Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

pelena

Νεοφερμένος

Η pelena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Το εχω δει ηδη 3 φορες σε μια χρονια!!! Εχω φαει χοντρο κολλημα παρολο που με κουραζει ολο αυτο μου τους θανατους!!:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariosOik

Νεοφερμένος

Ο MariosOik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Το εχω δει ηδη 3 φορες σε μια χρονια!!! Εχω φαει χοντρο κολλημα παρολο που με κουραζει ολο αυτο μου τους θανατους!!:/

3 φορές σε μια χρονιά; Αυτά βλέπω και συγκινούμαι! :P Grey's χωρίς θανάτους δεν γίνεται, αλλά μιας και έχουν απομείνει λίγοι πλέον ελπίζω να αντέξουν να βγάλουν την επόμενη σεζόν!
Ακούγεται ότι η 12η θα είναι και η τελευταία.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pelena

Νεοφερμένος

Η pelena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Περα απο τους θανατους, κακα τα ψεματα η μεγαλυτερη στεναχωρια θα ειναι να τελειωσει :( !! Ποια ειναι η αγαπημενη σου σεζον :Ρ;; Εγω λετρευω την σειρα στις 5,5 σεζον , γενικοτερα πριν αρρωστησει η Izzie και γινουν ολα μπαχαλο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariosOik

Νεοφερμένος

Ο MariosOik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Περα απο τους θανατους, κακα τα ψεματα η μεγαλυτερη στεναχωρια θα ειναι να τελειωσει :( !! Ποια ειναι η αγαπημενη σου σεζον :Ρ;; Εγω λετρευω την σειρα στις 5,5 σεζον , γενικοτερα πριν αρρωστησει η Izzie και γινουν ολα μπαχαλο!!

Πραγματικά δεν ξέρω ποια σεζόν είναι η αγαπημένη μου. Δεν μπορώ να ξεχωρίσω κάποια, ειδικά από τις αρχικές που είχαν μια ξεχωριστή μαγεία. Πάντως μου έρχονται συνέχεια στο μυαλό σκηνές από την 10η, με τον γάμο της April και το φινάλε όταν έφυγε η Christina. :worry: Ακόμα δεν έχω πιστέψει πως έφυγε η Izzie από την σειρά έτσι απλά. Περίμενα πάντοτε να κάνει μια εμφάνιση, όπως έγινε με τον Burke, αλλά χλωμό το βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pelena

Νεοφερμένος

Η pelena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλα, σαν τα πρωτα επεισοδια δεν εχει!! Ειδικα στο 1ο, οπου μπαινει στο χειρουργιο η Meredith, η Izzie ξυπναει την Βailey και παιζει απο πισω το τραγουδι, ειναι μια απο τις καλυτερες σκηνες!! Οπως και το φιναλε της 5ης και 6ης σεζον! :D (τρελη πορωσηη!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariosOik

Νεοφερμένος

Ο MariosOik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Καλα, σαν τα πρωτα επεισοδια δεν εχει!! Ειδικα στο 1ο, οπου μπαινει στο χειρουργιο η Meredith, η Izzie ξυπναει την Βailey και παιζει απο πισω το τραγουδι, ειναι μια απο τις καλυτερες σκηνες!! Οπως και το φιναλε της 5ης και 6ης σεζον! :D (τρελη πορωσηη!!)

Καλά όλα τα φινάλε είναι ένα κι ένα! Νομίζω μετά την 5η σεζόν το καθιέρωσαν πλέον να σκοτώνουν και έναν χαρακτήρα.. Lexie :/: .. Έχεις δει καθόλου Private Practice; Αν και λάτρευα την Addison στο Grey's δεν έχω δει κανένα επεισόδιο από την άλλη σειρά. Ίσως θα ήταν μια καλή λύση για το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pelena

Νεοφερμένος

Η pelena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εχω ψαξει οοοοοο,τι εχει σχεση με την σειρα εννοειται και private practice εχω δει αλλα δεν με ενθουσιασε πολυ να σου πω την αληθεια. Αυτο ομως που μου αρεσει ακομα περισσοτερο στο Grey's ειναι η μουσικη τους!! Εχει κομματαρες!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Έχω μεγάλο πρόβλημα βρε παιδιά μετά το breaking bad δε μου κάνει καμία σειρά αίσθηση..δοκίμασα και game of thrones και waking dead τζίφος! Τώρα που είναι και καλοκαίρι (no life) πρέπει να ξεκινήσω οπωσδήποτε μια σειρά αλλά ποια.. Έχετε να μου προτείνετε καμιά καλήη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Σε νιωθω!! Εγω μετα το breaking bad, ειδα το sons of anarchy και μου αρεσε περισσοτερο!! Αλλα εσενα σαν κοπελα, δε νομιζω να σε τραβηξει!!! Ενταξει walking dead και got δε συγκρινονται με breaking bad, λογικο να το παθεις αυτο!! Ξεκινα house of cards, εχει ιστορια που βασιζεται στην πραγματικοτητα οπως το breaking bad, λογικα θα σου αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Έχω μεγάλο πρόβλημα βρε παιδιά μετά το breaking bad δε μου κάνει καμία σειρά αίσθηση..δοκίμασα και game of thrones και waking dead τζίφος! Τώρα που είναι και καλοκαίρι (no life) πρέπει να ξεκινήσω οπωσδήποτε μια σειρά αλλά ποια.. Έχετε να μου προτείνετε καμιά καλήη??

Better Call Saul
you thank me later :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ολες τις σειρες τις βλεπετε με αγγλικους υποτιτλους ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ με ελληνικούς σχεδόν πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Εγώ με αγγλικούς εκτός απο κάποιες όπως το hannibal η το through the wormhole (σειρα ντοκιμαντερ) που εχουν πιο δυσκολο λεξιλογιο και βαζω ελληνικούς αμα βρω
Αργουν πολυ πάντως να βγουν οι ελληνικοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Οι περισσότεροι βγαίνουν την ίδια μέρα με τα torrent. Βέβαια αν θες να δεις το επεισόδιο πρώτο πράγμα το πρωί τότε ναι αργεί, όμως συνήθως μέχρι να βραδιάσει έχουν βγει οι περισσότεροι ειδικά σε γνωστές σειρές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έχω μεγάλο πρόβλημα βρε παιδιά μετά το breaking bad δε μου κάνει καμία σειρά αίσθηση..δοκίμασα και game of thrones και waking dead τζίφος! Τώρα που είναι και καλοκαίρι (no life) πρέπει να ξεκινήσω οπωσδήποτε μια σειρά αλλά ποια.. Έχετε να μου προτείνετε καμιά καλήη??

Sons of Anarchy ή Better Call Saul (το spin-off Breaking Bad).;)

Σε νιωθω!! Εγω μετα το breaking bad, ειδα το sons of anarchy και μου αρεσε περισσοτερο!! Αλλα εσενα σαν κοπελα, δε νομιζω να σε τραβηξει!!! Ενταξει walking dead και got δε συγκρινονται με breaking bad, λογικο να το παθεις αυτο!! Ξεκινα house of cards, εχει ιστορια που βασιζεται στην πραγματικοτητα οπως το breaking bad, λογικα θα σου αρεσει

Κοίτα να δεις, και εγώ νόμιζα πως δεν τραβάει τις κοπέλες το SoA αλλά στη πορεία ανακάλυψα πολλά κορίτσια στη περιοχή μου που το είχαν δει ή το είχαν ξεκινήσει.:hmm:

ολες τις σειρες τις βλεπετε με αγγλικους υποτιτλους ε?

Με οτι κάτσει. Συνήθως βλέπω με ελληνικούς για λόγους ευκολίας αλλά μερικές φορές κατεβάζω torrents με αγγλικούς και δε μπαίνω στον κόπο να τους αλλάξω. Και στις δύο γλώσσες παρακολουθώ με άνεση, απλά στα ελληνικά μου είναι λίγο πιο εύκολο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ξεκινήστε ρε Wayward Pines :D Να βλέπουμε παρέα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Οι περισσότεροι βγαίνουν την ίδια μέρα με τα torrent. Βέβαια αν θες να δεις το επεισόδιο πρώτο πράγμα το πρωί τότε ναι αργεί, όμως συνήθως μέχρι να βραδιάσει έχουν βγει οι περισσότεροι ειδικά σε γνωστές σειρές.

Μάλλον κοιτάω σε λάθος site... εγώ μπαίνω στο tvsubtitles.net (κυρίως γιατί είναι το μόνο που βγάζω άκρη εύκολα :P ) και στις περισσότερες είτε αργεί είτε δεν βάζει καθόλου ελληνικούς. Όπως στο hannibal https://www.tvsubtitles.net/tvshow-1279-1.html

Εσείς σε ποιο μπαίνετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Ξεκινησα μια καινούργια ..το Mr Robot
Έχουν βγει 2 επεισοδια μεχρι τωρα ..μου χει κανει πολυ καλη εντυπωση..
καλογυρισμενη με ενδιαφερον σεναριο και αναπτυξη του

μακαρι να συνεχισει ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Είδα το πρώτο επισόδειο του Mr.Robot χθες, μου άρεσε αρκετά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μάλλον κοιτάω σε λάθος site... εγώ μπαίνω στο tvsubtitles.net (κυρίως γιατί είναι το μόνο που βγάζω άκρη εύκολα :P ) και στις περισσότερες είτε αργεί είτε δεν βάζει καθόλου ελληνικούς. Όπως στο hannibal https://www.tvsubtitles.net/tvshow-1279-1.html

Εσείς σε ποιο μπαίνετε?

Με βάση τις παρατηρήσεις μου πρώτα βγαίνουν εδώ και μετά οπουδήποτε αλλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top