει μπρος στις 3 τελευταίες σίζονς.
O Bobby είναι όντως καλούλης, αλλά κάνει μαλακίες.
Ο Clay μου άρεσε στις πρώτες σίζον - ήταν αποφασιστικός, προστάτευε τη Gemma, αν και έκανε μαλακίες, ήταν ικανός να διοικήσει. Άπληστος μεν, ικανός δε. Η μεγαλύτερη μαλακία για εμένα ήταν το καρτέλ.

Ο Tig είναι σιχαμένος και ανώμαλος. :P Αν και πολύ καλογραμμένος χαρακτήρας και το παίξιμο του Kim Coates είναι ΑΨΟΓΟ, δε ξέρω, απο μένα έλαβε πολύ μίσος και απέχθεια μέχρι την τελευταία σίζον.
Ο Juice ήταν πάντα για εμένα ο "σέξι προδότης".:redface: Στην 4η τον είχα ΣΙΧΑΘΕΙ αλλά ο καιρός πέρασε και τον συμπάθησα ξανά.

Τέλος, αφού συμπαθείς τη Gemma (παραξενεύομαι που το ακούω, γιατί οι περισσότεροι τη σιχαίνονται) προφανώς θα έχεις επιλέξει και στρατόπεδο μεταξύ Tara και Wendy. Ελπίζω να έκανες τη σωστή επιλογή. :D

Στην 7η σίζον υπάρχει μια ΠΟΛΥ σκληρή αντιμετώπιση απο το club σε κάποιον απο τους χαρακτήρες που αναφέρθηκαν, και ειδικά απο τον Chibs. Αν η σκηνή δε σε ψυχοπλακώσει, να μη με λένε Κατσαρόλα. :/:

Σε ποιο επεισόδιο είσαι ακριβώς;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Είμαι στο τρίτο επεισόδιο της έκτης σεζόν.
Έμαθα πως μπαίνουν και τα spoiler :P
Όντως από θέμα διοίκησης μεγάλη μαλακία το cartel, ειδικά που έκλεισε deal για το muling χωρίς να ρωτήσει το club. Έκανε όμως και άλλες χοντρές πουστιές, όπως που σκότωσε τον piney, την donna και προσπάθησε να σκοτώσει την tara. Βάρεσε την gemma, απείλησε τον unser, οργάνωσε τις διαρρήξεις για να πάρει πίσω την καρέκλα... έκανε πολλά. Όντως στις πρώτες σεζόν ήταν πολύ καλός, ηγετικός, αποφασιστικός, φαινόταν όμως ότι θα τις κάνει τις πουστιές του και τελικά τις έκανε με το παραπάνω.
Ανάμεσα σε tarra και wendy διαλέγω tarra, μεγάλωσε το παιδί της wendy, βοήθησε το club χωρίς δισταγμό, απέκτησε τσαμπουκά και προσπάθησε να πάρει και τα παιδιά και να φύγει. Τώρα που η wendy επέστρεψε, μαλάκωσε κι όλας και της αναγνώρισε το δικαίωμα να μιλήσει στο παιδί της.
Τον juice κι εγώ άρχιζα να τον συμπαθώ αλλά με προβλημάτισε λίγο το γεγονός ότι μέχρι τελευταία στιγμή ήταν πιστός στον clay, που προσπάθησε να τον προειδοποιήσει να φύγει
Την gemma γιατί να την μισώ ρε συ? Προσπαθούσε πάντα να διατηρήσει την ισορροπία στις σχέσεις jax-clay (ίσως και για λίγο παραπάνω απ'ότι θα έπρεπε) ενώ τελικά βοήθησε τον jax να καταστρέψει τον clay. Είναι βέβαια λίγο συμφεροντολόγα, αλλά τι να κάνουμε, δεν γίνεται να τα χουμε όλα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είμαι στο τρίτο επεισόδιο της έκτης σεζόν.
Έμαθα πως μπαίνουν και τα spoiler :P
Όντως από θέμα διοίκησης μεγάλη μαλακία το cartel, ειδικά που έκλεισε deal για το muling χωρίς να ρωτήσει το club. Έκανε όμως και άλλες χοντρές πουστιές, όπως που σκότωσε τον piney, την donna και προσπάθησε να σκοτώσει την tara. Βάρεσε την gemma, απείλησε τον unser, οργάνωσε τις διαρρήξεις για να πάρει πίσω την καρέκλα... έκανε πολλά. Όντως στις πρώτες σεζόν ήταν πολύ καλός, ηγετικός, αποφασιστικός, φαινόταν όμως ότι θα τις κάνει τις πουστιές του και τελικά τις έκανε με το παραπάνω.
Ανάμεσα σε tarra και wendy διαλέγω tarra, μεγάλωσε το παιδί της wendy, βοήθησε το club χωρίς δισταγμό, απέκτησε τσαμπουκά και προσπάθησε να πάρει και τα παιδιά και να φύγει. Τώρα που η wendy επέστρεψε, μαλάκωσε κι όλας και της αναγνώρισε το δικαίωμα να μιλήσει στο παιδί της.
Τον juice κι εγώ άρχιζα να τον συμπαθώ αλλά με προβλημάτισε λίγο το γεγονός ότι μέχρι τελευταία στιγμή ήταν πιστός στον clay, που προσπάθησε να τον προειδοποιήσει να φύγει
Την gemma γιατί να την μισώ ρε συ? Προσπαθούσε πάντα να διατηρήσει την ισορροπία στις σχέσεις jax-clay (ίσως και για λίγο παραπάνω απ'ότι θα έπρεπε) ενώ τελικά βοήθησε τον jax να καταστρέψει τον clay. Είναι βέβαια λίγο συμφεροντολόγα, αλλά τι να κάνουμε, δεν γίνεται να τα χουμε όλα :p

Το 5ο επεισόδιο, Mad King, θα σε στεναχωρήσει λιγάκι. Αλλά είναι απο τα καλύτερα της 6ης για εμένα. :D

Ο θάνατος της Donna ήταν ο πιο άδικος απο όλους... Ο Piney στα τελευταία του, του πήγαινε και λίγο κόντρα για να λέμε την αλήθεια αλλά δεν πήγαινε και γυρεύοντας να σκοτωθεί! Τώρα αν ο Clay είναι παπάρι, δε φταίμε εμείς. Αν μισείς τόσο τον Clay, προς το τέλος της σίζον θα σου φτιάξει το κέφι. :P Αλλά και στο φινάλε να κλάψεις και να εξαγριωθείς. (Κρατιέμαι να μη στο σποιλάρω, αλλά σε προετοιμάζω :3)
Στις πρώτες σίζον, διάλεγα Tara. Αλλά όταν θέλησε να πάρει τα παιδιά, τη μίσησα ατέρμονα. Δε ξέρω γιατί, η Wendy στην αρχή μου φαινόταν μια καριόλα και μισή, αλλά στο τέλος οι γνώμες μου αντιστράφηκαν εντελώς.:P

Η Gemma είναι γενικά ένας πολύ παρεξηγημένος χαρακτήρας. Πολλοί την αντιπαθούν επειδή χώνει τη μύτη της παντού, αλλά εγώ την λατρεύω προσωπικά. :D

Θα δεις τι γίνεται με Juice και Gemma. Γενικά, αυτά που θα δεις στην 7η δε τα φαντάζεσαι.
Τα πρώτα της επεισόδια είναι αρκετά brutal.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariosOik

Νεοφερμένος

Ο MariosOik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Που να δεις τι γίνεται στην 2η.

Η δεύτερη πιστεύω είναι καλύτερη από την πρώτη και η τρίτη αναμένεται να είναι εξίσου καλή! :clapup: Ελπίζω βέβαια να μην το παρατραβήξουν..
Καμιά ιδέα για το πότε αρχίζει η τρίτη σεζόν; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top